עבור לתוכן
 • צור חשבון
×
×
 • צור חדש...

אנונימוס

משתמשים
 • הודעות פעילות

  794
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • ימי ניצחון

  4

כל דבר שפורסם על-ידי אנונימוס

 1. האתגר של היום מאוד פשוט, כל מה שאתם צריכים לעשות זה להצביע בסקר. מבין כל אלו שיצביעו יוגרלו שני זוכים שיזכו ב - 4 זהב (כל אחד מהם).
 2. על כל אשכול שפוגע בך, אתה יכול לדווח. יש הבדל גדול בין להעליב ולהיות חסר כבוד לבין לצאת על מישהו, אפשר לצאת על מישהו גם עם כבוד, וגם בלי להעליב. ואגב, אתה שהתלוננת שהורדתי כי לא הסכמתי עם משהו, עשית בדיוק אותו דבר, כדאי שתשאל את עצמך אם אתה באמת מאמין במה שאתה אומר. יש הבדל גדול בין אשכולות שאפשר לשפר, לצורך העניין סיקור, לבין אשכול שאין איך לשפר. למשל, אם מישהו פרסם סיקור - יכול להיות שיש שגיאות כתיב/הקלדה, יכול להיות שיש עוד אינספור בעיות - אבל אפשר לתת ביקורת בונה שתעזור לכותב האשכול לשפר את האשכול שלו. באשכול כמו זה - אין אופציה כזו. זה לא שהאשכול רשום ברמה נמוכה, וזה לא שהאשכול הוא פוגעני, אני פשוט לא אהבתי את האשכול, ותתפלא, אבל זה מותר, לא כל דבר חייבים לאהוב ולפעמים מותר להוריד, בשביל זה יש שיקול דעת. מקלדת זהב? אפילו לא קרוב, אם זה חשוב מספיק למישהו, אז הוא עובר על הדברים שהוא כתב, ומתקן במידת הצורך, אתה רוצה להשתמש במילה אבל אתה לא בטוח במשמעות שלה או איך כותבים אותה - אתה תמיד יכול לבדוק בגוגל. ואני בשום שלב לא אמרתי שהם לא זכאים למוניטין על ההשקעה - ואני גם הבאתי מוניטין לאשכולות עם שגיאות כתיב, ויותר מזה, אני גם לא חושב שבגלל שגיאות כתיב, לשחקן לא מגיע לזכות בתחרות (אשכולות), אלא, כמו שכתבתי למעלה, הרושם שקיבלתי, זה שהייתה התעלמות מסוימת מזה - ועד עכשיו לא ראיתי מישהו (שיודע) שבא ואמר לי שזה נלקח בחשבון. אני אתחיל מהסוף, לא כל דבר צריך לעשות כדי לקבל משהו. מה הם חושבים? אני לא יודע, כדאי שתשאל אותם. אני לא אמרתי שאני נגד הרעיון של התחרות - אני נורא אהבתי את התחרות ואת הפעילות בפורום, ואני מאוד אשמח אם יהיו פעילויות נוספות כאלה.
 3. תפרט קצת יותר... איך חישבת את הראשון? איך חישבת את השני?
 4. האתגר הקודם: החידה של היום גבי צריך לקבל ציון בבדידה, בהינתן שהציון אמור להגיע ב - 48 השעות הקרובות. מה הסיכוי שהוא יקבל את הציון מחר בשעה 9:00 (בדיוק)? בנוסף, מה הסיכוי שהוא יקבל את הציון באותה שעה, אם לא נתון לנו שהציון אמור להגיע ב - 48 השעות הקרובות? הערות 1. ניתן לענות עד 00:00. 2. תניחו כי ציונים יכולים להגיע בדיוק של שנייה (לא יותר ולא פחות). הזוכה יזכה ב - 6 זהב! (תשובה אחת בלבד נכונה!) בהצלחה לכולם!
 5. אתה יוצא מנקודת הנחה שמוניטין נותנים בגלל האדם שפתח את האשכול... גם אם כל אחד אחר היה פותח את האשכול, הייתי מוריד. אני אשאל אותך שאלה אחרת, אם לדעתך על כלום לא צריך להוריד, אז על מה כן?
 6. אני לא הורדתי למנש מוניטין כי יש לי בעיה איתו... אני לא אהבתי את האשכול - והורדתי. בנוגע להצעות שלי, לא ראיתי אשכול שפגע באנשים... וגם אם היה, אשכול פוגעני עובר על חוקי הפורום - ולכן, ברור שהוא לא יכול להיות חלק מהתחרות. יש בעיה גדולה באשכול שהוא חלק מסדרת אשכולות, הבעיה? השופטים מכירים את סדרת האשכולות, זה משפיע על שיקול הדעת שלהם. זה מאוד יהיר ויומרני לקבוע מה "אשכולי" ומה לא. ואם באמת אשכול לא זוכה בגלל סיבה שכזו, יש כאן בעיה גדולה מאוד. אין לי מושג איך נוהלה התחרות, לא יודע איך הם קבעו את הזוכים, מה שאני כן יודע, זה שיש כאן דבר אבסורדיים מאוד שהתעלמו מהם לחלוטין, בכנות, אני לא מבין איך יכול להיות ששחקן שסה"כ העתיק מהאינטרנט 10 עובדות - ללא שום השקעה נוספת, זכה במקום השני לעומת אשכולות מושקעים מאוד ומעניינים הרבה יותר - למשל, שלך, של @סרוטיטו וכו'. ובעיני, זה בעייתי מאוד, לא יכול להיות שאשכול שסה"כ ציין מספר עובדות שנמצאו באינטרנט יזכה - לא היה שום ערך מוסף לאשכול - לא דעתו האישית ולא שום דבר אחר. ואגב שגיאות הכתיב, גם זה מעיד על השקעה באשכול - האם שחקן השקיע ובדק את האשכול שלו ביסודיות לפני שהוא פרסם אותו?
 7. כמובן שאין קשר למציאות, במציאות סוניק ידוע כאחד שמפסיד ברנדומים - לא כאחד שמנצח בהם @cactus, יש בעיה קטנה, בשביל שהוא יוכל לקחת לי את "התפקיד" - צריך שיהיה לי תפקיד...
 8. לא. התכוונתי סדרת אשכולות... למשל - סדרת האשכולות שלי ושל גבי "האתגר היומי", סדרת האשכולות של טיטאן "מילה רנדומלית - עובדה רנדומלית", וכו'. כי קשה להתעלם מזה שאתה מכיר את האשכולות האחרים בסדרת האשכולות האלה כשאתה שופט את האשכול...
 9. הקלף האחרון שהוא הציע מעלה את הסיכוי ליציאת טיטאן/נכחד, ובהרבה.
 10. בפעם הבאה אני אשמח אם תפרסמו קריטריונים ברורים לדירוג בתחרות. מה אתם רוצים לראות באשכול שנפתח? עד כמה בחירת השם לאשכול היא בחירה משמעותית? מה ההשפעה שלה בבחירת הזוכים? וכו'. (ובאופן כללי, לא יזיק לפרסם דבר דומה גם לגבי הבחירה של "אשכול החודש" ושל "מצטיין החודש" (וסגניו)). ולעניין התחרות הנוכחית, עושה רושם שישנה התעלמות מבעיות שהיו בחלק מהאשכולות הזוכים: שגיאות כתיב/הקלדה. השקעה בכתיבת האשכול - ללא ספק בכל האשכולות בתחרות הייתה השקעה, ובפרט באשכולות הזוכים, אבל כמה מהדברים שנכתבו באמת באו מהכותב? ליקוט מידע זה נחמד ויפה לאשכול, אבל זה לא מעיד בכלל על השקעה של כותב האשכול. וכו'. בנוסף, אני גם מציע שבפעם הבאה תאסרו על שימוש באשכולות ששייכים לסדרה מסוימת/דומים מדי לקיימים - משום שהשופטים לא באמת יכולים להתעלם משאר הדברים, וזה משפיע על שיקול הדעת שלהם. ואולי אפילו משהו קצת יותר רחוק - שהשיפוט יהיה אנונימי. איך? למשל, כל מי שרוצה להשתתף ישלח בהודעה פרטית את האשכול שלו לאחד מחברי הצוות (שאינו שופט בתחרות הזו!), ואותו חבר צוות יעביר את האשכולות לשופטים בצורה אנונימית. (האשכולות לא יפורסמו עד שיבחרו זוכים - לאחר שיפורסם אשכול זוכים - כל האשכולות יפורסמו). נ.ב, כל הכבוד @eri! ומזל טוב על הזכייה!
 11. הייתי מפרסם את הסטטוס הזה אצל @cactus אבל יש לי הרגשה שגבי מעדיף את הראש שלו מחובר לגוף.

   

   

  שבירת שיא!!!

  יותר מפי 3 במהירות מהמהיר ביותר עד עכשיו לעשות את זה (@trenkl ツ) ובערך פי 9 מהשני אחריו (@cactus).

   

   

  @Doom man אני מצפה לחתימה ולברכה.

  1. הצג תגובות קודמות  עוד %s
  2. אנונימוס

   אנונימוס

   ציטוט

   מרשים סך הכל. יש לך רק כמה טעויות קטנות שאני יתקן אותך בהם. נרשמתי לפורום לפני כשנה, אבל רק לפני כארבעה חודשים התחלתי להיות פעיל. מהיר פי 1.333333 ממני. 

   בנוסף, הדרגת נכנסו רק לפני כחצי שנה לפורום. כלומר מהיר פי 2 מנש בסך הכל (ברמה) בזמן שמנש עדיין מוביל בכל שאר הפרמטרים.

   רק אציין, באשכול של היום למשל, שהוא אשכול שמלא בתגובות, ציינת שפתחת אותו בין היתר בשביל להגיע לרמה 12 ולעקוף אותי ואת מנש. קצת לא ״פר״?

    

   גם אני בסופו של דבר, לא קרוב להשקעה של מנש בפורום ושל אנשים נוספים.

   אני חושב שצריך להעריך את ההשקעה שלהם. לעשות תחרות הוגנת, ולא להשתמש בדרכי קיצור.

   רק מציין, עדיין לא עקפת אותי ואת מנש.

   הכל פייר. מישהו מנע ממך להגיב באשכול של היום?

   ובהסתכלות פשוטה, על כמות ההודעות למשל בממוצע חודשי, אני בערך הכפלתי את הכמות של מנש...

    

   למה אתה יוצא מנקודת הנחה שהתחרות לא הוגנת?

   הרי על כל תגובה שלי - אתה יכולת להגיב, נכון?

  3. trenkl ツ

   trenkl ツ

   האם משהו מנע ממני להגיב באשכול היום?

   כן.

   הרצון לתחרות הוגנת, של השקעה וזמן מנעה ממני להגיב באשכול שלך יותר מידי.

   הרצון של להשאיר את הפורום ריק מתגובות שהיו יכולות להיות מוחלפות בפעילות בצאט הפריע לי.

    

   יש לי שאלה אליך-האם תגובות ואשכולות, בלי הרבה תוכן אם בכלל, שנועדו בהודאה של הפותח לנקודות בפורום, הם דברים הוגנים?

   התחרות לא אמורה להיות תחרות של פעילות לאורך זמן- עם אשכולות ותגובות איכותיים שבאמת מוסיפים, ולא דברים שנעשו נטו לשם נקודות?

    

   ההשקעה לא אמורה להיות מתמשכת-ולא לדפוק בפעם אחת הרבה תוכן בלי שום השקעה ומחשבה?

    

   בנוגע למה שאמרת על מנש-קודם כל-מנש הוא מהמשתמשים הבודדים שמשקיעים בפורום במשך זמן כל כך ארוך.

   אין הרבה שלא היו נשחקים כבר מתקופה ארוכה כזאתי של השקעה. למנש בהחלט מגיעה הערכה גדולה בנושא הזה.

    

   ועכשיו לתכלס-היו חודשים שבהם מנש עקף את כמות התגובות שלך החודש הזה-ואת זה הוא עשה בלי אשכולות תגובות.

    

  4. אנונימוס

   אנונימוס

   ציטוט

   הרצון של להשאיר את הפורום ריק מתגובות שהיו יכולות להיות מוחלפות בפעילות בצאט הפריע לי.

   אתה לא אמור לרצות להשאיר את הפורום שלך ריק. ובאותה מידה אתה יכול לטעון על כל פעילות שהיא יכולה להיות בצ'אט.

   בצ'אט - שחקנים מדברים על דברים אחרים וזה מפריע לקיים את הפעילות.

   בצ'אט - שחקנים לא יכולים לעבור בקלות לתגובה הראשונה ולראות ישר את החידה.

   בצ'אט - אי אפשר להגיב בצורה נוחה וברורה לכל שאלה/תשובה.

    

   ציטוט

   הרצון לתחרות הוגנת, של השקעה וזמן מנעה ממני להגיב באשכול שלך יותר מידי.

   אתה חוזר על "תחרות הוגנת", ואני אשאל שוב, מה היא תחרות הוגנת לדעתך?

   אם יכולת להגיב באשכול (ואפילו לפתוח אחד שכזה בעצמך) - מה לא הוגן?

    

    

   ציטוט

   יש לי שאלה אליך-האם תגובות ואשכולות, בלי הרבה תוכן אם בכלל, שנועדו בהודאה של הפותח לנקודות בפורום, הם דברים הוגנים?

   קצת יומרני מצידך לקבוע מה נחשב תוכן.

   מה זה משנה למה האשכול נועד? אם פתחתי אשכול כדי לקבל מוניטין/תגובות - זה בעייתי? אז בוא לא ניתן יותר מוניטין לאנשים שפותחים אשכולות - ולא נגיב להם כי "זה לא הוגן". לשאלתך, לדעתי כן. זה יותר מסיבה לגיטימית לפתוח אשכול. (זה בדיוק כמו לפתוח אשכול לתחרות).

   ואם מדברים לגופו של עניין, לשבור את שיא התגובות, זה מקדם אותי? ואני ממליץ לך לקרוא טוב יותר מה כתבתי שם, אני ממש לא כתבתי שהאשכול נפתח לשם אחת מהמטרות האלה. אני כתבתי "פתחנו את האתגר מוקדם היום!" - נתתי את זה כסיבות לפתיחה מוקדמת של האתגר - לא פתיחה שלו - היינו פותחים בכל מקרה היום אתגר כמו בכל יום אחר בשבועות האחרונים. (ואגב, הייתי מאוד ציני בשני המשפטים האלה באשכול).

    

   ציטוט

   התחרות לא אמורה להיות תחרות של פעילות לאורך זמן- עם אשכולות ותגובות איכותיים שבאמת מוסיפים, ולא דברים שנעשו נטו לשם נקודות?

   אנחנו לא עושים תחרויות. אנחנו עובדים בקונספט מאוד ברור, "האתגר היומי". נראה לי די ברור שלא אמורה להיות פעילות בהם לאורך זמן. ואם תשים לב, האשכולות שלנו הם הכי פעילים בפורום.

   אני רוצה לשאול שוב, מי קובע מה זה תגובה איכותית? מי קבע שכל אתגר צריך להיות חידה מסובכת?

   מי קבע שזה נעשה נטו לשם הנקודות?

   ההשקעה מביאה את הנקודות. לא ההפך.

    

   ציטוט

   בנוגע למה שאמרת על מנש-קודם כל-מנש הוא מהמשתמשים הבודדים שמשקיעים בפורום במשך זמן כל כך ארוך.

   אין הרבה שלא היו נשחקים כבר מתקופה ארוכה כזאתי של השקעה. למנש בהחלט מגיעה הערכה גדולה בנושא הזה.

   כבודו במקומו מונח.

   מי אמר שהוא לא מקבל את הערכה הזו?

    

   ציטוט

   ועכשיו לתכלס-היו חודשים שבהם מנש עקף את כמות התגובות שלך החודש הזה-ואת זה הוא עשה בלי אשכולות תגובות.

   אני לא יודע מה זה "אשכולות תגובות". ואני לא אמרתי בשום שלב אחרת ממה שכתבת כאן. זה יותר מסביר...

   אני ציינתי מידע עובדתי,

   מנש נמצא בפורום 27 חודשים ויש לו 3,756 הודעות פעילות - כלומר, ממוצע של 139 הודעות פעילות בחודש.

   זה טעות?

 12. לא, לא, כן. תשובה נכונה! את השם הבא @גילעד1 בחר, קדימה לנחש!
 13. התפקיד שלי הוא מה שאני קובע שהוא יהיה.
 14. אני לא עובר עכשיו על כל הפרסים האפשריים. תמצא שאלות חסכוניות יותר.