עבור לתוכן
  • צור חשבון
pokeyuvalp

ימי משתמש פלוס

ימי משתמש פלוס   

17 הצבעות

1. 1. לרבים במשחק יש הרבה ימים של משתמש פלוס אז חשבתי לבדוק מי היה רוצה שימכרו , גם הרבה כאלה שאין להם ישמחו לקנות וכך כולם ישמחו . אני כאן לבדוק מי היה רוצה שימכרו ימי משתמש פלוס ?

• אני רוצה , ולמה אני רוצה?
      8
    • אני לא רוצה, ולמה אני לא רוצה ?
      7
    • אני ניטרלי, ולמה?
      2

Recommended Posts

שלום אני כאן לבדוק כמה מכן היו רוצים שיהיה אפשרי לסחור ימי משתמש פלוס ?  תיתיחסו לזה כמו אל סקר .. כי לא הצלחתי לעשות את זה סקר.

אני ההיתי רוצה למכור ימי משתמש פלוס כי יש לי הרבה מאד ואני לא כל כרך צריך, ואני יודע שחלק ירצו לקנות אותם.

אבל זאת הדעה שלי מעניין אותי לדעת איך אתם תגיבו .. שמי במשחק הוא pokeyuvalp ואני ישמח אם תגיבו ותגידו את דעתכם . 

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

לדעתי זה יהיה נחמד לסחור בזה אבל ההנהלה לא תאשר בטוח מכיוון שכל הקטע במשתמש+ זה או לקנות מהליגה או פרס מפעילות ואם יהיה מסחר הערך של זה ירד (הצבעתי בעד בכל מקרה).

נערך על-ידי RoNk

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

לי אין בעיה לקנות ימי משתמש בזהב או בכסף יחסית קשה להשיג מטבעות (וגם אי אפשר לסחור איתם) אז...

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אני נגד, המשחק צריך להרוויח משהו וזו הדרך שלו וזה לא מאינטרס שלו צריך כסף כדי שהמשחק יחזיק מעמד..

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

הועבר לפורום המתאים. 

שלום אני כאן לבדוק כמה מכן היו רוצים שיהיה אפשרי לסחור ימי משתמש פלוס ?  תיתיחסו לזה כמו אל סקר .. כי לא הצלחתי לעשות את זה סקר.

אני ההיתי רוצה למכור ימי משתמש פלוס כי יש לי הרבה מאד ואני לא כל כרך צריך, ואני יודע שחלק ירצו לקנות אותם.

אבל זאת הדעה שלי מעניין אותי לדעת איך אתם תגיבו .. שמי במשחק הוא pokeyuvalp ואני ישמח אם תגיבו ותגידו את דעתכם . 

כמה דברים:

תערוך לפי טופס.

אוקי תודה על התגובה 

אוקי .. תודה על התגובה 

אוקי תודה שהצבעת .. 

ולא צריך לכתוב את זה...

זה דאבל...

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

נגד מוחלט.

המשחק צריך להתקיים איכשהו... ואיך אתם חושבים שהוא עושה את זה?

יש דברים שאין טעם להציע...

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

נגד רציני זה יהרוס את המשחק אם יהיה ניתן סחר בימי משתמש פלוס חוץ מזה אני די נגד הקטע שאפשר להשיג מלא זהב והטבות בלי להשקיע ולדעתי משתמש פלוס וקניית זהב זה די ציטים ובכל זאת צריך שהמשחק יתקיים איכשהו רוצים משתמש פלוס תקנו לא שאני ממליץ לכם כי לדעתי זה יהרוס לכם את כל הרצון להשקיע ופשוט תלכו על הדרך הקלה כמו שאמר הפי יש דברים שעדיף לא להציע 

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

נגד,
הסיבה מאוד ברורה.
מאז ומתמיד רוב משחקי הרשת התקיימו מכספים של השחקנים [וגם מפרסומות באתר].
מעבר לזה ,נתנו לכם אפשרות לקנות ימי פרימיום במטבעות[3 ימי פרימיום] , לא רואה סיבה אחרת להתחיל לקנות ימי פרימיום משחקנים אחרים.
קשה להשיג מטבעות? תציעו הצעה שתעלה את רמת מציאת המטבעות .
מאחלת הצלחה רבה .

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
אורח
אשכול זה נעול לתגובות חדשות.

• צופים לאחרונה   0 משתמשים

אין משתמשים רשומים שצופים בדף זה.