עבור לתוכן
Deadpool

בואו נדבר תכלס על... מכשירים סלולאריים/טלפונים

Recommended Posts

ברוכים הבאים לתוכנית הפורום של יעל וניתאי!

8807584.png

באשכול זה נחשוף את הדעות הכנות ביותר והאמיתיות ביותר שלנו, אבל כמובן שנשמור על כבוד ולא נעשה זאת בצורה פוגענית.

בכל פעם נעסוק בנושא אחר ונפתח את האשכול בפורום אחר.

והפעם הנושא הוא..:

התמכרות למכשירים.

הדעה של ניתאי: התמכרות למכשירים זה לא בהכרח דבר טוב... וגם לא דבר רע. לדעתי זה די פחות טוב, יותר רע. אתה מתנתק מהרבה דברים ונכנס לפלאפון בלי זמן משוער לסיום ולהתנתקות. היי, אל תחשבו שאני לא כזה. אני מודע לזה שאני "מכור" לדבר הזה, ואני לא מאושר מזה כלכך. כן, פלאפון זה דבר חשוב ויעיל במיוחד, אבל לא הרבה. תנסו מדי פעם לעזוב את זה, זה יעזור לכם להתנתק. ספינר או קובייה גם יכולים לעזור. ההתנתקות מכולם יכולה לגרום לך להפוך לסוג של בנאדם שונה, להפוך אותך למה שאתה לא. פחות קשר לחברים, שינוי... סיבות מספיק טובות להתנתק מדי פעם, לא? לסיכום- פלאפונים זה דבר מאוד חשוב ויעיל, אבל במינון נכון.

הדעה של יעל: אני חושבת שמכשירים סלולאריים זה דבר חשוב, במיוחד לאחרונה בדור שלנו כשאנחנו זקוקים להם יותר מכל דבר אחר. אבל המכשירים האלו עולים לנו מחירים שלפעמים לא שווה להוציא, נניח נתחיל בהוצאה כספית: אני אישית לא חווה את זה אבל אנשים שחווים קושי כלכלי לא מסוגלים לעמוד במימון טלפון כיוון שיש בכך המון עלויות. מעבר לכך זה גוזל הרבה זמן מהחיים שלנו, במקום להיות בחוץ וליהנות כולנו תקועים במכשירים שלנו. המכשירים גם בנויים בצורה גאונית, הם קטנים וזמינים לנו כל הזמן ולפעמים אי אפשר לעמוד בפיתוי של לגעת ולהתמכר. בנוסף אחוז ההרג בגלל מכשיר סלולארי גדול יותר מאחוז ההרג בגלל כריש! אז כן, במובן מסוים יכול המכשיר האהוב הזה להוות סכנה לחייכם. אבל מצד שני אנחנו זקוקים לו במקרים רבים של תקשורת ולהנאה והעברת הזמן הפנוי- אז נכון יש הרבה חיסרונות אך לא מעט יתרונות במכשיר הזה אבל אם נרצה ואם לא, הוא לא יפסיק להוות חלק מהחיים שלנו בזמן הקרוב לכן הדבר הטוב ביותר לעשות הוא לקחת הכל בפרופורציות ובמידה.

שתפו אותנו בדעה שלכם לגבי הנושא הזה בתגובות והביעו את דעתכם לגבי התוכנית!

זה סוף האשכול, נתראה בפרק הבא~

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אגב, אנחנו האשכול הראשון בפורום טכנולוגיה וגאדג'טים! ווהו!

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

תוכנית מצוינת! היא נותנת לנו נקודות מבט שונות והכל בנעימות ובכתיבה מהוקצעת ויפה! אין ספק שזה מעשיר את הפורום ונותן התחלה מאוד טובה לפורום הזה D:

הדעה שלי: כמו שאמרתם - זה טוב כשזה במינון נכון, ורע כשזה לא. הפלאפון יכול להועיל הרבה, לדוגמא לשמור על הקשר ביננו לבין החברים גם כשאנחנו לא נמצאים לידם פיזית. זה דבר חשוב בעיניי. מצד שני הוא גם יכול להוות פיתרון כלשהו לילדים שלא מרגישים נוח בחברת חבריהם/לא רוצים לבלות איתם מסיבה זו או אחרת. הפיתרון חלקי מאוד, כי אחרי הכל - פלאפון הוא רובוט ולא בן אדם, הוא לא יכול להוות לך איזה משען רגשי או משהו שאתה באמת צריך. פלאפון זה גם טוב להעברת השיעמום, וכשאני לחוצה או סתם בסערת רגשות - כשאני משחקת בו זה מפחית ומרגיע  את זה ומהווה כעין 'פורקן'. 

אבל לעיתים אני מגלה שאני אובססיבית לזה לגמרי. אני לא אגיד 'מכורה', אבל זה משהו שהייתי רוצה לשנות - קורה לפעמים שכשאני צריכה לעשות משהו ואין לי כוח או רצון לעשותו - אני מנסה להעביר את הזמן בפלאפון. אני פתאום לא יכולה להתרכז במה שאני צריכה לעשות, כי הפלאפון קורץ יותר... XD

זו פחות או יותר דעתי, הדיון מעניין ומרחיב אופקים, תודה! ^^

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני ב-1.5.2017 at 18:54 Nico Di-Angelo אמר:

אגב, אנחנו האשכול הראשון בפורום טכנולוגיה וגאדג'טים! ווהו!

ווהו

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים