עבור לתוכן
  • צור חשבון
Arthur

פעילות| צור דמות

Recommended Posts

פעילות!-צור את דמות האנימה שלך. 

הסבר על הפעילות: בפעילות זאת תצטרכו ליצור דמות אנימה שתראה מושלם בעינכם תוכלו ליצור כל דמות אשר תתחשק לכם החל מדמות סטאר וורס בסיגנון אנימה ועד איש זאב או אלף

איך ליצור?: בקישור הבא (קישור-http://www.rinmarugames.com/playgame.php?game_link=mega-anime-avatar-creator ) תצטרכו לבחור בדייקנות לפי הקטגוריות את האביזרים והאיברים הנחוצים לכם כגון עניים צבע גוף ורקע 

כיצד תתנהל הפיעילות?: כל אחד יצור דמות משלו ויקרא לה בשם כל שהוא נגיד כמו סאוטו קזימואה (מה שעלה לי בראש חח)

הדמות שלי:

kh7PlIt.png

פתוח לדעות על הפעילות או על הדמות הערות וכולי

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

9248729.png

שם: ניקס (על שם האלה הקדומה במיתולוגיה היוונית, ניקס אלת הלילה - אחותו של ארבוס על העלטה והאופל. מי שירצה אני אפרט לו בפרטי) אטאקיטן.

רוצחת כל מי שהיא נתקלת בו בלילות.

מענה את הקורבנות שהתאהבה בהם עד למוות כואב.

קניבלית.

רודפת רוצחים, מתקשרת עם המתים.

פעילות נחמדה סה"כ תודה על הפירסום~

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

הדמות שלי: tvow4egylmyz.jpg

הסבר על הדמות: קוראים לו רובי והוא מאמן פוקימונים מתחיל ונחוש שרוצה להיות הטוב מכולם, הוא יוצא למסע עם הכלב הנאמן שלו על מנת להתחזק מספיק כדי להגיע לליגה.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 7 דקות Nico Di-Angelo אמר:

9248729.png

שם: ניקס (על שם האלה הקדומה במיתולוגיה היוונית, ניקס אלת הלילה - אחותו של ארבוס על העלטה והאופל. מי שירצה אני אפרט לו בפרטי) אטאקיטן.

רוצחת כל מי שהיא נתקלת בו בלילות.

מענה את הקורבנות שהתאהבה בהם עד למוות כואב.

קניבלית.

רודפת רוצחים, מתקשרת עם המתים.

פעילות נחמדה סה"כ תודה על הפירסום~

פשש מגניב 

לפני 1 דקה RoNk אמר:

הדמות שלי: tvow4egylmyz.jpg

הסבר על הדמות: קוראים לו רובי והוא מאמן פוקימונים מתחיל ונחוש שרוצה להיות הטוב מכולם, הוא יוצא למסע עם הכלב הנאמן שלו על מנת להתחזק מספיק כדי להגיע לליגה.

חחחח זה מאוד חמוד אבל לא הבנתי למה הוספת הסמקה זה בדרך כלל מיועד לבנות אבל גם בנים שמשתמשים בזה אבל רק לדמיות נשיות או כביכול כאלה ש"יצאו מהארון" מבין?

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 13 דקות Arthur אמר:

פשש מגניב 

חחחח זה מאוד חמוד אבל לא הבנתי למה הוספת הסמקה זה בדרך כלל מיועד לבנות אבל גם בנים שמשתמשים בזה אבל רק לדמיות נשיות או כביכול כאלה ש"יצאו מהארון" מבין?

חחח אני לא רואה אנימה אל תבנה על משהו שקשור  

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

6173356.PNG

(מבקשת חזרה חצי שעה מהחיים שלי שלקחו לי להכין את זה)

בעיקרון אמורה להיות תלמידת תיכון שנרצחה ועובדת אצל השטן ואוספת נשמות בשבילו. לא יודעת מה יצא לי לול

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 13 שעות LeoValdez אמר:

6173356.PNG

(מבקשת חזרה חצי שעה מהחיים שלי שלקחו לי להכין את זה)

בעיקרון אמורה להיות תלמידת תיכון שנרצחה ועובדת אצל השטן ואוספת נשמות בשבילו. לא יודעת מה יצא לי לול

מגניב לא ציפיתי שיביאו לי הרוב רוצחים^^

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

6972543.jpg

הוא אמור להיות פאונוס שהצטרף לוויט פאנג על מנת ליצור שווין בין בני האדם והפאונוס, אבל כי הפאונוס הפך לארגון רצחני שככה הוא מנסה להשיג את "השיוון" שהוא רוצה אז גם הוא הפך לרוצח.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

ds-q2Y__Q3ulT8hlfVBzng.png

השם של הדמות: אקנה סזאקי

מידע על הדמות: היה תלמיד תיכון עד שקיבל את הכוח להיות מלך החטאים או בשם השני מלך השדים או בשמו השלישי השטן, הוא קיבל את כוחו בתור מלאך אך לאט לאט התחיל לעשות חטאים ולרצוח אנשים שההילה שלו נהייתה אדומה כמו המוות. הוא ניצח כל שד שעמד מולו עד שהחליט שהוא צריך להרוג את השטן ושהוא צריך להיות המלך הוא החליט לרצוח את השטן ועמד במילותיו וכך הוא הפך למלך.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 22 שעות END אמר:

6972543.jpg

הוא אמור להיות פאונוס שהצטרף לוויט פאנג על מנת ליצור שווין בין בני האדם והפאונוס, אבל כי הפאונוס הפך לארגון רצחני שככה הוא מנסה להשיג את "השיוון" שהוא רוצה אז גם הוא הפך לרוצח.

ממ מגניב "שיוון" פעם ראשונה שאני שומע את זה באחת הפעילויות שלי^^

לפני 4 שעות whiteboy אמר:

ds-q2Y__Q3ulT8hlfVBzng.png

השם של הדמות: אקנה סזאקי

מידע על הדמות: היה תלמיד תיכון עד שקיבל את הכוח להיות מלך החטאים או בשם השני מלך השדים או בשמו השלישי השטן, הוא קיבל את כוחו בתור מלאך אך לאט לאט התחיל לעשות חטאים ולרצוח אנשים שההילה שלו נהייתה אדומה כמו המוות. הוא ניצח כל שד שעמד מולו עד שהחליט שהוא צריך להרוג את השטן ושהוא צריך להיות המלך הוא החליט לרצוח את השטן ועמד במילותיו וכך הוא הפך למלך.

אני מבין שהיום רוצחים הולכים בשגרה^^

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

התחבר או הרשם על מנת להגיב.

עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

צור חשבון

צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.

רישום חשבון חדש

התחבר

משתמש קיים? התחבר.

התחבר עכשיו