עבור לתוכן

פיצה1089

משתמשים
 • הודעות פעילות

  12
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

אודות פיצה1089

 • דרגה
  חדש כאן

פרטים נוספים

 • שם במשחק
  xvr1089

מבקרים אחרונים

165 צפיות בפרופיל
 1. רעיונות טובים ממש אבל מה עם יהיה פריט שיחליף את הכסף והזהב ברביה?(שיהיה צריך להשתמש גם בפריט וגם באבן רביה)
 2. כן צריך להיות הרבה סוגים של סקרים בגלל שכול אחד מדבר על משהו אחר ויש כאלה על אותו אחד או דומנ דומה
 3. הפרסים ממש גרועים תשפרו וגם אם משהו עבר את השלב ששניתם בו את הפרס גם הוא צריך לקבל אותו
 4. מוכר טבעת חיים כמה זהב אתה מציע?
 5. שכחתי להזכיר יש סיכויים שהם יהיו מזהבים(50 אחוז)
 6. מישהו יכול לפתוח אשכול בשמי אני מציע שהיה כזה חפץ ששמו נוצת קשת שזו הנוצה של הו או ואיך משיגים אותה אם תנצח את ההו או זה לא חייב להיות פעם ראישונה שמנצחים אותו יכול לקחת עד 5 פעמים לנצח אותו ומה בעצם הנוצה עושה אי עושה שתתין לך אפשרות להילחם נגד הו או והיא גורמת שיעלה אחוז אהצלחה ללכוד את הו או ומה הסיבה לכך שאני אומר את זה זה בישביל שלהרבה מאמנים היה יותר פוקימונים טובים תודה.הנוצה תהיה מאוד נדירה וגם זה היגרום שלהרבה מאמנים היה פוקימון טוב שיוכלו להתחיל אם פוקימון אגדי טוב וש50% היה מוזהב. אני אסביר נוצת קשת היא פריט קסום כזה שיתן לך הרבה יותר סיכויים למצוא אגדיים 2 הסיכויים יעלו לשמוניים אחוז מצאיה ו40 אחוזים תפיסה......................................................יש 8 סוגים נוצות קשת :סגול זה רוח,אדום זה אש,מים זה כחול,דשה זה ירוק,חוף ים זה לבן,צהוב זה בית ספר ,מערה זה חום והדבר הכי שווה זה נוצה צבעונית תוכל איתה לתפוס נכחד אבל אם 000 כלומר הדרך היחידה היא מאסטר בול.סוכייים למצוא נוצה הם נמוכים פי 5 מטבעת שכחתי להזכיר תצתרך להילחם במשהו ולנצח אותו בשביל לקבל נוצה.אם המנהל ירצה את זה זה יתבסף הרוב זה החלטת התגובות.
 7. אני לא יודע לצרף תמונה וגם צריך לחבר את כול מה שעשית או כול יום בנפרד ב500 הקרבות?
 • הודעות

  • שם איוונט: שמור לך חלום קטן

   חפצי איוונט: Dream sigil Destiny sigilDeath sigilDelirium sigil

   החפצים להלן יהיו למכירה ופתוחים למסחר. אני חושב שריבוי חפצים של איוונט יכול לעודד ולהקפיץ את המסחר בין אנשים. כמובן, ניתן לקחת רק כמות מוגבלת של חפצים, אבל לפי דעתי ריבוי של חפצים יהיה נחמד.
   יהיה ניתן להשיג את החפצים מקרבות שדה. בנוסף, אני חושב שיהיה נחמד לפתוח איזור מאמנים\אגדיתוריום כלשהו בו הסיכוי מוגבר\מלא למציאת חפצים, כך שאנשים יוכלו להשיג את החפצים באופן יומיומי ולאו דווקא יצטרכו לחרוש. הקונספט של צ'ק-אין, ככה שגם אם חרשת ולא התמזל מזלך באיוונט, יוכל לוודא שכל אחד מקבל פרס קטן ויוצא מרוצה. ככה אין צורך בפיצויים מאוחר יותר. 
   שמות החפצים הם (מימין לשמאל): מסכת החלום, ספר הגורל, תליון המוות, עין השיגעון.

   סיפור איוונט: חלומות, התשוקה הבוערת בלב האדם. משוררים, סופרים ואנשים רבים כתבו על חלומותיהם, ואלפים השתגעו בנסיון להבין ממה הם עשויים. אי שם, בהואן הרחוקה, פרופסור בירץ' לא מצליח להירדם כבר שלושה לילות. הוא מנסה להרגיש עייף, אבל כלום לא קורה. אבל הלילה הזה הוא לילה שונה. הלילה הוא מתמסר לערות, בלי לנסות יותר לישון. הלילה, קור גדול דופק על עורפו. הוא שמע רק אגדות על כוח גדול כל כך, אבל הוא היה נחוש בדעתו, זה הוא.

   "דארקראי!"
    צעק איש בברדס. הוא רעד לנוכח היצור האפל שעמד מולו, אבל ניסה להישאר איתן ככל שיכל.

   "זה לא המקום שלך. אתה יודע בדיוק איפה הגבולות, ואתה יודע שאסור לך לחצות אותם! אתה דורך כעת בשטח שלי, ממלכת החלום."
   דארקראי, שנראה גדול ואפל מתמיד לא העיף אפילו מבט אל האיש.
   "אתה מעז להמרות את פי?" צעק האיש, נרעד כולו. לפתע, הוציא פוכדור ושלח את מונה. חלום כנגד אוכל חלומות, איזה רעיון. מונה התעלפה, והאיש זינק להגן עליה. 
   "אני הוא המלך של הממלכה בה אתה דורך, דע את מקומך! אני הוא ..."
   "לוסיאן, מלך החלומות. אתה חלק משבעת המאמנים הנצחיים, אלה שהפרידו את נשמתם מאלו החיים בין שמונת המחוזות בליגת הפוקימונים, ואתה באת כדי לעצור אותי. אני לא באתי בשבילך. אני שמעתי על הפוקימון שלך, פוקימון שעשוי מחלום טהור, לא מונע מהתאווה האנושית. איתו, הכוח שלי יהיה בלתי מוגבל."
   לוסיאן הרגיש חולשה. הוא הרגיש איך הוא מאבד מכוחו, ולאט לאט נכנס למצב-ביניים. מנסה לחלום, אבל כל חלום שעולה בדעתו נשרף מיד בידו של האופל הנורא, במלתעותיו של דארקראי.

   "פיבי! הוא הגיע, הוא הגיע כל הדרך מסינו והוא מאיים על כולנו! את הרגשת את זה? אני לא יכולתי לישון שלושה ימים! פיבי!!!!!!" בירץ' צעק על פיבי, אחת ממאמנות האליט-פור.
   "לא... לוסיאן!" פיבי צעקה. "בירץ', אנחנו חייבים לצאת לדרך."
   "רגע, פיבי, לאן את לוקחת אותי?" שאל בירץ' בזמן שפיבי גררה אותו. 
   "באנט, התחמקות צללים, עכשיו!" פיבי הורתה לפוקימון שלה. בירץ' ופיבי לפתע הופיעו במקום אפל, מקום מרשים, אבל הרוס כולו. 
   ".. זה יותר גרוע משחשבתי." אמרה פיבי לבירץ'.
   "את מוכנה להסביר לי מה, בשם ארכאוס, מה קורה פה?!" ענה בפאניקה.

