עבור לתוכן
  • צור חשבון
  • צור חדש...

20 דברים שלא ידעתם על נינטנדו!

Eliz
 Share

Recommended Posts

חחחח זה מצחיק :P

8. חחח זה מלונות כמו בעפולה (כן יש, ובדיוק מה שאתם חושבים)

17. איזה חי בסרט אורי גלר XD

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין.. חושפני מאוד.. 
karuta3_sm.jpg

אחי זה ממש ממש לא זה 0_0

אני לא רציתי לשים פה תמונות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי זה ממש ממש לא זה 0_0

אני לא רציתי לשים פה תמונות...

יותר מאייפון? לא הגזמת?

ועובדה 19 וואי מאיפה השגת אותה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יותר מאייפון? לא הגזמת?

ועובדה 19 וואי מאיפה השגת אותה?

לא, זה הוכח...

תבין שפעם הביקוש לקונסולות וגיימבוי היה עצום...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, זה הוכח...

תבין שפעם הביקוש לקונסולות וגיימבוי היה עצום...

מפתיע אבל חבל שבישראל לא קונים ככה אני שומע אנשים ברחוב אומרים שמות של פוקימונים שגוי לחלוטין או דברים כמו חולדה עכבר חפרפרת ציפור בחייכם....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תהיה בטוח כ"כ שהוא חי בסרט... אורי גלר הוא בינלאומי, מכירים אותו בכל העולם (לא?), ואני דווקא מאמינה שהוא צודק והפוקימון קדברה מבוסס אכן עליו.

לנושא: איזה אשכול מעולה!! למדתי כ"כ הרבה דברים חדשים בקלות ובנוחות, צחקתי הרבה וממש נהניתי!! תמיד כשאני רואה בהתראות שפתחת אשכול חדש אני יודעת שיש לי כמה דקות של הנאה וחוסר שיעמום (-לא יודעת איך להגיד את זה בצרוה יותר קליטה. אבל נראה לי שהמסר מובן חח)

תודה רבה ענקית!! :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תהיה בטוח כ"כ שהוא חי בסרט... אורי גלר הוא בינלאומי, מכירים אותו בכל העולם (לא?), ואני דווקא מאמינה שהוא צודק והפוקימון קדברה מבוסס אכן עליו.

לנושא: איזה אשכול מעולה!! למדתי כ"כ הרבה דברים חדשים בקלות ובנוחות, צחקתי הרבה וממש נהניתי!! תמיד כשאני רואה בהתראות שפתחת אשכול חדש אני יודעת שיש לי כמה דקות של הנאה וחוסר שיעמום (-לא יודעת איך להגיד את זה בצרוה יותר קליטה. אבל נראה לי שהמסר מובן חח)

תודה רבה ענקית!! :)

בשנת 2000 אורי גלר היה הבלעדי שהיה יודע לכופף כפית...

ותודה רבה!! ^^

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

20 דברים שלא ידעתם על:קובץ:Nintendo.svg 

שלום לכולם!

וברוכים הבאים לעוד אשכול מסדרת ''דברים שלא ידעתם''

והפעם, על החברה היצרנית של פוקימון - נינטנדו!

1. כמה זמן נראה לכם שנינטנדו קיימת? 30 שנה בערך? אז זהו שלא, נינטנדו קיימת משנת 1889! למעשה, מגדל אייפל וחברת נינטנדו הוקמו באותה שנה.

2. שנינטנדו הוציאה את ''מריו'' לעולם החברה הייתה בת 92!

3. נינטנדו בהתחלה הייתה חברה שמשווקת קלפי הימורים עם תמונות חושפניות, ובשנים האלה ''נינטנדו'' היתה ''משפחת פשע'' לכל דבר...

4. בשנות ה60 ''נינטנדו'' עברה משיווק קלפי הימורים מוזרים - לשירות מוניות...

5. הדבר האלקטרוני הראשון שנינטנדו הוציאה הוא ''גלאי אהבה'' משונה...

6. אחרי שהמוניות ו''גלאי האהבה'' של נינטנדו לא הצליחה כל כך הם התחילו לשווק תופי קונגה אלקטרונים, ושואב אבק על שלט...

7. אחרי שתוף האלקטרוני והשואב על שלט גם לא הצליח לנינטנדו, הם פיתחו ''לגו'' מה שגרם לחברת לגו העולמית לצאת על נינטנדו בתביעה... נינטנדו זכתה במשפט בטענה שאבני הלגו הם עגולות ולא מרובעות כמו המקור...

8. בשנות ה70 נינטנדו פתחה רשת מלונות, וכן, אתם יודעים לאיזה מלונות אני מדבר -_-

9. נינטנדו הבינה שהמכירות המוצלחות שלה היו רק עם צעצועים, נינטנדו הוציאה בשנת 1981 את ה''דונקי קונג''

10. בקונסולה NES של נינטנדו צצו להם כמה משחקים עם תוכן של 18+ שהוסרו מיד...

11. מריו בהתחלה נקרא ''ג'אמפ מן''

12. אם ניקח את כל 534 מיליון עותקי המשחקים: ''מריו'' ''זלדה'' ו''פוקימון'' ונניח אותם בערמה זה יגיע למעל 10,000 קילומטר!

13. פירוש המילה ''נינטנדו'' ביפנית זה ''להשאיר את המזל לגן עדן''

14. נמכרו יותר קונסולות נינטנדו די אס מאשר האייפון!

15. במשחק ''מריו מרוצים'' המקורי כאשר תסיימו את המשחק הנסיכה פיץ' ובוסר יחגגו את ניצחונכם ע''י פתיחת בקבוק שמפניה, לאח''כ הורים מארה''ב התלוננו על ה''ניצחון'' הזה והקטע הזה ירד מהמשחק...

16. ב2008 נינטנדו סגרה את האתר ''פוקימון האתר הישראלי'' בטענה להפרת זכוית יוצרים.

17. בשנת 2000 האומן אורי גלר תבע את נינטנדו בטענה שהפוקימון ''קדברה'' מבוסס עליו... גם כי הוא החזיק כפית מכופפת ביד מה שהיה ''סמל'' לאורי גלר וגם בטענה שהשם היפני של ''קדברה'' הוא ''יונגלר''... בסופו של דבר אורי גלר הפסיד במשפט...

18. בשנת 1997 אישה אפרו אמריקאית תבעה את נינטנדו בטענה שהפוקימון ''ג'ינקס'' הוא סטריוטיפ מעליב של האפרו אמריקאים, האישה זכתה בתביעה וצבע עורה של ג'ינקס השתנה משחור - לסגול.

19. לפני כחודש נינטנדו בשיתוף פעולה עם ניאנטיק הוציאה את המשחק הכי פופולארי בעולם לנייד! הלא הוא ''פוקימון גו'' 

20. אם חשבתם למה נינטנדו עיצבה את מריו דווקא עם סרבל כובע ושפם אז אסביר לכם:

סרבל = שהידיים שלו לא יעלמו שהוא עומד על הצד.

שפם = יש לו שפם כי זה יותר קל מלעצב לו פה.

כובע = הכובע בא כדי לא להסתבך עם תסרוקות.  

ככה זה שאתה צריך לעצב דמות בגודל 12X16 פיקסלים בשנת 1981...

מקווה שאהבתם :)

אשמח לתגובות~

וניפגש באשכול הבא של ''דברים שלא ידעתם'' ;) 

~אהבתם? לחצו על כפתור ''אהבתי'' זה בחינם!~

מגניב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 month later...

חוץ מזה שרצו לקרוא למריו גאמפ-מן ולמה עצבו אותו כמו שהוא לא ידעתי כלום

נערך על-ידי שיסוי
רציתי לכתוב עוד משהו ולתקן את עצמי
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח
אשכול זה נעול לתגובות חדשות.