עבור לתוכן
  • צור חשבון
The Secret

מדריך קצר-לוח גרפי

Recommended Posts

שלום, ראיתי פה בחור שרוצה לקנות לוח גרפי אז אמרתי לעצמי, למה לא לפתוח אשכול שעוזר למי שמעוניין לקנות?

אז אתן פה כמה טיפים בקצרה:

עם הלוח גרפי מגיעים כבל USB שמתחבר למחשב, עט ללוח עם שלושה חודים (לפחות לי יש שלושה) במקרה שהחוד קצר מדי,

מן טבעת כזאת להאריך את החוד / להוצאת החוד ולהחלפה.

כמו כן, מצורפות הוראות התקנה.

מי שרוצה להתחיל לעבוד עם לוח גרפי צריך להתנסות בעיקר בפוטושופ, ללמוד על הכלים ואיך זה עובד.

(כמובן שאפשר להשתמש בתוכנת ה"צייר" אבל עדיף פוטושופ)

כדי להתקין את הלוח גרפי למחשב תוכלו להיעזר בהורים או אם אתם מבינים אנגלית כמוני לא אמורה להיות בעיה (אלא אם כן יש גם הוראות)

אני הייתי ממליץ על לוח גרפי מחברת wacom שזו אפשר להגיד החברה הכי טובה, והרבה ממליצים עליה.

אני יכול להגיד מנסיון אישי כאחד שיש לו כבר לוח גרפי מאותה חברה.

תוכלו למצוא לוחות גרפיים מצויינים באתר של אריג'נט: http://www.arigent.co.il/wacom/

יש את סדרת ה-Intuos Pro שזה הרבה יותר נוח ויותר אפשרויות ופשוט אפשר לבחור מה שנראה לכם יותר טוב.

בעיקרון, לא כל אחד יכול לקנות לוח גרפי...

אם אתם חושבים שאתם מספיק טובים בציור עם דף ועיפרון אז לוח גרפי זה עלייה בדרגה לשלב יותר מתקדם וזה תחליף לדף ועיפרון.

אז יהיו את האלה שיחשבו: "יששש, קניתי לוח גרפי והכל ילך לי חלק כמו קסם"

ויחשבו שאם הם יקנו את זה הם ידעו לצייר יותר טוב.

אז הם ממש ממש טועים!

אם אתם מעוניינים לרכוש את זה, אתם צריכים נסיון, וכדי שיהיה נסיון צריך יותר לעבוד עם עיפרון ודף ורצון באמת.

כי תמיד גם יהיו את האלה שקונים לוח גרפי והם לא מרוצים מזה שהם לא מצליחים אז הם שמים את זה בארון עד שזה מעלה אבק.

אני מניח שזה כל הדברים הבסיסיים שאמורים לדעת לפני שקונים.

השקעתי מאוד במדריך ואשמח לתגובות :)

נערך על-ידי The Secret

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

שלום, ראיתי פה בחור שרוצה לקנות לוח גרפי אז אמרתי לעצמי, למה לא לפתוח אשכול שעוזר למי שמעוניין לקנות?

אז אתן פה כמה טיפים בקצרה:

עם הלוח גרפי מגיעים כבל USB שמתחבר למחשב, עט ללוח עם שלושה חודים (לפחות לי יש שלושה) במקרה שהחוד קצר מדי,

מן טבעת כזאת להאריך את החוד / להוצאת החוד ולהחלפה.

כמו כן, מצורפות הוראות התקנה.

מי שרוצה להתחיל לעבוד עם לוח גרפי צריך להתנסות בעיקר בפוטושופ, ללמוד על הכלים ואיך זה עובד.

(כמובן שאפשר להשתמש בתוכנת ה"צייר" אבל עדיף פוטושופ)

כדי להתקין את הלוח גרפי למחשב תוכלו להיעזר בהורים או אם אתם מבינים אנגלית כמוני לא אמורה להיות בעיה (אלא אם כן יש גם הוראות)

אני הייתי ממליץ על לוח גרפי מחברת wacom שזו אפשר להגיד החברה הכי טובה, והרבה ממליצים עליה.

אני יכול להגיד מנסיון אישי כאחד שיש לו כבר לוח גרפי מאותה חברה.

תוכלו למצוא לוחות גרפיים מצויינים באתר של אריג'נט: http://www.arigent.co.il/wacom/

יש את סדרת ה-Intuos Pro שזה הרבה יותר נוח ויותר אפשרויות ופשוט אפשר לבחור מה שנראה לכם יותר טוב.

בעיקרון, לא כל אחד יכול לקנות לוח גרפי...

אם אתם חושבים שאתם מספיק טובים בציור עם דף ועיפרון אז לוח גרפי זה עלייה בדרגה לשלב יותר מתקדם וזה תחליף לדף ועיפרון.

אז יהיו את האלה שיחשבו: "יששש, קניתי לוח גרפי והכל ילך לי חלק כמו קסם"

ויחשבו שאם הם יקנו את זה הם ידעו לצייר יותר טוב.

אז הם ממש ממש טועים!

אם אתם מעוניינים לרכוש את זה, אתם צריכים נסיון, וכדי שיהיה נסיון צריך יותר לעבוד עם עיפרון ודף ורצון באמת.

כי תמיד גם יהיו את האלה שקונים לוח גרפי והם לא מרוצים מזה שהם לא מצליחים אז הם שמים את זה בארון עד שזה מעלה אבק.

אני מניח שזה כל הדברים הבסיסיים שאמורים לדעת לפני שקונים.

השקעתי מאוד במדריך ואשמח לתגובות :)

מדריך ממש טוב.
רק הערה אחת - פוטושופ זו לא ממש תוכנה לציור, זו יותר תוכנה לעריכה, עדיף להשתמש בתוכנות אחרות כגון "paint tool sai" ו-"clip studio paint" שלטעמי, יותר נוחות לצביעה, בעיקרון אתה צודק עם האמרה שצריכים להכיר את הכלים בפוטושופ כי לרוב הכלים בתוכנות ציור אחרות הם בערך אותו דבר.

תע"ה

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

מדריך ממש טוב.רק הערה אחת - פוטושופ זו לא ממש תוכנה לציור, זו יותר תוכנה לעריכה, עדיף להשתמש בתוכנות אחרות כגון "paint tool sai" ו-"clip studio paint" שלטעמי, יותר נוחות לצביעה, בעיקרון אתה צודק עם האמרה שצריכים להכיר את הכלים בפוטושופ כי לרוב הכלים בתוכנות ציור אחרות הם בערך אותו דבר.

תע"ה

כן, אבל לדעתי בעיקר משתמשים בפוטושופ, תודה רבה על ההערה :)

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

מדריך מעולה!

אני בטוח שזה יעזור להרבה אנשים :)

אולי ביום מן הימים גם אני אקנה לוח גרפי.

תודה

מדריך נחמד מאוד, ישר כוח

תודה רבה :)

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על המדריך! הוא תמציתי, נעים לקריאה, מנוסח היטב ויעיל, עד כמה? עד כדי כך שאפילו אחת שלא מתעניינת בציור כמוני (מצטערת, אני פשוט כישלון בזה D:) - הרגישה שהיא מתמגנטת למסך! קראתי פשוט הכל! XD

חן חן! ^^

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

התחבר או הרשם על מנת להגיב.

עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

צור חשבון

צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.

רישום חשבון חדש

התחבר

משתמש קיים? התחבר.

התחבר עכשיו