עבור לתוכן
  • צור חשבון
blackL

דרגון בול אינפיניטי

Recommended Posts

הקדמה והסבר:

השנה 1241
"בוא אלי שנרון והגשם את משאלתי..." אמר אדם בעל קול עמוק.
קולות ברק נשמעו השמיים נהיו מעוננים אני "אתה זה שאסף את שבעת כדורי הדגון בול וזימן אותי בתמורה לכך אגשים לך 3 משאלות" אמר דרקון ירוק וענק.
המשאלה הראשונה שלי היא לזמן את ... מהכוכב ... לכדור הארץ" אמר האיש לשנרון
"זוהי משאלה קלה היא הוגשמה" אמר שנרון "יש לך עוד משאלות..."
וכאן נגמר הסיפור הקטן עכשיו אתם נכנסים לתמונה אתם מתחילים בכוכב שלכם באחד מהגזעים שאסביר בהמשך.
אתם זומנתם לכדור הארץ בתור הדמות שלכם אתם מתחילים עם רמת כח של 200 אתם מתקדמים ומצילים את העולם מהרשע ואם מספיק תתחזקו אולי את היקום.
מהבחור אתם מקבלים מדד רמת כח אישי רדאר דרגון בול (אותם אי אפשר למכור) חליפת אימונים מתאגיד קאפסול וסקאוטר (שאותם ניתן למכור בהמשך)
אם תכשלו תמותו אבל תוכלו לעבור את שביל הנחש להגיע לקאיו הצפוני ולהתאמן ואם תקשרו למספיק אנשים אולי תחזרו לחיים אבל אם תמותו 3 פעמים תצאו מהמשחק.

גזעים: 
סאייני - אתם לוחמים בעל פוטנצייאל ענק וגם חזקים אתם נולדתם בכוכב וג'יטה החדש אם תתקדמו מספיק אולי תגיעו לרמת הסופר סאייה האגדי ואפילו יותר חזקים ממנו יש לכם זנב שאותו ניתן לחתוך ובלילות ירח מלא קורה משהו מדהים איתכם צבע השיער שלכם תמיד שחור.

בן אדם - אתם נראים כמו סאייני רק בלי זנב וצבע השיער שלכם הוא לא בהכרח שחור אם תהיו בעלי לב תהור אולי תשיגו קינטו און (עננה) ומוט כוח אתם כבר חיים בכדור הארץ פשוט תשתגרו למקום של הבחור המסתורי.

נאמקי - אתם יצורים ירוקים מהכוכב נאמק חסרי שיער ובעלי מחושים אתם יכולים להפוך לענקים ולירוק ביצים מהפה בנוסף אתם יכולים להתפצל ל2 נאמקים לשאוב נאמקים חלשים מכם וכך להתחזק או להתחלש תלוי מה אתם עושים אתם יכולים להיות רק זכרים אתם יכולים למתוח איברים.

בני קולד - אתם יצורים די נמוכים בצבעים שונים אבל ממש חזקים יש לכם קרניים ואתם יכולים לשנות צורות תלוי בכוח שלכם אם ממש תתחזקו תהפכו למוזהבים אתם יכולים להיות רק זכרים.

שדים - אתם יצורים שנראים כמו מסטיק בצבעים שונים אם אתם זכרים אתם שמנים אם אתן נקבות אתן רזות אתם יכולים לשאוב יצורים אבל זה משפיע עליכם על האופי שלכם ועל הכוח שלכם בהמשך תוכלו להפוך לשדים קטנים וממש חזקים כמו נאמקים אתם יכולים למתוח איברים.

חוקים:
-אין לשנות גזע ומין באמצע
-אין להתאבד בכוונה כדי להגיע לקאיו
-אם אתם אוספים את הדרגון בול אתם יכולים לבקש כל משאלה חוץ מהמשאלות הבאות
להרוג אנשים
להיות החזקים ביקום
להתאמן עם...
חובה לכתוב לפחות 2 שורות
אין לכתוב דאבל פוסט טריפל פוסט וכו'
אסור להספים!!!!
עבירה על חוקים אלה תוביל לדיווח לאחראים ולהתעלמות מהתגובות אחרי 2 פעמים

טופס:
שם:

גזע:

אופי (לפחות שתי דברים טובים ואחד רע):
מראה (צבע עור לבני קולד ושדים):
רקע (איך חייתם בכוכב שלכם מה עשיתם עד שזימנו אותכם ולא איך נראה הכוכב ולפחות 2 שורות)
:
שתי מתקפות לבחירה (לא קאיו-קן או שינויי צורה):
הערות:

והכי חשוב אל תזלזלו אני השקעתי בזה ואני לא רוצה שינעלו

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
שם: ארסני (arsni= parsnip גזר לבן)

גזע: סאייני

גיל (14-20):17
אופי (לפחות שתי דברים טובים ואחד רע): 
עצבנית, היא מתעצבנת ממש מהר.
היא חכמה ויכולה לנצל  כמעט כל דבר לטובתה כמו הסביבה, האנשים וכו'.
מצחיקה.
שחצנית, היא חושבת שהיא מסוגלת לנצח כל אחד גם את החזקים ממנה.
קצת נחמדה ורחמנית יותר מסאיינים אחרים (אם בעולם המשחק הזה הסאיינים הם עדיין אכזריים, אם הם לא אז היא רחמנית ונחמדה).
אבל למרות זאת, קשה לה לבטוח באנשים.
מראה (צבע עור לבני קולד ושדים): שיער שחור (כמו שכתבת) וקצר שעומד ומסודר כלפי מעלה (בגלל השיער יחשבו הרבה שהיא גבר), עייניים כמעט שחורות ונוצצות.
רקע (איך חייתם בכוכב שלכם מה עשיתם עד שזימנו אותכם ולא איך נראה הכוכב ולפחות 2 שורות)
: חייתי בכוכב וג'יטה לבד, בלי משפחה. חייתי רוב הזמן ברחוב שם ישנתי. הייתי צריכה להתנהל לפי האינסטינקט הבסיסי של כולם, לשרוד, כך שביליתי די הרבה זמן בגניבה ורמאויות. לפעמים הייתי נתפסת והייתי חוטפת, אבל רוב הפעמים הצלחתי, יום אחד, גנבתי עוד אוכל, הפעם לחם, והאופים רדפו אחריי מהר ולא הרפו ותוך כמה דקות מצאתי את עצמי תקועה בסמטה ללא מוצא. הם עמדו להנחית מכה אבל פתאום הכל התחלף לשטח שאני לא מכירה.
שתי מתקפות לבחירה (לא קאיו-קן או שינויי צורה): קמאהמאה, קרן שטן משפדת.
הערות: אני שמח לראות שיש סוף סוף מישהו שפותח משחק תפקידים, כל הכבוד. ושאלה, אני יכול לעשות עוד דמות?

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

בפנים 
את משוגרת למקום מוזר בעל סלעים בכל מקום ומולך עומד אדם זקן שטוען שהוא זה שזימן אותך הוא אומר לך שהעולם שבו אתה נמצא הוא כוכב 4032-ירוק-877 הידוע גם כ-כדור הארץ הוא מסביר לך שהעולם הזה נכנס לרשע עמוק ואתה הוא אחד מהאנשים שנבחרו על ידי שומר כדור הארץ להציל אותו הוא גם מספר לך שאם תסכימי הוא יביא לך חליפה ממש עמידה סקאוטר מדד כוח אישי ורדאר כדורי דרגון בול מתנה מתאגיד קאפסולה והוא גם אומר שהוא מסכים לתת לך מגילה שתלמד אותך להשתמש באחת מהמתקפות הבאות:
פאיינל פלאש, ביג באנג, גאליק גאן או מאפובה
(זה פרס על זה שנרשמת ראשון אתה תחליט מה אתה רוצה)
עוד אחד מהפרסים זה שהוא מציע שהוא יעלה לך את רמה הכוח מ200 ל500
שם לב מתקפות משולבות לדוגמא כמו פיינל קאמהאהמהאה תוכל ללמוד בהמשך אחרי שהיו לך את הפיינל פלאש והקאמהאהמהאה.

האם תסכים לעצה ואם כן מה המתקפה שבחרתה?

מצטער אבל דמות אחת לכל אחד אם תסיים את המשחק תוכל לפתוח עוד דמות

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 2 שעות blackL אמר:

בפנים 
את משוגרת למקום מוזר בעל סלעים בכל מקום ומולך עומד אדם זקן שטוען שהוא זה שזימן אותך הוא אומר לך שהעולם שבו אתה נמצא הוא כוכב 4032-ירוק-877 הידוע גם כ-כדור הארץ הוא מסביר לך שהעולם הזה נכנס לרשע עמוק ואתה הוא אחד מהאנשים שנבחרו על ידי שומר כדור הארץ להציל אותו הוא גם מספר לך שאם תסכימי הוא יביא לך חליפה ממש עמידה סקאוטר מדד כוח אישי ורדאר כדורי דרגון בול מתנה מתאגיד קאפסולה והוא גם אומר שהוא מסכים לתת לך מגילה שתלמד אותך להשתמש באחת מהמתקפות הבאות:
פאיינל פלאש, ביג באנג, גאליק גאן או מאפובה
(זה פרס על זה שנרשמת ראשון אתה תחליט מה אתה רוצה)
עוד אחד מהפרסים זה שהוא מציע שהוא יעלה לך את רמה הכוח מ200 ל500
שם לב מתקפות משולבות לדוגמא כמו פיינל קאמהאהמהאה תוכל ללמוד בהמשך אחרי שהיו לך את הפיינל פלאש והקאמהאהמהאה.

האם תסכים לעצה ואם כן מה המתקפה שבחרתה?

מצטער אבל דמות אחת לכל אחד אם תסיים את המשחק תוכל לפתוח עוד דמות

אני מסכימה לעצה שלו ולוקחת ממנו את החליפה והסקאוטר והרדאר, ואני בוחרת פיינל פלאש.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

התחבר או הרשם על מנת להגיב.

עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

צור חשבון

צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.

רישום חשבון חדש

התחבר

משתמש קיים? התחבר.

התחבר עכשיו

• צופים לאחרונה   0 משתמשים