עבור לתוכן
  • צור חשבון
  • צור חדש...

8 דברים שלא ידעתם על הילרי קלינטון ודונלד טראמפ!

Eliz
 Share

Recommended Posts

7 דברים שלא ידעתם על הילרי קלינטון ודונלד טראמפ!

שלום לכולם!

וברוכים הבאים לעוד אשכול מסדרת ''דברים שלא ידעתם''!

והיום, לכבוד יום הבחירות לארה''ב וכשמתח תוצאות הבחירות בשיאו 

אומר (אכתוב?) לכם 8 דברים שלא ידעתם על הילרי קלינטון ועל דונלד טראמפ!

ובלי הקדמות מיותרות, בואו נתחיל :) 

1. בשנת 2007 טראמפ החליט לנסות דברים חדשים. אחד מהדברים החדשים היה להשיק וודקה חדשה על שמו שנקראת "וודקה טראמפ". הוודקה הייתה כישלון אדיר ומשווקים רבים החליטו להשאיר אותה במרתפים כי פשוט אף אחד לא קנה אותה. עכשיו כשטראמפ באור הזרקורים הם החליטו להוציא את הוודקה חזרה אבל מוכרים רבים מספרים שעדיין אף אחד לא קונה. אגב, באופן מפתיע, למרות שהוא השיק וודקה, אולי יעניין אתכם שאחיו הגדול של דונלד מת בשנת 1981 לאחר שהיה אלכוהוליסט כבד תקופה ארוכה. כתוצאה ממותו של אחיו החלט דונלד להתנזר מאלכוהול. 

2. יש לטראמפ גם בניין על שמו! הבניין הענק שנקרא "מגדל טראמפ" היה לפני שנתיים מגדל המגורים הגדול ביותר בעולם! אך שיא זה נשבר כשנבנה "מגדל המאה ה-21" בדובאי. עוד משהו שלא ידעתם על הבניין זה שהוא היה הבניין של "תעשיות ווין" בסרטי "האביר האפל" ובנוסף לכך, המגדל הופיע על האריזה של המשחק GTA הראשון ואף יש בניין שנבנה בהשראת ב-GTA V.  

3. דונלד טראמפ היה נשוי 3 פעמים, הראשונה הייתה איוונה טראמפ, השניה מרלה מייפלס, והשלישית אותה אולי אתם מכירים מהנישואים הנוכחיים שלו – מלניה טראמפ (שקטנה ממנו ב-20 שנה) אשתו הראשונה, איוונה, התלוננה לאחר הגירושין שהוא תקף ואפילו אנס אותה. לטענתה הוא משך אותה בשערותיה בחוזקה וגרם לכך שחלק מהקרקרפת שלה נקרעה והיא נזקקה לטיפול קוסמטי.

4. טראמפ הוציא גם משחק קופסא על שמו! הוא הופיע על האריזה, שמו כתוב על הקלפים ודרך המשחק הייתה כמו הדרך בה הוא חי. המשחק שיצא בשנות ה-80 נחל הצלחה סבירה יחסית.

5. טראמפ היה גם בטלוויזה בתור איש עסקים! כאיש עסקים שרוצה להשיג הכל מהכל הוא ניסה להכניס את עצמו לכל מיני מקומות. זה כולל סצנה ב"הנסיך המדליק מבל אייר" (קישור), השתתפות קצרה ב"שכחו אותי בבית 2" (קישור) וגם הנחה את תכנית "המתמחה" בגרסתה המקורית.

6. ועכשיו בוא נדבר על הילרי קלינטון! אחרי שהילרי וביל סיימו את הלימודים שלהם הם יצאו לטיול באירופה, שם הציע לה ביל בפעם הראשונה להינשא לו. למרות שהיא אהבה אותו, היא החליטה שזה מוקדם מדי והיא הייתה מבולבלת ולכן סירבה. הוא הציע לאחר מכן עוד כמה פעמים אבל הילרי סירבה בכל פעם. פעם אחת לפני שהילרי טסה לטיול הם עברו ליד בית והילרי ציינה שהוא נראה חמוד. כמה שבועות לאחר מכן, כשהיא חזרה מהטיול הוא פגש אותה בנמל התעופה ואמר לה "את זוכרת את הבית שאמרת שהוא חמוד? ובכן, קניתי אותו וכדאי לך מאוד להתחתן איתי כי אני לא יכול לגור שם לבדי." והיא אמרה כן :)

7. במהלך ביקורה של הילרי קלינטון במצרים בשנת 2012, התקבצו המונים וזרקו עליה נעליים ועגבניות תוך כדי שהם צועקים "מוניקה! מוניקה!". הכוונה שלהם הייתה בהקשר של פרשת מוניקה לווינסקי (ויקיפדיה בנושא) בה הואשם ביל קלינטון בקשר מיני עם מתמחה צעירה. 

8.  הילרי זכת בפרס ''גראמי'' שהוא פרס שמוענק לזמרים, אז איך זה בדיוק הגיעה אליה? ובכן, כשהיא הוציאה את הספר "It Takes a Village" בשנת 1996, היא הוציאה איתו הקלטה. וכך בלי שהיא ניסתה בכלל, היא זכתה בגראמי בשנת 1997.

זה היה 8 דברים שלא ידעתם על הילרי קלינטון ודונלד טראמפ

אם יש לכם משהו להוסיף - בשביל מה יש תגובות? ;)

אם נהנתם תלחצו על כפתור ''אהבתי'' הוא לא נושך~

ובנימה הזאת, נאחל לשניהם בהצלחה בבחירות :)

Bye! 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חזזקקק ביותר... מדהיםם איך שהזמן עושה את שלו גם אצל עשיר גדול כמו דונלאד, יש הבדל עצום בין איך שהוא נראה עכשיו, לבין איך הוא שנראה בנסיך המדליק 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחח 

בחלק של שכחו אותי בבית טראמפ מסתובב לכיוון המצלמה אחרי שהילד הולך.

אם אני הייתי עורך את הסרט הייתי מוסיף שיהיה כתוב "תצלם את הצד הטוב שלי!" או "אתה בטוח שצילמת אותי?"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחח 

בחלק של שכחו אותי בבית טראמפ מסתובב לכיוון המצלמה אחרי שהילד הולך.

אם אני הייתי עורך את הסרט הייתי מוסיף שיהיה כתוב "תצלם את הצד הטוב שלי!" או "אתה בטוח שצילמת אותי?"

XDDDDDDDDDDDDDDD

אופייני לאופי שלו XDDD

~~~

נהניתי כמו שלא נהניתי זמן רב, אליז. האשכול הזה היה בדיוק במקום! זה בין האשכול הטובים שלך לפי דעתי, אבל לך תדע, אתה כל הזמן שובר שיאים חדשים ^^

תודה רבה ענקית על האשכול המעניין!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים