עבור לתוכן
  • צור חשבון
ashton

הישרדות פלאוון!

איזה ברית אתם אוהבים?  

4 הצבעות

1. 1. איזה ברית אתם אוהבים?

• נתי וורד
    • מיכל ענבר ורז
      0
    • מעיין

Recommended Posts

היי, מה אתם אומרים? מה הברית האהובה עליכם בהישרדות? 

נשארו רק 6 שורדים בהישרדות. והגיע הזמן לדבר על זה קצת!
מה אתם חושבים שיקרה בהמשך הסדרה עד שנגיע לגמר?
אני חושב שנתי וורד בפרק הבא של ההדחה יעיפו את מעיין ואז זה יהיה הברית של נתי וורד מול הברית של מיכל ענבר ורז שזה 2 מול 3 ואז נתי וורד יקחו את צמיד הווטו ויהיה מבחן אש.

במבחן האש זה יהיה נתי מול רז ורז יעוף ואז עוד פעם כשזה יהיה 2 מול 2 יהיה גמר! 

הרי לגמר מגיעים ארבעה!
אשמח לתגובות למה אתם חושבים שהברית שאתם אוהבים צריכה לנצח וגם לתת ביקורת, הערות והארות על התחזית של "עתיד הסדרה"

אני למשל אוהב את נתי וורד. מה איתכם?

אשמח להצבעה בסקר! 

בייי

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אני לגמרי הפוך ממך,

ורד היא ממורמרת ומעצבנת וכל מה שמעניין אותה זה נקמה, היא לא מוכנה להסתכל לשום כיוון אחר, לא לנסות דברים שונים היא מקובעת והיא מעצבנת אותי נורא,
נתי הוא סתם פחדן, הולך אחרי ורד ולא מסוגל לעשות מהלך אחד במשחק הזה

ושניהם לא רואים שהשלישייה של רז ענבר ומיכל לאל רואים אותם ממטר, כל עוד הם עוזרים להם - לא אכפת להם.

אני גם לא אוהב את ענבר מעיין ומיכל;
מיכל מהרגע שהלכה לליגאו מבוהאי היא ניהייתה מגעילה ומכשפה ומעצבנת בטירוף (כנראה בילתה יותר מדי זמן עם ורד)
רז סתם אומר שהוא לא משחק מלוכלך וכל מיני פתגמים, הוא סתם חופר, תכלס הוא אפילו לא שורד, סתם בן אדם מפונק שענבר ומיכל סוחבים עליהם כאל חבר,בן ברית וקול בהדחות לא יותר מזה.
וענבר, או ענבר, היא באה למשחק כאל 'אמיתית' ו'טובת לב' ועכשיו מתגלה כ'אכבר אסטרטגית' כמו שהיא אומרת על עצמה והיא משחקת מלוכלך בדיוק כמו מעיין שגיא ויוסי והיא בכל זאת מטיפה להם מוסר.

וכל החמישייה הזאת הרבה יותר מדי מרוכזת בעצמה ויהירה הרבה יותר מדי.

היחידה שאמיתית, נכונה וישרה זו מעיין,
חברה זה משחק! חלק ממנו זה לעשות אסטרטגיות ולשחק מלוכלך,
אני יכול להגיד שהישרדות היא הריאליטי האהוב עליי ובלי מעיין בפה מלא הייתי כבר לא רואה את הסדרה ממזמן.
היא גלגל ההצלה של הרייטיינג של התוכנית כי כולם אוהבים אותה.

ולגבי התחזית לעתיד?

אני מאמין שענבר תנצח בחסינות  (היא פייטרית לא קטנה), נתי יעוף, אחר כך למעיין יהיה החסינות, ורד תעוף, יוסי יחזור למשחק, יקבלו צמיד ווטו יורידו אחד מהם ( בטח אחד מהחזקים אז ענבר או מיכל) ויהיה 4 בגמר מיכל\ענבר (אני מאמין שענבר כי מעיין מחבבת אותה יותר), רז זהבי, יוסי ומעיין.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

התחבר או הרשם על מנת להגיב.

עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

צור חשבון

צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.

רישום חשבון חדש

התחבר

משתמש קיים? התחבר.

התחבר עכשיו

• צופים לאחרונה   0 משתמשים