עבור לתוכן
 • צור חשבון

Pyrana

משתמשים
 • הודעות פעילות

  16
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • Days Won

  2

יצח לאחרונה ב September 26

ל- Pyrana היו הכי הרבה סימוני אהבתי לתכנים!

אודות Pyrana

 • דרגה
  חדש כאן

פרטים נוספים

 • מין
  זכר
 • שם במשחק
  Pyrana

מבקרים אחרונים

630 צפיות בפרופיל
 1. Pyrana

  ליגה איטית.

  מסכים עם כל מילה,האתר נהיה איטי בצורה שזה הופך את ה"חוויה" במשחק למטלה,חייב לעשות פה איזה שינוי כי מתחיל להימאס שאתה נכנס לליגה ואתה אומר לעצמך "וואי האתר איטי היום אז אני לא אחרוש" לא אמורה להיות בככל את הדילמה הזאת,בנוסף לכך,איך עושים איוונט של חרישה שאי אפשר לחרוש? חומר למחשבה חברים..
 2. עֲשֶׂרֶת יְמֵי תְּשׁוּבָה הם עשרת הימים הראשונים של חודש תשרי, המוקדשים ביהדות לעשיית תשובה. היום הראשון בעשרת ימי תשובה הוא ראש השנה, הנקרא בתנ"ך "יום תרועה". היום העשירי והאחרון בעשרת ימי תשובה הוא יום כיפור עצמו, המתקיים בי' בתשרי.
 3. והעברת שופר תרועה ... תעבירו שופר בכל ארצכם"
 4. עירוב הוא הוא תקנה הלכתית שמטרתה להתיר בישול אוכל מיום טוב לשבת שחלה מיד לאחריו,הוא קשור לנשים בראש השנה מכיוון שטוב שבעלת הבית תשמע את הברכה ואת נוסח העירוב מפי בעלה, כי עיקר העירוב נעשה בשבילה שהיא עוסקת בצרכי הבית ומבשלת.
 5. מלאכת אוכל נפש היא מלאכה הנעשית לצורך הכנת מזונות האדם ליום טוב,היא מותרת לעשיה בראש השנה מכיוון שהתורה קבעה כי מותר לעשות כל מה שקשור להכנת מזון אם זה לטובת חג(טיגון,אפיה,צליה וכו')
 6. Pyrana

  רעיון נחמד

  אני בעד אבל אני חושב שזה דווקא אמור להיות שדרוג של המפות פרימיום אם כבר ולא שינוי של המפה הרגילה.
 7. לתפוס את כולם
 8. Pyrana

  הצעה

  רעיון ענק,אדיר,אהבתי ואני מסכים שיותר קל להשיג זהב מאשר כסף.
 9. Pyrana

  ע

  טעות
 10. Pyrana

  לא התקבל

  בהחלט צריך להוסיף עוד שלבים אבל צריך לשנות את הפוקימונים והפרסים :)
 11. שם במשחק:Pyrana ההצעה לפתוח חנות כמו המטבעות רק שה"מטבע" הוא בעצם "נשמות" של אגדיים והדרך היחידה להשיג את המטבע הזה היא באמצעות הריגתם,מן הסתם בגלל שהריגה של אגדיים והשגה של המטבע תהיה משהו שהוא "על הדרך" ולא איזשהי מטרה אז החנות עצמה תהיה יקרה יחסית לערך של המטבע,אולי אפילו פוקימונים חדשים שייחודים לחנות(שוב אני מבהיר,זה לא איוונט זה סוג של חנות כמו המטבעות שהיא לטווח ארוך) כך תראה נשמה של אגדי(לא חייב את הגיף הזה אבל זה סתם להמחשה) תרומה למשחק המטרה של ההצעה היא להפוך אגדיים לא שימושים שיש להם תחליפים יותר טובים לשימושים,הצורך לכך נובע כי אף אחד לא קונה את האגדיים האלה(פיונות,היטראן,לנדורוס וכו') ולכן גם אף אחד לא תופס אותם ואז אין בהם צורך ובנוסף לכך,הריגה של האגדיים האלה לא עוזרת מכיוון שלא מקבלים מהם משהו מיוחד,לכן,יהיה להם צורך נוסף ולא רק אסיפתם לאוסף. הרעיון הוא בינתיים רק ברמה תיאורטית ולא מעשי מכיוון שאני רוצה לדעת מה הדעה לגבי הרעיון,במידה והרעיון כן יתקבל אציע חפצים ומחירים בחנות. תודה :)
×