עבור לתוכן
 • צור חשבון
×
×
 • צור חדש...

eri

משתמשים
 • הודעות פעילות

  274
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

כל דבר שפורסם על-ידי eri

 1. אני מדבר בעיקר על החלק בהצעה שקשור למצות, ואתה פשוט לא שם לב שכל מה שאני הסברתי היו אירועים שהצגת בצורה חיובית בגוף ההצעה... "מאמנים רבים אספו לא מעט דמויות פורליון אך לא מספיק בכדי להיכנס לדירוג של 5 הראשונים, כנ"ל גם לגבי המצות, שחקנים רבים אספו מספר מצות אך לא מספיק בכדי לקנות פרס שווה (כמו כן, גם יש שחקנים שחסר להם ממש קצת מצות כדי לקנות פרס שווה)." בפסקה הזאת אתה אומר שמטרת ההצעה היא לעזור לאלו שחסרות להם מעט מצות לקבל פרס טוב יותר, ולשנות את העובדה שיש צורך בחרישה כדי לנצח בדמויות פורליון. "הוספת אפשרות למכור דמויות פורליון ומצות במרכז המסחר (ואפשר גם במרכז ההחלפות)! ככה גם אם אספת 15 דמויות פורליון בלבד תוכל להרוויח עליהם הרבה... ולתת לשחקנים שחסר להם 2 בלבד להיכנס לדירוג - להשיג את זה." וכשמישהו אחד עולה לדירוג מישהו אחר יורד. מי שבדירוג עובד קשה לחרוש ולהשיג את הדמויות. האם חרישה תהיה משתלמת בכלל? כאשר אתה חורש אתה אוסף את החפצים אחד אחד, ובקנייה אתה יכול לקנות כמות גדולה ולשנות את התוצאות בקלות. גם לא חסרים מי שימכרו את הדמויות, כי רוב השחקנים גם ככה לא יהיו מסוגלים לקבל פרסים. יש מאות דמויות פורליון מחוץ ל5 הראשונים, כנראה כמות דומה לזו שהם עצמם אספו. האם ראוי שניצחון יעלה זהב? שים לב שאני נגד למרות שאני לא מהמובילים או החרשנים עם המצות, אלא אחד מאלו שהגדרת כקהל היעד של ההצעה הזאת, אלו שאספו מעט מצות ודמויות פורליון.
 2. אם שני אנשים עשו מספר גבוה מספיק כדי לזכות בפרס (או אפילו אם אחד מהם לא יזכה), זה מושפע מעט ממזל. אבל איך בדיוק להפוך את זה ממזל לזהב הופך את זה להוגן ומאוזן? האם הוגן שאחד מהם יוכל לרכוש את הניצחון, פשוטו כמשמעו? מי בכלל דיבר על דמויות פה תגיד לי? אני אומר שבאיוונט שיש בו גם תחרות וגם חנות איוונט לא צריכים להוסיף לך עוד דרכים להרוויח. באיוונטים רגילים יהיה לך או זה או זה, ולפעמים לא תרוויח דבר. אני לא רואה סיבה שלמען הרווח האישי תתווסף אפשרות נוספת להרוויח מאיוונט כזה. אני מסכים שטכנית הדבר אפשרי, ואפילו נעשה בעבר, אבל אני חושב שזו עובדה שכדאי לשקול בנוסף לסיבות האחרות. זו סיבה חלשה, אבל היא אכן סיבה ואין צורך לפתור אותה בזלזול. אין לי מושג מה ניסית להסביר, אני רק יודע שאם תהיה אפשרות כזאת כמות הנכחדים שתחולק באיוונט הזה תגדל בצורה משמעותית. שחקן שאסף 340 מצות יצטרך לבחור בין נכחד לבין נכחד רנדומלי מסדרת פסח. אבל אם הוא יוכל להשיג בקלות עוד 10 מצות, זו לא תהיה שאלה בכלל! הוא יוכל לקנות 2 נכחדים רנדומליים מסדרת פסח... או 160. אם הוא אסף 160 הוא יכול לקנות אבן הגנה, אבל בעוד 15 מצות הנכחד לא יהיה רק תוספת סיכוי ברבייה- הוא יהיה נכחד רנדומלי מסדרת פסח. אין סיבה מצד ההנהלה לאפשר הצפה של נכחדים. (מוזמן גם להסתכל על המובילים שבאיוונט הפעיל כרגע ביחס של מצות:דמויות כדי לבדוק האם מצב כזה הוא סביר- שחקנים שונים לגמרי נמצאים בטופ של הפורליונים, ועם מספרים גבוהים בהרבה. היחס של המצות:דמויות שלי הוא 9:10, ככה שאין לי ברירה אלא להניח שזה בגלל שהם כבר קנו דברים בחנות האיוונט). כמות גדולה מדי של כסף שזורמת למערכת כלכלית בבת אחת הורסת אותה, ואני לא יודע מה קשור "כמות המצות שנאספו וההתפלגות של השחקנים שמחזיקים כמות משמעותית מהן" כשאתה עצמך מציע לשנות את זה ולאפשר העברה של חפצי האיוונט משחקן לשחקן... אז אני נגד. לגבי מצות אני אוסיף, שגם מי שיש לו מעט מצות יכול להמיר אותן לזהב ביחס של 3:2 או 5:4, והכל בהתאם להשקעה של השחקן. אם ההצעה הייתה אפשרות להמיר דמות פורליון ל1 או 2 זהב מהמשחק עצמו ולא העברה בין שחקנים לא הייתי מתנגד.
 3. נגד. האיוונט הזה במיוחד נועד להביא לכולם הזדמנות. יש לך אפשרות לאסוף מצות ואפשרות להתחרות, והפרסים מעולים. אם בחרת שלא לחרוש הרבה ולהשיג חפצי איוונט, או אפילו אם כן חרשת ולא הצלחת לנצח בחלק התחרותי של האיוונט, לכל אחד יש הזדמנות שווה ואין סיבה שתרוויח בלי מאמץ. בנוסף, חפצי האיוונט הם לא חפצים למסחר ושימוש קבוע, ולכן הכנסתם למסחר אינה מתאימה. בכל מקרה אלו שחורשים הם אלו שיש להם זהב, ואלו שיש להם חפצי איוונט, ואפשרות כזאת תאפשר להם להשיג פרסים טובים בכמות גדולה יותר ממה שכלכלת המשחק יכולה לעמוד בו בבת אחת.
 4. @king12 מצחיק? לא הבנתי... אנשים שטעמו את זה חשבו שזה טעים, אז מוזר יותר שאתה לא ניסית והחלטת שהם טועים.
 5. תנסה לטפטף קצת לימון על השניצל שלך בפעם הבאה. זה טעים
 6. 1. הנחתי שזה ברור. הסיבה היא שאם לא אז יהיה סינון בכניסה לקבוצות, והחזקים יהיו בקבוצות משלהם כשהם רומסים שוב את החלשים. 2. כמו שהסברתי, יש בעיה עם הגבלה על מספר האנשים בקבוצה, ויש בעיה עם הסרת ההגבלה, כך שההגבלה או חוסר ההגבלה לא יכולות לשמש טיעון. 3. אתה מודע לזה שכל הרעיון בליגה זה חרישה וכוח? איזה איוונט כבר תיצור, "איוונט החפירות בצ'אט"? אין הרבה מה לעשות בליגה מעבר לחרישה, קרבות, דיבורים בצ'אט ומסחר בין שחקנים.
 7. הקבוצות הפעילות יקבלו יותר שחקנים וישאירו אבק לקבוצות אחרות. הן יקבלו את השחקנים החזקים, ושוב לא יהיה איזון. ככה הדברים פועלים. הקבוצות לא יהפכו למרכזיות יותר בלי להוסיף משהו לקבוצות- כרגע היתרונות שבקבוצה אינם גדולים, והמשחק נועד להיות משחק אישי וקהילתי יותר מאשר קבוצתי ותחרותי. איוונטים קבוצתיים הם אכן דבר שעשוי להעלות את חשיבות הקבוצות, אבל המשמעות של איוונט כזה היא ששחקנים שלא יכולים לתרום באיוונטים יהיו נטל על הקבוצה, ושחקנים חזקים ירוויחו את הפרסים ויתחזקו אפילו יותר. חובת ההשתתפות בקבוצה תדחף את החלשים לקבוצות המפסידות, והאיוונטים יהרסו אפילו יותר את האיזון בגלל הוספת פרסים נוספים שלשחקנים חזקים תהיה גישה אליהם. בנוסף, אם תהיה חובת קבוצות ולא תהיה הגבלה על כמות השחקנים בקבוצה, כולם יצטרפו לקבוצות החזקות ושוב ניתקע עם מצב שבו יש מעט קבוצות והקבוצות אינן חשובות מלבד לשחקנים המובילים והחזקים.
 8. אני עדיין חושב שזה מסובך מדי, אבל אני לא נגד...
 9. ברמת העיקרון הרעיון טוב, ואני בעד שיתקיימו פעילויות כאלו. בצד המעשי הוא בעייתי: להגנה יש חיסרון משמעותי מדי, ואין דרך להפוך את זה לקרב אסטרטגי בלי ששחקן אמיתי יאלץ לשחק בהגנה. אסטרטגיה חכמה במצב הזה תהיה לחכות לאיפוס, ואז לתקוף ברצף את כל המכונים- אין להגנה כמעט שום סיכוי לנצח, ואם המכונים לא יותקפו שוב עד האיפוס הקבוצה תנצח. בנוסף, אם קבוצה תזכה באיוונט קבוצתי ותקבל פוקימון, איך אתה מציע שיאמנו אותו? אי אפשר להוציא פוקימון מאיוונט מבנק הקבוצה, כך שאין דרך לחזק אותו... ואם כל זה לא מספיק, אלו שיש להם ייתרון גדול בליגה מבחינת כוח בקרבות יוכלו להפקיד פוקימון חזק ולהוציא אותו כשיצטרכו, הם יבטיחו ניצחון. אם לא יהיה אפשרי להוציא פוקימונים מבנק הקבוצה, לא ייתרמו לקבוצה פוקימונים טובים, במיוחד לאור האפשרות שתעבור קבוצה ותעניק לקבוצה הקודמת ייתרון...
 10. כינוי במשחק: eriהשחקן שאני רוצה לציין לשבח: DeathAngle (NFrealmusic) הסיטואציה שלאורה אני מציין אותו לשבח: הוא ממש פעיל בפורום ומעלה תכנים מעניינים ומשמעותיים. הוא לעתים קרובות מגיב תגובות מועילות לאשכולות, יותר מ"וואו" או "כל הכבוד", תגובות בונות שיעזרו לכותבים בפורום הזה להשתפר. הוא גם אחד המשתמשים היחידים שיצרו שותפות מלאה באשכול שלהם (באטל ראפ לדוגמא) ולא חלקי כמו בראיון עם שחקן שבו הם עצמם לוקחים תפקיד עיקרי יותר של ה"מנחה". הוא משמעותי עבורי משום ש: אני אוהב את הפורום הזה ואת האנשים שכותבים ומגיבים בו, ובתור אדם פעיל מאוד אני מעריך אותו. בנימה אישית יותר, הוא אחד השחקנים שאיתם קיימתי את האינטראקציה הכי חזקה בפורום- באטל ראפ, ההשתתפות שלו במ"ת מושקע אבל לא פעיל, התגובות הבונות המועילות שלו וכו'. האם השחקן ביקש ממני לציין אותו לשבח בעקבות הסיטואציה או שעשיתי זאת מיוזמתי? אם זה לא היה ברור עד עכשיו, אני משבח אותו מיוזמתי האישית, ובאמת שמגיע לו.
 11. הגרלה מעולה, מקווה לזכות. לא זכיתי מאז ההגרלה ה3 שהשתתפתי בה (ב3/3 הראשונות שלי זכיתי).
 12. לא אמרתי שאני רוצה שזה יהיה כל חודש, אמרתי שזאת אפשרות. לא צריך לנהל משהו מסובך בטירוף- אם יש השגחה של תמיכה על הקרב זה אמור להספיק. אני באמת לא יודע איך כדאי לנהל את זה, ולכן אני מציע את הרעיונות שלי ואומר שמי שיש לו רעיונות משלו יכול לשתף.
 13. שם בליגה: eri ההצעה: אליפויות מחוזיות. למה הכוונה? מי שיעמוד בתנאי לכניסה (לדוגמא: איסוף כל התגים ממחוז מסוים) יוכל להשתתף בקרבות שבהם מותרים רק פוקימונים מאותו המחוז (כלומר אין נכחדים). המנצחים יקבלו בנוסף לפרסים רגילים גם סמל לפרופיל: אני לא יודע לפי איזה פורמט של טורניר וחוקים כדאי לנהל את זה. אפשרי לעשות תחרות כל חודש באזור אחר, או כל חודשיים או לא יודע מה. אפשר לשים הגבלות על שישייה, אפשר לנהל את הטורניר איך שרוצים. אם למישהו יש רעיונות אפשר להציע בתגובה או בפרטי. במה אני חושב שזה יעזור: סיבה ראשונה: יותר תחרות לעתים יותר קרובות, אפילו אם הפרסים נמוכים והתחרות פשוטה. בנוסף זו תחרות שמבוססת על מיומנות ולא על חרישה דווקא. סיבה שניה: תחרות עם מגוון פוקימונים קטן תיצור שימוש רחב יותר בפוקימונים שלא מקבלים יחס כרגע בקרבות. האתגר האמתי בקיום תחרות כזאת הוא המשתתפים- האם הם ישקיעו בבניית שישייה לתחרות כזאת? הגבלות על שישייה כמו איסור על רמות 90+ ובוסטים יכולים להשפיע על זה- אבל אני לא בטוח שזה הפתרון הטוב ביותר. עוד פתרון הוא להעלות את הפרס לפי כמות המשתתפים, ושוב- אולי זה לא הפתרון הטוב ביותר, אז אם יש הצעות אפשר להגיב או לשלוח לי בפרטי.
 14. @פרוןצריך 30 מוניטין+100 הודעות, ולך יש 12 הודעות ו-0 מוניטין.
 15. שם בליגה + קישור לפרופיל: eri כמות הקרבות שעשיתי: יום 1- 1006 | יום 2- 747 צילומי מסך: 1 2 אנסה לצלם כמה שיותר למקרה שמישהו לא יספיק.
 16. תוסיף סקר בעד/נגד ותסדר לפי טופס הצעה הוצע בעבר, אני לא יודע מה עם ההצעה- אבל אין לנו חפץ כזה, אז היא כנראה לא התקבלה... בכל מקרה, החפץ הזה ישנה את המשחק בצורה קיצונית, כי אם יש למישהו קיורם טוב לאחת הצורות הוא ישיג פוקימון טוב בקלות. אם זה היה אקראי (50% בלאק 50% וואיט, או משתנה לפי המצב או לא יודע מה) אז זה היה כולל סיכון והייתי מצביע בעד.
 17. לא באמת איכפת לי, כל עוד יהיה לזה מחיר הוגן...
 18. זה אומר שלא תוכל למכור מהר או דרך חנות פיזית, לא?
 19. מכירה של מאסטר. אפילו אם היה רשום 100 פשוט היית מוכר לשחקן, זה לא משנה בכלל.
 20. מצה מרור חרוסת ביצה חזרת זרוע כרפס
 21. eri הגיע לדרגה 8 מתוך 14, ונמצא ב-4 המובילים מכל המשתמשים! זה רק אני או שזה עלה? את מי עקפתי?

  1. הצג תגובות קודמות  עוד %s
  2. eri

   eri

   סטטוסים בזמן האחרון טסים בתגובות, מעניין מה השתנה. (וכן, אני יודע שאלו מילים שלא רציתם לשמוע מיד אחרי פסח)

  3. cactus

   cactus

   טרנקל יזם סטטוספאמים רבים, מה שגרם לנקודות שניתנות סתם למרות שאתם לא פותחים אשכולות 😞 

    

  4. trenkl

   trenkl

   דווקא יש לי טיוטות של כמה דברים, ואני מגיב דווקא די הרבה באשכולות ):

   זוכר את האתגר ההוא של האשכול? *שאני לא וויתרתי עליו*

   *אני כן ):*