   "אני אסביר לך. לפני אלפי שנים, העולם היה צריך סדר. העולם בחר בשבעה מאמני פוקימון שישמרו עליו, כל אחד אחראי על חלק אחר. ביחד, אנחנו מייצגים את הקיום האינסופי, הבסיס לאנושות." 
   "רגע, רגע, אנחנו?! את, את ומי עוד?! על מה את אחראית? את מכשפה?!" קטע אותה בירץ' באמצע.
   "אני לא מכשפה, בירץ'. אתה מכיר אותי מספיק שנים. לא שמת לב שלא הזדקנתי אפילו טיפה? יש המון דברים שנמשכים הרבה זמן. רק חלקם נמשכים לנצח. לוסיאן, הוא היה השליט של החלומות. הוא לא נהג לעבור הרבה חזרה אלינו, למציאות, רק כשהגיעו לאתגר אותו פה ושם. הוא היה הכי חזק מבינינו. לא יאמן שהוא נפל.
   אני, פיבי, קיבלתי תפקיד בעולם על המוות. אני אוספת את כל מי שהגיע זמנו, ומשחררת אותו הלאה. אבל מה שעשה את זה.. זה היה דארקראי. שנים שהוא מנסה לפרוץ לממלכת החלומות, שם יוכל להפוך לפוקימון החזק מכולם. אני לא חושבת שאני מספיקה. אני לא חושבת שכל השבעה יספיקו. אנחנו צריכים עזרה."
   "כן, אממ.. " אמר בירץ' בזמן שאכל מקל שוש "ניסית את המאמנים של ליגת הפוקימונים? שמעתי שהם ממש חזקים, ואפילו יכולים לשלוט בפוקימונים שלא נראו מעולם."
   "בירץ'!", צעקה עליו פיבי, "אולי בפעם הראשונה יש לך רעיון טוב.."

   כאן אתם, שחקני הליגה נכנסים לתמונה. ההנחיות שקיבלתם מפיבי היו ברורות:
   בשביל להביס את דארקראי, תצטרכו פוקימונים חזקים. כאלה שלא נראו מעולם. ארבע מהנצחיים הסכימו לתת לכם את הפוקימונים שלהם, שמבוססים כל אחד על ממלכה אחרת בקיום האנושי.

   **ארבעת הנצחיים שהסכימו הם:
   לוסיאן - חלום (סוג נוסף: על חושי)
   פיבי - מוות (סוג נוסף: רוח)
   וויקסטורם - גורל (סוג נוסף: מתכת, אני ממש מקווה לנכחד מתכת-פיה)
   לאון - שיגעון (סוג נוסף: קרח)

   סדרת איוונט: Endless X


   משהו להוסיף: שלוש בלילה תעזבו אותי

  • שם איוונט: איוונט הפרמידות

   חפצי איוונט: פרמידות ניתן להשיגם בקרבות שדה

   סיפור איוונט: ברוק התאמן עם אוניקס  ופוקימוני האדמה שלו במערה כשפתאום האדמה התחילה לרעוד ופירמדה ענקית בקעה מתהום הנשייה ובלעה אותם כעת היו ברוק והפוקימונים שלו לכודים מתחת לאדמה לפתע הם שומעים קול צחוק גדול מסתבר שזה מזימה של צוות רוקט ללכוד את פוקימוניו של ברוק לפתע באו כמה פוקימוני אדמה חזקים במיוחד ושברו את הפרמידה והצילו את ברוק והפוקימונים שלו. כדי לזכור את אירוע זה ביקש ברוק לאסוף את כל חלקי הפרמידה שהתנפצה לרסיסים והליגה נרתמה לעזרתו האם תעזרו לברוק?

  • אשמח ליראות את הiv של השבועות ראיקו

  • לפני 7 דקות ram4861 אמר:

   כל הכבוד על ההשקעה, ממליץ לשים קישורים של האתרים ממנו לקחת את המידע. 

   לול תודה על המוניטין.

   מעריך ילדון

   תודה על ההעצה.

   נערך על-ידי גרי הבמרוגרי
  • כל הכבוד על ההשקעה, ממליץ לשים קישורים של האתרים ממנו לקחת את המידע. 

×
×
 • צור חדש...