עבור לתוכן
 • צור חשבון
×
×
 • צור חדש...

cactus

מנהל תוכן
 • הודעות פעילות

  3,356
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • ימי ניצחון

  120

כל דבר שפורסם על-ידי cactus

 1. כבר קיבלתי, האמת הדבר היחיד שהפתיע אותי זה שהימרתי על 70 בחשבון וקיבלתי 90. ממוצע 95 בתעודה, מרגיש גאון.
 2. מתחיל להישמע לי כמו בחור נחמד

   

  1. sunflower4

   sunflower4

   3>

   ובחורההה** 

    

  2. cactus
  3. jek123

   jek123

   וואלה צודק חוץ מאיפה שאתה טועה

 3. לא מאמין שאשכרה קראתי את זה עד הסוף אבל לא נורא, אחלה אשכול~
 4. נראה לי שהתכוונת לעשות את זה ככמה שאלות שונות... בכול מקרה, התחלתי מים, מגה צ'אריזרד איקס, להתכתב, עונות 1-7, פוקימון מהיר, גיל 12-14
 5. Type: Giveaway

  ההגרלה מסתיימת בעוד יום וגם 19 שעות

  • 3 Prizes
  • 14 משתתפים

  פרסים: מקום ראשון: 30 פוקדורי הוקרה מקום שני: 20 פוקדורי הוקרה מקום שלישי: 10 פוקדורי הוקרה בהצלחה! צוות הפורום~
 6. לרגל זה שהגעת ל1000 התראות בליגה ואז לחצת, אני ונתנאל החלטנו לשבור לך את השיא. כמובן שנתנאל היה חייב ללכת אחרי חצי שעה,אבל תהנה:

  unknown.png

  1. הצג תגובות קודמות  עוד %s
  2. TITAN

   TITAN

   אתה מספאם לו את ההתראות אז אתם שתי אנשים אני איש אחד שברתי😉

  3. FunGuy

   FunGuy

   רשע שכמוך

  4. trenkl

   trenkl

   עוד שנייה 2000 https://prnt.sc/26j5o01

 7. תגובות כאלו נחשבות לספאם ואין מקום לספאם בפורום מסחר. למידע נוסף: נקנסת ב2 נקודות אזהרה.
 8. לאחרונה עלתה למודעות בארץ ובעולם זיהום כדור הארץ והשמירה על הסביבה. בשיתוף פעולה עם @NFrealmusicהחלטנו להציע איוונט בנושא. שם משתמש: cactustran, TheUnknown סיפור האיוונט: עקב ההתחממות הגלובלית, פתחה ליגת הפוקימונים יוזמה חדשה, מחזר כפי יכולתך. ואנשים רבים ייצאו למחזר בקבוקים, הפוקימון סלבי ראה את הרצון הטוב של האנשים ולכן הוא החליט להעניק להם מתנה- הוא נתן למספר פוקימונים את ברכת העשב ואותם פוקימונים התחזקו וכתוצאה מכך המראה שלהם השתנה. סלבי תכנן להציב לנו מטרה- אם נצליח להגיע ל1000 בקבוקים ביחד. ו3 המשתמשים שייתרמו הכי הרבה בקבוקים יזכו בפרסים נדירים, ואולי אף באחד הפוקימונים שחוננו בברכת העשב. *1000 הוא מספר שהבאנו, המטרה נמצאת לשיקול ההנהלה. מכניקת האיונט: האיוונט יעבוד בצורה הזו, בדומה לאיוונט סוכות, על המשתמשים לתרום את הבקבוקים (פרטי האיוונט) למחזורית. סלבי כאמור, הציב לנו מטרות. המטרות יקבעו לשיקול ההנהלה, המטרות שהבאנו לדוגמא הן 300 בקבוקים, 700 בקבוקים, 1000 בקבוקים, על כל מטרה שתושג, הפרסים יעלו. לדוגמא: פרסים התחלתיים: אבן הגנה מוזהבת, אבן הגנה, 500 זהב פרסים לאחר השגת המטרה הראשונה (300 בקבוקים שנתרמו על ידי כלל המשתמשים): נכחד רנדומלי מהסדרה, אבן הגנה, 500 זהב פרסים לאחר השגת המטרה השנייה (700 בקבוקים שנתרמו על ידי כלל המשתמשים): נכחד לבחירה מהסדרה, נכחד רנדומלי מהסדרה, אבן הגנה פרסים לאחר השגת המטרה האחרונה (1000 בקבוקים שנתרמו על ידי כלל המשתמשים): נכחד מוזהב לבחירה מהסדרה, נכחד לבחירה מהסדרה, נכחד רנדומלי מהסדרה. אבל זה לא הכול, אחת התלונות המוכרות ביותר על איוונטים כאלו היא "לא כל מי שחורש מקבל משהו - רק החרשנים ביותר" ועל כן הרוב המוחלט של המשתמשים מעדיף איוונט חנות. זהו, שבאיוונט הזה זה לא ככה. מכיוון שהאשכול עוסק באיכות הסביבה ומחזור, איך אפשר בלי הפיקדון האהוב על כולנו? על כל בקבוק שתתרום תזכה ב3 זהב לחשבונך (מצורף להתראה של "מיחזרת X בקבוקים בהצלחה! תודה על תרומתך! בתמורה - נוספו לחשבונך X3 זהב" חפצי האיוונט: בקבוקים. תמונה של החפץ: נכחדי האיוונט: רק לשם דוגמא, ניתן את אחד הנכחדים. במידה והאיוונט יתקבל, השאר ישלחו. סטטים של כל הנכחדים נמצאים אצלנו ומחכים לבקשה של חבר צוות (ישלח במידה ויתבקש). מתקפת האיוונט: 150 דשא, cycle Power נשמח לתגובות ולהצבעות, תודה מראש.
 9. אני רשמית ב2 הטופים של המובילים.

  1. The King of Demons

   The King of Demons

   אין לי מילים כבר.....

   אתה פשוט טוב.

 10. @ARTEMIS FOWLתגיד ביי ביי לטופ הודעות פעילות!
 11. זה לא מה שענינו.... אבל בסדר 😕 שאתה מראיין מישהו אתה אמור להעתיק את התשובות שלו, ולא לשנות אותן\לקצר אותן.
 12. אז למי שלא יודע היום יום הולדת (תאריך עברי) ל @Ykratסו היא ממש רצתה אשכול מזלטי"ם, תהנו את הברכה שלי כבר קיבלת בפרטי, זה אומר שיש לי פטור אבל מוזמנים לברך אותה בתגובות
 13. ריאיון פגז, תודה על הריאיון. מחכה לחלק ב 😂
 14. ככה נראה בית הרביה שלנו, קיבלתי הפעם תודה אישית אז אני מרוצה.
 15. כפי שנאמר מעלי, האשכול לא נפתח על פי הטופס. יש לעבוד על פי הטופס (לא לשכוח לפתוח סקר), במידה והאשכול לא יערך תוך 24 שעות האשכול ינעל.
 16. בלייבלדייד כן, אווטאר לא ראיתי וקאיטו יצרח (חיחי זה אותן אותיות של ירצח) עליך שזה לא אנימה
 17. הופה, ראיתי גם בקוגן והמומינים(זה נחשב אנימה אז תאכל קש).
 18. שבת שלום~

  1. clili

   clili

   גם לך 

 19. נשמע מעניין, @eriהייתה לנו פעם הרצאה עם עיוור מלידה, הוא אמר שתכלס הוא רואה יותר טוב מכולנו. אולי הם לא רואים איך הדברים באמת נראים, אבל הם יכולים לראות כל דבר בראש שלהם ב900 צורות שונות. הם כן רואים בחלומות שלהם, זה פשוט לא נראה כמו העולם האמיתי, זה נראה כמו איך שהם מדמיינים אותו.
 20. החלק הראשון הגיב לריאיון... ואין מה לעשות עם העניין של המזל, למתחיל יש מזל ולך לא. שוב, יש דרכים בטוחות להשיג זהב. מצטיין החודש (תשקיע קצת בפורום..) חידונים, הגרלות, תחרויות....
 21. מנהל תוכן, 100 אשכולות (עגול 😛 ), 1000 מוניטין, עוד מעט טופ 9 בהודעות פעילות...

  המטרה הבאה, אתה. @Eliz

  1. trenkl

   trenkl

   כשמנש מנסה להגיע לטופ בסטטוסים

  2. cactus

   cactus

   @trenklלמקום ראשון*

 22. שוב, זה עניין של מזל. העובדה היא שאחרים שממש חורשים מוצאים שלל של חפצים. לגבי הגרלות שבועיות, תשקיע בפורום תוכל להשתתף. הכי קל לכתוב "אני לא יכול כי שמתם הגבלות", אבל ההגבלות נועדו כדי שתשקיע. תשקיע חודש-חודשים- שלושה חודשים, תשתתף חופשי בהגרלות.