עבור לתוכן
 • צור חשבון

Rave

משתמשים
 • הודעות פעילות

  6
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • Days Won

  3

יצח לאחרונה ב מאי 15

ל- Rave היו הכי הרבה סימוני אהבתי לתכנים!

אודות Rave

 • דרגה
  משתמש טרי

פרטים נוספים

 • מין
  זכר
 • שם במשחק
  Rave

מבקרים אחרונים

הצגת המבקרים בפרופילך מנוטרלת, ולא ניתן לראות מי ביקר לאחרונה בפרופיל שלך.

 1. אני מצלם סרטון לליגת הפוקימונים ומי שרוצה להשתתף אז שידבר איתי בדיסקורד , הצילומים יהיו מחר או בחמישי והסרטון עצמו יפורסם בשישי. תנאי השתתפות : חיוך ומוטביציה אני עושה את זה בשביל הכיף ולהנות אשמח שותפים לחוויה הזאת 🙂 וגם למנהלים ולצוות התמיכה ולבעלים אני קורא להצטרף דיסקורד : LavaTrend#0218
 2. רציתי לומר סליחה ענקית לצוות התמיכה , הניהול והבעלים פה באתר, אני יודע שהתנהגתי בטיפשות והמשכתי לעשות לעצמי עוד ועוד זהב במקום לשחק את המשחק בצורה הוגנת , אני יודע שלומר סליחה , היא לא תעזור כלום , כי אם מביאים חרטה אז צריך להראות את זה במשחקים, בשבילי ליגת הפוקימונים היא מקום טוב להכיר אנשים וחברים טובים , בתכלס ממה שהכי נהנתי פה זה להכיר אנשים , נכון יש דברים שאני לא אוהב במשחק ולא שלם איתם , אבל מה שנהנתי ממנו זה להכיר אנשים ולצבור עוד חוויה לחיים, אני יודע שהשחקן שלי קיבל באן (שם המשתמש Rave ) , אני רוצה להתחיל מהתחלה בדרך חדשה והוגנת בלי ציטים או לנצל את הבאגים במערכת , לעזור במה שצריך וכמה שאני יכול בין אם זה לצוות התמיכה או הניהול או בעיקר לבעלים ובעיקר רוצה לתת מעצמי והפעם באמת ובשביל שזה יקרה אז אני אשמח מהמנהל והבעלים שיעניקו לי הזדמנות חדשה ויותר טובה כדי להראות לכם שלהגיד סתם סליחה זה לא עוזר אלא צריך לעשות מעבר ולהתכוון לזה , אז כל מה שאני מבקש את ההזדמנות הזאת שתתנו לי ואני אשמח מאוד .
 3. Rave

  קיבלתי באן

  אני לא ציטר או משהו , אני גם לא איזה סוג של גאון שיודע לעשות ציטים , לי עלה הזהב פתאום ולא הבנתי איך , זה לא שאני עשיתי משהו בשביל לרמא שיעלה לי , אני יודע שלא יצאתי בסדר ולא אמרתי לאף אחד אבל אני מצטער ואם תתנו לי הזדמנות אחד , אז מצידי רק לקבל עבירה שתקחו לי את כל הרכוש שהשגתי או שאני אתרום אותם , העיקר לחזור למשחק עם חברים שלי, זה הכי חשוב לי .
 4. קמתי לבוקר סוער וקריר,כל הגוף שלי היה שבור,כואב פיזית ובעיקר כואב רגשית , פתאום לראות תמונות בהיכל. שעיניי רואות הערצה אליהם, כמשהו שבשבילי אומר המון , אלה בשבילי תמונות של גיבורים , תמונות של אחיי כשכל אחד מהם תרם לאופי שלי המון ודאג לחזק אותי ברגעים שהכי הייתי צריך. אין לי מה להגזים כי ידוע בשבילי, שאלה האנשים הכי חשובים, אני לא מדבר על משפחה רגילה, אני מדבר על אחים. אחים שידעו שאנחנו שווים יותר חזקים ומאוחדים, הקריבו את חייהם כדי שחלומם יתגשם ,שוב מסדר בוקר ושוב אווירה של יגון, בתוך הטקס עצמו ,הביט בי המפקד ואמר " ביום וברגע הזה כאן זה המקום בו חיילים לשדה הקרב יצאו ואינם חזרו עוד". אני רואה את כל חבריי בבסיס , פשוט גמורים להיפצע ואני לא מדבר על להיפצע בגבס או לדמם הרבה , אני מדבר על להיפצע מתוך כאב כזה שאיבדנו דמי אחים , היינו ממש מגובשים ומבחינתנו הייתה משמעות למילים " קרבת דם בינינו ". כלומר אין איך לומר, אחים אנחנו כי כולנו יצאנו לשמור על האהבה, החופש והמשפחה של כולנו, אם מדברים איתי על יום זיכרון אז ישר לבי מתפוצץ להגיד תודה וסליחה, תודה לכם אחיי על הרצון והמסירה שנתתם לי להאמין בכם במדינה וסליחה על כך שלא יכולתי להיות באותו רגע ולעזור, צברתי הרבה חוויות וזיכרונות אבל זיכרון כמו אחיי שנפלו בקרב פתוח , אני אף פעם לא אדחיק או אשכח , כי זה כאב שלא יחלוף , כאב כזה שזועק אתכם לעד ונוצר אתכם לנצח.
 5. Rave

  משהו שכתבתי ..

  רק היא לא מבינה, כן היא לא מבינה, פשוט לא מבינה.אין לי מה להיות רך או להיות קשוח, אני יוציא את זה, שתדעי שאת כן יודעת.יודעת שאת מבינה, שיש זכות שנפלה, הזכות לאהוב אותך.אם נתמודד עם זה אמתי, נלמד להוציא רגשות, אם נתמודד עם זה באמת.נלמד לבטא ולצעוק סוף סוף, את רגשות הלב.אני לא מדבר על צורות של מלבן משולש וריבוע, אני מדבר על צורה אמתית שאפשר לעוף איתה לעננים.כדי לצייר משהו שאת מפספסת, כי מבחינתי זה תופס משמעות, לא לרגע של אשליהרק לרגע של מציאות, עוד שנייה לבזבז בלעדייך זה ממשיך לכאוב, כי תכננתי לבזבז את הזמן .רק לבזבז את הזמן, אם תנחשי במה אז אגיד לך.לבזבז את הזמן, בשביל לעוף אלייך, לדעת לחייך.קראת לי טיפש, אמרת שאין סיכוי בנינו, אני חושב אחרת, יותר מקצועי להגיד אני מרגיש אחרת.אני מרגיש אמונה באהבה, אמונה חזקה שאני מוכן לתת לך הכל, לא מעט מידי בשביל שלא תרגישי מוזנחת ובודדה.לא יותר מידי בשביל שלא תרגישי מפונקת ותלותית, כי עדיין חשוב לי שתרגישי את עצמך, חזקה ועצמאית.אם את מבינה על מה את תלויה, אז התשובה היא, באושר שלך, יש דלת מבעד השמיים שרק את תדעי לפתוח, כשתפתחי תביני שאני לא זורק לך רמז של מילים סתמיות .אני אומר לך כי אפשר להבין, פשוט לעצור את הזמן ולהבין, שיש המון, כן המון רק מה להעריך אצלך....
×