עבור לתוכן
 • צור חשבון
×
×
 • צור חדש...

GOOD MAN

משתמשים
 • הודעות פעילות

  22
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • ימי ניצחון

  1

יצח לאחרונה ב מאי 28

ל- GOOD MAN היו הכי הרבה סימוני אהבתי לתכנים!

אודות GOOD MAN

פרטים נוספים

 • מין
  זכר
 • שם במשחק
  Soulegands

מבקרים אחרונים

הצגת המבקרים בפרופילך מנוטרלת, ולא ניתן לראות מי ביקר לאחרונה בפרופיל שלך.

ההישגים של GOOD MAN

 1. אני לא אענה לך על כל אחד בנפרד כיוון שזה יצור מלא דאבל פוסטים, אענה לפי הסדר: 1. פי 1.3 זה לא סתם מספר, אני לוקח את המסע הגדול כאינדיקציה: יש פוקימונים שמחסלים לי את שבועות המושקעת שלי, ואפילו שהיא מתקיפה כפול 2 עם מתקפה הכי גבוהה במשחק אחרי המתקפות של הטיטנים עם סטאב. והפוקימונים שמנצחים אותה הם לא פוקימונים עם 2500 חיים ו2000 הגנות אלא על פי חישוב קר יש להם שם קודם כל לא מעבר ל1100-1200 חיים (בשלב שלי) כשהגנות והתקפות הם גם כן בסביבות אותו המספר אפילו פחות מהחיים. משמע אתה יכול להבין שפי 1.3 זה לא הפרש שאתה יכול להסתדר איתו בקלות כמו שנראה לך, להפך. 2. כמובן שיש עוד המון הצעות נוספות אבל אתה צריך להבין שיש מישהו שיושב ויוצר את כל זה. אם לא היתה מגבלה של זמן ואנרגיה למי שיוצר את כל זה בוא נגיד שההצעה היתה מתארכת הרבה יותר. 1. אתקן כשאסיים לכתוב לך 2. לא העלאה במיקום העלאה בxp יגנוב 1. היא מאוד משמעותית, 3 ימים ו50 זהב זה כן מספיק. 2. אתה לא יכול להכריח בן אדם להישאר בקבוצה ברמה של יותר מ50 זהב לטעמי, אבל זה לא קריטי מבחינתי אם 50 או 100. 3. אם הזהב יעבור לקבוצה הקבוצות יתחילו להסתכל על משתמשים כערכיים יותר עבור הקבוצה (כמה שיותר שחקנים יותר טוב כי גם במקרה הגרוע ביותר של עזיבה השחקנים יכניסו לקבוצה זהב - מה שיעודד קבוצות להכניס יותר שחקנים אליהם) לכן אני בעד מה שאמרת פה ספציפית ואשנה את זה. לגבי בנק פוקימונים: ההצעה שהבאתי היא הצעה מעולה ואני לא רואה בה אף בעיה או טעות. אם אתה רואה משהו כזה אשמח שתשלח בפרטי כמו שאמרת. לגבי ההצעה שלך היא גם הצעה מעולה ולכן יש בפניי 2 הצעות טובות מאוד עבור התנהלות בנק הפוקימונים, ואחליט בקרוב באיזה מהאפשרויות אבחר. שפו על תגובה מושקעת ומועילה אנונימוס!
 2. 1. הסברתי באופן ברור למה אני נגד 2. אתה צריך להבין שלא מדובר במשחק ששייך רק לי ולך, משחקים פה ילדים בגילאים נמוכים שלאחושבים כמו בן אדם בוגר ומבינים את ההשלכות של לשחק על מספרים גבוהים של זהב. ילד קטן יפסיד 10 הוא יהמר על 20 ואז על 50 עד שיהמר על מספר אסטרונומי , במקרה כזה ההסתברות שילד כזה יאבד את הזהב שלו גם אם היה לו הרבה היא מאוד גבוהה, ולא מגיע לו לאבד בשביל 4 קרבות את כל מה שהשקיע רק בגלל שהוא לא מבין מספיק טוב את ההשלכות. אם במשחק היו משחקים ילדים בגילאים שלנו אין בעיה אבל אני חושב על הכלל. ילדים משקיעים זמן וכסף ועשויים לאבד את הכל ויותר גרוע מכך גם להיכנס לדיכאון בגלל הפסדים כבדים אחרי זה. 3. אתה יכול להנות גם עם 50 זהב ב2 דקות - זה בכלל לא קצת תאמין לי. למצוא טבעת יקח לך שעות אבל להשיג זהב בשביל טבעת דרך רנדו יקח לך 4 דקות
 3. לא מספיק שקיימת בליגה דרך להשיג ב-2 דקות 50 זהב אתם רוצים שזה יהיה יותר? אגב אם אתה כל כך נגד עצלנות (אמרת את זה הרבה) פשוט תמצא דרך אחרת יותר ריאלית והוגנת להשיג אלפי זהב.שחקנים יחליטו לפרוש על ימין ועל שמאל אם יפסידו את המשתמש שלהם בגלל 5 קרבות על רנדו. נגד!!
 4. קודם ניכרת השקעה במחשבה ובעשייה שלך, בנוסף לזה שהרעיון עצמו נשמע סבבה לגמרי רק שאלה - לגבי הקרבות זירה אם אתה אומר שאפשר להשיג חפצים דרך הנ"ל אז כל מה שצריך לעשות הוא להוריד מה-6 את כל הפוקמנים ולהספים קרבות, אף אחד לא מבטיח שאלו יהיו קרבות אמינים..
 5. יש לזהב וכסף במשחק יתרונות וחסרונות יחודיים משל עצמם. אם נערבב את היתרונות והחסרונות של הזהב כל אחד יאבד מהיחודיות שלו. זה כמו שתגיד שיהיה אפשר לשים עם זהב בוסטים - בנוסף זה מוריד מערך הזהב דרמטית כי אם אפשר להסתדר עם הכסף, וכסף משיגים בלי סוף מקרבות, לזהב אין תפקיד משמעותי יותר
 6. 1. לא כששחקנים בפער של שנים ארוכות עליך. 2. הדוגמה שהבאת עם העבודה גרועה ביותר. למה? כי בעבודה אם תשקיע את החיים שלך זה יהיה לטובה, בלי עבודה אדם לא יוכל להיות עצמאי ולהתקדם בחיים. אתה לא יכול לצפות מבן אדם להשקיע את החיים במשחק כמו שבעבודה - כי אם כן הבן אדם אבוד. איזכור: לכן, לא הצעתי "לדפוק" את השחקנים שהשקיעו מכל הכיוונים, אלא הבאתי פיתרון שמצמצם משמעותית את הפגיעה.
 7. שלום, תודה רבה על המענה(: ראשית אני מסכים שמנקודת מבט של מישהו שגולל ורואה שההצעה יחסית ארוכה, ההצעה עשויה להיות מורכבת בהתאם, אך אתה צריך להבין שהשקעתי ב: פתיח להצעה - כדי לפתוח את הראש בהתחלה לקוראים ולעזור להם להבין ברמה המקסימלית בתור התחלה מה אני בכלל רוצה. חוקים להצעה - עבור כל חוק להצעה השקעתי בהסברים עליו למה צריך אותו, מה הוא יתן, ובנדוגמאות ונימוקים על הנ"ל. הסבר על הצד הטכני - איך ההצעה מתבצעת בפועל. הדגשה של יתרונות להצעה - לאחר שראיתי שלקוראים קשה לתאר בעצמם את היתרונות בהצעה (וזה בסדר גמור), רשמתי אותם בעצמי. וכו וכו ככה שאם מפרקים את האשכול לחלקים, ברמה הטכנית אני לא רואה פה מורכבות ליצור אותו. מה שכן אני מסכים, הוא שאני צריך לפרט יותר על איפה באתר יפיע מה מבחינה טכנית (כמו שהזכרת בהודעה). אשמח לקבל אישור אם מחשבותיי אכן נכונות כדי לקבל הכוונה מקסימלית לפני עריכה של האשכול. אשמח למענה תודה מראש על זמנך.
 8. לא ביקשתי איפוס כללי ביקשתי איזון בליגה. ובגלל שהמצב הוא 3 משתמשים נגד כל המשתמשים שמגיעים בעתיד, בנוסף ליתרונות שהגבלה מקנה למשתמשים בהווה - ההצעה שלי הכרחית.
 9. 1. היא בהחלט היתה נותנת סיכוי. אתה בעתמך אמרת שכל היהלום שלך שמת על שבועות. 2. אז אתה מציע לשחקנים פשוט לפרוש מלכתחילה מהאפשרות להיות רלוונטיים במשחק. אחלה. בוא נראה אותך משחק רק בשביל ליגה של פעם בשנתיים שהיא לא באמת מעניינת. 3. אתה לא הסברת טוב. 4. אני די מכיר את האופן שבו תגיב אם תגיב ככה שזה די מייאש. חבל שזה המצב
 10. חח 1. לא יודע מי אתה בליגה אבל אתה קצת קצת מגזים עם הקלות שבה אתה מדבר על השגת שמינייה עם 6000 כוח. תחשוב שלשחקנים הכי יעילים מבחינת זמן -כוח לקח 6-8 שנים (גם אם לא שיחקו הרבה מהזמן - אלו שחקנים שעשו את זה בדרך הכי מהירה מכולנו, מה שמעיד על זה שהסיכוי שמישהו אי פעם יוכל להשלים שמינייה של פוקומונים בעלי 6000+, הוא אותו סיכוי שמישהו ישקיע 40 שנה מחייו במשחק על ידי חישוב ממוצע קר). והמשחק לא יסתיים אחרי זה ואת זה אסביר בהמשך, אבל גם אם והיה מסתיים נראה לי אחרי 40 שנה מגיע לו לסיים משחק 2. יודע למה אתה לא מבין? כי אני מנסה לשדר לך שזה לא נגמר בהשקעה של 6000 כוח ואתה לא מבין. יש לך כוח דינאמי שבו תוכל להשקיע בלי סוף. יש לך נכחדים וטיטאנים חדשים שיץווספו כל הזמן. כדי להשיג פוקימון 8000 כוח אתה צריך 5 שנים מינימום מחייך (1000 כוח בשנה שזה הספק מטורף) אז שוב לא יודע אם יצא לך להשקיע טבעות אי פעם ולהבין כמה זה קשה 1000 כוח בשנה ועוד תוסיף שעי חישוב אתה צריך לעשות את זה לאורך 40 שנה אינטנסיביות במשחק. 2. אתה יודע למה המשחק לא מתחדש בשחקנים או לחלופין אתה רואה לטוול הארוך כמעט רק שחקנים בעלי כוח במשחק? כי הם היחידים שיש להם מטרה ריאלית במשחק. אל תצפה מאדם בלי מטרה (מטעם איבוד תקווה) להישאר לאורך זמן. לכן אין לך אינדיקציה לדעת כמה שחקנים הפסדת בדרך מבלי שאתה יודע. כן אני יודע שיהיה לך קשה לדמיין שחקנים שרצו להמשיך כל עוד היה להם מה לעשות ועזבו כי לא היה להם, מבלי לשמוע עליהם, אבל זה שאתה שומע את השחקנים שהשקיעו טבעות רק מדברים, לא אומר שהם אלו היחידים שאתה צריך לרחם עליהם. 3. אין פיתרון גורף שפותר בעיות של כולם - ולא תמצא גם בעתיד, אז לפני שמתקדמים בציר הזמן למצב חמור יותר מבחינת השקעה של טבעות, אני מציע לעשוץ תשינוי עכשיו, ושוב, מה שאני מציע הוא לא אידיאלי גם עבור מאמנים חדשים. תחשוב 6000 כוח לפוקימון זה עדיין פסיכי, אז גם את ההגבלה לא עשיתי חד צדדית כדי לאזן פחות או יותר. ולמי שיגבילו כוח כמובן - יוכל להשתמש בכוח הדינאמי כיתרון בקרב. 4. שוב אתה מראה חוסר הבנה ניכר במשחק, איך אתה משווה בכלל את האפשרות להתמודד עם פוקומון 18000 כוח ל-3 פוקימונים עם 6000 כוח? (זאת דוגמה כן?)
 11. אתה לא הבנת את ההצעה אם זאת התגובה שאתה מגיב. כל ההבדל שיהיה הוא שהפוקימון לא יוכל לעבור 6000 כוח. שוב - אפשר להשקיע בו כמה שרוצים, אבל אסור שיעבור 6000. למשל אפ תרצה שיהיה לפוקימון שלך 2000 התקפה זה אפשרי כל עוד תשקיע מספיק. לגבי "אין לאן להתקדם במשחק" - שוב, התגןבה שלך מראה כמה אתה לא מבין על מה אתה מדבר בכלל. אתה יודע מה זה שאפשר לגוון שישיות? תמיד תוכל להשקיע בנכחדים וטיטאנים חדשים שיציעו לך מגוון התקפות/סןגים שתצטרך.
 12. מה הפואנטה? את זה תגיד לשחקנים שמתחילים לשחק כשיש מאמנים עם 12000 כוח בליגה. נסה לדמיין שחקן שמתחיל לשחק בעוד 5 שנים. אתה חושב ומרחם רק על שחקנים שמדברים אבל מה עם אלה שלא המשיכו לשחק כי מראש לא היה להם סיכוי להיות רלוונטים באיזשהי צורה? בנוסף חוסר ההגבלה במשחק היא בעצם מגבילה בעצמה את הליגה בהרבה מאוד מובנים. לדוגמה שחקנים שחולמים לבנות בקרבות שלהם על שילוב בין כוח לאסטרטגיה - יתבדו. למה? כי המצב עכשיו הוא שלמי שמחזיק ביותר כוח ינצח, ובמצב כזה למה שתצפה שמישהו ישקיע ב-2? תראה את בן השקיע ב-2 והפסיד בלי תחרות בכלל. אם לא היה משקיע ב-2 היה עם אותו כוח כללי עם יוני והיה לו סיכוי שווה לנצח. יש עוד המון דברים בנוסף שחוסר ההגבלה של כוח מגבילה כמו למשל לא יודע אם שמת לב אבל איוונטים כבר לא מגיעים לליגה דוגמת איוונט התקפת הטיטאנים וזה רק בגלל שהכוח בליגה הוא לא פרופורציונאלי.
 13. דרך המחשב האשכול לא מתרענן לי לכן אני אתחיל לענות לכם רק עכשיו. אני מסכים שאכן יש פגיעה ב3 שחקנים שהשקיעו וחצו 6000 כוח, אבל מהצד השני כמצוין יש פגיעה אנושה בשחקנים חדשים שכל מה שהם רוצים הוא אפשרות לחלום על הישגים עתידיים משל עצמם, ואני לא מדבר על 3 כאלה אני מדבר על כל השחקנים שיכנסו לליגה בעתיד! תחשוב לדוגמה עוד 5 שנים מגיע שחקן חדש למקום זאין לו מגבלות של כוח - מה הוא יראה? האם הוא ימשיך לשחק? בשביל מה? מעטים השחקנים שאין להם מטרה אמיתית במשחק וימשיכו בכל זאת להיות פעילים בטווח ארוך. אני לדוגמה לולא לא היו לי מטרות קונקרטיות בליגה לא הייתי ממשיך לשחק בוודאות. כמה כמוני יש? זה שהם לא מדברים כמו ה3 הראשונים שכולם מכירים, זה אומר שהם לא קיימים? למה אתה מרחם רק על מי שיודע לדבר? אז ההצעה שלי בעיקר עוסקת אם לא בפתרון הבעיה לחלוטין - אז בגישור של הבעיה. בנוסף יש הרבה מאוד יתרונות נוספים שיכנסו לליגה מרגע שתהיה הגבלה. לדוגמה אם היום אי אפשר מעשית ליצור את אוונט הטיטאנים האהוב בגלל פערי כוח בלתי נתפסים כי כל הכוח הולך לפוקימון אחד - אז לאחר ההגבלה המצב יהיה שהכוח יחולק בכמה פוקימונים מה שיקנה אפשרות ריאלית להתמודד מולו באוונט/בקרב.