עבור לתוכן
  • צור חשבון
ashton

סיקור| סברי מרנן!!!

Recommended Posts

סיקור| סברי מרנן

תוצאת תמונה עבור סברי מרנן

אז... 

אני החלטתי להחיות את הפורום ולפתוח אשכולות באופן קבוע.

והפעם החלטתי לעשות סיקור על הסדרה המוצלחת סברי מרנן!!
ובואו נתחיל:

שם הסדרה: סברי מרנן.

תאריך יציאת הפרק הראשון: הרביעי באוגוסט 2011.

אורך כל פרק: 20-30 דקות.

עלילה מרכזית: 

העלילה מתארת את סיפורה של משפחה ישראלית בה מתקיימים נישואים בין עדות שונות  ובאופן קומי את  כל הצחוקים על כל עדה ודת. משפחת חסון היא משפחה מזרחית , ומשפחת רוזן היא משפחה אשכנזית.

הסדרה עוקבת אחרי שי ושני, שי ממשפחת רוזן ושני ממשפחת חסון, כל שבוע המשפחה הולכת בתורות לבתי ההורים לקידוש משפחתי, הקידוש ששני המשפחות קוראות הם קידוש שבו ישנם את המילים "סברי מרנן", המילים הכי מודגשות בתפילה, ומשם באה שם הסדרה. הביקורים מתקיימים  אצל רחל וסילבן חסון, ואצל פנחס וריקי רוזן. לריקי רוזן יש את המשפט שבה היא כל פעם מדברת על מוות למשל: "אמא תתהפך בקבר" שזה אחד המשפטים הקבועים שלה שמצחיקים אותנו בביקורים אצלה, וגם למיכל, אשתו של איתמר יש את המשפט שלה שהוא: "לא,אני מתה" ואיך שהיא אומרת זאת זה מאוד מצחיק. שני ושי הם זוג שכל הזמן מדברים בטונים גבוהים, או יותר נכון, שני מדברת בטונים גבוהים. השיחה בקולה הגבוה בינה לבין שי שמדבר מייאוש ובטון נמוך מביא מין בדיחה על הריב שלהם מצד הצופים.

תוצאת תמונה עבור סברי מרנןתוצאת תמונה עבור סברי מרנן

דעה אישית על הסדרה: אני אישית מאוד אוהב את הסדרה. היא סדרה ממש טובה ואני אוהב את העלילות של הפרקים. אני אוהב יותר את הפרקים שבהם יש ארוחת שישי אצל רחל וסילבן אבל קצת פחות אצל ריקי רוזן כי אני יותר מתחבר אישית אליהם. הקטעים שאני הכי אוהב בסדרה זה הקטעים של הסוף וההתחלה שבהם שי ושני מסכמים\ מתחילים את הפרק ועושים מין בדיחה מצחיקה כזאת. בסדרה הנשואים תופסים להם את המרפסת\החדר כדי לריב או לקבוע משהו, וכשהם עושים זאת, הם עושים זאת ביחד מה שהכי מצחיק. לסיכום, אני ממליץ לכם לצפות בסדרה הזאת מההתחלה ועד הסוף!

רשמו לי בתגובות מה דעתכם על הסיקור והאם אתם אוהבים את הסדרה ומה אתם מחבבים בסדרה.

בסדרה יש 4 עונות, והרביעית משודרת ממש עכשיו!!! מה אתם עוד עושים כאן? לכו לצפות!!!!

קרדיט לויקיפדיה

נערך על-ידי ashton

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

סיקור נחמד.

בתיאור הייתי מוריד את הספציפיות בשמות של כל מי שמתארח באיזה שבוע, זה פחות רלוונטי לסיקור שאמור למשוך קורא ו/או לתת לו רקע כללי על סדרה כלפי קורא שאינו מכיר את הסדרה, והייתי גולל במקום את האינטרקציה הכללית בין הדמויות - אישה רווקה שעדיין גרה עם ההורים, אח גרוש, ואת המחלוקות והקונפליקטים שצצים ואולי אפילו נותן דוגמא לקטע מצחיק או דרמטי שקרה במהלך הסדרה.

תודה על אשכול שנפתח כהלכה על פי החוקים ועל ההשקעה שהפגנת בו.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

תודה רבה לכם, עידן, שובל ואמיר!!!

מקווה שהסיקורים הבאים יהיו עוד יותר מעניינים וטובים ואני אוסיף את הדברים שאמרתם לי לתקן בסיקור בשביל שיהיה יותר נחמד ונעים לקרוא אותו.

תודה לכם :)

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

התחבר או הרשם על מנת להגיב.

עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

צור חשבון

צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.

רישום חשבון חדש

התחבר

משתמש קיים? התחבר.

התחבר עכשיו