עבור לתוכן
Obelisk

דרגון בול | תקציר עפ"י סאגות לכל העונות

Recommended Posts

ball, dragon, one, star icon דרגון בול ball, dragon, one, star icon

mxwtodtargim.png

רקע כללי

דרגון בול היא סדרת מאנגה שמגוללת את סיפורו של גוקו (קאקרוטו), בן לשבט הסאייה, אשר נולד בכוכב הסאיינים, וג'יטה. כוכב זה הושמד ע"י הרודן פאריז לאחר שניצל את הגזע הסייאני למשימות הכיבוש שלו.

טרם ההשמדה, גוקו, גיבור הסדרה, שנולד עם רמת כוח נמוכה, נשלח לכדוה"א כדי לכבוש אותו בבגרותו, וכך הובטח בטחונו כנגד פאריז.

freezer.jpg

 

 

 

דרגון בול - עונה ראשונה

עונה זו היא העונה שקדמה לדרגון בול זי. היא מעולם לא שודרה בישראל. ניתן לצפות בה ביפנית ובאנגלית והרבה דברים חדשים ופערי מידע מעונת הZ יתבררו במהרה. אני באופן אישי צפיתי בה גם ביפנית פעמיים וגם באנגלית 5 פעמים.

בעונה זו, מוצג גוקו הצעיר, אשר רוכש את חבריו ומכריו לראשונה, ביניהם, קרירין, פיקורו, בורמה, צ'יצ'י ואביה, יאמצ'ה ועוד רבים אחרים. על כל היכרות סיפור שלם בפני עצמו.

 

סאגת הקיסר פילאף

בורמה בחיפושה אחר כדורי הדרגון בול, שעפ"י האגדות, מגשימים כל משאלה, פגשה בגוקו. בורמה שמה לב שעל כובעו של גוקו, שניתן לו ע"י אביו, גוהאן, יש כדור דרגון בול, וכך החלו שניהם במסע משותף למציאת שבעת הכדורים הנכספים.

הקיסר פילאף החמדן מנסה לגזול מהם את הכדורים ומצליח. בעת השגת שבעת הכדורים, אולונג, החזיר, קוטע את מבוקשו של פילאף ומבקש לעצמו פריט לבוש.

2j1nzioqmtmn.png

סאגת טורניר הבודוקאי ה21

גוקו, יחד עם קרירין, באימונים אצל אמן הלחימה מאסטר רושי. חלק גדול מהזמן מאסטר רושי ניצל את תמימותם לעבודה ועשייה עבורו, אך אין ספק שהוא פיתח אותם רבות. מתקפת הקאמהמה היא מתקפה שפיתח מאסטר רושי ולימד אותה את גוקו.

האימונים בשיאם, וקרירין, גוקו ומאסטר רושי ואחרים נרשמים לטורניר הלחימה הקרוב, שבסופו הקרב הוא נגד גוקו ומאסטר רושי. במהלכו של הקרב, גוקו הופך לקוף ענק בעזרת זנבו הסאייני, אך ברגע האחרון מאסטר רושי משמיד את הירח שגרם לשינוי הצורה של גוקו ומביס אותו בקרב.

iexnayz20fyz.png

סאגת צבא הסרט האדום 

זו הסאגה שהכי פחות זכורה לי, אבל במהלכה גוקו לוחם ברובוטים ובגנרלים של צבא הסרט האדום. אותו ארגון רוצה בכדורי הדרגון בול.

חשוב לציין שאחד מראשי ארגון זה הוא ד"ר ג'ירו הרשע שבהמשך ירצה להתנקם בגוקו.

h4dztm2qz2qh.png

סאגת מגדת העתידות באבא

גוקו מגיע לבאבא (אחותו של מאסטר רושי) ומבקש ממנה את מיקומו של כדור הדרגון בול השביעי והאחרון.

היא מאתגרת אותו ב5 קרבות נגד לוחמים מיוחדים, שבסופם יהיה זה גוהאן, שגידל אותו, אשר החזירה מעולם המתים לטובת הקרב. גוקו מנצח.

באבא מספרת לו כי כדור הדרגון בול האחרון אצל הקיסר פילאף. 

גוקו משיג את כל הכדורים ומבקש להחזיר לחיים את אביה של אופה, אותה ילדה שהיא ואביה עזרו לגוקו נגד צבא הסרט האדום.

zjw0zkzqeymz.jpg

סאגת טורניר הבודוקאי ה22

גוקו, קרירין ומאסטר רושי מתאמנים לקראת הטורניר הקרוב. במהלכו מגלים אויבים חזקים, ביניהם טינשנהן ושיאצו. בגמר הטורניר, טינשנהן נלחם נגד גוקו ומביס אותו הודות לניסיונו הרב בלחימה בעיקר.

fzcnhmujj30z.png

סאגת המלך פיקורו

המלך פיקורו, מכוכב נאמק, הופיע. גוקו והחברים ניגשו להילחם מולו אך הובסו במהרה. 

גוקו מגיע למקדש של קורין ושותה שם מים שאם לאחר שתייתם אתה עדיין חי, כוחך מתחזק באופן דרמטי. גוקו ניגש לקרב נגד המלך פיקורו שוב ומנצח אותו.

jbyzmzmmciiy.png

סאגת טורניר הבודוקאי ה23

עברו מספר שנים. גוקו התבגר והוא מתכונן לקראת הטורניר המתקרב. בנו של המלך פיקורו מגיע לטורניר, ושניהם מטפסים לגמר בטורניר במהרה, וגוקו אכן מצליח להביסו, אך חס עליו ומאפשר לו להימלט.

צ'יצ'י מזכירה לגוקו שהבטיח שיינשא לה ובסוף הסאגה הם מתחתנים.

xgmky0uonedf.png

 

 

 

דרגון בול Z

עונה זו מגוללת את סיפורו של גוקו שניצב מול אתגרים רבים וחדשים, מתחזק ולומד, ונלחם נגד אויבים חדשים וחזקים מאי פעם.

 

סאגת הסאיינים

ראדיץ, אחיו הבכור של גוקו, מגיע לכדוה"א. הוא מספר לו שהוא נשלח לכבוש את הכוכב הזה, אך כנראה קיבל מכה בראש שגרמה לו להפוך לטוב לב ולהיפטר מהטבע הסאייני וההרסני שלו.

ראדיץ, שלקח את גוהאן - בנו של גוקו, מתגלה כאויב עוצמתי וגוקו לא מצליח להתמודד איתו. 

יחד עם אויבו, פיקורו, הם מצליחים לגבש טכניקה שבה גוקו עוטף את גופו של אחיו, ופיקורו משגר קרן הרסנית לעבר החזה שלהם ובכך גוקו וראדיץ מובסים.

במילותיו האחרונות מספר ראדיץ שלא רק הוא שרד בהשמדת הכוכב וג'יטה, אלא שקיימים 2 נוספים, עוצמתיים הרבה יותר ממנו אשר בדרכם לכוכב הלכת ארץ.

כולם בפניקה, מתאמנים לקראת בואם של הסאיינים. גוקו מתאמן אצל המלך קאיו ולומד טכניקות חדשות ביניהן מתקפת קאיו. 

לאחר שנה, מגיעים נאפה ומקיטה (וג'יטה), ומותרים אחריהם נופלים רבים. 

גוקו מגיע היישאר מכוכבו של המלך קאיו ומביס את נאפה בקלות. מקיטה, נסיך שבט הסאייה, מעוצבן ולוחם נגד גוקו. הקרב צמוד ומקיטה מחליט ליצור ירח מדומה ולהפוך לקוף ענק ולהביס את גוקו. המצב נראה לרעתו של גוקו, אך יג'ירובה הפחדן צץ משום מקום, חותך את זנבו של מקיטה וחוזר למקום המחבוא שלו.

מקיטה גוסס. הוא עושה את דרכו לחללית שלו. קרירין עומד על כך שיש להשמידו לאור כל האבידות שהוא גרם, אך גוקו, בחמלתו הרבה, מאפשר למקיטה להימלט.

y3nt2o0gdiqt.png

סאגת נאמק

במסגרת קרבות הסאיינים, מת גם פיקורו, ולכן הדרגון בול של כדוה"א הושמדו גם כן. גוהאן, קרירין ובורמה טסו לכוכב נאמק. הם שמעו כי בו גם יש כדורי דרגון בול.

בהגיעם הם פוגשים במקיטה וגם ברודן פריז, אשר השמיד את הגזע הסייאני.

מקיטה גובר על עוזריו האישיים של פאריז, אך פאריז מזמן צוות מיוחד בשם כוח גינאו, אשר ללוחמים נראה שאין סיכוי נגדם. גוקו מגיע לנאמק ומביס את כל הכוח למעט מנהיגם - גינאו.

גינאו מחליף עם גוקו גוף. מקיטה מנהל איתו קרב, וכשעומד לנצח, גוקו מצליח להחזיר את גופו חזרה.

בזמן שגוקו בתהליכי ריפוי בחללית של פאריז, פאריז מופיע. הוא מגלה שהדרגון בול הפכו לאבן וזועם. הלוחמים מגלים תעוזה בזמן שמקיטה מבועת. גוהאן מגלה כוחות חבויים אך הם אינם מספיקים כנגד פאריז. פיקורו שאיחד כוחות עם נייל מנאמק, מצליח להתמודד כראוי עם פאריז אך לא יאוחר ופאריז משנה את צורתו והורג את קרירין.

גוקו מופיע ומצליח להתמודד עם פאריז, אך הוא משנה צורה בשנית. העניינים הופכים קשים, אבל גוקו מצליח לעורר אגדה ישנה בשבט הסאייה והופך לסופר סאייה, ולאחר קרב ארוך נגד פאריז ולאחר מספר תחבולות שלו, גוקו מביס אותו.

0yyznjhtiand.png

סאגת האנדרואידים

דמות מסתורית מופיעה. הנער הצעיר מספר שפאריז מתקרב לכדור הארץ. פאריז מופיע עם צבאו ועם אביו. הנער המסתורי, טראנקס, מביס את את פאריז בהינף חרב ובוצע אותו לחלקים, ומשמיד את אביו על אף תחנוניו.

טראנקס בוחן את כוחו של גוקו ואומר לו שבעתיד יחלה במחלת לב ועל כן ייקח את התרופה שהגיע עימה, ולא ימות.

לאחר זמן מה, בשונה מתחזיתו של טראנקס שסיפר שיופיעו 2 אנדרואידים צעירים שנראים אחים בשם 17 ו18, מופיעים 2 אחרים - 19 ו20, עליהם אחראי ד"ר ג'ירו, המדען של צבא הסרט האדום שהפך גם את עצמו לאנדרואיד. מקיטה מביס את שניהם, אך לפני כן, ד"ר ג'ירו מצליח לשחרר את 17 ו18. הם מחסלים אותו ומשחררים אנדרואיד חדש - 16. 

האנדרואידים החדשים חזקים ומהווים אתגר ללוחמים.

יישות מוזרה מהעתיד מופיעה בקו הזמן של הלוחמים. זהו סל. אנדוראיד בעל כוחות אימתניים. סל, שואב את אנדרואידים 17 ו18 ומגיע לצורתו המושלמת והחזקה.

אף לוחם לא משתווה לכוחו של סל. גוקו מבקש מבנו, גוהאן, להליחם בסל, ובמהלכו של הקרב, כשזעמו של גוהאן גדל, הוא הופך לראשונה לסופר סאייה 2 וגובר על סל בקלות.

סל רואה שאין לו סיכוי, מנפח את גופו על מנת להתפוצץ ולהשמיד את הלומים ואת הפלנטה.

גוקו, בשניות האחרונות אומר לגוהאן שישמור על צ'יצ'י ומשתמש בהשתגרות המהירה כדי להעבירם לכוכב של קאיו הצפוני. הוא מתפוץ שם וכולם מתים.

על אף ניסיונו של גוקו, סל חוזר לכדוה"א עם כוחות חזקים אף יותר. גוהאן, מגלה קשיים רבים, אך בסופו של דבר עושה קאמהמה משותף עם אביו מעולם המתים (בין אם בראשו ובין אם לא), ומשמיד את סל.

1uzoztmgjzmm.png

סאגת מאג'ין בו

מספר שנים לאחר השמדת סל, גוקו עדיין לא חזר לחיים וגוהאן הפך לתלמיד תיכון, פחות השקיע באימונים, אך אימץ לעצמו זהות חדשה - סאייה מן, שבעזרתה לחם נגד הפושעים.

טורניר התקרב, בו השתתף גוהאן בזהותו הסודית, וידאל, פיקורו, רבים אחרים ולוחמים מסתוריים.

בין הלוחמים המסתוריים - האל קאיו שין שעקב אחר שליחיו של המכשף באבידי כדי למצוא את מקום מסתורו.

גוהאן הפך לסופר סאייה 2, ושליחיו של המכשף גזלו את כוחותיו ועפו לעבר באבידי.

באבידי מצליח לשחרר את מאג'ין בו. נגדו לוחמים גוקו בצורת סופר סאייה 3, גוטקנס (שילוב של גוטן וטראנקס) בצורת סופר סאייה 3, גוהאן וחרב הZ, פיקורו, וג'יטו (שילוב של גוקו ומקיטה) אך כולם כושלים.

בצורתו הסופית, קיד בו, גוקו מצליח להביסו בעזרת הספיריט בול שמרכז את האנרגיה של כל תושבי כדוה"א ויצוריו החיים.

חלקו הטוב של בו נשאר לחיות לצידו של מר שטן.

nm2mfhjgxzyq.png

 

 

 

דרגון בול GT

עונה זו בשונה מהעונות הקודמות לא מתבססת על המנגה ויוצרה אינו אותו יוצר (אקירה) ומהווה רק באופן חלקי ובלתי ישיר סדרת המשך לדרגון בול.

 

סאגת כדורי הדרגון בול השחורים

פילאף, בתמימות, ביקש מהדרקון של הדרגון בול השחורים שגוקו יחזור להיות קטן. 

בתום הגשמת המשאלה פוזרו כדורי הדרגון בול ברחבי היקום, ואם לא ייאספו עד שנה מאותו מועד, כדוה"א יושמד.

גוקו, טראנקס ופאן (נכדתו של גוקו) טסים בחללית של בורמה ברחבי היקום על מנת למצוא את הכדורים במטרה שכדוה"א לא יושמד ובמטרה להחזיר את גוקו לגילו המקורי.

olhjzjtnlhwn.jpg

סאגת בייבי

ד"ר מיו, שכוכבו הושמד ע"י הסייאנים, רוצה לנקום בהם. הוא יוצר טפיל בשם בייבי. בייבי מגיע לכדוה"א ומשתלט על גוטן, גוהאן ומקיטה. גוקו גם בצורת הסופר סאייה 3 לא מצליח להביסו, אך ברגע האחרון הופך לאוזארו מוזהב, ומיד לאחר מכן לסופר סאייה 4. המצב מואר לטובתו של גוקו, אך גם בייבי וג'יטה הופך לאוזארו מוזהב. זנבו נחתך, ולכן הוא נחלש, וגוקו מצליח להביסו.

ymqz0n5yzjkt.png

סאגת סופר 17

ד"ר מיו וד"ר ג'ירו רוקמים תוכנית זדונית נוספת. ד"ר מיו יוצר אנדרואיד 17 דומה לזה שיצר ג'ירו. שניהם משתלבים לסופר 17. כוחו עצמתי הרבה יותר והוא יכול לשאוב את האנרגיה שנשלחת אליו. 

הוא מהווה יריב ראוי לגוקו סופר סאייה 4 ונראה כי היתרון בקרב סופר 17, אך גוקו משתמש באגרוף הדרקון כדי להחלישו ובסופו של הקרב מביסו בעזרת טכניקת הקאמהמה.

vjgxkohmmziz.png

סאגת הדרקונים האפלים

עקב שימוש רב בכדורי הדרגון בול בשנים האחרונות ועקב משאלות אנוכיות שבוקשו, כדורי הדרגון בול גילמו בתוכם ישויות דרקון אפלות. 

גוקו מצליח לחסל את הדרקונים הראשונים, אך בהגיעו לאחרון - סין שנרון, הוא מגלה קשיים. הדרקון האחרון שואב לגופו את שאר הכדורים ומתחזק מאוד והופך לאומגה שנרון.

גוקו ומקיטה משתלבים לגוגטה בצורת הסופר סאייה 4 ומצליחים להביסו. 

ניתנת לגוקו האפשרות לבקש משאלה, אך לפני כן מציין שנרון שלא יהיה ניתן להשתמש בדרגון בול יותר במשך 100 שנים. 

גוקו מבקש שכל נפגעי הקרבות האחרונים יחזרו לחיים. שנרון מקיים את משאלתו, וגוקו רוכב על גבו של שנרון ונפרד באופן דרמטי ממשפחתו וחבריו.

לאחר 100 שנים, מוצגת תחרות לחימה, בה פאן, כסבתא, צופה בקרב של נכדה, גוקו (על שם סבה), נגד נכדו של מקיטה.

yii5j2jym2m0.png

 

 

 

דרגון בול סופר

עונה זו היא עונת המשך לדרגון בול זי. היא נכתבה ע"י אקירה ומבוססת על המנגה. העלילה מתחילה מספר חודשים לאחר תבוסתו של קיד בו.

 

סאגת קרב האלים

בירוס, אל ההרס, מקיץ. הוא נזכר בנבואה של הדג הנבואי ובחלום שלו במהלך השנים שישן, בו הוזכר לוחם חזק במיוחד שיכול להגיע לכוחם של האלים - סופר סאייה אל.

וויס, מורו, בודק היכן יש סאיינים. הם מגיעים אל גוקו בכוכב קאיו הצפוני, שאינו יודע דבר, אך ממהר לבקש קרב כנגד אל ההרס ומפסיד במכה וחצי בצורתו של סופר סאייה 3.

אל ההרס והמורה שלו מגיעים לכדור הארץ, שם שואלים את שאר הסאיינים שגם הם נענים בשלילה לדבר ידיעתם על סופר סאייה אל.

הם מחליטים לקרוא לשנרון ולשאול אותו לגבי הישות הזו. שנרון, המפוחד מראותו את בירוס, מספר על כך שסופר סאייה אל זו לא המצאה, ובעזרת 5 סאינים טהורי לב, הם יכולים לרכז את כוחם ולהפוך סאייני אחר לסופר סאייה אל.

הם ממהרים לעשות זאת על גוקו. גוהאן, טראנקס, גוטן, מקיטה והעובר של וידאל מעבירים את כוחם לגוקו וכוחו מתעצם עד כדי שאל ההרס משתמש בכ70% מכוחו כדי לנצח את גוקו.

nmnmndjyky24.png

סאגת תחייתו של פאריז

אחד הגנרלים של פאריז ייעד לעצמו מטרה - להשיב את פאריז לחיים.

הוא הגיע לכדוה"א, גנב את כדורי הדרגון בול מפילאף והחזיר את פיסותיו של פאריז ובעזרת מכונה מתקדמת חידש את גופו.

פאריז, שהיה חזק, סיפר שכוחו היה כך ללא שום אימון, ותיאר לעצמו שאם יתאמן יהיה חזק הרבה יותר.

פאריז התחזק וגילה צורה חדשה - גולדן פאריז.

נראה שלגולדן פאריז יתרון על גוקו בצורת הסופר סאייה אל, אך עקב האכילס של פאריז מתבהר במהירות. הצורה חדשה לו והוא אינו יודע לנצל את כוחה באופן הטוב ביותר.

גוקו עומד לנצח, אך כשאינו שם לב מותקף ע"י עוזרו של פאריז ומובס. 

מקיטה מאתגר את פאריז ומביס אותו, אך לפני כן פאריז משמיד את כדוה"א בעזרת כוחו העצום.

וויס, בעזרת יכולתו להחזיר את הזמן לאחור עד 3 שניות, מחזיר אותו לאחור,וגוקו משמיד את פאריז לפני שתהיה לו ההזדמנות להשמיד את כדוה"א.

vw23m2nqzciz.png

סאגת יקום 6

מתברר שקיימים 11 יקומים נוספים - 12 סה"כ. בעבר היו 18, אך 6 מהם הושמדו ע"י זאנו, שליט היקומים.

אל ההרס של יקום 6, שאמפה, אחיו התאום של בירוס, מופיע בטירתו של בירוס.

הם מחליטים לעשות תחרות לחימה בין 5 לוחמים מיקום 7 לבין 5 לוחמים מיקום 6.

במידה ושאמפה מנצח - הוא יקבל את כדוה"א ואת מטעמיו המיוחדים, במידה ובירוס מנצח - הוא יקבל את ששת כדורי הסופר דרגון בול שיכולים להגשים כל משאלה שהיא.

לאחר קרבות מרתקים, בקרב לפני האחרון נלחם גוקו נגד לוחם בשם היט. הקרב צמוד ונראה שלהיט יכולת שליטה בזמן ובכך הוא מקבל יתרון עצום בקרבות.

גוקו מבקש לשנות מעט את החוקים ולאפשר שימוש מלא בכוח אך נענה בשלילה, ולכן מפיל את עצמו מהזירה ומפסיד.

לאחר מכן, לוחם בשם מונאקה, שהוצג כחזק כדי להגביר את המוטביציה של גוקו להתחזק, מוצב נגד היט. היט בראותו את פרישתו של גוקו מהקרב, מחליט גם הוא לתת ליריב שלו לנצח ובכך מסתכם נצחונו של יקום 7.

יקום 7 מוצא את כדור הסופר דרגון בול האחרון, נראה שהיה מתחת לאפם, ומבקש בסודיות שכדוה"א של יקום 6 יחזור לחיים.

בסוף הטורניר מופיע שליט כל 12 היקומים, זאנו, ומספר כי נהנה מהתחרות ומתכנן ליצור טורניר בין 12 היקומים.

t1mjywzeazzm.png

סאגת מונאקה

בירוס מתחפש למונאקה כדי לא לעורר חשד בגוקו ונלחם מולו.

טראנקס וגוטן מתחבאים בחללית של מונאקה, שהביא הזמנה לבורמה, ומגיעים איתו לכוכב לא מיושב שבו יש יצור ששומר על מים מיוחדים שמגבירים את העוצמה של מי שהם תופסים ושולטים בו.

פושעים מצליחים לשחרר את המים הנוראיים שהשמידו פלנטות רבות ובהמשך משתלטים על מקיטה שבא להחזיר את טראנקס וגוטן הביתה. גוקו מגיע ובעזרתו הלא צפויה של מונאקה הם מצליחים להתגבר עליהם ולחתום את המים שוב.

wzywmx0imynm.png

סאגת טראנקס העתידי

טראנקס מהעתיד מגיע לקו הזמן של הלוחמים. הוא מספר שיש דמות רשעה בשם בלאק שנראית כמו גוקו שמשמידה את כדוה"א.

בורמה מצליחה לשחזר את פעילות מכונת הזמן ומקיטה וגוקו מגיעים לעתיד ורואים שלנצח את בלאק זה חסר סיכוי, אשר לצידו מופיע אל קאיו בשם זאמאס.

בהמשך מתברר ששניהם הם זאמאס, מקווי זמן שונים. אחד ביקש חיי אלמוות והאחר ביקש את הגוף של סון גוקו.

כוחם אדיר, ולכן בירוס צופה בזאמאס ורואה אם יש לו כוונה להרוג את אל הקאיו שין מיקום 10 כדי לקחת את כוחו, וכשזה קרה, החזירו את הזמן לאחור ובירוס השמיד אותו.

הציפייה הייתה שגם בעתיד זאמאס ייעלם, אך לא כך היה.

הקרבות קשים, וג'יטו נכנס לתמונה ובסופו של דבר בלאק כמעט ומושמד, אך ברגע האחרון זאמאס משתלב איתו בעזרת עגילי הפוטרה.

שניהם הופכים ליישות חזקה במיוחד, אך נקודת התורפה של הישות מתבהרת במהירות - חצי מגופה אלמוות והחצי האחר לא. 

הלוחמים מצליחים להביס את האל הרשע שסר מדרכיהם הטובות של האלים, אך לאחר זמן לא רב נראה כי הוא עצמו התמלא בשמים ואל הקאיו שין מהיקום העשירי שהדריך אותו סיפר כי הוא הופך ליקום. 

גוקו, שקיבל משליט היקומים, זאנו, לחצן לזימון, מזמן את זאנו של העתיד, ומבקש ממנו להשמיד אותו. זאנו נענה בחיוב אך מוסר שישמיד את כל הכוכב, וברגע האחרון הלוחמים נמלטים בעזרת מכונת הזמן לקו הזמן שלהם יחד עם טראנקס ומאי.

mmbgi1lydjuo.png

סאגת הישרדות היקום

סגנו של זאנו מספר על הטורניר. הטורניר יהיה של כל היקומים מלבד 4 יקומים, כאשר כולם על זירה אחת ורק יקום אחד ינצח. כל היקומים שיפסידו - יימחקו.

כל המשתתפים וכל האלים בתדהמה מוחלטת ומוכנים לעשות הכל על מנת לנצח. 

זאנו העתידי מבקש לראות סימולציה של הקרבות ולכן יש קרב ייצוגי בין יקום 7 לבין יקום 9 שבו יקום 7 מנצח.

הטורניר אמור להתחיל בעוד כ40 שעות מסוף הסימולציה, וגוקו בדרכו לגייס עוד 9 לוחמים מלבדו לטובת הטורניר הקרוב.

zetg4cnzot5w.png

 

 

עד לכאן ראיתי את הפרקים. האשכול עשוי להתעדכן בעתיד.

אני מקווה שזה עזר לכאלה שפספסו חלקים מסוימים / לא ראו את התכנית / רצו להיזכר בדברים מסוימים. 

 

שתף אשכול


קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

בחיים לא צפיתי בדרגון בול, כי בחיים לא אהבתי את האנימציה, אבל קראתי את כל הסיקור!

זה נשמע לי די מוזר שאני מחמיא לך, אבלאתה סיקרת את כל העונות של דרגון בול בצורה כל כך מושלמת!

סיקור יפה שכיף לקרוא! ניכר שהשקעת הרבה באשכול הזה~

תודה רבה על הפרסום!  

שתף אשכול


קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

כל הכבוד שובל..

פשוט אשכול מושלם...

 

שתף אשכול


קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

וואו דרגון בול זה סדרה מדהימה אני צופה בה ממליץ לכולם לצפות בה.

שתף אשכול


קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

וואו אחלה השקעה שובל איזה מלך אתה אני כול יום מחכה בקוצר רוח לפרק של סופר

שתף אשכול


קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

וואו אחלה השקעה שובל איזה מלך אתה אני כול יום מחכה בקוצר רוח לפרק של סופר

ממליץ לך לראות בדיבוב לאנגלית. ראיתי עד פרק 83 אני חושב. הדיבוב הרבה יותר מקצועי מהדיבוב העברי וככה לא צריך לחכות כ"כ הרבה זמן לכל פרק.

שתף אשכול


קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

ממליץ לך לראות בדיבוב לאנגלית. ראיתי עד פרק 83 אני חושב. הדיבוב הרבה יותר מקצועי מהדיבוב העברי וככה לא צריך לחכות כ"כ הרבה זמן לכל פרק.

יש את האתר הישראלי שמתרגם את הפרקים מאנגלית לעברית והדיבוב ביפני (הכי כיף לשמוע את הדיבוב המקורי). 

כל פרק אני מתרגש מחדש.

באמת אשכול מטורף כל הכבוד !

שתף אשכול


קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

אורח
הוסף תגובה

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

טוען...

 • צופים לאחרונה   0 משתמשים

  אין משתמשים רשומים שצופים בדף זה.

 • תוכן דומה

  • על-ידי NcFastestGame
   האם מישהו יודע אך הולך הסדרה כאילו זה דרגון בול ואז דרגון בול סופר ואז מה ??? יש גי טי אפטר ועוד כמה
    
×
×
 • צור חדש...