עבור לתוכן
FastSpeed

מחפש חוות דעת | IT

Recommended Posts

שלום לכולם :) (או לכל מי שזוכר מי אני  XD )

אני אגש ישר לעניין~

כולכם בטח מכירים את הסרט החדש - IT, סרט אימה על ליצנים שגרם למלא ילדים חסרי חיים וחברים לצאת לרחוב עם מסכות ולהתחיל להפחיד ילדים.

אז אני ועוד כמה חברים רצינו לראות אותו בקולנוע.

מצד אחד עם כל ההתלהבות ממנו נשמע אחלה סרט.

מצד שני שמעתי שהעלילה די משעממת.

אז מי שראה, אשמח לדעת אם שווה לבזבז 40 שקל ושעתיים מהחיים או שזה סתם...?

תודה מראש וחג שמח :P

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

שווה סרט טיפה מפחיד אבל שווה את הכסף

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

ברור שזוכרים אותך.

סרט סביר, מקבל ביקורות די פושרות, לא ממליץ~

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

נועם תמיד נזכור אותך ואני מתגעגע ורוצה שתחזור.

ראיתי את הסרט שהוא יצא הוא סרט נחמד העלילה טובה (לפי דעתי) לא ממש מפחיד (יכלו לעשות הרבה יותר מפחיד) אבל בסך הכל סרט נחמד שווה את הכסף ואת הזמן אני נהנתי.

צפייה מהנה:wink:

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

אורח
הוסף תגובה

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

טוען...

• צופים לאחרונה   0 משתמשים

אין משתמשים רשומים שצופים בדף זה.

• תוכן דומה

• על-ידי Michael Olsson
      תמונה: 
      שם הסרט באנגלית: National Treasure
      שם הסרט בעברית: אוצר לאומי
      תאריך יציאה: 8 בנובמבר 2004
      סוג: סרט
      ג'אנרים: הרפתקאות, מתח, פעולה, חידות והיסטוריה
      שפת מקור: אנגלית
      התאמת גילאים: 9+
      תקציר הסרט: בנג'מין פרנקלין גייטס (ניקולס קייג') הוא מחפש אוצרות. אחד מאבות אבותיו, תומס גייטס קיבל מאחד האבות של אמריקה פתק ובו כתוב: "הסוד נמצא אצל שרלוט". אותה חידה עברה במשך דורות במשפחתו והגיע גם אליו, כשהוא בן ארבעים ומשהו איש בשם איאן משכנע אותו לחפש יחד איתו את שרלוט ואז להתחלק איתו באוצר. כשהם מגיעים לשרלוט מתברר שזו ספינה בשם שרלוט שם הם מוצאים מקטרת שנוצרה בערך מתאיים שנה קודם ובה הם מגלים את הרמז הבא. הרמז אומר שהמפה לאוצר הטמפלרים (שזהו שמו של האוצר, על שם האבירים הטמפלרים שמצאו אותו והחביאו אותו) היא בגב מגילת העצמאות של ארצות הברית. איאן אומר שהם צריכים לגנוב את המגילה ובן (בנג'מין) אומר שלא ולכן הם מתחלקים לשתי קבוצות: קבצותו של איאן שבה יש את רוב חברי הצוות, וקבוצתו של בן שבה יש את בן ואת ריילי (ג'סטין ברת'ה). מכיוון שאף אחד לא מקשיב להם שהם אומרים שאיאן רוצה לגנוב את מגילת העצמאות, הם מתכננים לגנוב אותה כדי להגן עלייה. ואז הם מתכננים תוכנית שבזכותה הם יגנבו את המגילה לפני איאן אך הם מצרפים אליהם גם אחראית הארכיון הממשלתי אביגייל צ'ייס (דיאן קרוגר). השאלה היא האם הם יצליחו לגנוב את המגילה או לא, ואם כן מה תהיה המשך ההרפתקה שלהם?

דעה אישית: הסרט הוא סרט טוב עד כדי כך שצפיתי בו ארבע או חמש פעמים. לדעתי הוא סרט שמומלץ לכל אחד וגם סרט ההמשך שלו: "אוצר לאומי: ספר הסודות" הוא סרט מדהים שאולי אני אעשה עליו גם סיקור. לדעתי הוא סרט שלא רק סרט יפה הוא גם מלמד קצת על העבר של אמריקה ומקומות חשובים בה ולכן הוא חייב להסתמך על מקורות אמתיים. חלק מהדמיות רציניות ביותר ונחושות להגיע אל האוצר וחלק הם מצחיקות ושטותיות אך ברגע האמת ממש רציניות. אהבתי גם שהדרך שבה איאן עובד שהיא דרך עם יותר בטוחה עם תכנון מראש שלא יכולה להשתבש לאומת הדרך של בן שהיא דרך שבה הכל יכול להשתבש (והיא באמת השתבשה וכתוצאה מכך אביגייל הצתרפה אליהם) אך יותר מתוחכמת שכדי לתכנן אותה צריך ידע בדברים מסויימים ולא ניסיון בנשקים שונות זו מזו. לסיכום הסרט הוא סרט ממש יפה שמומלץ גם לבנים וגם לבנות בכל הגילאים (שמעל להתאמת הגיל).
    • על-ידי pokman
      שם: סטריטדאנס - נבחרת הכוכבים
      תקציר: לאיתן (תיאו סטיבנסון -- "הנרי הנורא") וג'יידן (אקאי) יש תוכנית -- להקים צוות, להעלות תחרות כישרונות,
      לגייס הרבה כסף ולהציל את "הגראג'" (מועדון הנוער שלהם) מהריסה... וכל זאת בעוד שאיתן
      מרשים את נערת חלומותיו בכישורי הריקוד שלו.

הבעיה היא שאיתן לא יודע לרקוד, הוריו של ג'יידן אסרו עליו לרקוד ומתברר ששאר אנשי הצוות החדש שלהם, "כולם כוכבים", אינם מתואמים כלל! יחד, עליהם להתגבר על כל המכשולים הללו, החל בלשכנע
      את ג'ינה (אשלי ג'נסן), מנהלת "הגראג'", שלתוכניתם יש בכלל סיכוי להצליח.

כיוון שצוות ההריסה כבר מגיע, איתן וג'יידן חייבים לצאת למרוץ נגד הזמן, לכנס את כולם ולנסות
      וליצור את ההישג הגדול ביותר בחייהם... ולהוכיח שלו היה על המבוגרים לקבל את ההחלטות,
      היה עולמנו בבלגן מוחלט.

מתוך התקציר ביוטיוב
      למה הוא מומלץ: דבר ראשון, סרט מדהים. דמויות מגניבות ביותר, ג'יידן רקדן מעולה שפשוט היה כיף לראות, איתן מראה דוגמה אישית ללא לוותר ומראה עד כמה מקום לבני נוער חשוב לילדים שמבלים שם.
      טריילר: http://www.youtube.com/watch?v=KeIOqFabSr4
      ודרך אגב, אני חייב להגיד שזה מדהים?
      http://www.youtube.com/watch?v=4q-fG_ybmwU
      יש לי גם את הסרט המלא, מי שצריך לפנות בפרטי
    • על-ידי Michael Olsson
      אז השאלה היא הכותרת.
      אני אישית הכי אוהב את סדרת הסרטים הארי פוטר (כן, זה של וורנר ברוס) ואחריי זה את הסרט ליגת הצדק: דום שעליו תוכלו לקרוא יותר בהמלצה שהמלצתי עליה פה.
    • על-ידי Michael Olsson
      שם הסרט בעיברית: ליגת הצדק דום
      שם הסרט באנגלית: Justice League: doom
      עלילה: הסרט מתחיל בגניבה של בנק יוקרתי שבו מוחזק המון כסף וגם מוחזקים המון יהלומים. אחריי שליגת הצדק מנצחת את הגנבים, באטמן חוזר למערה שלו, מה שהוא לא ידע זה שאיש המראות (למי שלא יודע הוא אחד מהאויבים הכי חזקים של פלאש) מיתגנב לתוך המראה של הבאטכאר (המכונית של באטמן) ומשם לתוך המערה של באטמן, שם הוא גונב פרטים מתוך המחשב הראשי של באטמן. יום לפני זה שישה רשעים התאספו בביצה אחת על ידי איש שבעצם יש לו חיי נצח והוא חי מתקופת האדם הקדמון, שם הוא יוצר את ליגת הרשע (או כפי שיותר מוכרת ליגת האנטי צדק) מאותם ששת הרשעים, בעצם התוכניות שאיש המראות גנב מבאטמן היו תוכניות לניטרול כל חברי הליגה בזמן שהם עוברים צד (אם מישהו יהפנט אותם או שהם יהיו בכלל בוגדים). ליגת הרשע משתמשים בתוכניות האלה למטרת ניתרול כל חברי ליגת הצדק והם מצליחים ובגדול אבל באטמן מצליח להימלט וליצור קשר עם גיבור על אחר שלא נמצא בליגת הצדק ששמו סייבורג, ביחד הם ינסו להציל את כל חברי ליגת הצדק ולנצח את ליגת הרשע אבל זה יהיה קשה יותר משהם חשבו...
  • צור חדש...