עבור לתוכן
 • צור חשבון
×
×
 • צור חדש...

Hawks

משתמשים
 • הודעות פעילות

  892
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • ימי ניצחון

  46

% ניצח לאחרונה ב %s

ל- Hawks היו הכי הרבה סימוני אהבתי לתכנים!

אודות Hawks

פרטים נוספים

 • מין
  זכר
 • שם במשחק
  Hawks

מבקרים אחרונים

4,413 צפיות בפרופיל

ההישגים של Hawks

 1. נגד מכמה סיבות: *הסכומים שציינת ממציאת שקים זעירים-עצומים מוגזמים לטעמי ודורשים כיוונון מסוים. *יש פער בין החפץ הכי זול שניתן למצוא לבין החפץ הכי יקר שניתן למצוא ולכן בתפיסה שלך הדרך היחידה שלך להשיג זהב היא דרך שקים ועובדתית זה לא נכון, רוב הזהב שלך יגיע דווקא דרך חפצים שתמצא ולא דרך שקים, כלומר בשעה אתה יכול למצוא 0 טבעות ועדיין להרוויח זהב דרך שקים אך מצד שני אתה יכול למצוא 2 טבעות ו0 שקים בשעה ועדיין תהיה מורווח יותר מהאופציה הראשונה, כלומר ההסתכלות שלך על הדרך להשיג זהב במשחק היא שגויה. *אני כן מסכים שאם תעבוד 8 שעות ביום ולחלופין תבצע קרבות במשך 8 שעות ביום רוב הסיכוים שתעשה יותר זהב מקניית חבילות באמצעות התמורה שהשגת מעבודה, אך לכל אפשרות יש שיקולים שונים(יציאה מהבית, נוחות, עבודה פיזית לדוגמה לעומת לחיצה על העכבר) ולכן הם לא בהכרח חייבים להיות שווים. *עם הזמן המשחק הופך להיות פחות P2W מאשר פעם(פעם חבילות היו מביאות תמורה יותר גבוהה וכיום יש גם פאס שכולם יכולים ליהנות ממנו, למרות שיש גם פאס פרימיום) ולכן בראייה שלי לפחות, טענה זו לא נכונה ואפילו הפוכה.
 2. איפוס המשחקונים יהיה בחינם?
 3. סיקור מאוד מעניין, למרות שאני לרוב לא קורא ספרים, כן הצלחתי להתחבר לסיקור ובאופן כללי לתוכן שהצגת. באופן אישי אהבתי שהצגת "שריטות" של כריסטופר וזה מראה ששמת לב לרוב הפרטים בספר ולא קראת אותו במצב טיסה, מה שכן אפשר להוריד קצת את הרגל מהגז בכל הנוגע לפיסוק, מרגיש יותר מדי ולפעמים גם לא נחוץ ובנוסף הייתי עובר על האשכול עוד פעם מכיוון שיש "שגיאות כתיב" כתוצאה מכך שכתבת מהר או שלא עברת מספיק על התוכן? בכל מקרה אלה דגשים קטנים ומאוד אהבתי את האשכול, כל הכבוד.
 4. כרגע לפי ההצעה העכשווית אני נגד מכמה סיבות - *לא רואה את הצורך לחזק את פוקימוני החרק במשחק. *ההצעה לא משכנעת וגם הסיבה שהצגת מאוד לא שוויונית להצעה עצמה, כלומר, לחזק את כל הפוקימונים מסוג חרק במשחק מהווה משקל יחסית רב במאזן הכוחות במשחק אך מנגד הסיבה שהצגת היא בגדול "למה לא", אם היית מפרט תרחישים שבהם מתקפת חרק יותר חזקה הייתה הופכת קרבות למורכבים יותר(בגבול ההיגיון) הייתי משתכנע או לפחות חושב על ההצעה לחיוב. *יש מתקפת חרק שהיא 120 כמו שציינו - Megahorn ולכן רוב הביסוס של ההצעה יורד לטמיון. *לא הצגת אלטרנטיבה, כלומר לא ציינת בהצעה התקפה שניתן להוסיף שהיא מסוג חרק אלא רק ציינת באופן כללי את הבעיה והצעה שלא מפורטת, לדוגמה: מתקפת חרק בשם Buzz Storm בעלת נזק של 135 לסיכום, באופן אישי אני לא רואה את הצורך לחזק פוקימונים מסוג חרק ובנוסף ההצעה דורשת המון ליטוש ועבודה על מנת לשכנע אותי אחרת.
 5. אכן יש מקום להקל בכל הנוגע לשחרור פוקימונים ולכן לא ארחיב יותר מדי, הבעיה קיימת, הפתרון שציינת אכן מתאים לבעיה ולכן אני בעד.
 6. מדריך מאוד מועיל ומעניין, ניכר שהשקעת הרבה זמן בתהליך יצירת המדריך, כל הכבוד.
 7. בעד, במצב הנוכחי אנון דארקראי לא מדורג כאחד מהנכחדים החזקים בליגה ולכן כן ניתן לתת לו בוסט קטן מה שכן הוא יוריד פחות נזק עם Dream eater וShadow ball ולכן נוצר איזון מסוים שיהפוך את הפוקימון ליותר שימושי למסע אך מצד שני יותר חלש באופן כללי(ארסנל מתקפות חלש יותר).
 8. היי, אשמח אם תוכל לערוך את ההצעה המקורית בשביל שהיא תהיה יותר מובנת, כשחקן שלא משחק הרבה במשחק חשבתי שהתכוונת לפאס פרימיום ולא החינמי, עם זאת אני נגד מכיוון שאני חושב שהאלטרנטיבה שהצעת היא מוגזמת, אך במקום מסוים כן ניתן להוסיף דרגה 21 ולהזיז לשם את הפרס של הדמות ובמקביל להוסיף פרס בדרגה 20.
 9. בעד הנספח השני, לדעתי לתת תמריץ להמשיך ולהשלים משימות גם לאחר סיום הפאס הוא רעיון טוב מכיוון שבמצב כזה מתקיימת המשכיות לפאס במקום ששחקן יגיע לדרגה 20 או 21 ואז אין לו סיבה להשקיע בפאס יותר עד לעונה הבאה. לגבי הנספח הראשון, ניטרלי, כאשר הוסיפו את הפרסים בתחילת העונה באופן אישי חשבתי שהם מוגזמים וגם עכשיו אני חושב שהם מוגזמים והופכים את המשחק יותר לpay to win אך זו דעתי האישית ולכן אני לא בעד/נגד(גם סביר להניח שהדעה שלי בנושא לא הכי פופולארית).
 10. באופן כללי אני נגד אך כן יש נקודות שהעלית שיכולות לשפר את הדיסקורד ואני אסביר. באופן אישי אני מאמין שהרוב מעדיפים את הצ'אט בדיסקורד ולא בליגה מסיבות שונות - אפשרות להוסיף גיפים, לערוך את ההודעות, יותר מגוון של אימוג'ים ובאופן אישי רמת הפילטר לא קיימת ולכן יותר קל להתכתב בדיסקורד, בנוסף, כמו שכבר העלו בתגובה להצעה, המשמעות של לארגן גם צוות לשרת דיסקורד למטרת אכיפת חוקים מכפילה את העבודה של הצוות עם תמורה מאוד נמוכה. טענה נוספת היא שבמידה ששרת הדיסקורד יהיה תיעדוף מובהק לשחקני הליגה, רמת הפעילות בצ'אט תרד משמעותית ולכן שחקן חדש שנכנס לאתר ולא מכיר את הדיסקורד יחשוב שהאתר לא פעיל מכיוון שכולם מדברים בדיסקורד. בנוגע לוויס צ'אט, בעבר היה והורידו את האפשרות לדבר בשרת הדיסקורד של הליגה ולכן אני מאמין שהעדפה היא שהסטטוס קוו הנוכחי ישאר. בכל הקשור ל"רולים צבעוניים יותר", במקום מסוים אני כן מאמין שאפשר "לשחק" יותר עם האפשרות אך לא בצורה מוגזמת מכיוון שאם לכל שחקן יהיה רול צבעוני הדיסקורד יראה פחות מסודר, לפחות לטעמי. צ'אט פרסומי בדיסקורד - אני בעד למרות שניתן לפרסם מכירות בפורום שניתן לפרסם בצ'אט או בציוצים, אני כן חושב שיש מקום לאפשרות לפרסם מכירות בדיסקורד מכיוון שבמידה ואתה רוצה למכור פוקימונים או חפצים, ככל שיהיו יותר מקומות לפרסם את עצמך ככה עולים גם הסיכוים למכור.
 11. מכל החפצים שציינת לדעתי תיבת הטיטניום היא השווה ביותר מכיוון שניתן לקבל נכחדים/טיטאנים שיכולים להיות מאוד שימושיים ללא תלות באיוונט פעיל, כמובן שבדרך כלל מקבלים פוקימונים פחות טובים כמו אטרנטוס מהולל לדוגמה...
 12. כנראה שיש פער בחשיבה בינינו, אם אני רוצה לבדוק תרחישים של פוקימון מסוים כנגד פוקימון מסוים אני רוצה לבדוק זאת ויזואלית בזירה ולא לפתוח מחשבון, בנוסף, לא בטוח למה אתה עדיין חושב שחייב להיות מקל וגזר כלומר אם אתה רוצה לבצע קרב על מנת לבדוק משהו אתה חייב גם להפסיד משהו(לפי הדוגמה הנ"ל, צופים שיכולים לחשב את הנתונים של הפוקימונים שלך רק על פי המתרחש בקרב). אני לא רואה טעם להמשיך ולנסות להסביר מכיוון שעל פי זווית הראייה שלי, אין "חיסרון" להצעה ובנוסף הטיעונים שהצגת לא הצליחו לשנות את דעתי ונדמה כי על פי זווית הראייה שלך כל פונקציה שיש באתר חייבת לתת לך תמורה אך על אותו משקל גם אמורה לקחת ממך משהו, לדוגמה, אם אתה רוצה לבדוק תרחישים שונים בין פוקימונים שונים דרך האתר, דרך אותה זירת הקרבות שהמשחק מספק לך, מוכרח להיות גם חיסרון שהוא שיכולים להיכנס לקרב ולראות מה אתה בודק או אפילו לחשב נתונים של הפוקימונים שלך, בעיה שההצעה פותרת ובנוסף החזרת הסטטוס קוו לאותה פונקציה או מערכת(כמו שציינתי בזירת הקרבות הקודמת לא הייתה את הבעיה שההצעה באה לפתור).
 13. על פי מה קבעת שהזירה לא נועדה לבדוק תרחישים? עוד מלפני שהייתה את זירת הקרבות החדשה היינו בודקים תרחישים שונים בזירת הקרבות הישנה ללא צופים ולכן נשאלת השאלה מה השתנה? או שאתה פשוט קבעת כי זירת הקרבות החדשה היא רק לרנדומים על זהב וקרבות ליגה? בנוסף, להיכנס לקרב שהימרת על זהב הוא אקטיבי מכיוון שאתה שם את הזהב שלך, אם אני רוצה לבדוק תרחיש בזירה, יכול להיות שמישהו יכנס ויכול להיות שלא, אך לא אני הבאתי את אותו הצופה ואמרתי לו תיכנס ותראה את הקרב אלא זאת נגזרת כתוצאה מהמערכת העכשווית ואם להגיד את האמת אני לא בטוח מדוע אתה נגד, טיעון של להיכנס למחשבונים שונים זה טיעון מאוד טוב, לכן אבזבז את כל הזמן שלי באתרים שונים ולא במשחק שאני רוצה לשחק.
 14. בעד, במערכת הקרבות הנוכחית, יש צורך אמיתי בפונקציה שהצגת מכיוון שמידע של אחרים על הפוקימונים שלך יכול לפגוע לך בסיכויי ההצלחה לנצח בקרב או לסיים במקום גבוה בליגה ולהוסיף על כך, ניתן אפילו לחשב את כל הנתונים של הפוקימון שלך לפי המתרחש בקרב ובמקום מסוים זה מדכא את הרצון לבדוק תרחישים שונים בזירת הקרבות מה שמשליך על הרצון להמשיך לשחק. לפי ההסתכלות שלי, חובה שתהיה אפשרות להסתיר קרבות על מנת לקדם פיתוח אסטרטגיות עד כמה שניתן, אין צורך ליישם את שיטת המקל והגזר כפי שהוזכר בתגובה כנגד ההצעה מכיוון שההשלכות של חוסר היכולת להסתיר את הקרב שלך הן פסיביות ולא אקטיביות כמו התערבות על זהב כתוצאה מקרב.