עבור לתוכן
  • צור חשבון
  • צור חדש...

הצעה | שימוש באבן חלום

SkipAds
 Share

האם אתה בעד ההצעה  

18 הצבעות

1. 1. האם אתה בעד ההצעה?

• בעד
    • נגד
      0

Recommended Posts

השם שלי בליגה: SkipAds

ההצעה: שבזמן רביית קיוגרים/גראודונים תהיה אפשרות האם ברצונך להשתמש באבן חלום או לא, כמו שיש בזמן שימוש באבן הגנה

איך אני חושב שההצעה תעזור לליגה: מי שסתם רוצה להרבות קיוגר/גראודון ולא רוצה לבזבז אבן חלום יוכל לעשות זאת, וגם מי שמרבה ישים לב שיש לו אבני חלום. במצב הנוכחי כשמרבים עם אבן חלום לא כתוב כלום על הרבייה שהיא נעשתה עם אבן, האבן פשוט יורדת מהמלאי אוטומאטי אם רוצים ואם לא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההצעה: שבזמן רביית קיוגרים/גראודונים תהיה אפשרות האם ברצונך להשתמש באבן חלום או לא, כמו שיש בזמן שימוש באבן הגנה

איך אני חושב שההצעה תעזור לליגה: מי שסתם רוצה להרבות קיוגר/גראודון ולא רוצה לבזבז אבן חלום יוכל לעשות זאת, וגם מי שמרבה ישים לב שיש לו אבני חלום. במצב הנוכחי כשמרבים עם אבן חלום לא כתוב כלום על הרבייה שהיא נעשתה עם אבן, האבן פשוט יורדת מהמלאי אוטומאטי אם רוצים ואם לא

מוזר שזה תמיד היה ככה...

בעד גדול!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעד גדול!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעד

אין סיבה להיות נגד האשכול שלך הוא מחודד בצורה נכונה והכול נכון אני בעדדדדדדדדדדדדדדד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 years later...
  • אחראי הקהילה
לפני 4 שעות VBN אמר:

איך אני לא יהיה בעד הצעה טובה

שים לב שההצעה משנת 2017. 

1. ההצעה לא רלוונטית כי היא נכנסה ממזמן.

2. יש חוק האוסר להגיב על אשכולות שלא הגיבו בהם שבועיים לפחות. בטח ובטח שכבר כמעט 5 שנים.

ההצעה ננעלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• RamYo locked this topic
אורח
אשכול זה נעול לתגובות חדשות.
 Share

• צופים לאחרונה   0 משתמשים

• אין משתמשים רשומים שצופים בדף זה.