עבור לתוכן
Master Sword

האם אתה אוהב סרטים אמיתי?

Recommended Posts

האם אתה אוהב סרטים אמיתי?

אני מניח, שכשראיתם את הכותרת בטח חשבתם לעצמכם שהאשכול הזה יהיה סתם עוד אשכול נשכח בפורום סרטים וסדרות. לפני שנעבור לחלק העיקרי באשכול, נתחיל בכמה שאלות. ראשית, האם אתם אוהבי סרטים וסדרות אמיתיים? האמת, שעל השאלה הזאת ניסיתי לענות בעצמי פעמים רבות, אך לא הצלחתי. הרי כולכם לפעמים מפרסמים תגובות על סרטים ומדברים עליהם, ואפילו כמה ממכם שענו על שאלות באשכול שלי שבו עשיתי חידון עד כמה אתם אוהבים סרטים וסדרות הראו שהם רואים סרטים וסדרות ומתעניינים בהם. אז לאחר ששמעתם את הצד הזה, אתם בטח לא מבינים למה לא עניתי על השאלה בעצמי... אז זאת הסיבה: אולי אתם אוהבים סרטים וסדרות, אבל הפורום מת ואף אחד לא מתעניין בו... אז, באשכול הזה, אני רוצה לשאול שאלה. אם אתם מתעניינים בסרטים וסדרות (ואני מדבר רק אל מי שמתעניין), אז למה לא לפתוח אשכולות שתוכלו לשוחח בהם על התחום הזה? אתם בטח שואלים:"אז למה שלא תפתח אשכולות בעצמך?" אז העניין הוא, שפעם פתחתי, כשחשבתי שזה יעורר חיים בפורום מת כמו סרטים וסדרות, אבל כמעט אף אחד לא העלה בו אשכולות...

אני מניח, שפרס יכול להיות נחמד על העלאת אשכולות, ולכן אני אתן 2-5 זהב על כל אשכול שתפתחו בפורום סרטים וסדרות. כמות הזהב שתינתן תיקבע על פי איכות האשכול. משתמשים שיהיו פעילים בפורום יקבלו עוד זהב על הפעילות.

אם תרצו לקבל זהב על האשכולות, תצטרכו לכתוב את הטופס הבא בכל פעם שתפרסמו אשכול שתרצו שישתתף.

מי שיזכה בהכי הרבה זהב עד שתסתיים התחרות, יקבל עוד 20 זהב על הניצחון.

המשך פעילות מהנה בפורום!^^

נערך על-ידי Meliodas

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

כל הכבוד על היזומה! 

רק יש לי שאלה: איך אתה מגדיר אוהב סרטים וסדרות אמיתי?

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני כעת tsunaMY אמר:

כל הכבוד על היזומה! 

רק יש לי שאלה: איך אתה מגדיר אוהב סרטים וסדרות אמיתי?

אני מגדיר אותו, כאדם שמתעניין בסרטים וסדרות, שכשיוצא סרט בסגנון שמעניין אותו הוא מאוד ירצה לראות אותו. שלפעמים כיף לו קצת לדבר על סרטים שמעניינים אותו או על סרטים עם אנשים אחרים. מישהו, שלראות סרטים וסדרות זאת חוויה בשבילו.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני כעת Team Mystic אמר:

סרטים אמתיים זה כאילו שחקנים לא אנמציה  

האמיתי הכוונה האם אתה מעריץ אמיתי ולא האם אתה אוהב סרטים אמיתיים...

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים