עבור לתוכן
  • צור חשבון
  • צור חדש...

8 דברים שלא ידעתם על האילומינטי!

Eliz
 Share

Recommended Posts

8f2ba221a8084112abcdf06d50967f05.png  8 דברים שלא ידעתם על האילומינטי! 8f2ba221a8084112abcdf06d50967f05.png  

d8bd6ce20ff840d985dda7146fcd1f4e.png

שלום לכולם!

אז לכל המצחקקים ברשת על הנושא והם בכלל לא יודעים מה זה אילומינטי - האשכול מוקדש להם.

אז הנה עוד אכול מהסדרה האהובה ''דברים שלא ידעתם'' והפעם אני אדבר על הכת הסודית בעולם - האילומינטי!

1. האילומינטי הוקם ב1 למאי 1776 שנפתחה כדי להשליט סדר שונה לעולם אגב הקמת הכת היתה 3 ימים לפני הכרזת העצמאות של ארה''ב.

2. המילה ''אילומינטי'' באה מהפירוש ללטינית ''נאורים''

3. יש הטוענים שג'ורג' וושינגטון היה מאחד המארגנים של הכת הסודית, וכנראה בשביל זה סמל הכת מתנוסס על כל הדולרים בעולם:

424128_1.jpg

אגב, כתוב מתחת לסמל של האילומינטי בלטינית ''יוצאים לעולם חדש'' שזו השקפת אנשי הכת.

לכל מי שלא הבין, דולר = כסף = כוח = שליטה עולמית.

4. בוא נחדש לכם עוד משהו על הדולר, כשרואים את סמל האילומינטי ועליו עושים מגן דוד 5 קודקודים מצביעים על אותיות שהם s,m,o,n,a, אבל אם משנים את כל הסדר זה יוצא mason או בתרגום חופשי בונים חופשיים, בונים חופשיים = אנשי האילומינטי.

424128_6.jpg

5. חוץ מהדולר אפשר לשים לב שיש הרבה מפורסמים שעושים את 2 סמלי הכת שהם, 1. משולש עם האצבעות 2. עצימת עין אחת שהיד מכסה אותה. הנה כמה תמונות: 

3df333a52e664e62859359ab4f96cc6a.png

339c190dbb1e493cbbf4cff5d5b9c383.png

e27dcb53e5b343d383bc9ea10ee41f4b.png

6. סמל האילומינטי נמצא גם אצל הילדים!

הנה תמונה מ-GTA V:

0be18d1a78874a14b66cc6a66138d75f.png

ואוסף מכמה תוכניות ילדים שעושים את סמלי הכת.

5d53f9e5ab9949ea97410ef88250aa4e.png

7. אם חשבתם למה כל הצורות והסמלים חשובים ואיך הם משפיעים בכלל אפילו אם תראו למאית שנייה סמל חלש של הכת אחרי כמה זמן המודעות תתעורר מעצמה, קוראים לזה ''מסרים תת הכרתיים''

8. אם תחפשו בגוגל itanimulli.com זה ישלח אתכם לאתר של NSA, וחייב להיות לזה הסבר הגיוני...

יש לכם עוד דברים על האילומינטי?

כתבו לי בתגובות!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ידעתי הכל חוץ מהמגן דוד על הדולרD:

אגב, היה מגניב אם היית מסביר מה הרעיון מאחורי הכת (כל הקטע של המשולש של הפירמידה שיצא מהמקום והוא העין הרואה הכל)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש עוד המון דברים על האילומינטי.....

למשל יש כמה אזורים ברה"ב שיש בהם חייצים שמופנים לכיוון כלשהו אני לא זוכר את זה במדוייק

אבל מאמינים שזה קשור לבונים החופשיים(אנשי האילומינטי)

ועוד סימן שידוע עם האילומינטי זה לעשות עם היד משולש ולהקיף את אחת העיניים ואת השניה לעצום

נערך על-ידי שיסוי
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ידעתי הכל חוץ מהמגן דוד על הדולרD:

אגב, היה מגניב אם היית מסביר מה הרעיון מאחורי הכת (כל הקטע של המשולש של הפירמידה שיצא מהמקום והוא העין הרואה הכל)

יש עוד המון דברים על האילומינטי.....

למשל יש כמה אזורים ברה"ב שיש בהם חייצים שמופנים לכיוון כלשהו אני לא זוכר את זה במדוייק

אבל מאמינים שזה קשור לבונים החופשיים(אנשי האילומינטי)

ועוד סימן שידוע עם האילומינטי זה לעשות עם היד משולש ולהקיף את אחת העיניים ואת השניה לעצום

זה לא יהיה האשכול האחרון שלי על האילומינטי ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ידעתי כלום! זה היה אשכול מעולה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ידעתי הכול D:

חיכיתי שמישהו יפתח על זה אשכול [אחמעצלנותאחמ].

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ידעתי עליהם בכלל אשמח אם תתן קצת יותר מידע על דברים שהם עשו ובכללי קצת יותר מידע עליהם מעניין מאוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה ערבבת פה שני דברים לגמרי.
הבונים החופשיים היו ארגון של אנשים שבנו ללא אישורים, זאת אומרת, בנייה לא חוקית, אבל חוקית.
האילומנטי הם מה שכתבת פה, פשוט תמיד מבלבלים ביניהם בגלל כמה אנשים שייתכן שהיו בשני הארגונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עובדות מאוד מעניינות ומגניבות.

מה ששמעתי לפני האשכול הזה הוא שהאילומינטי היא כת סודית המורכבת מאנשים חזקים בחברה ובעלי ממון רב.

אני אשמח אם באשכול הבא שתפתח בנושא תפרט גם מידע בסיסי שידוע על הכת, למשל - מה המטרה שלה, מכמה אנשים היא מורכבת ומה היא עשתה עד כה.

תודה רבה על האשכול :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים