עבור לתוכן
  • צור חשבון
  • צור חדש...

פוקימון - זה לא משחק ילדים! | ספיישל חלק א'

Eliz
 Share

Recommended Posts

English Pokémon logo.svg      

dtzat4zkng1y.gif

אזהרה: התוכן הבא מכיל קטעים מטרידים. 

yn13ztgxwyaq.gif

400 מוניטין בפורום!    

שלום לכולם! וברוכים הבאים לעוד ספיישל של 400 מוניטין בפורום!

&

יומולדת 3 חודשים בהיותי מנהל פורום!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

לפני 10 ימים ההיתי פה בספיישל 300, היום אני פה בספיישל 400 מונטין!

וגם, היום לפני 3 חודשים הצעתי את עצמי למנהל פורום!

אני רוצה להגיד תודה לכולם!

תודה! תודה! תודה!

וזה סיבה מספיק טובה, כדי לפתוח ספיישל עם 2 חלקים על הדברים הכי מזעזעים בפוקימון!

מתחילים~

פוקימון תמיד היה מוצר לילדים, אבל אין זה אומר שאין דברים שאינם מתאימים לילדים. בספיישל הזה אני אתמקד בדברים מהסוג המוזר, המפחיד שהתרחשו במשחקי הפוקימון, באנימה ובמנגה .

1. הטירה הישנה – במשחקים פנינה/יהלום/פלטינה יש מקום ביער אטרנה שבו יש בית נטוש, שם ניתן למצוא שם חפצים וגם את הפוקימון האגדי רוטום. אבל יש שם עוד משהו: רוחות רפאים! כן, אם תיכנסו לאחד החדרים בקומה העליונה, אתם תראו בצד ימין ילדה קטנה שיוצאת מהחדר, ואם זה לא מספיק, כשתיכנסו לחדר האוכל, תראו איש זקן הולך לכיוון המטבח ונעלם! המקום הזה כל כך מפחיד שאפילו גרדניה, מנהיגת המכון העשב בעיר אטרנה פוחדת ממנו!  

2. רוח הרפאים במשחקים – בפוקימון שחור ולבן יש גשר שנקרא Marvelous Bridge, ביציאה ממנו תראו בחור ולידו בחורה. כשתנסו להתקרב אליה, היא תעלם. אחר כך, תדברו עם קשישה בתחנה המפרידה והיא תספר לכם על אברה שאותה הילדה אהבה. כשתחזרו, תראו אותה עוד פעם, הפעם כשתתקרבו, זה יראה כאילו היא נופלת מהגשר! ואם זה לא מספיק, בפוקימון שחור ולבן 2 בבית המוזר תראו את אותה ילדה שלוש פעמים וכל הזמן היא נעלמת. כשתפגשו אותה בפעם השלישית, היא מזכירה את נוצת הירח של כריסליה. מה שמעניין הוא שהמקום שבו תשיגו את כריסליה הוא באותו גשר שנפלה הילדה. 

סרטון: 

3. סברינה מהאנימה – לעומת המשחקים ששם סברינה היא לא מאיימת, באנימה היא ממש מפחידה! שם היא משתמשת בבובה שתדבר במקומה ובזכות כוחותיה העל חושיים היא יכולה לשלוט בפוקימון שלה! ואם זה לא מספיק, היא יכולה להפוך אנשים לבובות הפרטיות שלה ובפרק שהיא השתתפה, היא כמעט הרגה את אש, ברוק ומיסטי. סברינה עשתה לי סיוטים!

a2708c766b644670ac97693e8d72d367.png

4. העיר לבנדר – אי אפשר לעשות כתבה על דברים קריפים בלי להזכיר את העיר לבנדר! במשחקים של הדור הראשון מסופר שמגדל הרוחות הוא בעצם בית קברות שבו הרטיקייט של גרי אוק נרצח על ידינו! בפוקימון מקורות וגם במשחקים הראשונים אנחנו לומדים על זה שצוות רוקט הרג את מרוואק שניסתה להציל את חיי בנה. וכשצוות רוקט השתלטו על מגדל הרוחות וחטפו את מר פוג'י, היא ניסתה לעצור את כל מי שנכנס למגדל בגלל מה שעשו לה. בתוך המגדל יש אנשים פסיכופטים שנלחמים איתך... לעוד דברים מפחידים מהעיר לבנדר, לחץ כאן!

5. פוקימונים זומבים – המנגה זה הדבר השני הכי מפחיד בפוקימון . אם תקראו את חלק 26 במנגה של מפלצות כיס תראו שם פוקימונים זומבים מלחיצים! ואם זה לא מספיק, הפוקימון גסטלי – שבאנימה עשו אותו נחמד יותר – במנגה הוא מפחיד ושולט בגרי ובפוקימון שלו צ'רמיליון!

9b622b72be0845cf8a5f79788adc217b.png 

דמיינו שאחד החברים או המכרים שלכם נשלט ע"י מישהו והוא לא שולט בעצמו, אל תגידו לי שזה לא מפחיד.

ויותר מזה, בחלק 28 של המנגה אתה תראו מארבוק חצוי עם דם ואיברים פנימיים.

b68f0b08fff741e18079830d71a1da4b.png

וגם שבאלבזור מתשמש במתקפת ''עלי תער'' על פסיידאק ומוציא לו את העיינים.

29ae7e5672804ab38f2b62cd06918e71.png

אותי אישית זה לא מפחיד, אבל זה כן מאוד מגעיל! 

6. הפוקידע – גם הפוקידע לפי דעתי הוא הדבר המפחיד ביותר. אני לא מתכוון למכשיר עצמו, אלא על התיאורים על הפוקימונים. כמובן שיש שם דברים מגניבים ומרתקים, אבל יש גם דברים מאוד מפחידים! אני אתן לכם מקבץ של 10 של דוגמאות:

1. היפנו – פוקימון פסיכוטי שיכול לשלוט באנשים עם היפנוזה!

2. פריליש – פוקימון רשע שמטביע אנשים בתוך הים!

3. פאנטומפ – פוקימון שעשוי מנשמות של ילדים שמתו בתוך יער!

4. פרוסלאס – פוקימון ממין נקבה שמקפיאה אנשים למוות!

5. קיובון – פוקימון שעל ראשו יש גולגולת של אמא שלו המתה!

6. האנטר – פוקימון שכאשר הוא מלקק אותך אתה רועד עד המוות!

7. ג'ליסנט – פוקימון שכאשר עוברת לידו ספינה , הוא מטביע אותה!

8. קבוטופוס – פוקימון שבעזרת הטפרים שלו שואב ממך נוזלים!

9. שאנדלור – פוקימון ששורף רוחות ומכניס את אויביו לטראנס מוחי!

10. פרליגיטור – פוקימון שנושך את ראשו של אויבו ומוציא את הראש מגופו!

כמובן שזה רק חלקיק קטן מהתיאורים המזעזעים.

אם תרצו, אני יוציא אשכול של כל תיאורי הפוקידע המוזרים...

8. התמונות של הפוקימונים במשחקים – במשחקים הראשונים של פוקימון אדום/ירוק/כחול היו תמונות מפחידות של פוקימונים. לדוגמה, היו פוקימונים שהפחידו אותי באיך שהם נראו, אבל בצאת הדור השלישי, הפוקימונים נראו לי בסדר וכבר לא הייתה לי כבר סיבה לפחד. אבל עדיין, התמונות האלו מפחידות. היטמונצ'אן במשחקים הראשונים נראה מוזר, העיניים של ויגליטאף בפוקימון אדום וכחול מפחידות נורא, אבל התמונה הכי נוראית על פי דעתי היא של מיו! הפוקימון המתוק הזה נראה כמו מפלצת! הוא נראה כמו עובר! וזה מפחיד! בסופו של דבר, הם שינו את האיור, אבל אל תגידו שלא לא מפחיד...

4b84a6b067f1429088558f9d4a221321.png 

7. רוח הרפאים של X ו-Y אני בטוח שרובכם יודעים על הרוח הזאת אבל עדיין חשוב לי לציין אותה. בעיר לומיוס בבניין אחד יש רוח רפאים. אם תעלו לקומה השנייה של אותו בניין, האורות יתחילו להתעמעם ואז היא תופיע מאחוריכם. אני לא שיחקתי במשחק הזה אבל רק לשמוע את הסיפור זה הפחיד אותי. האמינו לי, שכשאני אשחק אני לא אתקרב למקום המפחיד הזה! במפגש איתה היא אומרת: "לא, אתה לא האחד" ונעלמת.  

8. גליץ' מיסינגנו, למי שאינו יודע מה זה ''גליץ''' זה בעיה בתכנות, במשחקים המקוריים של פוקימון יש פוקימון שהמתכנתים הכניסו אותו לתוך המערכת, אך אח''כ הוציאו אותו.

מיסינגנו פירושו "מספר חסר" (Missing Number)

הוא כנראה הטרום התפתחות של קאנגאסקן שהמתכנתים הורידו.

הוא נראה כך:

קובץ:Missingno.png 

מספרו הסידורי הוא #000

מי שיתפוס אותו, יהיה כתוב לו בפוקידע שהוא מסוג נורמל ו???. 

מי שראה/יתפוס אותו - המשחק יתחיל לעשות דברים מוזרים, השחקן יזוז לבד, ילחם לבד, עד שהמשחק יקרוס...

עד כאן חלק א' של הספיישל,

חלק ב' של הספיישל יפורסם מחר.

לחלק ב' של האשכול לחץ כאן! (יתעדכן)

תודה שקראתם!

אשמח לתגובות~ 

~אהבתם? לחצו על כפתור ''אהבתי'' שבצד שמאל למטה!~

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחלה אשכול מעוצב יפה מזל טוב על ה400 מוניטין תמיד אתה מביא אשכולות שכיף לקרוא ומעניינים ומזל שהם שינו את מיו וגם האשכול על תסמונת לבנדר טאון מלחיץ מאוד מזל שהיה לי פוקימון אדום שהייתי קטן ולא הגעתי ללבנדר טאון יש קטעים שעל באמת מוזרים בפוקימון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מזל טוב על ה400 מוניטין  ידעתי על הרוב אבל עדיין היה כיף לקרוא את זה! 

כל הכבוד על ההשקעה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר חשבתי שאני היחידה שמפחדת מסברינה *צרחה*

לא ממש הצלחתי לקלוט הכל כי כואב לי הראש *אחמצוםאחמ* אז כנראה אני אקרא שוב מאוחר יותר *אנחה*

מחכה למחר ^^

אה, וכנ"ל לתגובה שמעלי.

נערך על-ידי יעל523
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מזל טוב!!! כל האשכולות שלך - משובחים, נעימים לקריאה ומרתקים אחד אחד

ואני יודעת שזה לוקח ממך המון כח, מאמץ ומחשבה איך להביא לנו את האשכולות הטובים ביותר. אני יודעת שלפעמים האשכולות האלו באים על חשבון דברים אישיים שלך שהיה חשוב לך לעשות, ובכל זאת - אתה משקיע ומתאמץ ונותן את כל כולך - בשבילנו! אתה ממלא את התפקיד שלך בצורה הכי טובה שאפשר, בעצם, שאי אפשר, כי רק אתה יכול לעשות את זה!!

לנושא: ממש אהבתי את הקריפיות שנשבה מכל מילה. ועיצוב מדהים, כבר אמרתי. וכתיבה שגורמת לך לקרוא ולקרוא עד שאתה לא מאמין שכבר סיימת לקרוא את האשכול. אכן, עוד אשכול מצויין מבית אליז! :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• Eliz locked this topic
אורח
אשכול זה נעול לתגובות חדשות.
 Share

• צופים לאחרונה   0 משתמשים

• אין משתמשים רשומים שצופים בדף זה.