עבור לתוכן
Master Sword

דיוןI מה הדבר שאתם הכי הייתם רוצים לראות בסרט?

Recommended Posts

דיוןI מה הדבר שהכי הייתם רוצים לראות בסרט?

640277146935531111636.jpg

בכל סרט ישנה עלילה כלשהי, עולם שבו מתרחש הסרט, זמן שבו מתרחש הסרט וכו'. בקיצור, מה שאני מנסה להגיד זה שכל סרט מורכב ממאפיינים ודברים שונים שהופכים אותו למה שהוא. לי אישית בכל סרט יש את המאפיין האהוב עלי ביותר. למשל בסרט "מלחמת הכוכבים-האימפרייה מכה שנית" אהבתי מאוד את העלילה, או בסרט "צעצוע של סיפור" אהבתי מאוד את האנימציה. עכשיו נגיע לדיון עצמו, בדיון הזה הייתי רוצה שתפרטו מה הכי הייתם רוצים לראות בסרט, בין אם זה סוג עלילה מסויים, אנימציה מסויימת, דמויות למיניהן וכו'.

4991575_1931211.png

מקווה שהדיון הזה יהיה מעניין :)

דיון פורה ומהנה^^

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אני אוהב בסרטים נאמנות למקור

אני רוצה בסרט שהוא אדפציה שיהיה כמה שיותר נאמנות למקור 

אבל לא קופי פייסט

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אני אוהבת את סרטים של ספיידרמן בכל גרסה (הרגיל ,המופלא והחדש) מבחינת עלילה שהיא מדהימה ומעניינת עם המון אקשן וגם בגלל שזה גיבור על מגניב עם סיפור מוזר הדמויות אם זה מבחינת ספיידרמן וחברה שלו או שהרעים הם קשים "ורודפים" ואז זה יוצר את אקשן שספיידמן יכול להלחם עד שהוא ימות . אני רוצה שיהיה גם עזרה שבאה מהבנות לא רק מהבנים 

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

סרטים על ערפדים כמו דמדומים זה סרט מדהים ממליץ לכם בחום .

או בכלל סרט קומדיה טוב אבל ברמה גבוה לא סתם שצוחקים על כולם ונוקמים בדברים מצחיקים סתם דוגמה לסרט טוב שכחו אותי בבית סרט קטלני ממליץ לכם במיוחד בחוף זה מתאים אתם תבינו שתראו .

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים