עבור לתוכן
Camelot

סיקור | אלישע!

Recommended Posts

סיקור על הסדרה אלישע!!

היי... היום אעשה סיקור על הסדרה המצליחה של ערוץ ילדים, אלישע.

שם הסדרה: אלישע.

תאריך יציאת הסדרה: 11 באוקטובר 2015.

זמן של כל פרק: בערך כ 25-30 דקות.

עלילה:

אלישע, גבר כבן 40, מובטל, מקבל שיחת טלפון.. מי שהתקשר היה עורך הדין זכאי הרשע.

הוא הודיע לאלישע שלפני שנתיים סבא שלו מת. אבל אחרי זה הוא הודיע שקיבל צוואה, אלישע בהתחלה זילזל אמר מה כבר יש לו לתת לי, כמה שקלים? קופסת מסטיקים? וזכאי אמר 10 מילון שקל. אלישע היה בהלם לא ידע מאיפה לסבא שלו היה 10 מיליון אלישע חשב שהוא מליונר אבל הבין שזה לא יהיה קל כמו שחשב. על הצוואה, אלישע חייב לעבור את כיתה ו' אחרת הוא לא יקבל את ה10 מיליון שקלים. הסדרה ממשיכה בכיתה ו' אלישע מנסה לעבור אותה אבל נכשל כמה פעמים.

דמויות:

תמונה קשורה

אלישע- גבר כבן 40 מובטל שיושב מול הטלוויזיה בספה כל היום עד שהוא קיבל את הטלפון המעניין של עורך הדין זכאי.

ציפי- הסגנית המרושעת של המנהלת, היא שונאת תלמידים! בתחילת העונה היא אמרה שיש לה 3 סוגי תלמידים שלימדה כל השנים האלה: תלמידים שהיא שונאת, תלמידים שהיא ממש שונאת, ואלישע. ציפי לא סובלת את אלישע ואז הוא חזר אליה אחרי 30 שנה עם הרבה יותר בלאגן ופחות בגרות.

תוצאת תמונה עבור אלה המנהלתאלה- המנהלת החסכנית של בית הספר, תמיד דואגת לכלכלה של בית הספר לחסכונות שלה והיא צירפה את אלישע לבית הספר רק בגלל ה10 מיליון שקלים.

שני- שני המורה היא בעצם המורה של אלישע, אלישע היה מאוהב בה עוד שהוא היה בגיל 10, המורה הזאת היא המורה הנחמדה שיש בבית ספר, אבל בגלל שהיא כלכך נחמדה כל המורים צוחקים עליה והם עושים אתה שפוטה של המורים.תוצאת תמונה עבור שני המורה

דעתי על הסדרה:

אלישע היא סדרה מצחיקה ודי לא הגיונית, איך גבר בן 40 לא מצליח לעבור את כיתה ו'???

אז, בכל מקרה, ממליץ על הסדרה.

לקחתי את זה מוויקיפדיה ! https://he.wikipedia.org/wiki/אלישע_(סדרת_טלוויזיה)

נתראה באשכול הבא! :S

נערך על-ידי ram4861

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

סיקור נחמד.

הסיקור יכול להיות יותר טוב אם היית מוסיף סימני פיסוק במקומות הנכונים כי יש מקומות שאין בהם סימני פיסוק, וגם אם היית מוסיף עוד על העלילה ועל הכישלונות המצחיקים של אלישע. 

כל הכבוד!

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני כעת ashton אמר:

סיקור נחמד.

הסיקור יכול להיות יותר טוב אם היית מוסיף סימני פיסוק במקומות הנכונים כי יש מקומות שאין בהם סימני פיסוק, וגם אם היית מוסיף עוד על העלילה ועל הכישלונות המצחיקים של אלישע. 

כל הכבוד!

שמתי פסיקים במקומות נכונים...

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

סיקור יפה, תמשיך כך!

גלישה מהנה!

מהפכת הפורום התחילה! מוזמנים גם להיות חלק מהמפכה.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני כעת Asterix אמר:

סיקור יפה, תמשיך כך!

גלישה מהנה!

מהפכת הפורום התחילה! מוזמנים גם להיות חלק מהמפכה.

לפני 1 דקה ashton אמר:

סיקור נחמד.

כל הכבוד!

בכל מקרה, תודה לשניכם.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

בסה''כ סיקור נחמד, כל הכבוד :)
אבל כמה הערות:

• הסיקור לא נוח לקריאה, אני אשמח אם תתחיל את השורות מהאמצע בעזרת הכפתור הבא: http://prntscr.com/h9xv7j, בנוסף לכך, תוכל להשתמש בכותרת בעזרת כפתור ה-Bold וכפתור ה-Underline כדי ליצור כותרת כמו זו: סיקור | אלישע.
  • אני ממליץ לך לחפש תמונות רשמיות של דמויות הסדרה כדי שהתמונות כולן יהיו באותו גודל ולא כל אחת בגודל שונה.
  • אשמח אם תפרט יותר על דעתך האישית, אם אתה אוהב את הסדרה עד למצב שפתחת עלייה סיקור-הסבר למה ומה מייחד את הסדרה הזו שהיא שווה סיקור לדעתך.
  • תקטין טיפה את גודל הכתב, הוא גדול ומציק לעין.
  • צבע לא יזיק טיפה, רק תדע מתי להכניס ומתי מיותר, צבע אתה יכול להכניס בכותרות :)

בהצלחה בסיקור הבא!

רועי :)

נערך על-ידי LonelyEspurr

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 1 שעה LonelyEspurr אמר:

בסה''כ סיקור נחמד, כל הכבוד :)
אבל כמה הערות:

• הסיקור לא נוח לקריאה, אני אשמח אם תתחיל את השורות מהאמצע בעזרת הכפתור הבא: http://prntscr.com/h9xv7j, בנוסף לכך, תוכל להשתמש בכותרת בעזרת כפתור ה-Bold וכפתור ה-Underline כדי ליצור כותרת כמו זו: סיקור | אלישע.
  • אני ממליץ לך לחפש תמונות רשמיות של דמויות הסדרה כדי שהתמונות כולן יהיו באותו גודל ולא כל אחת בגודל שונה.
  • אשמח אם תפרט יותר על דעתך האישית, אם אתה אוהב את הסדרה עד למצב שפתחת עלייה סיקור-הסבר למה ומה מייחד את הסדרה הזו שהיא שווה סיקור לדעתך.
  • תקטין טיפה את גודל הכתב, הוא גדול ומציק לעין.
  • צבע לא יזיק טיפה, רק תדע מתי להכניס ומתי מיותר, צבע אתה יכול להכניס בכותרות :)

בהצלחה בסיקור הבא!

רועי :)

תודה רבה! אקשיב לך, בסיקור הבא אעשה את זה טוב יותר :)

נערך על-ידי ram4861

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אחלה סיקור, אבל יש לי כמה הערות.

קודם כל, אתה צריך יותר להשקיע בחלק הכי מעניין- הדעה! כתבת שורה וחצי בקושי שלא מעבירות יותר מדי מידע על הסדרה! תפרט קצת יותר כדי שיהיה יותר קל לאנשים להחליט אם כדאי לצפות בסדרה או לא.

דבר שני, תקטין את הגודל של האותיות, ובכללי תדאג שהאשכול יהיה קצת יותר נעים לעין. :) תאמין לי זה יתן גם לך וגם למי שקורא הרגשה הרבה יותר טובה.

חוץ מזה סיקור מעולה,

המשך פעילות מהנה בפורום.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים