עבור לתוכן
  • צור חשבון
  • צור חדש...

16 דברים שלא ידעתם על פוקימון GO!

Eliz
 Share

Recommended Posts

16 דברים שלא ידעתם על:

קובץ:Pokemon Go.png  

שלום לכולם וברוכים לעוד אשכול מסדרת ''דברים שלא ידעתם'' והפעם על נושא חם במיוחד,

המשחק החדש שמטריף את העולם - פוקימון גו. 

הנה 16 עובדות שלא ידעתם על המשחק.

1. בשעה הראשונה שהמשחק יצא לעולם הורידו אותו יותר מ-15,000,000 אנשים! (וזה רק דרך גוגל פליי)

2. החברה שהוציאה את המשחק מרוויחה מידי יום כ-1,600,000 דולר! 

3. בניו יורק במשרדי נינטנדו הסיכוי למציאת פוקימונים נדירים עולה ב25%!

4. לא מזמן ילדה אוסטרלית בשם שילה ויגנס הלכה ליד אגם במטרה לחפש גולדין ובמקום פוקימון - מצאה גופה צפה על המים...

5. בשנת 2014 ב1 באפריל חברת גוגל הוציאה מתיחה שתצא אפליקציה שתוכלו למצוא פוקימונים, אולי זה ההשראה למשחק...

6. אחד מהחברות שפיתחה את המשחק היא ''ניאנטיק'' אותה חברה הוציאה לפני 4 שנים משחק בשם אינגרס שהוא  אותו משחק על אותו רעיון, ובמקום למצוא פוקימונים - מטרת המשחק היתה למצוא יהלומים, המשחק ''זכה'' לכישלון גדול וזה הסיבה שבכלל לא ידעתם על קיומו של המשחק...

7. מערכת זריקת הפוקדור על הפוקימון מבוססת על המשחק פייפר טוס שזה גם משחק כושל שיצא ב2011...

8. המשחק הוא האפליקציה וגם המשחק הכי פופולארי בעולם! הוא עקף בפער ענק את המשחקים: קנדי קראש, סליגריו, קלאש אוף קלאנס, קלאש רויאל, ואנגרי בירדס! וגם עקף את הפליקציות: האינסטגרם, הסנאפצ'אט, הטוויטר, הטינדר, והפייסבוק... 

9. יצאה לא מזמן גרסה עדכנית של פוקימון גו 0.31.0 בגרסה החדשה יש שינויים בכוח הפוקימונים, והעקבות שליד הפוקימון שאתם מחפשים - ירדו, מקווה שעידכנתם~

10. יש פוקימונים שניתן לתפוס רק ביבשות מסוימות, פארפצ'ד - נמצא רק באסיה, טאורוס - רק בדרום אמריקה, מר. מיים - רק באירופה, קאנגאסקאן - רק באוסטרליה. 

11. חוץ מ5 האגדיים של הדור הראשון, יש עוד פוקימון שלא נמצא במשחק, והוא דיטו.

12. החברה ''נינטנדו'' שנמצאת בשפל כלכלי כבר 6 שנים, בזכות ''פוקימון גו'' הגיעה לזוהר שלה שהיה בשנות ה90!

13. השווי של נינטנדו כרגע היא כ45,000,000,000 דולר!!!

14. יש מישהו שכמעט תפס כבר את כולם, ניק ג'ונסון מברוקלין שהוא תפס את כל 141 הפוקימונים של ארה"ב, אבל לא מתכנן להפסיק לשחק יש עוד 9 מפלצות שלא ניתן ללכוד באמריקה, מתוכן 6 שעדיין לא במשחק...

15. אפשר לשים לב שהעיתונות הישראלית לא אוהבת את התופעה של ''פוקימון גו''... 

16. פוקימון גו כל כך מצליח בכך שהוא הגיע גם למגזר החרדי! עד כדי כך שהיה כתבה בעיתון החרדי השמרני והקפדני ''יתד נאמן'' שהוא עיתון ממש ממש מחמיר, ובשביל להמחיש לכם כמה הוא מחמיר אתן לכם דוגמא:

שחברת החיתולים ''האגיס'' שמה תמונה של תינוק עם חיתול בעיתון - הנהלת העיתון ערכה את התמונה והלבישה לתינוק בגדים... 

טוב, זה היה 16 דברים שלא ידעתם על פוקימון גו, מקווה שנהנתם,

לחצו לייק אם נהנתם,

כתבו לי בתגובות איזה עובדה הכי מעניינת ואיזה עובדות ידעתם.

סליחה שלא העליתי המון זמן...

לא לדאוג, אני אשלים את מה שהחסרתי :)

ניפגש בשאכול הבא~ 

חחחחח האחרון הצחיק אותי... והוא מחמיר רק בדברים מסויימים ולא פה המקום לדבר על זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

4. לא מזמן ילדה אוסטרלית בשם שילה ויגנס הלכה ליד אגם במטרה לחפש גולדין ובמקום פוקימון - מצאה גופה צפה על המים... 

דבר ראשון היא חיפשה לא רק גולדין אלה גם פוקימוני מים אחרים 

8. המשחק הוא האפליקציה וגם המשחק הכי פופולארי בעולם! הוא עקף בפער ענק את המשחקים: קנדי קראש, סליגריו, קלאש אוף קלאנס, קלאש רויאל, ואנגרי בירדס! וגם עקף את הפליקציות: האינסטגרם, הסנאפצ'אט, הטוויטר, הטינדר, והפייסבוק...  

הוא לא עקף את הוואצפ D: 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון היא חיפשה לא רק גולדין אלה גם פוקימוני מים אחרים 

8. המשחק הוא האפליקציה וגם המשחק הכי פופולארי בעולם! הוא עקף בפער ענק את המשחקים: קנדי קראש, סליגריו, קלאש אוף קלאנס, קלאש רויאל, ואנגרי בירדס! וגם עקף את הפליקציות: האינסטגרם, הסנאפצ'אט, הטוויטר, הטינדר, והפייסבוק...  

הוא לא עקף את הוואצפ D: 

חחח היא אמרה גולדין...

לעניין הוואטסאפ אני בודק :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסעיף 8 רשמת הפליקציות במקום האפליקציות..

חצי מזה ידעתי אבל מאוד מאוד מעניין חחח..סחטין על ההשקעה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יפהההההההה האשכולות שלך מרשימים גדולים נוחים לקריאה וממש מעניינים ישר כוח! ידעתי מכאן די הרבה חחח 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשייי... כל הכבוד על היוזמה,עובדות מעניינות בהחלט ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מגיע לי קרדיט? XD המון דברים שלא ידעתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מגיע לי קרדיט? XD המון דברים שלא ידעתי

האמת זה לא מהחומר שלך...

מהחומר שלך אני יפרסם מחר כנראה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ידעתי את הרוב אבל עדיין היה כיף לקרוא! 

כל הכבוד על ההשקעה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

9. יצאה לא מזמן גרסה עדכנית של פוקימון גו 0.31.0 בגרסה החדשה יש שינויים בכוח הפוקימונים, והעקבות שליד הפוקימון שאתם מחפשים - ירדו, מקווה שעידכנתם~

הם גם הוסיפו אפשרות לשנות את הלבוש של הדמות

10. יש פוקימונים שניתן לתפוס רק ביבשות מסוימות, פארפצ'ד - נמצא רק באסיה, טאורוס - רק בדרום אמריקה, מר. מיים - רק באירופה, קאנגאסקאן - רק באוסטרליה. 

יאללה עוד שבוע קנדה אני אמצא טאורוס 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על החידושים ^^

נראלי עובדה 5 הייתה ידועה לכלום.

נערך על-ידי יעל523
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין על האשכולות שלך. כאלו כיפיים ומרתקים, ומגלים כל הזמן דברים חדשים! היה לי לעונג לקרוא את זה, כל מילה ומילה! :)

לנושא: ידעתי מפה בערך 2-3 דברים (איזו בורה אני O_O) ויעל, לא ידעתי את 5.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 weeks later...
  • 1 month later...

אהבתי את האשכול אבל אהלק לא שמעתם על ינגרס אני מכיר את המשחק לפניך במלא ואיפלו הורדתי אותו הוא לא משהו אז העפתי והוא שולח לי מדי פעם הודעה באימייל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח
אשכול זה נעול לתגובות חדשות.
 Share

• צופים לאחרונה   0 משתמשים

• אין משתמשים רשומים שצופים בדף זה.