עבור לתוכן
miki

דיון לסרטים!! תחרות..

Recommended Posts

אז היי!!

היום נסקר שני טריילרים שיצאו לסרט וסדרה חדשה של DC בקומיק קון האחרון..

#1 הברק השחור (Black Lightning)

אז הברק השחור עתיד לצאת ב2018 לעונה בת 13 פרקים, אני אישית חושב שהליהוק הוא גאוני כי בתור הברק השחור לקחו את קראס וויליאמס אשר שיחק בנמלטים וגם שם שיחק באופן מפליא, ובתור ביתו ליהקו את צ'יינה אן מקליין שאני תמיד אהבתי אותה עוד בימי דיסני.. 

אם נסתכל על הטריילר רואים שהסדרה מושקעת, אז על מה זה מדבר? הברק השחור (שפרש לפני 9 שנים לאחר שעצם היותו גיבור על השפיעה עליו ועל משפחתו) מוכרח לחזור להילחם בפשע לאחר שכנופיה מקומית משתלטת על שכונתו...

#2 ליגת הצדק (Justice league) 

מי התגעגע? מי ציפה לזה לאחר באטמן נגד סופרמן? אני יודע שאני כן..

ליגת הצדק מגיעה סוף סוף לאחר מותו של סופרמן והיא מורכבת מהפלאש (עזרא מילר) סייבורג (ריי פישר) אקווה מן (ג'ייסון מומואה) וונדר וומן (גל גדות) באטמן (בן אפלק) ומי אם לא אחר סופרמן (הנרי קאביל)

אז מה הסיפור? באטמן וכמובן וונדר וומן ניצבים נגד אויב מאוד חזק הנקרא סטפנוולף, בכל אופן הם מגייסים את הפלאש ואת סייבורג ואת אקווה מן להילחם נגד סטפנוולף... על פי הטריילר סטפנוולף לא מופיע שם אבל כולנו יודעים את הסיפור האמיתי...

אז מקווה שנהנתם ועשיתי לכם חשק לראות את זה...

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

שמעתי על הברק השחור, אני חושב שהוא הולך להיות חלק מהיקום של החץ, אני מקווה שיהיה קרוסאובר ביניהם.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים