• צור חשבון
עבור לתוכן
×
×
 • צור חדש...

lunar

משתמשים
 • הודעות פעילות

  15
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

אודות lunar

 • דרגה
  חדש כאן

פרטים נוספים

 • מין
  לא אומר/ת
 • שם במשחק
  lunar

מבקרים אחרונים

156 צפיות בפרופיל
 1. סיקור מעולה. אני כל כך מסכימה איתו (עם רובו) ואני חושבת שאם תביא לנו עוד סיקורים זה יהיה מצויין. אני חושבת שצריך להוסיף חוות דעת והסיקור פתח לי את הראש לספרים חדשים. נ"ב: לגבי הארי פוטר, יצא הספר השמיני, הוא לא כל כך טוב, אבל הוא נחמד.
 2. זה נחמד... אבל אני עדיין נגד מהסיבות שבאו לפני. רעיון נחמד אבל לא מעשי. מה שכן, בהחלט ניתן להוסיף עוד סוחר.
 3. אני הגעתי לליגה מזה שאהבתי פוקמון והיה לי ידיד שגם אהב והוא המליץ לי. אתם יודעים את ההמשך...
 4. אדיייייייייייייייייייייייר 😂
 5. אני משחקת את המשחק ולדעתי זה אשכול טוב מאוד
 6. רעיון טוב מאוד אני מחכה הרבה זמן לדברים חדשים והצעות חדשות בליגה
 7. בתור מישהי שמשחקת פוקימון סורד אני יודעת שיש לאטרנטוס מהלך שמאפשר לו להפוך לאטרנמקס אטרנטוס לתור אחד ולתקוף במהלך מסוים אחד במשך התור הזה. זה שאטרנטוס היה אטרנמקס אטרנטוס להרבה זמן בסדרה היה רק חלק מהעלילה ולא אפשרי בקרבות שדה או נגד מאמנים.
 8. שלום וברוכים הבאים למכירה שלי אמנם זאת לא המכירה הכי טובה בעולם אבל השקעתי הרבה זמן בלהכין אותה אז אני מקווה שתהנו ותקנו! שייני גרימסנארל רמה 46 6 זהב ו1000 סילבר פיפלאפ רמה 5 3 זהב ו100 סילבר מגה קמרופט רמה 48 10 זהב ו4000 סילבר מגה קמרופט רמה 38 8 זהב ו3500 סילבר מגה הראקרוס רמה 30 6 זהב ו3400 סילבר מגה לופאני רמה 5 5 זהב ו1000 סילבר סלאקינג רמה 38 3 זהב ו1000 סילבר טפיג רמה 14 2 זהב ו1000 סילבר תמיד מוכנה להתגמש במחירים אז כדאי לחשוב גם על זה. אני פתוחה לביקורות כי זאת המכירה הראשונה שלי. נ"ב
 9. כן אני לפני לא הרבה זמן עברתי את שלב שלוש וקיבלתי כלום וחצי. אני בעד שתי ההצעות.
 10. אהבתי את הבדיחה על האנג׳ל זרניאס😁
 11. שם:Charizard סוגים אש ומעופף למה אני אוהבת אותו: כי הוא היה הפוקמון ההתחלתי שלי והוא מושלם והוא דרקון והוא מגניב. יש בו כל כך הרבה יתרונות.
 12. לדעתי זה יהיה אדיר ואני חושבת שבאמת צריך לקבל את טבעות וקריסטלי הזי מהכאהונה של אחד האיים ושאפשר לשים את טבעות וקריסטלי הזי על כל פוקימון בכל רמה וזה יעלה לפי "מחירון".