עבור לתוכן
Master Sword

סיקור אישיות I האריסון פורד

Recommended Posts

סיקור- האריסון פורד

yrGrcAt4.jpg

שלום לכולם, וברוכים הבאים לעוד אשכול שלי! :)

היום אעשה סיקור על השחקן האריסון פורד.

שם האישיות בעברית: האריסון פורד.

שם האישיות באנגלית: harrison ford

תאריך לידה: 13 ביולי 1942.

תפקידים מפורסמים ששיחק

הוא שיחק את אינדיאנה ג'ונס בכל סרטי אידיאנה ג'ונס, שיחק את האן סולו בסרטי מלחמת הכוכבים, הוא שיחק בסרט בלייד ראנר שיצא ב1982 וישחק בסרט הבלייד ראנר החדש, הוא גם שיחק בסרט פרנטיק, אייר פורס 1 ושיחק גם בסרט משחקים פטריוטים.

הסבר כללי על האריסון פורד:

בעיקרון האריסון פורד משחק עד היום בתפקידים שונים, אפילו שהוא כבר בן 75.  התפקיד פורץ הדרך שלו היה כשהוא לוהק להיות האן סולו במלחמת הכוכבים, וככה יותר אנשים זכו לשמוע עליו. לאחר כמה שנים הוא שיחק את אינדיאנה ג'ונס בסרט הראשון של אינדיאנה ג'ונס משנת 1981  ומאז הוא המשיך לשחק בסרטים רבים כמו: סרטי ההמשך של בסדרת אינדיאנה ג'ונס (למשל אינדיאנה ג'ונס והמקדש הארוראו אינדיאנה ג'ונס ומסע הצלב האחרון.), סרטים בסדרת מלחמת הכוכבים (לא בכולם רק במלחמת הכוכבים- תקווה חדשה, מלחמת הכוכבים- האימפרייה מכה שנית, מלחמת הכוכבים- שובו של הג'דיי ומלחמת הכוכבים- הכוח מתעורר.), חוץ מסדרות הסרטים האלו שמוזכרות לאורך כל הסיקור, הוא גם שיחק בעוד סרטים רבים למשל: המשחק של אנדר, הנמלט ואפוקליפסייה עכשיו.

עד היום האן סולו זכור בתור שחקן מצויין ומצליח במיוחד, וכפי שציינתי בתחילת ההסבר הכללי, משחק בתפקידים שונים אפילו שהוא בגיל 75.

דעה אישית:

האריסון פורד הוא לדעתי שחקן שצריך להעריך, הוא שחקן ששיחק נפלא בכל כך הרבה סרטים נפלאים. אני מחשיב אותו למומחה לז'אנר המתח וההרפתקאות לאחר ששיחק בכל כך הרבה סרטים כאלו. מבחינתי הריסון פורד משחק מצויין ואהבתי כמעט את כל הסרטים שראיתי שהוא שיחק בהם אם לא את כולם. לסיכום, האריסון פורד מקבל ממני 10\10 בנקודות ניר. (המצאה לא ממש יעילה אבל הייתי חייב להוסיף אותה, אפילו שזה מגוחך.) הריסון פורד שיחק בכל כך הרבה סרטים מפורסמים, ככה שאני בטוח ששמעתם לפחות על אחד מהסרטים שהוא שיחק בהם. ואם כבר מדברים על סרטים שהוא שיחק בהם, אני בטוח שתהנו לפחות מסרט אחד שהוא שיחק בו!

מוזמנים להביע את דעתכם בתגובות.

המשך פעילות מהנה בפורום סרטים וסדרות ובפורום כולו^^

יצאליסיקורגרועתרחמועלי

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים