עבור לתוכן
Master Sword

סיקור|I משפחה בהחלפה

Recommended Posts

סיקורI משפחה בהחלפה

%D7%9E%D7%A9%D7%A4%D7%97%D7%94-%D7%91%D7

אז...

מלא זמן לא הייתי מחובר ומלא זמן לא צפיתי בסרט, ואני מאוכזב שזה הסרט הראשון שראיתי אחרי כמה חודשים טובים.

אם אתם רוצים תקציר למה שיהיה בסיקור הזה אז זה מה שעומד להיות:

1. אני יורד על הסרט הזה.

2. אני יורד על הסרט הזה.

3. אני מראה לכם טריילר.

~~~~~

שם הסרט בעברית: משפחה בהחלפה.

שם הסרט באנגלית: Happy Family

תאריך יציאה: 5 באוקטובר 2017 (ישראל).

אורך הסרט: שעה ו36 דקות.

תקציר הסרט: הסרט מתרחש בזמן ליל כל הקדושים (הלווין אם אתם אנשים נורמלים.), ובו אמה ווישבון (האמא והדמות המרכזית) מתקשרת אל חנות תחפושות כדי להשיג חלק לתחפושת שלה, אבל במקום שמוכר בחנות יענה לה, דרקולה (או לפי הסרט: נסיך האופל, בלה, בלה וכו'.) עונה לה ומשם מתחילה שיחתם. לאחר כמה שניות אמה מפילה בטעות את הפלאפון שלה לביוב וכך השיחה נגמרת, הערפד הבודד מחליט שהוא רוצה להתחתן עם אמה ומשם יוצא למסע כדי שיוכל להינשא אליה. כדי שיוכל להינשא אל אמה דרקולה צריך שהיא תהפוך לערפדית, וכאן נכנסת לתמונה באבה ייאגה (אכן שם מוזר לדמות, היא מכשפה למי שלא הבין) אשר דרקולה מבטיח לשחרר אותה מהמקום שבו היא כלואה אם תהפוך את אמה לערפדית, מפה לשם באבה ייאגה בהחלט הופכת את אמה לערפדית, אבל בטעות הופכת גם את שאר משפחתה למפלצות. וכך מתחיל מסעה של משפחת ווישבון על מנת להפוך חזרה לבני אנוש, וגם כאן מתחיל מסעו של דרקולה על מנת שיוכל להינשא אל אמה.

דמויות:

emma-hum-05-1503394806145.jpg

אמה ווישבון: האמא במשפחת ווישבון, היא בעיקרון מנסה לגרום למשפחה לבלות זמן איכות ביחד, אבל בסופו של דבר היא והמשפחה שלה הופכים למפלצות. בקיצור, היא מאוד נחושה, די טיפשה (כן, טיפשה זאת בהחלט המילה שמתאימה כאן.), והכי חשוב היא אף פעם לא מצליחה לתקן את הטעויות שהיא עושה, כל הדמויות האחרות פשוט פותרות בשבילה את הבעיות. אני פ ש ו ט שונא את הדמות הזאת. (כן, שונא זאת מילה חזקה אבל לא עולה לי שום מילה אחרת בראש.)

Happy-Family-Papa-Frank.png

פראנק: האבא. הוא עובד הרבה אז אין לו הרבה זמן לבלות עם המשפחה,  וה"בדיחות" (הן כל כך גרועות שאני לא חושב שאפשר לכנות אותן בדיחות.) היחידות שלו בכל הסרט הן בדיחות על פלוצים. בקיצור, עוד דמות לאוסף השנאה של ניר. :P

חוץ מזה, כשהוא הופך להיות פרנקנשטיין הוא הופך להיות חזק, אבל כנראה שהשרירים שלו באו על חשבון מנת המשכל שלו ומתחת לכל השרירים שלו מסתתר אדיוט גמור וזה לא מצחיק. (אעעעע, אתם מבינים למה אני שונא את הסרט הזה?)

gallery_fay.jpg

פיי: נערה שפשוט רעה אל כל המשפחה שלה גם מתי שצריכים וגם מתי שלא, אבל מול החברים שלה היא אדם שונהההה לגמרי. כשהיא בחברת אנשים שהם לא המשפחה שלה היא פשוט ביישנית, וכשאני רואה איך היא מתנהגת אל המשפחה שלה אני פשוט תוהה אם היא סתם טיפשה כמו אמא שלה או שיש לה פיצול אישיות. כאילו, מצד אחד היא פשוט נערה טיפשה שחושבת שאם היא תצעק ותכעס על כל המשפחה שלה משהו טוב יקרה ומצד שני היא ילדה ביישנית. כל החלק העיקרי שלה בסרט זה הלקח הקיטשי שהיא מלמדת ובלה בלה בלה למי אכפת מהלקח הזה, רוב הילדים בני השלוש מעדיפים לשחק בצעצועים מאשר לראות את הסרט הזה.

cast_max.png

אלכס: הוא פשוט סטיגמה של חנון רגיל, אתם יודעים: חכם, סובל מבריונות וכו'. ואני שונא כשיוצרים דמות שהיא סטיגמה לאיזשהו סוג של אנשים, זה לא מעניין וזה רק מראה על זלזול. הדמות שהוא הופך אליה כשהיא הופך לשועל היא פשוט ההפך הגמור ממנו, ושוב, גם  בתור זאב/כלב/??? לא מעניין. כמו אחותו גם הוא צריך להעביר איזה לקח טיפשי, זה פשוט מרגיש שכמעט כל הדמויות בסרט הזה נוראיות.

589116.jpg

דרקולה/נסיך האופל/???: הוא פשוט יצור בודד (ובצדק) שאין לו שום חוש של היגיון. הוא מטורף, חסר נימוסים, טיפש ומעצבן. בקיצור, הוא פשוט לא מעניין, האישיות שלו מעצבנת ופשוט הורס עוד יותר לסרט הזה. הוא אגואיסט, חולה תשומת לב ופשוט יש בו את כל התכונות של רשע טיפוסי ולא מעניין במיוחד, בקיצור עוד דמות לאוסף הדמויות השנואות של ניר. :P ולצערי כל הדמויות באוסף הזה הן דמויות שמופיעות ברוב הסרט הזה.

דעה אישית על הסרט: הסרט נורא, הרעיון של העלילה יצירתי, אבל הדמויות משעממות והם הצליחו להרוס כל דמות עם קצת פוטנציאל שהייתה בסרט הזה, הסרט פשוט פותר בעיות לדמויות הראשיות בקלות, הסרט לא מעניין והכל בסרט הזה פשוט נוראי. הייתי נותן לסרט הזה 3 מתוך 10 רק בגלל שאני נחמד! אפילו בIMDB מראים שזה סרט גרוע ונותנים לו רק 5.3 מתוך 10. זה פשוט מוכיח את כל מה שאמרתי עד עכשיו! יש יותר מדי דברים טיפשיים בסרט הזה שפשוט לא נהניתי בכלל. והבדיחות, אוי הבדיחות, אני חייב להודות שאפילו בשביל סרט לילדים צעירים זה גרוע, אבל ממש גרוע. אני לא יודע למה אנשים חושבים שזה מבדר לראות מישהו מפליץ ענן גז ירוק, כי זה פשוט לא. וזה כל מה שהסרט הזה, גרוע.

בקיצור, אל תצפו בסרט הזה אלא עם כן את ילדים בני 3 שאין להם משהו לעשות עם החיים שלהם.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

כןןןן... הסרט הזה לא כזה טוב ולא כזה מצחיק, למען האמת, הסיקור שלך יותר מצחיק מהסרט, צריך לעשות מהסיקור הזה סרט!!!

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים