עבור לתוכן

עדן

משתמשים
 • הודעות פעילות

  68
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

אודות עדן

 • דרגה
  משתמש מתקדם

פרטים נוספים

 • מין
  זכר
 • מיקום
  כנראה מזיע מרוב מאמץ לחשוב על רעיון לאשכול
 • שם במשחק
  FireKing

מבקרים אחרונים

הצגת המבקרים בפרופילך מנוטרלת, ולא ניתן לראות מי ביקר לאחרונה בפרופיל שלך.

 1. היי אנשושים, ע[י]דן מציג: מילת המחץ של ראיקוזה!!! כמו שכנראה הבנתם מהכותרת, אנחנו הולכים לדבר היום על מילת המחץ של ראיקוזה! אז ככה זה נראה. ARayquza: יו, מצאתי אות. יו! Saltyfish: היי ראיקוזה, רוצה קרב 1 שלי על 6 שלך? ARayquaza: לא. Saltyfish: אז 3 שלי על 6 שלך? ARayquaza: יו, לא! Saltyfish: אז רוצה 6 על 6? -Rayquaza מצא את האות z ARayquaza: יששששששששש! FireKing: שחכת יו... ARayquaza: יו! Saltyfish: דקה מתקשר לאורי ותומר להגיד להם שמצאת... -ARayquaza מצא את האות ! ARayquaza: יו -ARayquaza מצא את האות ? ARayquaza: יו!! ARayquaza מצא את שק האותיות מהאשכול של מנש - ARayquaza: יו!!!!!!!! Ansufati: מהמהמהמהמהמהמהמה? לאאאאאאאאאאאאא! Saltyfish: tamirk: היי -tamirk מצא טבעת עין הטיטאן (מה זה???) tamirk: מה זה עושה? -Ansufati, Raziel, Hawks, מכאל, FireKing וגם Olympus מקלידים... Ansufati: קח על זה 1K זהב Hawks: אני מציע 1001 זהב Raziel: אני מציע אפילו 1500 Olympus: קח אבן הגנה מוזהבת על הטבעת FireKing: אתם אפילו לא יודעים מה זה עושה... Hawks: נכון, אבל זה נשמע טוב... מכאל: מכירה המחודשת של מכאל שווה כניסה המון פוקימונים חדשים וכמובן המון דברים חדשים במרכז המסחר שווה לראות קונה טבעות בעיקר מהירות והתקפה במחירים טובים ARyquaza: יו!
 2. וואו מנש. אתה מאוד מבלבל... אם אומרים לי שפגעתי אני מאמין...
 3. סליחה אם פגעתי אבל אני באמת נתתי לך קרדיט סתם כי אתה גבר במכירה שהכנתי לבד...
 4. היי כולם, כאן ע[י]דן במעשיות על הפורום של ע[י]דן (#2)! היום אני הולך לפתוח אשכול על כמות ההתראות שאני מקבל על מנש. אוקיי, אז זה הולך ככה. -142 התראות. -מנש פרסם אשכול ב-בית הקפה של הליגה: מעשיות על הליגה - יומולדת לשובל!!!🥳🥳🥳 -מנש פרסום סטטוס חדש. -מנש הגיב באשכול הפינה של עדן - על מה לעשות הפעם??? -מנש שלח לך הודעה פרטית. -מנש, mmm2 וגם אנון23 הגיבו באשכול מעשיות על הליגה - יומולדת לשובל!!!🥳🥳🥳 - מנש פרסם סטטוס חדש. -מנש פרסם סטטוס חדש. -מנש פרסם סטטוס חדש. -מנש פרסם סטטוס חדש. -מנש פרסם סטטוס חדש. אוקיי חפרתי. -מנש השלים את המשימו היומיות. הם לא אמורים להודיע על זה בליגה? -מנש הוא מצטיין החודש. -מנש הגיב ב- המכירה הקטלנית של אסף! - מסחר בליגה - פורום הליגה (pokeisrael.net) אסף, אתה חייב לי. -מנש פורש! לאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא! -סתם, לא! יופי. -מנש מקבל מלאנתלפים קרדיטים על מכירות ואשכולות טובים שהוא נתן להם רעיוניות. -מנש קורא את השורות האלה ולא צוחק. 😥 -זה לא מצחיק! וואלה? -מנש אוכל ביסקוויט. -מנש נחנק. -מנש הגיב באשכול: הפינה של ע[י]דן - מעשיות על הפורום של ע[י]דן! "איך ידעת שבאמת אכלתי ביסקוויט באותו רגע? וגם לא נחנקתי. דרך אגב, אחלה אשכול". -וואו, שכוייח.
 5. על מה לפתוח הפעם??? היי אנשים, זה ע[י]דן. היום אני פותח אשכול על זה שאין לי נושא לפתוח עליו אשכול 😥. אז ככה המחשבות שלי נראות. -על מה לעשות? -הצעות לשירים? -לאאאאאא, זה כמו לספרים. אנשים יגידו שאני לא מגוון. -אבל אין משהו אחר. -אז בוא נחשוב. -הממ... -הממממממ... -המממממממממ.... -הממממממממ... (מזכיר לך משהו מנש?) -אוקיי, אולי נפתח אשכול 'הפורום של ע[י]דן #2? -לאאא, אין לי רעיון... -וואי זה קשה. -כע. -אני חייב את מנש. -רגע, איזה רעיון אדייייייייייייייייר. -מה? מה? -אולי נפתח אשכול על כמה שזה קשה לפתוח אשכול? - רעיון לא רע... - אוקיי בוא נתחיל לעבוד. -יאללה! מקווה שאהבתם 🤪. אשמח לראות תגובות והצעות 😃. מקווה שאצליח לפתוח כל יום אחד כזה!
 6. על מה לפתוח הפעם??? היי אנשים, זה ע[י]דן. היום אני פותח אשכול על זה שאין לי נושא לפתוח עליו אשכול 😥. אז ככה המחשבות שלי נראות. -על מה לעשות? -הצעות לשירים? -לאאאאאא, זה כמו לספרים. אנשים יגידו שאני לא מגוון. -אבל אין משהו אחר. -אז בוא נחשוב. -הממ... -הממממממ... -המממממממממ.... -הממממממממ... (מזכיר לך משהו מנש?) -אוקיי, אולי נפתח אשכול 'הפורום של ע[י]דן #2? -לאאא, אין לי רעיון... -וואי זה קשה. -כע. -אני חייב את מנש. -רגע, איזה רעיון אדייייייייייייייייר. -מה? מה? -אולי נפתח אשכול על כמה שזה קשה לפתוח אשכול? - רעיון לא רע... - אוקיי בוא נתחיל לעבוד. -יאללה! מקווה שאהבתם 🤪. אשמח לראות תגובות והצעות 😃. מקווה שאצליח לפתוח כל יום אחד כזה!
 7. מדריך מצויין, אולי תוסיף קישור למדריך IV וEV כשכתבת את הרמה שבה צריך לשנות מצב...
×
×
 • צור חדש...