עבור לתוכן
 • צור חשבון
×
×
 • צור חדש...

אנונימוס

משתמשים
 • הודעות פעילות

  1,407
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • ימי ניצחון

  10

% ניצח לאחרונה ב %s

ל- אנונימוס היו הכי הרבה סימוני אהבתי לתכנים!

3 עוקבים

אודות אנונימוס

פרטים נוספים

 • מין
  לא אומר/ת
 • שם במשחק
  g20

מבקרים אחרונים

2,273 צפיות בפרופיל

ההישגים של אנונימוס

 1. האתגר השבוע תארו 2 תחושות שחוויתם לאחרונה באמצעים שונים. ניתן לתאר את התחושות בכל אמצעי, כתיבה, ציור, תמונה וכו', אבל לא ניתן להשתמש באמצעי זהה לשני התיאורים. כל אחד מ - 5 השחקנים שיגיבו ראשונים ע"פ התנאים יזכה ב - 10 זהב!
 2. עוד ציור מדהים!!! אבל קצת פחות מהקודם 😞
 3. זה חפץ, זה עולה מקופת הקבוצה, כמו כל שאר החפצים. ברור שעל החלפת משימה קבוצתית - תשלם הקבוצה.
 4. שם משתמש - g20. ההצעה: הוספת החפצים הבאים לקבוצות: החלפת משימה בפאס (המשימה הקבוצתית). עלות מומלצת: 50 זהב + 70K סילבר. +20% נק' בפאס ל - 8 שעות (כל משימה ששחקן בקבוצה ישלים בזמן שהחפץ פעיל תעניק לו פי 1.2 יותר ממה שהיא צריכה להעניק). עלות מומלצת: 150 זהב + 200K סילבר. +50% נק' בפאס ל - 6 שעות (אותו רעיון). עלות מומלצת: 400 זהב + 400K סילבר. סיכוי מוגבר למציאת אגדיים ונדירים-מאוד. עלות מומלצת: 300 זהב + 200K סילבר. התרומה של ההצעה: חידוש בקבוצות, מתן משמעות רצינית לבנק הקבוצה, ועידוד פעילות, תרומות ושותפות בקבוצה.
 5. תשובה נכונה! החידה הבאה: בהנחה וסידרתי את זה ב - 7 קרטונים שמלאים בטבעות התקפה ו - 4 קרטונים המלאים בטבעות יהלום. בנוסף, ידוע שבכל קרטון שסידרתי יש לפחות עוד טבעת אחת שהכנסתי בטעות, בהנחה והסיכוי שהכנסתי בטעות לקרטון טבעת התקפה מיוחדת הוא 50%, מה הסיכוי שכאשר אפתח את כל הקרטונים, אוציא את הטבעות ואשקיע אותם על פסח ריולו אקבל שכמות ההתקפה המיוחדת שהוא התחזק שווה לכמות שהוא התחזק בחיים? לא יכול להיות מצב שהכנסתי בטעות טבעת חיים/יהלום לאחד הקרטונים. הפרס על החידה הזאת הוא 20 זהב! חובה לפרט ולהסביר בבירור את התשובה.
 6. ההצעה עודכנה על מנת שיהיה ברור. כפי שכתבתי בהצעה, זה היה המצב, שחקנים השקיעו על סמך הפרסים שהם ראו (שהיו כפי שתיארתי בהצעה, במקור לא הייתה דמות, אך מרגע ששמו אותה - ראוי שגם היא תישאר כפרס) - וראוי שיקבלו את הדברים שלשמם השקיעו.
 7. יש בעיה משמעותית במחירים שהצעת, עבור פוקימונים גרועים - הם מצויינים, עבור טובים - הם גרועים. אני מציע שתחשוב מעט על מחירון מסודר לכל תנאי, ובהתאם לזה גם את מחירון החפצים עליו אתה מתבסס. זו הצעה לא פשוטה להכנסה מבחינה לוגיסטית, ולכן, לדעתי אתה צריך להיות מאוד סגור וברור בפרטים שלה.
 8. שם משתמש - g20. ההצעה: ביטול השינוי שנעשה בפרסים של דרגות 19 ו - 20 בפאס (הרגיל). כלומר, הפרס בדרגה 19 יהיה - אבן הגנה כסופה, הפרס בדרגה 20 יהיה - אבן הגנה, ויוסיפו דרגה 21 בה הפרס יהיה - הדמות (ליקו). לאחר סיום הפאס (סיום דרגה 21 - ע"פ החלק הקודם), יתקבל פרס רנדומלי על כל 3000 נק'. התרומה של ההצעה: מאמנים השקיעו בגלל שראו שם את הפרסים האלו (לפי הסדר הזה) - וראוי שעל השקעתם יקבלו את התגמול שלשמו השקיעו. יצירת אינטרס למשתמשים לסיים את הפאס בהקדם - וביצוע משימות גם לאחר סיומו.
 9. אני אחדד את השאלה, מבחינה לוגיסטית, איך אתה עושה את זה? בסוחרים זה פשוט, אתה נותן פוקימון מנדירות X ומקבל פוקימון מנדירות X. איך כאן אתה יוצר מצב מדויק שעבור הנתונים שיידרש המאמן להביא הוא יקבל תמורה מתאימה? זה לא ריאלי שכל פעם יצטרכו להתאים את התמורה למה שאתה נותן.
 10. שם משתמש - g20. ההצעה: כאשר יוחלפו כל שלושת הפוקימונים בסוחרים, יתבצע רענון אוטומטי שלהם - כלומר, יופיעו הצעות חדשות בסוחרים. (אופציונלי - הגבלה למספר הפעמים ביום, לשיקול ההנהלה). התרומה של ההצעה: עידוד של ציד פוקימונים והוספת תכלית לתפיסתם. עידוד לביצוע החלפות בסוחרים (גם כאלו שאינן נכחד גרוע על נכחד טוב).
 11. תמיד נחמד לראות אשכולות מושקעים, אבל שים לב לכמה דברים: כאשר אתה ממשיך ומוציא אשכולות דומים, אני ממליץ לך לשנות מעט את סגנון האשכול. להפוך אותו ל"סיקור", הכולל תקציר איכותי, תיאור אובייקטיבי (עד כמה שאפשר) שלך על הסדרה - יתרונות הסדרה ביחס לאחרות, חסרונות שלה וכו', ודעתך האישית על הסדרה - הקטע האהוב עליך, קטע שפחות אהבת וכו'. עיצוב: הוספת כותרות לייצוג נושאים (ותתי נושאים במידת הצורך), בנוסף, הייתי ממליץ לנסות ולהוסיף עוד קצת צבע ותמונות - יותר מתאים לדעתי לפורום בו נפתח האשכול... כתיבה: ישנן מס' שגיאות הקלדה וחסרים סימני פיסוק. לעניין התוכן, חסרה לי העשרה נוספת בתקציר, ובדעתך האישית - ביסוס ע"י סיפורים ודוגמאות מהסדרה - לדעתי זה מאוד משמעותי להמלצה טובה.
 12. הצגת סיבה מצוינת לכך שאין צורך בכך. אין סיבה לצ'אט נוסף. הפורום מהווה כלי מצויין למעורבות מסוג שונה במשחק ואפילו קבלת פרסים על כך, לדעתי, זה מספיק. לדעתי, הוספת צבעים בשרת תעשה הרבה בלגן מיותר. בנוסף, איך תדע איזה צבע להוסיף למי? זו לוגיסטיקה מאוד מורכבת. להוסיף באופן ידני זה הרבה עבודה... יש אפשרויות רבות לעשות את זה, אין צורך בדיס לכך. ניתן לפתוח אשכולות בפורום, ניתן לשלוח הודעות בצ'אט ועוד.