עבור לתוכן
 • צור חשבון
×
×
 • צור חדש...

קטון

משתמשים
 • הודעות פעילות

  412
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • ימי ניצחון

  2

יצח לאחרונה ב October 5 2021

ל- קטון היו הכי הרבה סימוני אהבתי לתכנים!

5 עוקבים

אודות קטון

פרטים נוספים

 • תחומי עניין
  סגן מנהל הרוח האדיר והמימיקיו המגה יפה שלו (לא מזלזלים במימיקיו ) זה אני אומר בתור סגנו של רועי מנהל מחלקת הרוח
 • מין
  זכר
 • מיקום
  בזום מזומזם בזימזומי זימזומים
 • שם במשחק
  קטון

פרטים ליצירת קשר

 • מסנג'ר
  רוצה אני להיות גיבור הכי שבעולם, לרדוף אותם ולא ליפול, לרתום לי את כולם. אני אסע ברחבי תבל, אחפש בלי די, כל פוקימון פה יקבל מושג על כוחותיי. פוקימון! (ונתפוס את כולם) אתה ואני, יודע זה גורלי. פוקימון! הו, ידידים לעד, נצעד ולא נרעד. פוקימון! ידיד אמת, איתי בא לכל מקום. זה את זה פה נלמד. פו-קי-מון! ונתפוס את כולם, ונתפוס את כולם! פוקימון!
 • כתובת אתר
  עמותת ארבוק https://flannel-laser-growth.glitch.me/index.html

מבקרים אחרונים

2,352 צפיות בפרופיל

ההישגים של קטון

 1. להתראות אחזור בעוד חצי שנה בערך

 2. מה יקרה אם כל האנשים בעולם ימצצמצו באותה שנייה
 3. עדכון

  בסוף השנה

  יצאו

  פוקימון סגול וארגמן

  דור 9

 4. הודעה: אין לי מצב לעשות עוד אשכולות יש לי מבחנים והרבה

  ובר מצווה להתכוננן

 5. רק בודק עמותת ארבוק קיימת

 6. שלום אתם עדים לגאונות של שלושה אנשים מור.מנש.נתנאל יוצרים פרסומות לליגת הפוקימונים ולהעיר לי אם יצא גס מדי מנש: מש מש משנכנס אדר מרבים מרבים מרבים בשמחה מור: תירגע מנש יש שני אדרים השנה ופורים אבל קטן מנש: אוףףףףףףףף נתאנל: טוב יש לנו עבודה לייצר פרסומות מוכנים כן טוב הלקוח זה חמצוץ והוא ביקש פרסומת להצביע לו בבחירות הסלוגן ''מתוק וקטן טוב ומשובח'' מור: אההה כי הוא קטין ואיש ממתקים ננתאנל: כן תודה שהרסת לי את זה. מנש מנש: טוב זה קורה ביער יש שם ילד הלך לאיבוד (איך יודעים שהלך לאיבוד) יהיה קריין שיגיד את זה ואז הוא רואה בית עשוי ממתקים נכנס ורואה מכשפה (כמו עמי ותמי ) כן המכשפה לא פוגעת בו מאכילה אותו נותנת לו לישון ולא פוגעת ואז כתוב '' ממתקים לפעמים כן בריאים'' נתאנל: לא הנה רעיון אותו רקע רק שהאיש עם הרבה שלטים הצביעו לראיקוה ולפתע יבלטל בא ואומר לו ''אתה בעז ראיקוזה תחוסל הנער מתחננן על חייו ושואל האם אפשר לתקן יבלטל אומר כן מצביע לו לשלט הצביעו לחמצוץ (איפה הסלוגן ) עושים זום על השלט ושם הסלוגן מור: לא לא לא מה שמנש אמר עם בית העוגיות אותו דבר רק שהמכשפה היא יבלטל ואותו דבר שנתאנל אמר ואז מתחת הסלוגן כתוב ''אתה נגד חמצוץ תמות ביסורים'' מנש: לא ככה ''לא הצבעת למתוק קבל לפנים את החמוץ '' נתאנל: טוב סייימנו עם הפרסומת דרך אגב למי הצבעתם בבחירות האחרונות מנש: לראיקוזה הוא יותר טוב מחמצוץ בווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווום מנש: הצילו יבלטל חוטף אותי עזרהההה מור: איזה מזל שהצבעתי לחמצוץ מה הפרסומת הבאה נתאנל: טוב זה של חברת האוטוביסים אגד הבקשות שמגניב יופיע בפרסומת מור: יש לי רעיון קריין אומר לפני 30 שנה זה היה כך מגניב קופץ על אוטובוס קווים והוא עולה באש ובאוטוב נשים את אייל והאוטובוס באמת יתפוצץ וישרף והקריין אומר אגד זה לא ככה . סוף נתאנל: זה משמיץ קצת את חברת האוטובוס קווים (בדיוק) נעשה את זה אחרת מחבל מתאבד עולה על אוטובוס של אגד צועק ''זה פיגוע'' הנהג קם בועט בראש המחבל והוא נזרק מהאוטובוס עם חלון שבור הנהג מסתובב למצלמה ואומר '' עכשיו אתם בטוחים בדרכים לתמיד '' מור: רגע והנהג יהיה מגניב נתאנל: כן!!!!!! אולי נחכה למנש שיחזור לפני שנשלח להם את זה מור: נא מנש יסתדר האם אהבתם תכתבו בתגובות מה אתם רוצים שהם יפרסמו והם יפרסמו את זה תודה סליחה שהיה קצר
 7. בושה אני נגד אנגלית (מחלקים תעודות בסוף השבוע)
 8. מה אתם מעדיפים 

  -סדרה עלילתי ומעניינת

  או

  -סדרה שבה כל פרק ופרק אינם קשורים אך יש מכנה משותף

  1. קטון

   קטון

   אף אחד עדיין לא ענה

 9. זה טוווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווב!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (אני הסגן שלך למה לא הכנסת אותי בתודות)
 10. תסריט: דף 1

  -''רועי בתהום הזמן הצליח חשבתי להכין סרט נוסף''

  -מנש קם ומדבר 

  -''לא קטון עליך להבין יש לנו בעיות כלכליות''

  -תעשה פרוצוף מבועת

  -''בעיות כלכליות''

 11. יש מדרש על פיו כשיבוא המשיח כל הצומות יהפכו לחגים ו אשכול מצוין
 12. קצת קשה להמציא חדשות מאשר לקחת מכל מיני מקומות