עבור לתוכן
  • צור חשבון
  • צור חדש...

עפתי מהישיבה.

Eliz
 Share

Recommended Posts

היי כאן אליז.

כפי שאתם יודעים, אני לומד בישיבה קטנה סגורה מאוד כמו שאתם אוהבים לקרוא לזה ''דוסים'' ''פאנטים'' ''ישיבה שחורה'' וכדו'

אז היום עפתי מהישיבה מהסיבה שיש לי אינטרנט (אינטרנט מסונן אגב) בבית.

אתם שואלים, מה הבעיה באינטרנט, ועוד באינטרנט מסונן???

אז הנהלת הישיבה דוגלת מאוד בסגירות יתר ובפריטמיביות, והם חושבים שלמי שיש אינטרנט בבית - הוא מקולקל חד משמעית.

והם לא רוצים ש''אקלקל'' בחורים אחרים מהישיבה.

אז איך הם בדיוק גילו אותי?

הם כתבו בגוגל את השם שלי והחשבונות של גוגל, פייסבוק, והטוויטר הופיעו להם בתוצאות - והם נורא, אבל נורא כעסו ואמרו לי ''אתה הבחור הכי טוב בישיבה, יכולת להיות גדול הדור, איך יכולת?? לא האמנו עליך''

הם הראו תמונה שהייתה לי בפייסבוק של מרסי מאוברוואץ' והם אמרו לי ''זה לא צנוע, זה גורם להרהורים'' ופה רציתי לצחוק - אבל זה לא היה המקום.

הפקדתי ביד ראש הישיבה את המחשב האישי שלי והוא אמר שבינתיים אני מורחק לצמיתות מהישיבה.

מחקתי את כל החשבונות שלי בכלל הרשת חוץ מפה ומהליגה - בתקווה שהוא לא יודע מי זה ''Eliz''

וביום ראשון יש לו פגישה עם ההורים שלי שבו יחליטו אם יש סיכוי קלוש שאחזור לישיבה או לא 

אם אני אחזור - הנה מה טוב ומה נעים. 

אם לא אחזור - אחשוב על מסלול מחדש ואלך כנראה לישיבה תיכונית פתוחה ושם כנראה אלמד גם בגרויות.

בקיצור, אני די עצוב עכשיו ואשמח לתגובות מעודדות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עצוב... אליז אחשלי היקר! הכל יהיה טוב! אתה תראה שהם יבינו שזה סתם שטויות ויחזירו אותך לישיבה! כולנו איתך!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש להם סיבות מאוד טיפשיות.. ואיך אתה יכול לתת את המחשב האישי שלך עם כל המידע שלך סתם ככה למישהו? 

אני מקווה שתחזור.. 

אבל אישית אני חושב שתנסה מסלול חדש, אם אתה אוהב להיות באינרטנט וזה חשוב לך, אין סיבה שתיתן להם לשנות לך את החיים

בהצלחה ! 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי כאן אליז.

כפי שאתם יודעים, אני לומד בישיבה קטנה סגורה מאוד כמו שאתם אוהבים לקרוא לזה ''דוסים'' ''פאנטים'' ''ישיבה שחורה'' וכדו'

אז הנהלת הישיבה דוגלת מאוד בסגירות יתר ובפריטמיביות, והם חושבים שלמי שיש אינטרנט בבית - הוא מקולקל חד משמעית.

הם כתבו בגוגל את השם שלי והחשבונות של גוגל, פייסבוק, והטוויטר הופיעו להם בתוצאות - והם נורא, אבל נורא כעסו ואמרו לי ''אתה הבחור הכי טוב בישיבה, יכולת להיות גדול הדור, איך יכולת?? לא האמנו עליך''

הם הראו תמונה שהייתה לי בפייסבוק של מרסי מאוברוואץ' והם אמרו לי ''זה לא צנוע, זה גורם להרהורים'' ופה רציתי לצחוק - אבל זה לא היה המקום.

הפקדתי ביד ראש הישיבה את המחשב האישי שלי והוא אמר שבינתיים אני מורחק לצמיתות מהישיבה.

מחקתי את כל החשבונות שלי בכלל הרשת חוץ מפה ומהליגה - בתקווה שהוא לא יודע מי זה ''Eliz''

וביום ראשון יש לו פגישה עם ההורים שלי שבו יחליטו אם יש סיכוי קלוש שאחזור לישיבה או לא 

אם לא אחזור - אחשוב על מסלול מחדש ואלך כנראה לישיבה תיכונית פתוחה ושם כנראה אלמד גם בגרויות.

אליז אל תדאג הכל יסתדר בסופו של דבר!

ככה עובדים החיים הרבה יכול לקרות אבל העיקר שתפיק את המיטב מהכל!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכן !!! אתה חרדי???

ומה פירוש מסונן??

כן חחח

ואינטרנט מסונן - אינטרנט ללא אלימות ופורנוגרפיה

וחוץ מזה אם הם אומרים שאינטרנט זה דבר גרוע אז איך הם חיפשו אותך בגוגל????

חחח תשאל אותם~

אליז אל תדאג הכל יסתדר בסופו של דבר!

ככה עובדים החיים הרבה יכול לקרות אבל העיקר שתפיק את המיטב מהכל!

תודה רבה אחי :)

יש להם סיבות מאוד טיפשיות.. ואיך אתה יכול לתת את המחשב האישי שלך עם כל המידע שלך סתם ככה למישהו? 

אני מקווה שתחזור.. 

אבל אישית אני חושב שתנסה מסלול חדש, אם אתה אוהב להיות באינרטנט וזה חשוב לך, אין סיבה שתיתן להם לשנות לך את החיים

בהצלחה ! 

כן, זה די טיפשי, כנראה אחשוב על המסלול חדש.

תודה רבה על התגובה!

עצוב... אליז אחשלי היקר! הכל יהיה טוב! אתה תראה שהם יבינו שזה סתם שטויות ויחזירו אותך לישיבה! כולנו איתך!

תודה רבה על העידוד, חיזקת אותי :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכן :(

אבל אל תעזוב אותנו!! אם לא אתה האתר הזה היה מת

אני לעולם לא אעזוב אתכם :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראשית ,עלי לציין שהחוקים שלהם מאוד טיפשיים.

שנית , אתה ממש לא הולך לעזוב אותנו נכון? אני אעשה מחאה בתל אביב תזהר!

אני חושבת שהם יחזירו אותך ,אבל אסור לך לוותר על הדברים שאתה אוהב ,אני מאמינה שגם ישיבה תיכונית היא בסדר גמור :)

אינטרנט הוא לרוב יותר תורם מאשר פוגע ,כנראה חסר להם איזה בורג או משהו..

איפה ההיגיון בעולם הזה?

אל תהיה עצוב ,אני כאן לצדך:) 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראשית ,עלי לציין שהחוקים שלהם מאוד טיפשיים.

שנית , אתה ממש לא הולך לעזוב אותנו נכון? אני אעשה מחאה בתל אביב תזהר!

אני חושבת שהם יחזירו אותך ,אבל אסור לך לוותר על הדברים שאתה אוהב ,אני מאמינה שגם ישיבה תיכונית היא בסדר גמור :)

אינטרנט הוא לרוב יותר תורם מאשר פוגע ,כנראה חסר להם איזה בורג או משהו..

איפה ההיגיון בעולם הזה?

אל תהיה עצוב ,אני כאן לצדך:) 

גם אני חושב ככה לפעמים, תודה רבה על העידוד :)

בחיים לא אעזוב אתכם :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו ההתנהגות הכי לא נורמלית שראיתי לאחרונה, שלא לומר נוראית ומצומצמת. אני מזועזעת!

מי הם חושבים שהם?! אני באמת לא יודעת, רק משהו אחד ידוע וברור - בני אדם הם לא!!

טיפשות לשמה, נבערות איומה! בעוד כמה שנים אין ספק שהם יסתכלו בחרטה על היום הזה ויצטערו שהם אמרו אפילו מילה אחת בנושא, אני לא מבינה איך הם לא רואים לאן ההתנהגות שלהם מובילה ולאן הדור יובל. לכולם יהיה אינטרנט בסופו של דבר. אבל לא לכולם יהיה מסונן. אולי אפילו לרובם לא. ואתה - אתה תהיה הטוב ביותר מהם (לפי דרך ההסתכלות שלהם, כרגע לפי הסתכלות מפוכחת אתה הטוב מביניהם כבר עכשיו) , והם יאלצו להודות בכך בפה מלא!

גם אם לא תחזור לישיבה - אל תצטער. אתה בן אדם גאון, וראוי לך לממש את הפוטנציאל שלך במקום אחר, שבו יעריכו ויכבדו אותך ואת כישוריך! כנראה שהאפשרות האידאלית היא החזרה לישיבה אבל גם אם זה לא יקרה - האפשרות האחרת לא פחות טובה ואפשר למצוא בה המון צדדים חיוביים!

לסיכום, כולנו פה אוהבים אותך ותומכים בך! אל תהיה עצוב ותזכור שאנחנו תמיד לצידך! ותודה רבה על זה שאתה נשאר <':

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ישנו משפט שאומר: "הכל לטובה" ואני מאמין בו...

זה אומר שאם דברים קרו כנראה שזה לטובה גם אם זה לא נראה כך.

נ.ב

הכותרת היא "עפתי מהשיבה" תתקן אותה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי כאן אליז.

אני מאמין שינסו להראות לך קשיים 'לחזור' כדי לבחון מה ה'כוונות' שלך ואם תראה לפניהם לפחות שרצונך לחזור לישיבה, אז אתה תחזור.... 

בכל אופן העיקר שאתה לא עוזב אותנו - מה נעשה פה בלעדייך??? (תכל'ס אתה והאשכולות שלך מחזיקים פה את הפורום..וחוץ מזה נראלי שאתה החבר הכי טוב שלי פה..

בכל אופן מקווה ומאמין שהענינים יסתדרו לך בצורה הכי טובה ומוצלחת 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כל כך רוצה לקלל את האנשים האלה בפנים...

מה זו ההתנהגות הזאת?

כולנו בני אדם, זו מדינה חופשית!

אליז יכול לעשות מה שהוא רוצה ואיך שהוא רוצה, זה פשוט זוועה.

אני בן אדם דתי שלומד בישיבה תיכונית וזו אחת הסיבות שאני לא רוצה לדרוך בישיבות מהסוג הזה.

בישיבה תיכונית הרבה יותר טוב, אני ממליץ לך לעבור.

ומה לעזאזל השטויות האלה? "יכולת להיות גדול הדור!"

אתה יכול להיות גדול הדור גם בלי כל הדברים האלה, ואתה תראה שאתה עוד תזכה לגדולות והם בעתיד יבואו להתחנן ולבקש סליחה. בכללי, אדם יכול לחיות לפי הדרך שהוא חושב שנכונה לו ואני לגמרי מאמין בזה, אני מאמין שיש אלוקים ואני משתדל ללכת בדרך התורה, להביא ציונים טובים, לגרום נחת להורים ועוד..

אבל אני בחיים שלי לא ראיתי דבר כל כך מזוויע, במיוחד שמחטטים לך בדברים האישיים.

אני הייתי עוזב מיד, וממליץ לך לדבר עם ההורים לעבור למקום יותר טוב.

אנשים כאלה לא יודעים מה המשמעות של להיות שומר תורה, זה כל כך כואב לשמוע.

שיהיה לך בהצלחה בהמשך הדרך, גם אם אולי לא יעיפו אותך עדיין תעבור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו ההתנהגות הכי לא נורמלית שראיתי לאחרונה, שלא לומר נוראית ומצומצמת. אני מזועזעת!

מי הם חושבים שהם?! אני באמת לא יודעת, רק משהו אחד ידוע וברור - בני אדם הם לא!!

טיפשות לשמה, נבערות איומה! בעוד כמה שנים אין ספק שהם יסתכלו בחרטה על היום הזה ויצטערו שהם אמרו אפילו מילה אחת בנושא, אני לא מבינה איך הם לא רואים לאן ההתנהגות שלהם מובילה ולאן הדור יובל. לכולם יהיה אינטרנט בסופו של דבר. אבל לא לכולם יהיה מסונן. אולי אפילו לרובם לא. ואתה - אתה תהיה הטוב ביותר מהם (לפי דרך ההסתכלות שלהם, כרגע לפי הסתכלות מפוכחת אתה הטוב מביניהם כבר עכשיו) , והם יאלצו להודות בכך בפה מלא!

גם אם לא תחזור לישיבה - אל תצטער. אתה בן אדם גאון, וראוי לך לממש את הפוטנציאל שלך במקום אחר, שבו יעריכו ויכבדו אותך ואת כישוריך! כנראה שהאפשרות האידאלית היא החזרה לישיבה אבל גם אם זה לא יקרה - האפשרות האחרת לא פחות טובה ואפשר למצוא בה המון צדדים חיוביים!

לסיכום, כולנו פה אוהבים אותך ותומכים בך! אל תהיה עצוב ותזכור שאנחנו תמיד לצידך! ותודה רבה על זה שאתה נשאר <':

גם אני חושב ככה.

תודה רבה אופיר על התגובה המעודדת והמחזקת! זה באמת חיזק אותי :)

אני עכשיו כבר לא עצוב :)

אני כל כך רוצה לקלל את האנשים האלה בפנים...

מה זו ההתנהגות הזאת?

כולנו בני אדם, זו מדינה חופשית!

אליז יכול לעשות מה שהוא רוצה ואיך שהוא רוצה, זה פשוט זוועה.

אני בן אדם דתי שלומד בישיבה תיכונית וזו אחת הסיבות שאני לא רוצה לדרוך בישיבות מהסוג הזה.

בישיבה תיכונית הרבה יותר טוב, אני ממליץ לך לעבור.

ומה לעזאזל השטויות האלה? "יכולת להיות גדול הדור!"

אתה יכול להיות גדול הדור גם בלי כל הדברים האלה, ואתה תראה שאתה עוד תזכה לגדולות והם בעתיד יבואו להתחנן ולבקש סליחה. בכללי, אדם יכול לחיות לפי הדרך שהוא חושב שנכונה לו ואני לגמרי מאמין בזה, אני מאמין שיש אלוקים ואני משתדל ללכת בדרך התורה, להביא ציונים טובים, לגרום נחת להורים ועוד..

אבל אני בחיים שלי לא ראיתי דבר כל כך מזוויע, במיוחד שמחטטים לך בדברים האישיים.

אני הייתי עוזב מיד, וממליץ לך לדבר עם ההורים לעבור למקום יותר טוב.

אנשים כאלה לא יודעים מה המשמעות של להיות שומר תורה, זה כל כך כואב לשמוע.

שיהיה לך בהצלחה בהמשך הדרך, גם אם אולי לא יעיפו אותך עדיין תעבור.

תודה רבה על התגובה, גם אני חושב ככה.

ואני חושב ברצינות על האופצייה הזאת, אבל השאלה האם אני אוכל להתברג בישיבה תיכונית.

ישנו משפט שאומר: "הכל לטובה" ואני מאמין בו...

זה אומר שאם דברים קרו כנראה שזה לטובה גם אם זה לא נראה כך.

נ.ב

הכותרת היא "עפתי מהשיבה" תתקן אותה.

תודה רבה על התגובה!

אתה צודק, ''הכל לטובה'' :)

נ.ב: תוקן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על התגובה, גם אני חושב ככה.

ואני חושב ברצינות על האופצייה הזאת, אבל השאלה האם אני אוכל להתברג בישיבה תיכונית.

אני בטוח שתצליח כל עוד תשאר עצמך ותלך בדרך שאתה חושב שטובה לך ואל תלמד את הדברים הלא טובים מאחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי כאן אליז.

אליז אני עכשיו הולך לראש הישיבה שלך שאם הוא לא מחזיר אותך אני מתאבד על הישיבה שלו אף אחד ואני מתכוון אף אחד לא ידבר ככה על אליז 

איפה הוא לפני שאני לוקח סכין ודוקר אותו הוא לא ידבר על אליז איך שהוא רוצה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בטוח שתצליח כל עוד תשאר עצמך ותלך בדרך שאתה חושב שטובה לך ואל תלמד את הדברים הלא טובים מאחרים.

תודה רבה אחי :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אופיר ודניאל כתבו את כל מה שחשבתי.

יאעי.

מה שאני לא מבינה, למה הם חיפשו בכלל את השם שלך...? אם הם האמינו בך וחשבו שתהפוך לגדול הדור איזו סיבה יש להם לחפש מידע עלייך?

אני רק מקווה שבשום פנים ואופן המקרה הזה לא יתגלגל לכך שבאמת תרצה לעזוב את הפורום.

לפחות עכשיו יש לך בחירה למקום יותר טוב. אני דווקא חושבת שיותר עדיף שתעזוב אבל מי אני שאדבר כשאני בעצמי נשארת במקום גרוע.

בבצפר שלי יגלו שכשאני מסתובבת באינטרנט אני מתכתבת בפורומים עם בנים [כן זה מה שמעניין אותם], יעיפו אותי מהבצפר + יכניסו לי את זה לתיק האישי + משהו שיגרום לבית הספר הטובים היחיד בסביבה שלי לא לקבל אותי. קיצר, אדפק לכל החיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אופיר ודניאל כתבו את כל מה שחשבתי.

יאעי.

מה שאני לא מבינה, למה הם חיפשו בכלל את השם שלך...? אם הם האמינו בך וחשבו שתהפוך לגדול הדור איזו סיבה יש להם לחפש מידע עלייך?

אני רק מקווה שבשום פנים ואופן המקרה הזה לא יתגלגל לכך שבאמת תרצה לעזוב את הפורום.

לפחות עכשיו יש לך בחירה למקום יותר טוב. אני דווקא חושבת שיותר עדיף שתעזוב אבל מי אני שאדבר כשאני בעצמי נשארת במקום גרוע.

בבצפר שלי יגלו שכשאני מסתובבת באינטרנט אני מתכתבת בפורומים עם בנים [כן זה מה שמעניין אותם], יעיפו אותי מהבצפר + יכניסו לי את זה לתיק האישי + משהו שיגרום לבית הספר הטובים היחיד בסביבה שלי לא לקבל אותי. קיצר, אדפק לכל החיים.

תודה רבה על תגובתך~

ואני לא אעזוב את הפורום בשום אופן :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על תגובתך~

ואני לא אעזוב את הפורום בשום אופן :)

;=;

אבל בכל זאת יש לך מושג למה הם חיפשו בכלל?

ואם אינטרנט בשבילם זה ככ גרוע למה הם בעצמם עשו שימוש בו? ד-ד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אליז אני עכשיו הולך לראש הישיבה שלך שאם הוא לא מחזיר אותך אני מתאבד על הישיבה שלו אף אחד ואני מתכוון אף אחד לא ידבר ככה על אליז 

איפה הוא לפני שאני לוקח סכין ודוקר אותו הוא לא ידבר על אליז איך שהוא רוצה

חחח גרמת לי לצחוק :)

תודה רבה אחי על כל העידוד זה מחזק מאוד :)    

;=;

הם עשו בדיקה כללית לכל הישיבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

;=;

ככה זה ראשי הישיבות הם לוקחים מישהו שמבין בזה בודקים את כול התלמידים הטובים שלהם ואז אם הם רואים אפילו קמצוץ מהשם שלו באינטרנט ישר מסלקים חרא של אנשים בלי כבוד עזוב את מה שהוא באינטרנט תבדקו את הבן אדם לא לפי החיצוניות אלה לפי הפנימיות 

הם כולם חאות של אנשיפם תתסתכלו בבן אדם לא במה שמסביב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם עשו בדיקה כללית לכל הישיבה.

ככה זה ראשי הישיבות הם לוקחים מישהו שמבין בזה בודקים את כול התלמידים הטובים שלהם ואז אם הם רואים אפילו קמצוץ מהשם שלו באינטרנט ישר מסלקים חרא של אנשים בלי כבוד עזוב את מה שהוא באינטרנט תבדקו את הבן אדם לא לפי החיצוניות אלה לפי הפנימיות 

הם כולם חאות של אנשיפם תתסתכלו בבן אדם לא במה שמסביב

או זה מסביר הרבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים