עבור לתוכן

Recommended Posts

סליחה על הכותרת הזאת~

אז היום ט' באב, והיום (ואתמול) היה לי כל כך הרבה פלאשבקים לילדות ולכל ה''תשעה באב'' שהיו מאז שאני זוכר את עצמי.

אני זוכר את תשעה באב של לפני שנתיים שפוקימון גו היה הדבר ה''חם'' ובכל הצום הייתי פותח אשכולות בפורום ומשחק בפוקימון אורניום ובצאת הצום יצאתי למסעדה עם החברים והמשפחה.

אני זוכר את תשעה באב של לפני 3 שנים שחרשתי בליגה ומצאתי טורטרה בדשא סינו והתלהבתי מאוד ואח''כ מצאתי ארכאוס בדשא סינו והתפוצצתי מאושר.

אני זוכר את תשעה באב של לפני 4 שנים שלפי מה שזכור לי אני חושב שראיתי את הפורנו הראשון שלי בצום ט' באב 0_0 (WTF מה עבר עליי) 

אני זוכר את תעשה באב של לפני 5 שנים שהייתי משחק עם אחותי משחקי אוכל של ''פאפא לואי'' (כן. בצום.) [לא מכירים פאפא לואי? אין לכם ילדות.]

אני זוכר את תשעה באב של לפני 7 שנים שהייתי רואה המון ''אווטאר אנג'' והיה לי כזה ''בלוק'' ציור עם צבעים ומכחול והייתי מצייר את הדמויות מאווטאר (תמיד היית מוכשר 3:)

וככה זה ממשיך~

בכ''מ אני מספר את זה כי בעוד שבועיים אני אתחיל ללמוד באוניברסיטה העברית בירושלים ואני אהיה עצמאי ואני אתגורר בירושלים ואני אחראי לעצמי ואני ממש עצוב כי אני רוצה להישאר ילד :( :( :( 

למה הכל עובר כל כך מהררר :(

אני פתחתי אשכולות כאלה ב2016 (קישור) (קישור) אבל הפעם זה 'קרוב מתמיד' וזה ממש ממש מפחיד.

תכתבו לי תגובות (יש עדיין אנשים בקהילה הזאת??)

ווואלה יש מצב שאני אתחיל לחזור פתוח אשכולות על מה שאני חושב~

נערך על-ידי ⚡ Eliz ⚡

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

תגובה.
איזה כיף שלמישהו בקהילה הזו יש בכלל כוח לאשכולות, אני ניסיתי לעבוד על 2 אשכולות ווויתרתי אחרי כמה ימים על הראשון, הוא היה מאוד ארוך, ועל השני וויתרתי כמה דקות אחרי.
אזזז
אתה פותח אשכולות או מה?

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 48 דקות White Fang אמר:

תגובה.
איזה כיף שלמישהו בקהילה הזו יש בכלל כוח לאשכולות, אני ניסיתי לעבוד על 2 אשכולות ווויתרתי אחרי כמה ימים על הראשון, הוא היה מאוד ארוך, ועל השני וויתרתי כמה דקות אחרי.
אזזז
אתה פותח אשכולות או מה?

אולי, השאלה איך יגיבו לזה.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

בכיף רק אשמח אם אלה לא יהיו אשכולות שפשוט מועתקים אחד לאחד מאתר כלשהו כגון ynet

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 9 שעות White Fang אמר:

תגובה.
אזזז
אתה פותח אשכולות או מה?

ש"צ

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

יש לי ילדות.

בהצלחה בעוד שבועיים

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני ב-23.7.2018 at 01:33 SkyLugia אמר:

בכיף רק אשמח אם אלה לא יהיו אשכולות שפשוט מועתקים אחד לאחד מאתר כלשהו כגון ynet

עזוב אחי זה היה תקופה רעה בחיים שלי, פשוט רציתי לרצות אתכם שיהיה לכם אשכולות.

ברור שאם אני עכשיו אפתח אשכולות זה יהיה מדעתי.  

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים