עבור לתוכן
  • צור חשבון
  • צור חדש...

אני מצטערת, מתנצלת ושונאת את עצמי :(

Hillary Clinton
 Share

Recommended Posts

היי, זו אני אופיר. אתם זוכרים אותי. אני אוהבת שזוכרים אותי, זה נותן לי הרגשה טובה, שהייתי בעלת נוכחות, שהשפעתי, שהצלחת להתחבר עם אנשים. עכשיו כל מה שאני מרגישה הוא רק כאב גדול, הרבה תחושות קשות והאשמה עצמית, שבהחלט מגיעים לי. הייתי נוראית. עשיתי טעות גדולה ומרה. טעות ענקית שאין ממנה כבר דרך חזור... נטשתי אתכם.

גם אם אתם שונאים אותי, גם אם אתם מרגישים שהפרתי את האמון שנתתם בי, ששיחקתי ברגשות שלכם - זה בסדר, זה באמת נכון, עד כמה שאנסה להתעלם מתוצאות המעשים שלי. בכל זאת אבקש שתקראו כאן כמה שורות שמתחננות ובוכות את הבכיה שלי. שזועקות את מה שהנפש שלי זעקה ועדיין זועקת, ימים ארוכים.

לא תכננתי להיעלם. רציתי לבלות כאן את כל הילדות שלי עם הילדים הנפלאים שהכרתי, שהיוו לי לחברה במשך רוב שעות היום, ועימם חלקתי את כל מחשבותיי וחוויותיי, במשך תקופה ארוכה-ארוכה. עד שפתאום זה בא. לפתע הרגשתי שאין לי כוח להתחבר. לא היה לי כוח לכלום בנוגע לפורום. זה לא היה פיזי. זה היה רגשי, נפשי. הרגשתי נורא, ואפילו לא יכולתי להסביר זאת במילים. 

וכך נעלמתי. לתקופה ארוכה, שאני לא יודעת כמה זמן היא נמשכה, אבל היא נדמית לי כשנים ארוכות. הייתי כל כך טיפשה. לא אמרתי לכם כלום, לא נתתי לכם שביב של מידע מה קורה לי ולמה אני לא פה. פשוט נעלמתי. זה היה נורא מצידי, אני יודעת. הייתי הבנאדם הכי מכאיב שיכול להיות. הכי רע. אני יודעת. 

הנתק שלי מכאן לא היטיב איתי. הייתי חושבת עליכם הרבה, כשלכל מחשבה כזו התלוותה צביטה כואבת של געגוע שורף והלקאה עצמית על הבנאדם הגרוע שאני, אבל לא מצאתי כוח להתחבר. ולאחר תקופה - כבר התביישתי ממכם ומהמצב שיצרתי. הבנתי שאין כבר איך לחזור.

עכשיו, הלב שלי בוכה. ולא רק עכשיו. הוא בכה גם קודם, ויבכה גם בעתיד. אני רוצה לבקש ממכם סליחה גדולה על הכל, על כל מה שקרה, על כל מה שהיה. אני יודעת שאין זה פשוט כעת לסלוח, ויכול להיות שאת הצ'אנס האחרון שעוד היה לי כבר איבדתי. בטח גרמתי לכם להרגיש נורא. בטח התגעגתם אליי. אני גם. אני יודעת איך זה מרגיש, והכי כואב לי לדעת שאני זו שגרמה לכם להרגיש כך.

כנראה שלהתנהגות שלי, שרמסה כל כך הרבה לבבות - אין כבר מה לעשות. כנראה שהדקירה הזו תלווה אותי לנצח. כנראה שהמחשבות על כך לא ירפו ממני. אני יודעת. אני עשיתי את זה לעצמי. חבר לי שגם אתם מעורבים בעניין ושגם אתם נאלצתם לסבול ממעשיי, לגמרי לא באשמתכם.

רק מילה אחת מתחננת. רק מילה אחת שאוצרת בתוכה הרבה מאוד רגשות, מחשבות, סיפור חיים.

סליחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 57
  • Created
  • תגובה אחרונה

Top Posters In This Topic

אני זוכר אותך מכמה פורומים. את בטח לא מכירה\זוכרת אותי.

למה שנכעס? אנחנו נשמח שאת חזרת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני זוכר אותך מכמה פורומים. את בטח לא מכירה\זוכרת אותי.

למה שנכעס? אנחנו נשמח שאת חזרת

מה היה השם שלך? כנראה שאני באמת לא אזכור, אבל אולי בכל זאת (הזיכרון שלי לא כל כך טוב בדברים כאלו).

ולא יודעת, ההתנהגות שלי הייתה מתחת לכל ביקורת. אני לא חושבת שהאשמה העצמית שלי מוגזמת... מי יתן ונתבדה, אך אני לא חושבת זה יקרה. אני לא חיה בתוך בועה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא הבנתי... במילים פשוטות 

חזרת?!!?!?!?!?! 

כן, אם תסכימו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מזה הדבר הזה אם תסכימו את לא חייבת לאף אחד פה כלום וזה שאת החלטת לעזוב זה החלטה שלך וזה טוב שאת מצטערת על זה וזה הליגה פה תמיד יקבלו אותך את גם לא עשית משהו רע מותר לך לעזוב הכל ולעשות מה שבראש שלך גם אם זה לא יהיה מוצא חן לחלק מהשחקנים בכל זאת בחירה שלך חיים שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו אופיר אני כ"כ שמח שחזרת

אם את לא זוכרת זה אני 7lior27 נו הילד המפגר ההוא 

כן ממש התגעגעתי אליך את היית חלק חשוב בהתפתחות שלי בפורום הייתי כ"כ עצוב שעזבת אבל זה לא העניין 

תודה שחזרת אני כ"כ שמח ואני לא מדבר בשם עצמי אלא בשם כולם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אופיר, אין לך מה להתנצל :) לכולם יש תקופות קשות, כפי שנאמר: "יאללה, הכול עובר חביבי". יהיה בסדר) גם אם הלכת-חזרת. זה סימן טוב. אני בטוח שלא רק אני, עוד מלא חברים פה "יסלחו" לך על ה"מעשים" שעשית. סה''כ-קורה. אבל עובר, את תעברי את זה ויהיה טוב. תמיד יש לך אותי :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה היה השם שלך? כנראה שאני באמת לא אזכור, אבל אולי בכל זאת (הזיכרון שלי לא כל כך טוב בדברים כאלו).

ולא יודעת, ההתנהגות שלי הייתה מתחת לכל ביקורת. אני לא חושבת שהאשמה העצמית שלי מוגזמת... מי יתן ונתבדה, אך אני לא חושבת זה יקרה. אני לא חיה בתוך בועה...

אם פעם לא אמרתי את השם שלי אני זוכר אותך מכמה פורומים- לדוגמא: הפורום על דונלד טראמפ. http://www.pokeisrael.net/forum/topic/11782-נשיא-ארהב-החדש/#comment-190702 - לינק.

נערך על-ידי chespin
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו אופיר אני כ"כ שמח שחזרת

אם את לא זוכרת זה אני 7lior27 נו הילד המפגר ההוא 

כן ממש התגעגעתי אליך את היית חלק חשוב בהתפתחות שלי בפורום הייתי כ"כ עצוב שעזבת אבל זה לא העניין 

תודה שחזרת אני כ"כ שמח ואני לא מדבר בשם עצמי אלא בשם כולם

אופיר, אין לך מה להתנצל :) לכולם יש תקופות קשות, כפי שנאמר: "יאללה, הכול עובר חביבי". יהיה בסדר) גם אם הלכת-חזרת. זה סימן טוב. אני בטוח שלא רק אני, עוד מלא חברים פה "יסלחו" לך על ה"מעשים" שעשית. סה''כ-קורה. אבל עובר, את תעברי את זה ויהיה טוב. תמיד יש לך אותי :)

תודה (: 

אם פעם לא אמרתי את השם שלי אני זוכר אותך מכמה פורומים- לדוגמא: הפורום על דונלד טראמפ. http://www.pokeisrael.net/forum/topic/11782-נשיא-ארהב-החדש/#comment-190702 - לינק.

למעשה התווכחתי עם כל כך הרבה אנשים על דונלד טראמפ כך שבאמת אין לי סיכוי לזכורXDDD

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה שתתנצלי ולמה שתשנאי את עצמך ולמה שלא נרצה לקבל אותך בחזרה??? אני לא מכיר אותך וגם את לא מכירה אותי אבל את לא צריכה להיות כל כך קשה עם עצמך ואנחנו שמחים שאת חוזרת ואת לא צריכה להתנצל על שום דבר. אנחנו שמחים שחזרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר מדברים השם שלי זה ניר אגב.

נערך על-ידי chespin
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין על מה את צריכה להתנצל, לכולנו יש תקופות קשות וכולנו פגענו במישהו וזה מה שהופך את כולנו לאנושיים, אבל בסוף עוברים את זה, את לא צריכה להתנצל בפני אף אחד ואם את חושבת שאת צריכה, יסלחו לך, הרי יותר מ-650 מוניטין זה סכום שקשה מאוד להגיע אליו ואת הצלחת כי אוהבים אותך בליגה ותמיד יתמכו בך

אני שמח שחזרת, בהצלחה בהמשך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי, זו אני אופיר. אתם זוכרים אותי.

היי גירל.

לפחות לך חפרו בסטטוס. לי לא דה

אל תרגישי חרא.

זה התפקיד שלי להרגיש חרא.

את אמורה להיות השמחה כאן.

דרך אגב, תקראי את זה http://www.pokeisrael.net/forum/topic/12941-וידוי-או-איך-שלא-תקראו-לזה/?page=1

*אחממנסהלהראותלךשלוכלםישמתישהוחייםחרא*

דרך אגב, יש לי ממש משהו שקשור לזה לכתוב אבל אני לא רוצה לפגוע בך וזה סוג של וידוי או משהו לגבייך.

אבל כמו שאמרתי אני לא רוצה להכאיב לך. גם ככה קשה לך עכשיו.

אבל אני מניחה שממש ממש אוהבים אותך אם כולם מגיבים לך.

רק איפה אליז עכשיו.

ד-ד.

נערך על-ידי Miss. Nam
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה שתתנצלי ולמה שתשנאי את עצמך ולמה שלא נרצה לקבל אותך בחזרה??? אני לא מכיר אותך וגם את לא מכירה אותי אבל את לא צריכה להיות כל כך קשה עם עצמך ואנחנו שמחים שאת חוזרת ואת לא צריכה להתנצל על שום דבר. אנחנו שמחים שחזרת.

אני לא מבין על מה את צריכה להתנצל, לכולנו יש תקופות קשות וכולנו פגענו במישהו וזה מה שהופך את כולנו לאנושיים, אבל בסוף עוברים את זה, את לא צריכה להתנצל בפני אף אחד ואם את חושבת שאת צריכה, יסלחו לך, הרי יותר מ-650 מוניטין זה סכום שקשה מאוד להגיע אליו ואת הצלחת כי אוהבים אותך בליגה ותמיד יתמכו בך

אני שמח שחזרת, בהצלחה בהמשך.

תודה!! (:

תודה רבה לכולם על התמיכה והסליחה! (:

אם כבר מדברים השם שלי זה ניר אגב.

אין בעיה, אני אקרא לך ניר מעכשיו (:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יאיי אופיר חזרת :-))) אני מאמין שאני לא היחידי ששמח על כך, ויש עוד מלא מלא מלא שחקנים/שחקניות שמאוד שמחים עכשיו XD

היית באמת דמות מאוד דומיננטית וראשית בפורום, והיה כ"כ עצוב לראות שהלכת... אבל כל העצב התחלף בשמחה שחזרת!!!

כמו שנאמר "זה רק משבר קטן, וזה חולף" - לכל אחד/אחת יש תקופה רעה שהוא עובר במהלך חייו, הרעיון הוא לדעת לעמוד מול אותה תקופה ולנצח אותה! :-) 

אי-אפשר ובלתי אפשרי לשפוט אף אדם, הרי קיימות אין-סוף סיטואציות אשר יכולות להשפיע על דברים כאלה ואחרים ולפי דעתי את ממש לא צריכה לבקש סליחה ולשנוא את עצמך על כך :-)

הכי חשוב זה שחזרת!

בינתיים אלך לתלות דגלים, מישהו מעוניין להצטרף בהדלקת הזיקוקים?  

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנחנו אפילו לא צריכים לסלוח לך יש המון אמשים בליגה שפרשו וחזרו אני בטוח שכל הליגה תאהב אותך אין לך מה לבקש סליחה ולשנוא את עצמך

ולמרות שאני לא מכיר אותך אני בטוח שאני וכל הליגה נאהב אותך ואנחנו שמחים שחזרת ואני מדבר בשם כל הליגה אנחנו אוהבים אותך

נערך על-ידי kuthdhui
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להצטער? להצטער???

אני חייב לך אלפי תודות!

בזמן שהלכת הספקתי להיות אחראי הקהילה ובתור אחד שאחראי על הפורום - הפורום עם אופיר ובלי אופיר זה משהו אחר לגמרי!!

אין לך על מה להרגיש רגשות אשם - הפוך! 

את אמורה להיות גאה בעצמך! את כ"כ אהודה פה! ובצדק! עובדה, שראיתי את האשכול שלך בנושאים האחרונים קפצתי מאושר.

אני כל כך התגעגעתי אליך ואני כל כך שמח שחזרת :)

אוהב אותך Eliz

היי גירל.

לפחות לך חפרו בסטטוס. לי לא דה

אל תרגישי חרא.

זה התפקיד שלי להרגיש חרא.

את אמורה להיות השמחה כאן.

דרך אגב, תקראי את זה http://www.pokeisrael.net/forum/topic/12941-וידוי-או-איך-שלא-תקראו-לזה/?page=1

*אחממנסהלהראותלךשלוכלםישמתישהוחייםחרא*

דרך אגב, יש לי ממש משהו שקשור לזה לכתוב אבל אני לא רוצה לפגוע בך וזה סוג של וידוי או משהו לגבייך.

אבל כמו שאמרתי אני לא רוצה להכאיב לך. גם ככה קשה לך עכשיו.

אבל אני מניחה שממש ממש אוהבים אותך אם כולם מגיבים לך.

רק איפה אליז עכשיו.

ד-ד.

תני לי להרגיש חרא במקומך - זה עדיף לי :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להצטער? להצטער???

או. הנה אליז.

יאעי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להצטער? למה להצטער? 

יש!!! חזרת!!!  (אני מת על הדבר הזה!XD) 

אל תדאגי כל הליגה מאחלים לך !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי לא היה ספק שתחזרי, אמנם לא הייתי הרבה זמן בתקופה שלך, אבל היה ברור לי שתחזרי, אפ' רשמתי לך את זה בסטטוס (איזה גאון אני, לא?) 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או. היי אופיר תראי באמת זוכרים אותך.

אצלי בקושי מישהו הגיב. וגם כן בהפרשי זמנים.

*הולכת להמשיך להרגיש עוד יותר חרא*

סתם לא.

אבל תראי כמה אנשים אוהבים אותך.

אני עכשיו אלך מכאן לפני שהחזה [הלב, לסוטים שבנינו] שלי יתחיל לכאוב שוב.

אבל תתעודדי ילדה D:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או. היי אופיר תראי באמת זוכרים אותך.

אצלי בקושי מישהו הגיב. וגם כן בהפרשי זמנים.

*הולכת להמשיך להרגיש עוד יותר חרא*

סתם לא.

אבל תראי כמה אנשים אוהבים אותך.

אני עכשיו אלך מכאן לפני שהחזה [הלב, לסוטים שבנינו] שלי יתחיל לכאוב שוב.

אבל תתעודדי ילדה D:

יעל, את האחת והיחידה!! האחת שתמיד נהניתי להיות איתה ולהתכתב איתה, הי, את לא אוויר! D:

לי לא היה ספק שתחזרי, אמנם לא הייתי הרבה זמן בתקופה שלך, אבל היה ברור לי שתחזרי, אפ' רשמתי לך את זה בסטטוס (איזה גאון אני, לא?) 

גאון גאון, אין ספק D:

יאיי אופיר חזרת :-))) אני מאמין שאני לא היחידי ששמח על כך, ויש עוד מלא מלא מלא שחקנים/שחקניות שמאוד שמחים עכשיו XD

היית באמת דמות מאוד דומיננטית וראשית בפורום, והיה כ"כ עצוב לראות שהלכת... אבל כל העצב התחלף בשמחה שחזרת!!!

כמו שנאמר "זה רק משבר קטן, וזה חולף" - לכל אחד/אחת יש תקופה רעה שהוא עובר במהלך חייו, הרעיון הוא לדעת לעמוד מול אותה תקופה ולנצח אותה! :-) 

אי-אפשר ובלתי אפשרי לשפוט אף אדם, הרי קיימות אין-סוף סיטואציות אשר יכולות להשפיע על דברים כאלה ואחרים ולפי דעתי את ממש לא צריכה לבקש סליחה ולשנוא את עצמך על כך :-)

הכי חשוב זה שחזרת!

בינתיים אלך לתלות דגלים, מישהו מעוניין להצטרף בהדלקת הזיקוקים?  

להצטער? להצטער???

אני חייב לך אלפי תודות!

בזמן שהלכת הספקתי להיות אחראי הקהילה ובתור אחד שאחראי על הפורום - הפורום עם אופיר ובלי אופיר זה משהו אחר לגמרי!!

אין לך על מה להרגיש רגשות אשם - הפוך! 

את אמורה להיות גאה בעצמך! את כ"כ אהודה פה! ובצדק! עובדה, שראיתי את האשכול שלך בנושאים האחרונים קפצתי מאושר.

אני כל כך התגעגעתי אליך ואני כל כך שמח שחזרת :)

אוהב אותך Eliz

תני לי להרגיש חרא במקומך - זה עדיף לי :)

להצטער? למה להצטער? 

יש!!! חזרת!!!  (אני מת על הדבר הזה!XD) 

אל תדאגי כל הליגה מאחלים לך !

תודה ענקית!!! 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים