עבור לתוכן
 • צור חשבון
Nico Di-Angelo

הצעה| הוספת צ'אט לפוקימושן

ההצעה:  

8 הצבעות

 1. 1. האם אתם בעד ההצעה או נגד?

  • בעד
   8
  • נגד
   0


Recommended Posts

שם במשחק: vanspoke

ההצעה שלי: להוסיף צ'אט לפוקימושן

איך אני חושבת שהיא תועיל למשחק: לדעתי אחד מהדברים הכי משומשים בליגה הוא הצ'אט, אני חושבת שהצ'אט חשוב מכמה סיבות:

1. ששואלים שאלה השחקנים שמחוברים יכולים לענות, ולא צריכים לשאול איש אחרי איש. 2. לשוחח עם כמה אנשים ביחד זה כיף ומלהיב,

אפשר להעלות כמה נושאים וליהנות מהשיחה. 3. שחקנים יכולים לשתף אחרים בחפצים שהם מצאו ולהכיר עוד שחקנים.

לכן אני חושבת שזה מאוד יעזור!

נערך על-ידי vanspoke

שתף אשכול


קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

1. יש את הצאט של הליגה הרגילה

2. אפשר לפתוח בדואר של פוקימושן שיחת ועידה (של כמה אנשים) - אני כנראה אפתח על זה מדריך מחר

3. בשביל זה יש את הפורום

~

אבל בסה"כ הצעה נחמדה, אני נטראלי בינתיים 

(אגב תוסיפי סקר)

שתף אשכול


קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אנחנו חושבים על פלטפורמה מתאימה לצ'אט בין שחקנים במשחק, מנסים להכניס את זה כמה שיותר מהר. כרגע אפשר להשתמש בדואר, או בצ'אט של הליגה.

שתף אשכול


קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
אורח
אשכול זה נעול לתגובות חדשות.

 • צופים לאחרונה   0 משתמשים

  אין משתמשים רשומים שצופים בדף זה.

 • תוכן דומה

  • על-ידי NanoAtom
   הצעות:
    
   שם משתמש במשחק: Zion
   ההצעה 1: שרת חדש לליגת הפוקימונים, אני יודע שהרבה הציעו את זה וזה לא התקבל, אבל לפי דעתי כרגע הליגה צריכה שרת חדש יותר מתמיד כרגע.
   כיצד אני חושב שההצעה יכולה לתרום למשחק: אז ככה לפי דעתי שרת חדש לליגה יעזור לליגה לרכוש הרבה יותר שחקנים חדשים ופעילים, בנוסף לזה שהרבה שחקנים שמשחקים בשרת הנוכחי ולא רואים אותם משיגים את התואר הנרכש ביותר בליגה השחקן החזק ביותר או המנצח של הליגה יעברו לשחק בו וסביר להניח שהם יגבירו פעילות. אני יודע שזה הרבה מאמץ והשקעה לפתוח שרת חדש אבל כמו שאמרתי קודם לפי דעתי הליגה צריכה את זה יותר מתמיד במיוחד שהפעילות בליגה יורדת. אני יודע שהרבה הציעו את זה ובכול זאת ההנהלה לא קיבלה את ההצעה, ובהצעה הבאה שלי אני אחזק את הטענה ואוסיף עוד פתרון שלפי דעתי לא יגרום להצעה ''לפצל את הליגה''.
    
   ההצעה 2: הגבלת טבעות לסטאט. 
   כיצד אני חושב שההצעה יכולה לתרום למשחק: אז ככה לפי דעתי צריך שתהיה הגבלת טבעות לכול סטאט מסוים במשחק, בשרת החדש (כמובן אם ההצעה תתקבל) ובשרת הנוכחי, נתחיל בנוכחי כרגע בשרת הנוכחי הטבעות גרמו לכך שיהיה פער עצום בין שחקנים לבין השחקן הכי חזק במשחק Divergent (יוני האח) ולכן הליגה זקוקה לשרת חדש בשביל אותם מתחילים שנכנסים לשרת ומגלים את ההפער ההעצום ביניהם לבין יוני משאני מאמין יגרום לרובם לפרוש או לוותר על התואר הכי מכובד בליגה, בנוגע לשחקנים הוותיקים שיש להם סיכוי מול יוני הסיכוי הולך ונקטן.. אין שום בעיה בזה כי כרגע יוני נותן הכול ומגיע לו להיות ראשון בפער אבל בקצב הזה לא יהיה סיכוי גם לוותיקים שישקיעו  בעתיד מפני שאין הגבלה לטבעות כרגע, מכיוון שאין הגבלה לטבעות יוני יכול להשקיע את כול הטבעות שלו בפוקימון אחד (אנון רג'י) במהירות ובהתקפה ובסופו של דבר הוא יהפוך לפוקימון בלתי מנוצח זו רק דוגמא ולכן אני חושב שבשרת הנוכחי צריך להיות הגבלה מסוימת שתתחשב  בכמות הטבעות שיוני השקיע  לדוגמא נגיד והמספר טבעות הכי גבוה של טבעות שהושקע זה 122 טבעות התקפה על האנון של יוני (זו רק דוגמא) אז לקחת את אותו מספר ולעגל אותו לנגיד 150 או כול מספר מתאים שהנהלה תמצא ולהפוך אותו למספר הטבעות המוגבל לכול סטאט על פוקימון. לפי דעתי ההצעה גם תעזור ליוני להמשיך להיות תחרותי במשחק וחזק מפני שבקצב הזה התחרות של שאר השחקנים ליוני או לכול שחקן עתידי שיגיע לרמה ממש גבוה ויהפוך לבלתי מנוצח. בנוגע לשרת החדש לפי המקרה שהגענו אליו בשרת הנוכחי אפשר לראות שבלי הגבלה של טבעות נגרם מצב שהנאת המשחק יורדת ומורידה למתחילם את האפשרות להצליח ולהעלות את המגוון והאסטרטגיה כי מי צריך מגוון ואסטרטגיה עם אנון רג'י עם 6K כוח כללי. במקרה שההצעה תתקבל לפי דעתי ההגבל בשרת החדש לטבעות צריכה להיות נמוכה מאוד לדוגמא עד  15/10 טבעות לסטאט ככה גם המשחק יהפוך למהנה יותר והמגוון והאסטרטגיה יהיו למשהו יותר חשוב בליגה.
    
   משהו למחשבה: הרבה עשו בעד לשרת החדש ונגד להגבלת הטבעות אבל זה מפני שלא לקחתם בחשבון שאם יהיה שרת חדש והשרת הישן ישאר בדיוק כמו שהוא רוב השחקנים שלא רואים אותם משיגים את התואר הנרכש יעבורו לשרת החדש, וככול שיעבור זמן ככה עוד שחקנים יחשבו ככה ובסופו של דבר שחקנים שהשקיעו המון ולא ירצו לעזוב ישארו לבד בשרת הנוכחי עם סיכוים אפסיים להיות הכי חזקים ונגיד שגם הם יעברו אז כול ההשקעה של אותם שחקנים שהגיעו למקומות הגבוהים האלו אלו שישארו בגלל שכן יש להם סיכוי להיות הכי חזקים( שזה לא הרבה שחקנים) ישארו לבד לגמרי בשרת ובסופו של דבר אני מאמין שזה יביא לסגירתו של השרת הנוכחי וההשקעה של רבים מכם תעלם, ולכן הגבלת הטבעות לשתי השרתים צריכה להעבור גם במקרה שיהיה שרת חדש לליגת הפוקימונים. 
    
  • על-ידי vipim
   1. שם בליגה: SkipAds
   קישור לפרופיל: https://www.pokeisrael.net/?page=profile&player=SkipAds
   ההצעה: להוסיף כפתור "ביטול" באמצע עבודה.
   הרחבה על ההצעה: אחת הדרכים בליגה להשיג כסף היא עבודות. בזמן עבודה לא ניתן לעשות כמעט כלום באתר, כשהעבודה הארוכה ביותר לוקחת 5 דקות. מהרגע שהתחילה העבודה אין דרך לבטל אותה, וממילא זה מנטרל את השחקן ל5 דקות. לפעמים יש דברים קריטיים שיכולים לקרות, למשל קוד הפתעה שפורסם, והשחקן לא יכול לענות כי הוא באמצע עבודה. לכן אני מציע שיהיה כפתור "ביטול" להצעה, וככה שחקן שהתחיל עבודה והתחרט באמצע כי יש לו משהו לעשות יוכל לעצור את העבודה. כמובן שלא יתקבל כסף בכלל על עבודה שבוטלה.
   איך אני חושב שההצעה תעזור בליגה: כמו שכתבתי, לעיתים שחקן מתחיל עבודה ואז נזכר שיש לו משהו דחוף לעשות, ולפעמים זה גם משהו בלתי צפוי, למשל קוד הפתעה. במצב הנוכחי לשחקן אין מה לעשות והוא ייאלץ לחכות 5 דקות, שיכולות להיות קריטיות. אם ההצעה תתקבל הוא יוכל פשוט ללחוץ על כפתור הביטול ולעשות את מה שהוא צריך לעשות.
   2. שם בליגה: SkipAds
   קישור לפרופיל: https://www.pokeisrael.net/?page=profile&player=SkipAds
   ההצעה: להוסיף סכום של זהב לכספת.
   הרחבה על ההצעה: בליגה יש עמוד שנקרא "הכספת", ובו שחקנים יכולים לנסות לנחש קוד של 3 מספרים בעלות קטנה של כסף, ואם הם מצליחים הם מקבלים את כל הכסף שקיים בכספת. כרגע עמוד זה בקושי בשימוש, מכיוון שלרוב סכום הכסף שבכספת די נמוך ולא משתלם לנסות לנחש את הקוד. אם יוסיפו סכום של זהב, אנשים ינסו הרבה יותר לפרוץ את הכספת, וממילא גם הסכומים שבכספת יעלו ויגדל השימוש בכספת.
   איך אני חושב שההצעה תעזור לליגה: היא תקח עמוד שבקושי פעיל, ותהפוך אותו לפעיל יותר וגם תוסיף עוד משהו לעשות בליגה כשאין כח לעשות קרבות.
   3. שם בליגה: SkipAds
   קישור לפרופיל: https://www.pokeisrael.net/?page=profile&player=SkipAds
   ההצעה: לשנות את מחירי הרביה לפי נדירות הפוקימונים.
   הרחבה על ההצעה: כרגע רביה בבית הרביה עולה 100 זהב ו100,000 כסף, לא משנה מה הפוקימונים שמרבים. זוהי עלות סבירה כאשר מרבים נכחדים, אבל היא גבוהה מאוד לנפוצים ונדירים, ואפילו לאגדיים היא די גבוהה, ותוכיח את זה העובדה שבקושי מרבים אגדיים. אני מציע שעלות הרביה תשתנה לפי נדירות הפוקימון.
   מחירים לדוגמא: 5 זהב ו5,000 כסף לנפוץ, 10 זהב ו10,000 כסף לנדיר,20  זהב ו20,000 כסף למגה נפוץ/נדיר, 30 זהב ו30,000 כסף לנדיר מאוד, 40 זהב ו40,000 כסף למגה נדיר מאוד, 50 זהב ו50,000 כסף לאגדי, 80 זהב ו80,000 כסף למגה אגדי, 100 זהב ו100,000 כסף לנכחד.
   איך אני חושב שההצעה תעזור לליגה: היא תעודד שחקנים להרבות לא רק נכחדים, ובכלל תאפשר להרבות גם נפוצים ונדירים.
   הערה: יש לשים לב שפוקימון שנוצר מרביה הוא לכוד בפוקדור רביה, וכאשר משחררים אותו מקבלים פוקדור מתכת. אם ההצעה תתקבל יהיה צורך לשנות זאת ולעשות שרק מרבית אגדיים ומעלה יקבלו פוקדור רביה.
   4.שם בליגה: SkipAds
   קישור לפרופיל: https://www.pokeisrael.net/?page=profile&player=SkipAds
   ההצעה: לאפשר סינון של פוקימונים בעלי 2 סוגים בעמוד "האוסף שלי".
   הרחבה על ההצעה: כרגע אפשר לסנן פוקימונים לפי סוג. להרבה פוקימונים יש 2 סוגים, אך הסינון מאפשר לאתר רק סוג אחד, ומהתוצאות צריך לעבור אחד אחד ולחפש את הסוג המדויק שאני רוצה. אני מציע שיהיה אפשר לבחור 2 סוגים בסינון, ואז זה יראה רק את הפוקימונים בעלי 2 הסוגים האלה.
   איך אני חושב שההצעה תעזור לליגה: היא תעזור לשחקנים למצוא ביתר קלות פוקימונים עם הסוג שהם צריכים.
   5.שם בליגה: SkipAds
   קישור לפרופיל: https://www.pokeisrael.net/?page=profile&player=SkipAds
   5. ההצעה: אוונט חדש ומקורי, הופעתם מחדש של הפוקימונים המוזהבים.
   הרחבה על ההצעה: בוקר אחד בסוף 2017, התעוררו הפוקימונים המוזהבים בליגת הפוקימונים, וקלטו לפתע שהם כבר לא מיוחדים. במקום הפוקימונים הנדירים שהם היו פעם, הם הפכו לפוקימונים שכל אחד יכול להשיג בהשקעה קלה של זהב. הם פתחו במהפכה, במהלכה הם גנבו את הזהב מכל פוקימוני הזהב שהיו קיימים, השמידו את המומחה להזהבת פוקימונים והצליחו להשתלט על אגם הדיג, שם הם קברו את כל הזהב שהם לקחו. לא רוצים אותנו? תסתדרו בלעדינו.
   את המומחה להזהבת פוקימונים ואת הזהב הקבור כבר לא ניתן להציל, אבל אולי עוד ניתן לרצות אותם ולשחרר את אגם הדיג. כעת המטרה שלכם היא ללכוד כמה שיותר פוקימונים מוזהבים בטבע, להראות להם שיש להם חשיבות. על כל פוקימון מוזהב שתלכדו תקבלו נקודות לפי הנדירות שלו.
   נפוץ = 1 נקודה. נדיר = 3 נקודות. נדיר מאוד = 7 נקודות. אגדי = 20 נקודות.
   בנוסף, מדי פעם יפורסם מנהיג נוסף של המהפכה שנתגלה, והראשון שילכוד אותו מהרגע שהוא פורסם יקבל נקודות פי 10 מהשווי של פוקימון בעלת רמת נדירות זהה (למשל 30 לנדיר או 200 לאגדי).
   כאשר יילכדו כל המנהיגים, המהפכה תסתיים ושאר הפוקימונים המוזהבים יואילו בטובם לשחרר את אגם הדיג ולאפשר לשחקני הליגה לשוב ולדוג דגים להנאתם.
   כמו כן, יהיה תגמול קטן לכל מי שישיג נקודות על מנת שגם השחקנים שהם אינם חרשנים במיוחד יהנו מהאוונט, ולא רק המקומות הראשונים.
   בנוסף, על מנת שלא לגרום לזעזוע גדול מדי במשחק, תהיה אפשרות להרחיב בזהב את כמות הבוסטים האפשרית מ75 ל90, באותה עלות של ההזהבה עכשיו. פוקימונים שהיו מוזהבים כבר יקבלו את השדרוג הזה באופן אוטומטי. לפוקימונים מוזהבים שדרוג זה יהיה ללא עלות.
   איך אני חושב שההצעה תעזור לליגה: היא תיתן אוונט קצת מקורי ביחס לאוונטים שהיו עד עכשיו. כמו כן, היא תיתן משמעות למוזהבות של הפוקימונים, משמעות שעכשיו לא קיימת בכלל. כתוצאה ישירה מזה היא תיתן לשחקנים עוד מה לעשות בליגה, למשל לנסות לאסוף את כל הפוקימונים המוזהבים. אפשר גם להוסיף גם גביעים מוזהבים לפרופיל, למשל השחקן אסף את כל הפוקימונים של מחוז קאלוס בתצוגת הזהב שלהם. וכמובן שהיא גם תקרב את המשחק עוד צעד למשחקים המקוריים.
   אין אפשרות להוסיף עוד סקר, אז אשמח ששחקנים יכתבו בתגובות מה דעתם על זה.
   6. שם בליגה: SkipAds
   קישור לפרופיל: https://www.pokeisrael.net/?page=profile&player=SkipAds
   ההצעה: להוסיף אפשרות לעריכת שישית משנה.
   הרחבה על ההצעה: לא מזמן הוסיפו לליגה תוספת יעילה מאוד, שישיות משנה. התוספת מאפשרת לשחקן להחליף שישות בצורה המירה. אבל כרגע אי אפשר לערוך את השישיה. ואם למשל אני רוצה להוריד פוקימון מהשישיה או אפילו לשנות את הסדר של הפוקימונים בשישית המשנה, אני צריך למחוק אותה וליצור חדשה וזה מאוד מציק. אני מציע שתהיה אפשרות לערוך ולהוריד פוקימון 1 משישית משנה, וגם לשנות את הסדר.
   איך אני חושב שההצעה תעזור בליגה: תאפשר להשתמש בשישות המשנה בצורה יעילה ונוחה. למשל שחקן שיצר שישיה של פוקימונים מחלישים כדי שיוכל לאמן פוקימונים, יוכל כל פעם להחליף רק את הפוקימון שהוא מאמן ולא יצטרך להחליף את כל השישיה
  • על-ידי Nico Di-Angelo
   ברוכים הבאים למדריך שלי על:
   התפתחות פוקימונים!
   הקדמה:
   הרבה מאוד משתמשים לא יודעים איך לפתח את הפוקימון שלהם,
   יש כמה סוגים של התפתחויות, בכמה דרכים ועל הכל אני אפרט פה!
   תהנו!
   תוכן עניינים:
   -התפתחות באמצעות עליית רמות
   -התפתחות באמצעות אבנים
   -התפתחות באמצעות החלפה
   -התפתחות מגה
   -התפתחות לצורה מתקדמת
   -הפסקת  התפתחות
    
   התפתחות באמצעות עליית רמות:
   זו ההתפתחות הפשוטה ביותר, כמעט לכל פוקימון יש התפתחות כזו
   כדי לפתח את הפוקימון עליכם להעלות אותו לרמה מסויימת.
   דוגמא:
   התפתחות 1 התפתחות 2

   Charmeleon Charmander 
     
      רמה 16
   צ'ארמנדר מתפתח לצ'ארמליון ברמה 16, זה אומר שאתה צריכים
   להעלות את צ'ארמנדר עד רמה 16 ואז הוא התפתח לצ'ארמליון.
    
   התפתחות באמצעות אבנים:
   בהתפתחות זו אתם משתמשים באבן כדי לפתח את הפוקימון, כל פוקימון צריך אבן מיוחדת
   כדי להתפתח לצורתו הבאה (מלבד איבי שיכול להתפתח מכל האבנים..)
   איך משתמשים באבן כדי לפתח את הפוקימון?
   1. הכניסו את הפוקימון הרצוי לשישייה.
   2. היכנסו לרכוש שלי - חפצים
   3. חפשו את התיבה שכתוב מעליה: אבנים נדירות,
   אחר כך חפשו את האבן הרצויה
    4. אחרי שמצאת את האבן לחצו על הכפתור השתמש,
   בחרו את הפוקימון הרצוי מהטבלה, לחצו על תן!
   אחר כך ישאלו "האם אתם בטוחים?" תענו שאתם בטוחים
   והצלחתם לפתח את הפוקימון שלכם!
    ברכותיי, ה Jigglypuff שלך התפתח בהצלחה ל Wigglytuff בעזרת Moonstone!
      
    
   התפתחות באמצעות החלפה:
   זאת אחת ההתפתחויות הנפוצות, שחלק מהשחקנים לא מבינים איך היא פועלת.
   אז איך מפתחים פוקימון באמצעות החלפה?
   *פיתוח זה תקף רק לשחקן ברמה 5*
   *כדי לעשות את זה אתם צריכים שחקן שיסכים
   לשתף פעולה איתכם*
   1. הכניסו את הפוקימון הרצוי לשישייה
   2. היכנסו למחוז- מרכז ההחלפות
   3. לחצו על ניהול ההחלפות שלי
   4. תלחצו על התיבה מתחת לכותרת,
   "הוספת פוקימון חדש למרכז ההחלפות"
   ותבחרו את שם הפוקימון הרצוי
   אחר כך תלחצו על "בחר פוקימון"
   5. עכשיו כשהפוקימון מופיע במרכז ההחלפות בקשו
   מחבר שיציע עליו פוקימון אחר, אשרו את הצעתו
   ב"ניהול ההחלפות שלי"
   6. עכשיו בקשו ממנו שיפתח אותו רמה אחת,
   אחר כך תופיע לו הודעה שהפוקימון עומד להתפתח
   אחרי שהוא יסכים, בצעו שוב את ההחלפה
   והצלחתם לפתח את הפוקימון!
   (ניתן לפתח פוקימון בהחלפה גם בדרגה 4, וזאת ע"י רשימת ההעברות.
   גם כאשר מוכרים פוקימון שמתפתח בהחלפה ומעלים אותו רמה הוא מתפתח)
   התפתחות 1   התפתחות 2
   Electivire   Electabuzz 
    
    
   התפתחות מגה:
   ההתפתחות הזו ההתפתחות האולטימטיבית, כלומר זוהי ההתפתחות האחרונה
   לכל פוקימון בעל ההתפתחות הזאת.
   בשביל לפתח כל פוקימון דרוש סכום מסוים של זהב,
   שימו לב שיש לכם אותו לפני שאתם מתכננים לפתח
   פוקימון למגה.- הנה המחירים:
   אגדי- 120 זהב
   נדיר מאוד- 80 זהב
   נדיר- 50 זהב
   נפוץ- 25 זהב
   איך מפתחים פוקימון לפוקימון מגה?
   1. הכניסו את הפוקימון לשישייה
   2. היכנסו לחפצים שלי- חפצים
   חפשו את התיבה שכתוב עליה "אבנים נדירות",
   ובחרו את אבן המגה
   3. לחצו על השתמש ובחרו את הפוקימון הרצוי מהטבלה
   4. לחצו על תן!
   והנה הצלחתם לפתח את הפוקימון למגה!
   התפתחות רגילה      התפתחות מגה
     
    
   התפתחות מתקדמת:
   את התתפתחות המתקדמת יש לשני אגדיים, דיאוקסיס ורוטום.
   בהתפתחות המתקדמת ניתן לבחור צורה מתקדמת שמתבססת
   על אחד מהסטאטים של הפוקימון כמו: הגנה, מהירות וכו'
   לכל צורה כזאת יש יתרונות, לדוגמא: לצורת ההגנה יש סטאטים גבוהים מאוד בהגנה.
   איך מפתחים את הפוקימון לצורתו המתקדמת?
   (לשינוי יש עלות של 100 זהב)
   1. הכניסו את הפוקימון הרצוי לשישייה
   2. היכנסו לחפצים שלי- כרטיסי שישייה 
   3. ליד הפוקימון אמור להיות כפתור שינוי צורה ושנו אותו
   לצורה הרצויה.
   והנה פתחתם פוקימון לצורתו המתקדמת!
     
   X הפסקת התפתחות: X
   יש אפשרות של הפסקת התפתחות, כלומר אם תבחרו באפשרות
   זו הוא לא יתפתח גם כאשר הוא יגיע לרמה שבה אמורה להיות לו זה
   לא יעבוד, אפשרות זו לא כל-כך מומלצת אלא אם ההתפתחות הראשונה
   חזקה מההבאה. האפשרות לא מומלצת כי, ככל שהפוקימון גדל ומתפתח כך 
   כך הסטאטים שלו גדלים והוא הופך לחזק יותר.
    
   זה היה המדריך!
   אהבתם? תגיבו!
   תציעו רעיונות למדריכים!
  • על-ידי Nico Di-Angelo
   טוב אז ציירתי שני דובים, אחד לבן ואחד חום שחרחר. הם מצייגים את האור והחושך הזוהר והאפלה. הם הפכים גמורים, כמו יינג ויאנג (והם גם בנויים בצורה הזאת.)
   מקווה שאהבתם!- אשמח לתגובות וביקורות!

    
  • על-ידי Nico Di-Angelo
   לאחרונה שמתי לב שהפורום בקושי פעיל, ויש הרבה אנשים שלא ממש מודעים אליו ומתבלבלים בינו לבין
   פורומים אחרים, לכן החלטתי לעשות:
   הפעלת פורום!
   בשבוע הקרוב אני אפרסם אשכולות בפורום שכוללים:
   -מדריכים
   -הסברים
   -סקרים
   -המלצות
   -ראיונות
   והפתעות אז תצפו להרבה כיף ;)
   *אם יש לכם הצעות והמלצות לאשכולות שתרצו שאעשה תרשמו לי בתגובות :)*
  • על-ידי LazyLand
   אני רוצה שתהיה אפשרות הלוואה בבנק קרה לי לא פעם שהיה חסר לי מעט כסף או זהב כדי לקנות משהו ובסוף מישהו קנה לפני כי לא הספקתי אני חושב שההצעה שלי תעזור
  • על-ידי Hero
   כל החוקים הגלובאליים חלים כאן
   אסור לקלל
   אסור להגיד פוקימון מעפן וכדומה
   מקבל אבני הגנה\טבעות\זהב\פוקימונים\מאסטר בול\תיבות\מפתחות(רק אם הם ביחד עם התיבות שמתאימות להם)
    
    
    
    
   shadow lugia רמה 23 מצב hardy כוח 399
    
   התקפה:73              התקפה מיוחדת:61
    
   הגנה:60                    הגנה מיוחדת:63
    
   מהירות:48                חיים:94

   נמכר: 210 זהב
    
    
   palkia רמה 73 מצב hasty כוח 1504
    
   התקפה:303                התקפה מיוחדת:278
    
   הגנה:179                   הגנה מיוחדת:236
    
   מהירות:234                  חיים:274

   התחלתי:270 זהב
   מוביל:xxx
    
   regigigas רמה 36 מצב bashful כוח 674
    
   התקפה:147                התקפה מיוחדת:78
    
   הגנה:101                   הגנה מיוחדת:104
    
   מהירות:105                  חיים:139

   התחלתי:190 זהב
   מוביל:xxx
     darkray רמה 37 מצב careful כוח 581
    
   התקפה:74              התקפה מיוחדת:121
    
   הגנה:84                    הגנה מיוחדת:92
    
   מהירות:106                חיים:104

   התחלתי:170 זהב
   מוביל:XXX
    
   latias רמה 5 מצב modest כוח 162
    
   התקפה:24              התקפה מיוחדת:30
    
   הגנה:26                    הגנה מיוחדת:33
    
   מהירות:29                חיים:20

   התחלתי: 170 זהב
   מוביל:XXX
    
   xerneas רמה 40 מצב docile כוח 659
    
   התקפה:125              התקפה מיוחדת:114
    
   הגנה:89                    הגנה מיוחדת:89
    
   מהירות:89                חיים:153
    
   הערות: לכוד במאסטר ככה נלכד.

   התחלתי: 200 זהב
   מוביל:215
    
   deoxys-D רמה 5 מצב serious כוח 163
    
   התקפה:19              התקפה מיוחדת:21
    
   הגנה:40                    הגנה מיוחדת:39
    
   מהירות:24                חיים:20

   נמכר: 214 זהב ו 12.3K כסף
    
   totodile רמה 5 מצב hardy כוח 107
    
   התקפה:18                התקפה מיוחדת:17
    
   הגנה:19                   הגנה מיוחדת:17
    
   מהירות:16                  חיים:20

   התחלתי:25 זהב
   מוביל:xxx
    
   chespin רמה 10 מצב naughty כוח 106
    
   התקפה:20                התקפה מיוחדת:17
    
   הגנה:20                   הגנה מיוחדת:15
    
   מהירות:14                  חיים:20

   התחלתי:25 זהב
   מוביל:xxx
    
   tepig רמה 5 מצב lonely כוח 104
    
   התקפה:19                התקפה מיוחדת:16
    
   הגנה:15                   הגנה מיוחדת:17
    
   מהירות:17                  חיים:20

   התחלתי: 25 זהב
   מוביל:xxx
    
    
   venusaur רמה 35 מצב quiet כוח 475
    
   התקפה:70              התקפה מיוחדת:90
    
   הגנה:65                    הגנה מיוחדת:91
    
   מהירות:56                חיים:103

   התחלתי: 40 זהב
   מוביל:XXX
    
   mega houndoom רמה 5 מצב quiet כוח 161
    
   התקפה:26                התקפה מיוחדת:34
    
   הגנה:26                   הגנה מיוחדת:25
    
   מהירות:30                  חיים:20

   התחלתי:30 זהב
   מוביל:xxx
    
   mega steelix רמה 5 מצב lonely כוח 161
    
   התקפה:32                התקפה מיוחדת:18
    
   הגנה:54                   הגנה מיוחדת:26
    
   מהירות:11                  חיים:20

   התחלתי: 25 זהב
   מוביל:xxx
    
    
       mega steelix רמה 5 מצב modest כוח 160
    
   התקפה:33                התקפה מיוחדת:16
    
   הגנה:52                   הגנה מיוחדת:27
    
   מהירות:12                  חיים:20

   התחלתי:25 זהב
   מוביל:xxx
    
    
       mega swampert רמה 5 מצב lax כוח 159
    
   התקפה:37                התקפה מיוחדת:25
    
   הגנה:27                   הגנה מיוחדת:30
    
   מהירות:20                  חיים:20

   התחלתי: 40 זהב
   מוביל:xxx
     mega manectric רמה 5 מצב naughty כוח 153
    
   התקפה:22                התקפה מיוחדת:22
    
   הגנה:26                   הגנה מיוחדת:24
    
   מהירות:33                  חיים:20

   התחלתי:30 זהב
   מוביל:xxx
    
    
   מוביל:xxx
    
   mega medicham רמה 5 מצב hardy כוח 149
    
   התקפה:7              התקפה מיוחדת:23
    
   הגנה:23                    הגנה מיוחדת:22
    
   מהירות:26                חיים:20

   התחלתי: 30 זהב
   מוביל:XXX
    
    
   קונה את כל הפוקימונים מקאנטו עד רמה 78.
    
   מאמן פוקימונים מקצועי לEV, או סתם כדי להעלות רמות. 
   אם את\ה רוצה לקנות משהו, תפנה אליי בפרטי בליגה, או שתכתוב פה בפורום. אם נראה לכם שמשהו חסר במכרז בבקשה תגידו. מתעדכן.
  • על-ידי elit
   אני העלתי כבר לפני כמה זמן הצעה ולמרות שענו לכאלה שפרסמו אחריי את ההצעות דלהם וענו על הצעה אחרת שפירסמתי אחריי לא ענו לי.. למה? זה ממש לא פייר ואני יודעת שצריך לכתוב אם זה התקבל או לא אז למה לא רושמים? 
   קישור להצעה : http://www.pokeisrael.net/forum/index.php?/topic/9001-מתנת-יום-הולדת/ 
  • על-ידי naorhl
   שם בליגה:naorhl213
   הסבר על ההצעה: שלום לכולם שמתי לב שהסיכוי למצוא אגדים קטן מאוד מאוד והסיכוי למצוא נדירים מאוד קטן מאוד אז חשבתי שאולי יהיה אפשרות למצוא ביצים של אגדים או נדירים מאוד ואפילו של נדירים שהסיכוי למצוא אותם (ההנהלה תחליט מה הסיכוי למצוא אותם)
   למשל ביצי פוקימון     והפוקימון בוקע מהביצה אחרי (אגדי 24 שעות, נדיר שעה, נדיר מאוד 5 שעות)ושוב ההנהלה יכול לקבל את מה שאמרתי או שתשנה את זה לפי שהם רוצים.
   והפוקימון שיצא מהביצה יהיה רמה 5 בגיל 1
   איך אני חושב שההצעה תעזור למשחק: אני חושב שההצעה תעזור בכך שהסיכוי למצוא אגדים יגדל ממש בטיפה ויהיה אפשרות להשיג אגדים מבלי פוקדור מאסטר או 100 פוקדורים
  • על-ידי elit
   מופנה בעיקר למנהלים, מי שמכין את הפוקימון היומי, בעלי המשחק, ומי שקשור להנהלת המשחק.
   ש לי רעיון : אם אחריי עשרים טעויות (אפשר לעשות שמספר הטעויות משתנה מידי יום כדי שלא יעשו בכוונה והטעויות נחשבות רק ם זה באמת שמות של פוקימונים ולא סתם קשוקוש) אז נותנים רמז נגיד המחוז שבו נמצא הפוקימון , המקום שהוא אוהב להיות או איזה סוג הוא + אם הוא התפתחות של פוקימון(זאת אומרת אם זה לדוגמה  Magneton / מגנטון אז לרשום שזאתי ההתפתחות הראשונה של הפוקימון [זאת אומרת הוא הפוקימון שמתפתח אחריי המקורי] ובמקרה הזה  Magnemite / מגנמייט)
   אשמח אם תספרו לי כאן מה דעתכם או במשחק עצמו השם משתמש שלי הוא elit (ואם יש כמה אז אני רמה 4)
    
  • על-ידי XayLies
   שם : ליאל אקוה / אור בניאל.
    
   שם במשחק : Liel_Or.
    
   ההצעה : משחקון חדש שנקרא פוקליעה למטרה - משחק שיש מטרה שהיא פוקדור שזזה מהר וצריך לפגוע בה בעזרת העכבר (מכוונים עם העכבר ולוחצים כדי לזרוק את החץ) שימו לב המשחק על זמן - יש 20 שניות לפגוע בדיוק בכפתור של הפוקדור .
   פגעת בכפתור הפוקדור = עברת!
   פגעת בשאר הפוקדור\לא פגעת\נגמר הזמן = נכשלת!
   כשמצליחים אפשר לעשות עוד ועוד תורים (שזה רק לכיף) עד שנפסלים מי שהצליח הכי הרבה פעמים עולה למקום הראשון בטבלת השיאים (קרדיט לroy1313 על הרעיון הזה ;) )
    
    
    
    
    
    
    
    
    
   כיצד אני חושב שההצעה תעזור למשחק : עוד משחקונים = עוד הזדמנויות לקבל עוד שדרוגי משחקונים וחוץ מזה זה יהיה משחק כיפי  ;) 
    
    
   אז אני מקווה שההצעה תתקבל ואשחק במשחק הזה כל יום!  :P 
   תוכלו לכתוב לי אם יש לכם שיפור לעשות למשחק ואני אוסיף  :D 
  • על-ידי סלחכם
   שם משתמש במשחק: Lia_Ariel
   כיצד ההצעה תוכל לתרום למשחק: הגיון במסחר בביצי פוקימון O-O
   ההצעה: 1. שיורידו את מחירי ביצי הפוקימונים של הנדירים מאוד באופן משמעותי. הרי נכחדים כבר שווים 1000+, לחשוב שבסכום הזה אתה יכול לקנות ביצת פוקימון בשווי נדיר מאוד שיכול לצאת ממנה אנון ארכאוס אבל גם נדירים מאוד פושטים יכולים לצאת ממנה?! לא הגיוני. 2. שיקבלו רק אגדיים מביצי פוקימונים במקום אפשרות לאגדי וגם אפשרות לנדיר מאוד. 3. שיעיפו את כל סוגי הביצים, חוץ מהנדירים מאוד (או אם ההצעה תתקבל - אגדיים) ויוסיפו סוג חדש של ביצי פוקימונים - נכחדים, שיהיו שווים יותר מהאגדיים כמובן.
    
   מקווה שיתקבל!D:
  • אורח
   על-ידי אורח
   תעציו מכיר אל איוי רמה 18 
   (לא נתתי לו אבן)
×