עבור לתוכן
Zeref

Infinity War - הסרט

Recommended Posts

ok, לחובבי Marvel יצא סרט חדש שאני ומאמין שעוד רבים ציפו לו.

הסרט מדבר על תנוס. ההוא בעל הכפפה מזהב שיש עליה שש אבנים זוהרות (אני קורא להם אבני האין-סוף כי אני לא ממש זוכר את שמם)

למי שיש עצבים ורואה אחרי סוף הסרטים יש קטע קצר מה יקרה בהמשך, אחד הקטעים נראה לי בסרט של ה-Avengers השני מופיע קטע שנפחת כמו מכונה ואז תנוס מכניס יד והכפפה מתחברת ליד שלו ואז הוא אומר משהו.

מהרגע שראיתי את זה חיפשתי אחרי ומצאתי שהוא דמות ממש מגניבה ומעניינת. מי שלא יודע תנוס נולד בכוכב של אנשים יפים בעלי כוחות מדהימים (זה מה שאני הבנתי תקנו אותי אם אני טועה) ואז נולד תנוס שהיה מכעור אז זרקו (בלה-בלה או,  מסכן שלי... XD ) אבל הכיעור שלו הוביל לכוחות מדהימים ביותר והוא חזר והרג את כל הכוכב שלו ונקם את נקמתו... ואז הוא התאהב באחת מכוערת כמוהו שקוראים לה 'מוות' וכדי להוכיח את אהבתו הוא ניסה להשיג את ששת האבנים שנותנים כוח בלתי יאמן בשביל להראות את אהבתו (משהו כזה... ) 

ובטריילר מופיע גם דוקטור זולה ו- Red skull ( גולגולת אדומה - המנהיג של הידרה) שהוא נעלם בסרט הראשון של קפטן אמריקה כאשר אוחז בטסרקט בידו נשרף ונהפך לכלום (רואים כאשר הוא מחזיק את האבן את כל הממדים) אז אני מקווה מאד שהוא יופיע בסרט הזה כי אני דיי סבור שהוא נעלם לאחד הכוכבים שם ולא מת אבל יותר סבור שהוא מת... (אשמח לקבל גם על זה את דעתכם)

וחזרה לסרט...

אז תנוס מגיע ונלחם בכולם וכל גיבורי העל מכל הסרטים מגיעים לעזור (יש איזה כיף!) אז אני אישית נורא מחכה לראות את הסרט הזה אשמח לתגובות.

(איזה ילד מעפן אני שלא יודע כלום מחייו)

הטריילר 

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

OMG זה גם עם מלחמת הכוכבים מחובר? כאילו כל הגיבורים ביחד? יששששששששששששש איזה כיף אני חולה עליהם

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

תנוס נולד בכוכב טיטאן שזה כוכב של אנשים יפים ומושלמים עם כוחות חזקים אבל הוא נולד סגול ומצולק ולמרות שההורים שלו קיבלו אותו שאר הכוכב הגלה אותו אבל הצלקות שלו נתנו לו כוחות חזקים יותר אז הוא השמיד את הכוכב שלו.

הוא התאהב במוות שהיא אלת המוות בקומיקס (בסרט הלה מחליפה אותה) ובשביל להוכיח את אהבתו הוא רוצה להרוג כמה שיותר אנשים בשבילה אז הוא אוסף את אבני האינסוף (power, space, mind, soul, reality, time).

ויצאו כבר 3 טריילרים למלחמ האינסוף.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים