עבור לתוכן
 • צור חשבון
×
×
 • צור חדש...

XJonny10Z

משתמשים
 • הודעות פעילות

  17
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

אודות XJonny10Z

פרטים נוספים

 • מין
  זכר
 • שם במשחק
  Xjonny10Z

מבקרים אחרונים

הצגת המבקרים בפרופילך מנוטרלת, ולא ניתן לראות מי ביקר לאחרונה בפרופיל שלך.

ההישגים של XJonny10Z

 1. אשנה שיניתי אך התיבה דומה בכוונה לתיבת זהב ולא אשנה את התמונה (תיבות אוצר דומות לתיבות עשויות זהב וחלקן גם עשויות זהב)
 2. שם משתמש במשחק: Yoriichi ההצעה: אני מציע להוסיף תיבה חדשה למשחק, תיבת אוצר שבתוכה יש זהב (טווח הזהב = 50-200 זהב, טווח הכסף = 50000-200000, טווח המטבעות = 25-50) ניתן לפתיחה באמצות מפתח זהב. תמונה של התיבה:מצטער על הגודל של התמונה כיצד אני חושב שההצעה יכולה לתרום למשחק: לדעתי ההצעה הזו תשפר את חווית המשחק בכך ששחקנים רבים סוף סוף יוכלו להשיג זהב מתיבה (בכמות גבוהה שלא כמו בתיבות אחרות).
 3. יש פה גם את ההתחלתיים וגם פוקימונים נדירים מאוד אחרים, אז זה לא הגיוני שזה פחות טוב מתיבת כסף וזה לא יהיה ממש טוב אם יהיו בתיבה הזו גם אגדיים לא משנה איזה.
 4. לשאלתך, לדעתי אנשים יפתחו את התיבה הזו מכיוון שיש פוקימונים נדירים מאוד בחוזק של אגדיים ופוקימוני מגה ועל הסיכוי הזה לדעתי שווה לפתוח, להערתך, אני מודע לכך שהסכום המקסימלי של הזהב והמטבעות גבוה יותר מהסכום המינימלי של תיבת הזהב וזה מכיוון שהטווח לא יכול להיות קטן מאוד וגם מהתשובה לשאלתך, יש פוקימונים נדירים מאוד שחזקים כמו אגדיים ואף יותר ולכן זה תקף גם על פוקימוני המגה. אני כבר לא יודע מה לענות לך מרוב שיגוע, לדעתי אתה פשוט צריך להבין מה אתה מעדיף, שהתיבה הזו תהיה או שלא
 5. מהחלק האחרון של התגובה שלך, ואתה כן לפחות לפי איך שאתה מגיב...
 6. אתה נגד זה פשוט תצביע, ואני אתעלמם מהחלק האחרון. הרבה אחרים אוהבים את הרעיון, אתה לא חייב להשתמש בתיבה הזו
 7. את הרעיון שלך תציע אתה, אבל מה זה משנה הסיכוי מציאה של הפוקימונים, מה שחשוב זה הכוח
 8. תודה, אשתדל להמשיך ולעבוד על רעיונות טובים
 9. אוספתי כרגע כמה דברים נחוצים אך אני לא חושב שחסרים דברים, והתמונה היא תיבת כסף בשינויים קלים (עיצוב שלי) תודה על המחמאה
 10. אוסיף ואשנה, תודה על הערה בתיבה הזו יש גם התחלתיים וגם נדירים מאוד אחרים
 11. שם משתמש במשחק: Yoriichi ההצעה: אני מציע להוסיף תיבה חדשה למשחק, תיבת מתכת עתיקה שבתוכה יש פוקימון מנדירות, "נדיר מאוד" (מבלי התפתחויות) שכמו תיבת כסף רק שיוכל להיות בה פוקימון שלא חייב להיות התחלתי (כמובן שתיבת המתכת העתיקה תכלול בתוכה התחלתיים). נדירותה תהיה בין נדירות מציאת תיבת כסף לנדירות מציאת תיבת זהב. (טווח הכסף = 5500-8000 כסף, טווח הזהב = 10-17 זהב, טווח המטבעות = 8-12 מטבעות, ביצת פוקימון נדיר מאוד אחת, ניתן לפתיחה באמצעות מפתח ברזל. תמונה של התיבה:מצטער על הגודל של התמונה כיצד אני חושב שההצעה יכולה לתרום למשחק: לדעתי ההצעה הזו תשפר את חווית המשחק בכך ששחקנים רבים סוף סוף יוכלו להשיג פוקימון נדיר מאוד מתיבה, ועכשיו עם הפוקימונים החדשים (Hisuian) שהם בנדירות "נדיר מאוד" יהיה אפשר להשיג גם אותם מתיבה שלדעתי זה יכול להשפיע לטובה על המשחק.
 12. אז אפשר לפתח את גרנינג'ה בעזרת אבן מגה (יש משחקים שעושים את זה)
 13. זה יעזור מאוד לדעתי, אבל לכל אחד יש מחשבה שונה
 14. שם משתמש במשחק: Yoriichi הצעה: הוספת התפתחות לגרנינג'ה, לדעתי, אחרי הרבה זמן שגרנינג'ה ואש-גרנינג'ה קיימים במשחק צריך כבר להוסיף אפשרות לפתח את גרנינג'ה לאש-גרנינג'ה (לעלות את גרנינג'ה לרמה 54 או יותר). יש הרבה מאמנים שרוצים לבחור בפרוקי כפוקימון הראשון שלהם אבל הם לא יכולים לפתח אותו לאש-גרנינג'ה כשהם מתקדמים ואין להם מה לעשות חוץ מלתפוס אחד כזה, וגם אם מישהו מקבל פרוקי מתיבת כסף ורוצה שיהיה לו אש-גרנינג'ה הוא צריך ללכת לאלולה ולתפוס אחד. איך ההצעה יכולה לתרום למשחק: הרבה אנשים ירצו להתחיל לשחק בידיעה שהם יכולים לפתח פרוקי (הפוקימון הראשון שלהם אם ירצו בכך) לאש-גרנינג'ה ולא לחפש אותו באלולה כשהם צריכים ים של מזל כדי למצוא אותו. וגם, השחקנים הוותיקים יוכלו להשתמש בפרוקי/פרוגאדיר/גרנינג'ה שלהם כדי להשיג את אש גרנינג'ה.