עבור לתוכן

Pyrana

משתמשים
 • הודעות פעילות

  26
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • Days Won

  3

יצח לאחרונה ב מאי 27

ל- Pyrana היו הכי הרבה סימוני אהבתי לתכנים!

אודות Pyrana

 • דרגה
  חדש כאן

פרטים נוספים

 • מין
  זכר
 • שם במשחק
  Pyrana

מבקרים אחרונים

691 צפיות בפרופיל
 1. להצעות ופניות במשחק-https://www.pokeisrael.net/?page=profile&player=Pyrana התחלתיים: 3 בלייזיקן 7 צ'אריזארד 9 אמבואר 27 אינפרנייפ טורצ'יק קומבאסקן צ'ימצ'אר סינדראייס סינדקוויל ליטן טפיג בלבאזור 8 צ'סנאוט צ'יקוריטה גרוטל 6 רילאבום 5 טורטרה טריקו טארטוויג 3 ונוזאור 33 אמפוליון פרליגטור 2 מאדקיפ אושאווט פיפלאפ 2 פרינפלאפ 7 סאמורוט סקווירטל 5 סוואמפרט מגות: מגה אבומסנו מגה אבסול מגה אירודקטיל מגה אגרון מגה אלקזם 3 מגה אלטריה 2 מגה אמפרוס 4 מגה באנט מגה בלייזיקן מגה צ'אריזארד Y 2 מגה גלייד מגה גרצ'ומפ 4 מגה גרדבויר מגה גליילי 2 מגה גיארדוס מגה הראקרוס 3 מגה האונדום מגה קנגסקאן מגה לטיאס מגה לטיאוס מגה לופאני 4 מגה מאוויל מגה מדיצ'אם מגה מיוטו Y מגה פידג'יוט 3 מגה פינסיר מגה ראיקוזה מגה סבליה מגה סלאמנס 2 מגה ספטייל 2 מגה שארפידו 2 מגה סלוברו מגה סוואמפרט מגה וינוזאור אגדים: ארכאוס רמה 5 (לא במאסטר) באקיורג רמה 5 (לא במאסטר) בלאק קיורם רמה 5 (לא במאסטר) באזוול רמה 5 (לא במאסטר) קובאליון רמה 5 (לא במאסטר) 2 דיאלגות רמות 82,98 ג'נסקט רמה 98 (לא במאסטר) 2 גראודונים רמות 30,36 אייסקראנק לוגיה רמה 5 (לא במאסטר) מגירנה-פוקיבול רמה 6 (לא במאסטר) מלמטל רמה 55 (לא במאסטר) 2 נאגנדל רמות 5 (לא במאסטר) נקרוזמה רמה 73 פיונה רמה 63 שיימין רמה 72 טאפו קוקו רמה 22 (לא במאסטר) טאנדורוס רמה 5 (לא במאסטר) 2 זראורה רמות 5 (לא במאסטר) נכחדים: אנג'ל דיאוקסיס רמה 99 מצב ג'ולי אנג'ל מנאפי רמה 5 מצב ג'ולי פיירוורק ויריזיון רמה 73 מצב נאיב מגנטיק וולקרונה רמה 100 האנטד ניינטיילס רמה 6 מצב לונלי חנוכה סוויקון רמה 5 מצב קארפול חנוכה קובאליון רמה 100 מוזהב+בוסטים האנטד דארקראי רמה 100 מוזהב+בוסטים שבועות מולטרס רמה 5 עם 31 התקפה מיוחדת באייוי מצב ברייב לבירור בכל הנוגע לאייוי, מצבים, נתונים מבקש לשלוח הודעה פרטית. תודה ויום מקסים 3>.
 2. רעיון טוב, לדעתי צריך לעלות את הסכום כסף שמקבלים מחרב ומגן חלודים מכיוון ש20 אלף תמורת חפץ שנופל פעם ב10-20 אלף קרבות הוא מזערי ביחס לסיכוי לקבל אותו. לחלופין, האפשרות היותר פשוטה היא לשים אותם כאופציה למכירה במרכז המסחר בשביל שוק חופשי במקום מחירים קבועים. חייב לציין שאם מוסיפים את החרב והמגן למרכז המסחר ניתן להוסיף גם את שואב המאורות.
 3. בסופו של דבר אני מסכים איתך, אך אני חושב שהרעיון מוסיף נישה מסוימת למשחק,שמראה על חדשנות וסוג של הסתגלות למצב הקיים של המשחק, כיום אף אחד לא יתפוס לך סוויקון או מולטרס במאסטר מכיוון שאין אנשים שיקנו אותם. במידה ובאמת משנים ל100% קבלת סכום מטבעות מסוים מהבסת אגדי, זה צריך לבוא בנוסף על הסיכוים המוגברים לתיבות,עוד מטבעות,טבעות וכו'. הסחר היחידי שקיים כיום במשחק או לפחות רובו בנוי ממכירת טבעות, לא זכור לי שקוראים לאתר ליגת הטבעות אלא ליגת הפוקימונים, לדעתי זה חומר למחשבה.
 4. הצעה הזו נובעת מהידעה שזה קיים, ובאותה מידה אתה מוזמן לאסוף סטטיסטיקה משחקנים שהרגו אגדים ואתה תראה שהסיכוי המוגבר שאתה מדבר עליו לא מורגש. לדעתי, הרעיון שהצעתי גורם לכך שלשחקן יש מטרה יציבה לעומת הסיכוי האקראי(שכמעט ולא קיים)לקבל את הדברים שציינת. לגבי המחירים בחנות, המחירים יהיו גבוהים ביחס לפרס מכיוון שהמטרה זה לא להביס כל אגדי שאתה רואה אלא שיהיה תחליף לאגדים לא שימושים שאף אחד ממילא לא תופס במאסטר. הרעיון הוא לדמות את החנות מטבעות אך שהדרך לצבור את ה"מטבע" היא בדרך יותר יציבה מאשר סיכוי אקראי אחרי כל קרב. שוב, ניתן לשחק עם המחירים בחנות/סיכוים לקבל את ה"נשמות" מאגדים, אני מציע את הרעיון כקונספט בשביל לשמוע את דעת ההנהלה.
 5. אני חושב שעיקר הרעיון זה הקונספט ופחות השם של כל דבר,אבל אני מסכים איתך שאפשר למצוא משהו מעודן יותר.
 6. שם במשחק:Pyrana ההצעה לפתוח חנות כמו המטבעות רק שה"מטבע" הוא בעצם "נשמות" של אגדיים והדרך היחידה להשיג את המטבע הזה היא באמצעות הריגתם,מן הסתם בגלל שהריגה של אגדיים והשגה של המטבע תהיה משהו שהוא "על הדרך" ולא איזשהי מטרה אז החנות עצמה תהיה יקרה יחסית לערך של המטבע,אולי אפילו פוקימונים חדשים שייחודים לחנות(שוב אני מבהיר,זה לא איוונט זה סוג של חנות כמו המטבעות שהיא לטווח ארוך) כך תראה נשמה של אגדי(לא חייב את הגיף הזה אבל זה סתם להמחשה) תרומה למשחק המטרה של ההצעה היא להפוך אגדיים לא שימושים שיש להם תחליפים יותר טובים לשימושים,הצורך לכך נובע כי אף אחד לא קונה את האגדיים האלה(פיונות,היטראן,לנדורוס וכו') ולכן גם אף אחד לא תופס אותם ואז אין בהם צורך ובנוסף לכך,הריגה של האגדיים האלה לא עוזרת מכיוון שלא מקבלים מהם משהו מיוחד,לכן,יהיה להם צורך נוסף ולא רק אסיפתם לאוסף. הרעיון הוא בינתיים רק ברמה תיאורטית ולא מעשי מכיוון שאני רוצה לדעת מה הדעה לגבי הרעיון,במידה והרעיון כן יתקבל אציע חפצים ומחירים בחנות. חשוב לציין שזה לא איזה איוונט אלא דרך לעודד שחקנים לעשות קרבות,ל80% מהאגדים במשחק אין ביקוש ולכן הרעיון בעצם עוזר למסחר של המשחק,מצב השוק במשחק ברמה ירודה ביותר וזה הגיע למצב שמוכרים נכחדים כמו שבועות מולטרס ב1500 כי אין לאנשים זהב לקנות ביותר. חשוב לציין גם שזה רעיון שהעליתי בעבר ואני חושב שכדי לשקול אותו שוב מנוכח הנסיבות שהצגתי קודם. תודה על הקריאה ואשמח לשמוע דרכים לשיפור הרעיון.
 7. מדריך מדהים,עכשיו אני אדע לאמן את הפוקימון שלי בדרך הטובה ביותר. תודה רבה על המדריך!
 8. בעד,שיפור שמקל על החיים ואני לא רואה שום סיבה למה זה לא יכנס למשחק.
 9. המהירות לא יציבה,לפעמים איטיי לפעמים סביר,הסוחרים כבר כמה ימים לא מתאפסים וצריך לאפס אותם ידני(עדיף כבר לתקן את זה מאשר לאפס ידני כל יום).
 10. מסכים עם כל מילה,האתר נהיה איטי בצורה שזה הופך את ה"חוויה" במשחק למטלה,חייב לעשות פה איזה שינוי כי מתחיל להימאס שאתה נכנס לליגה ואתה אומר לעצמך "וואי האתר איטי היום אז אני לא אחרוש" לא אמורה להיות בככל את הדילמה הזאת,בנוסף לכך,איך עושים איוונט של חרישה שאי אפשר לחרוש? חומר למחשבה חברים..
 11. עֲשֶׂרֶת יְמֵי תְּשׁוּבָה הם עשרת הימים הראשונים של חודש תשרי, המוקדשים ביהדות לעשיית תשובה. היום הראשון בעשרת ימי תשובה הוא ראש השנה, הנקרא בתנ"ך "יום תרועה". היום העשירי והאחרון בעשרת ימי תשובה הוא יום כיפור עצמו, המתקיים בי' בתשרי.
 12. והעברת שופר תרועה ... תעבירו שופר בכל ארצכם"
 13. עירוב הוא הוא תקנה הלכתית שמטרתה להתיר בישול אוכל מיום טוב לשבת שחלה מיד לאחריו,הוא קשור לנשים בראש השנה מכיוון שטוב שבעלת הבית תשמע את הברכה ואת נוסח העירוב מפי בעלה, כי עיקר העירוב נעשה בשבילה שהיא עוסקת בצרכי הבית ומבשלת.
 • הודעות

  • בלי קשר לדברים כמו מי היה פה וזכות מי לשלוט, בעולם מעוותים כלכך את המציאות בישראל שבכלל הזוי להתייחס אפילו להרבה טענות. אנשים מקבלים מידע שגוי וישר שופטים, מבלי לבדוק ולחקור קודם כל מה בכלל קורה פה... כי כשכל הבסיס הוא שקר אין מה לדבר עד שהשקר יעלם, למרות שכמובן צריך לדבר כדי שזה יקרה - רק בצורה הנכונה.  ככל שהאדם שמולך בטוח בשקרים האלה, כך האתגר שלך גדול להסביר לו את האמת, והסיכוי שלא תצליח גבוה במיוחד כשאין לך את היכולות והכלים. אם הוא בא בגישה של לתקוף, לקלל ולריב, בדרך כלל עדיף לחסוך אנרגיות כי לצעוק עליו חזרה לא ישנה כלום בסוף. רוצה לשנות את דעתו של השני? תראה שהוא מוכן בכלל להקשיב ולנהל שיחה בוגרת, או שתוביל אותו לשיחה כזאת אחרת לא עשית כלום חוץ מלהוציא עצבים. שורש הבעיה הוא לא רק הנושא הזה, כל בן אדם מניח הנחות בחיים שלו ביום יום בצורה שגויה מבלי לעשות אימות עם עצמו לגבי הנתונים, אולי 99.9 אחוז מאיתנו. יש כמויות אדירות של שונאי ישראל "שטופי מוח" שממש רואים אותנו כרוצחים בדם קר המתעללים בפלסטינים כתחביב, חלקם הגדול כנראה ישארו עם אותן מחשבות לעוד הרבה שנים במקרה הטוב. בני אדם נוטים מאוד להאמין לדברים ורק ואז לחשוב, ברגע שתהיה בן אדם שקודם כל חושב, מתבסס על עובדות ויודע להפריד בין עובדות לדעות ואמונות... ככל שתהיה כזה, תוכל לגרום למי שתדבר איתו לראות את המציאות בצורה נכונה. המפתח הוא לבדוק את עצמך ואת המחשבות שלך, לחפש את האמת ממש כמו שופט אובייקטיבי ולהיות מוכן לחשוב הכל כולל הכל כשתגיע למסקנות, גם להיות בספקות זה בסדר. כמו שrahunina אמר אל תתרגש מדי מהאשמות של מפורסמים או אחרים, הם בסך הכל לא כלכך שונים ממך מהבחינה שכשעולות לך מחשבות מסוימות בחיים, אתה המון פעמים ממהר להאמין להן במקום להטיל ספק ולבדוק אם הן נכונות ומה האמת

  • לפני 2 שעות rahunina אמר:

   זמרת מצוינת, אין לה מושג על מה היא מדברת. לא ממש אכפת לי מה היא אומרת.

   הדרך להשפיע על דעת הקהל עלינו היא לא להחרים את מי שמדבר רע עלינו, אלא להסביר למה הם טועים.

   כל אחד מעם ישראל צריך ללמוד ולדעת בדיוק למה אנחנו שולטים פה, ולמה מגיע לנו לשלוט פה.

   תלמדו אנגלית טוב טוב, תלמדו את ההיסטוריה של אדמת ארץ ישראל, מי שלט פה ומתי, מה היו הנסיבות ואת כל סיפור הקמת המדינה.

   ואני לא מדבר על סרטון באורך 10 דקות של vox, מחקר מקיף ולא מוטה. זה לוקח קצת יותר זמן ממה שהייתם חושבים, אני עדיין על זה וזה לוקח זמן.

   נמאס לי לראות טמבלים עם רבע יחידה באנגלית שמתחילים באינסטגרם ויכוחים שהם לא יכולים להחזיק, אסור להיות כמוהם, הם רק מחמירים את המצב.

   דברים לסיום:

    אל תתנו לתגובות שנאה כלפי ישראל שאתם רואים להשפיע על מצב הרוח שלכם.

    גם כשכבר יש לכם ידע בעניין אל תבזבזו את הזמן שלכם על כל מטומטם באינטרנט. הרבה מהאנשים לא ישנו דעה גם אם ידחפו להם את האמת בגרון.

    אל תהיו מעצבנים. מי שמעצבן מפסיד אוטומטית כי שונאים אותו וכבר לא אכפת מה הוא אומר. זה לא רק מה אומרים זה גם איך אומרים.

   יום טוב חברים

   עדיין לא הבנתי נגד מי אתה

   דואה ליפה או נגדי?

   לפני 2 שעות rahunina אמר:

   זמרת מצוינת, אין לה מושג על מה היא מדברת. לא ממש אכפת לי מה היא אומרת.

   הדרך להשפיע על דעת הקהל עלינו היא לא להחרים את מי שמדבר רע עלינו, אלא להסביר למה הם טועים.

   כל אחד מעם ישראל צריך ללמוד ולדעת בדיוק למה אנחנו שולטים פה, ולמה מגיע לנו לשלוט פה.

   תלמדו אנגלית טוב טוב, תלמדו את ההיסטוריה של אדמת ארץ ישראל, מי שלט פה ומתי, מה היו הנסיבות ואת כל סיפור הקמת המדינה.

   ואני לא מדבר על סרטון באורך 10 דקות של vox, מחקר מקיף ולא מוטה. זה לוקח קצת יותר זמן ממה שהייתם חושבים, אני עדיין על זה וזה לוקח זמן.

   נמאס לי לראות טמבלים עם רבע יחידה באנגלית שמתחילים באינסטגרם ויכוחים שהם לא יכולים להחזיק, אסור להיות כמוהם, הם רק מחמירים את המצב.

   דברים לסיום:

    אל תתנו לתגובות שנאה כלפי ישראל שאתם רואים להשפיע על מצב הרוח שלכם.

    גם כשכבר יש לכם ידע בעניין אל תבזבזו את הזמן שלכם על כל מטומטם באינטרנט. הרבה מהאנשים לא ישנו דעה גם אם ידחפו להם את האמת בגרון.

    אל תהיו מעצבנים. מי שמעצבן מפסיד אוטומטית כי שונאים אותו וכבר לא אכפת מה הוא אומר. זה לא רק מה אומרים זה גם איך אומרים.

   יום טוב חברים

   אני מדבר לסוף:

   חבר שלה עשה לה שטיפת מוח, אם יסבירו לה שהיא טועה, אז היא תבין משהו.

   ותאכלס, אי אפשר להאשים אותה

   חבר שלה המפגר הזה שטף לה את השכל

  • לפני 4 שעות מנשה4 אמר:

   מה אם האימון מה המכירון

   בפרופיל בליגה

  • להצעות ופניות במשחק-https://www.pokeisrael.net/?page=profile&player=Pyrana

   התחלתיים:

          257.gif   3 בלייזיקן

   6.gif7 צ'אריזארד

    

      500.gif  9 אמבואר

    392.gif27 אינפרנייפ

           255.gif      טורצ'יק

          256.gif    קומבאסקן

        390.gif        צ'ימצ'אר

          1025.gif     סינדראייס

        155.gif      סינדקוויל

      918.gif    ליטן

       498.gif    טפיג

       1.gif  בלבאזור

     687.gif 8 צ'סנאוט

      152.gif   צ'יקוריטה

    388.gif  גרוטל

   1022.gif 6 רילאבום

   389.gif     5 טורטרה

       252.gif             טריקו

        387.gif       טארטוויג

    3.gif 3 ונוזאור

   395.gif  33 אמפוליון

   160.gifפרליגטור

   258.gif2 מאדקיפ

   501.gifאושאווט 

   393.gifפיפלאפ 

   394.gif2 פרינפלאפ 

   503.gif7 סאמורוט

   7.gifסקווירטל

   260.gif5 סוואמפרט

   מגות:

   758.gifמגה אבומסנו

   679.gifמגה אבסול

   777.gifמגה אירודקטיל

   772.gifמגה אגרון

   757.gifמגה אלקזם

   803.gif3 מגה אלטריה

   753.gif2 מגה אמפרוס

   767.gif4 מגה באנט

   752.gifמגה בלייזיקן

   755.gifמגה צ'אריזארד Y

   808.gif        2 מגה גלייד

   759.gifמגה גרצ'ומפ

   762.gif 4 מגה גרדבויר

   807.gif מגה גליילי

   771.gif2 מגה גיארדוס

   769.gifמגה הראקרוס

   779.gif 3 מגה האונדום

   768.gifמגה קנגסקאן

   773.gifמגה לטיאס

   774.gifמגה לטיאוס

   809.gif   מגה לופאני 

   760.gif4 מגה מאוויל

   776.gifמגה מדיצ'אם

   681.gifמגה מיוטו Y

   810.gifמגה פידג'יוט

   765.gif3 מגה פינסיר

   823.gifמגה ראיקוזה

   818.gifמגה סבליה

   817.gifמגה סלאמנס

   812.gif2 מגה ספטייל

   816.gif2 מגה שארפידו

   815.gif2 מגה סלוברו

   813.gifמגה סוואמפרט 

   751.gifמגה וינוזאור

    

   אגדים:

   493.gif ארכאוס רמה 5 (לא במאסטר)

   660.gifבאקיורג רמה 5 (לא במאסטר)

   656.gifבלאק קיורם רמה 5 (לא במאסטר)

   933.gif  באזוול רמה 5 (לא במאסטר)

   638.gifקובאליון רמה 5 (לא במאסטר)

   483.gif2 דיאלגות רמות 82,98

   649.gifג'נסקט רמה 98 (לא במאסטר)

   383.gif2 גראודונים רמות 30,36

   665.gifאייסקראנק 

   249.gifלוגיה רמה 5 (לא במאסטר)

   928.gifמגירנה-פוקיבול רמה 6 (לא במאסטר)

   1018.gifמלמטל רמה 55 (לא במאסטר)

   1003.gif2 נאגנדל רמות 5 (לא במאסטר)

   930.gifנקרוזמה רמה 73

   489.gif פיונה רמה 63

   492.gif שיימין רמה 72

   882.gif טאפו קוקו רמה 22 (לא במאסטר)

   642.gifטאנדורוס רמה 5 (לא במאסטר)

   1007.gif2 זראורה רמות 5 (לא במאסטר)

    

   נכחדים:

   825.gifאנג'ל דיאוקסיס רמה 99 מצב ג'ולי 

   826.gifאנג'ל מנאפי רמה 5 מצב ג'ולי

   852.gifפיירוורק ויריזיון רמה 73 מצב נאיב

   1013.gifמגנטיק וולקרונה רמה 100

   991.gifהאנטד ניינטיילס רמה 6 מצב לונלי 

   846.gifחנוכה סוויקון רמה 5 מצב קארפול

   996.gifחנוכה קובאליון רמה 100 מוזהב+בוסטים

    995.gifהאנטד דארקראי רמה 100 מוזהב+בוסטים

   855.gifשבועות מולטרס רמה 5 עם 31 התקפה מיוחדת באייוי מצב ברייב

    

    

   לבירור בכל הנוגע לאייוי, מצבים, נתונים מבקש לשלוח הודעה פרטית.

   תודה ויום מקסים 3>.

    

    

    

    

    

   נערך על-ידי Pyrana
×
×
 • צור חדש...