עבור לתוכן
 • צור חשבון

gilad

משתמשים
 • הודעות פעילות

  93
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • Days Won

  1

יצח לאחרונה ב מאי 6

ל- gilad היו הכי הרבה סימוני אהבתי לתכנים!

אודות gilad

 • דרגה
  משתמש מתקדם

פרטים נוספים

 • מין
  זכר
 • שם במשחק
  מיי

מבקרים אחרונים

הצגת המבקרים בפרופילך מנוטרלת, ולא ניתן לראות מי ביקר לאחרונה בפרופיל שלך.

 1. בישראל כי בח"ול אתה יכול להינות מחופשה אבל לגור שם פחות.
 2. gilad

  הצעות למשחק

  אני בעד שני הרעיונות הראשונים ואני נגד השלישי, אני נגד השלישי מכיוון שאם אתה רוצה להשיג דברים שווים צריך להתאמץ ולא לעשות כל 100 קרבות טבעת וכל מקרה לא נראה לי שגם אם יצביעו לה הרבה היא תתקבל.
 3. gilad

  רעיון נחמד

  אשמח אם תצביע וכל מי שקורא את האשכול הזה בבקשה תוכלו להכנס לאשכול ששמו "בובות דיג".
 4. gilad

  רעיון נחמד

  למה שאני התכוונתי כשאמרתי את זה זה שזה לא יהיה כמו האגדיטוריום אלא הוספת מקום נוסף פעם אחת לחודש, אשמח לשמוע מה דעתך בנושא זה.
 5. gilad

  מד דרגה

  בעד. רעיון יפה שבאמת יעזור לליגה ויגרום לאי בלבול ומהירות וכיוף מוסף.
 6. gilad

  בובות דיג

  זה לא כולל רק קרבות כי זה לא כולל בכלל קרבות בתוך זה וגם בתוך איוונט נשמע לי מגניב אבל אז הפרסים ירדו בצורה משמעותית כי אז לא יוכלו להשיג את כולם אלא רק חלק ואז אפשר גם להוסיף שבמקום לכל אלה שלא הגיעו למקום 1 2 ו-3 יוכלו לקבל פרסים לפי כמות האחוזים שלהם לדומה על כל 10 אחוז מה פוקימונים = 100 זהב (סתם דוגמה)
 7. gilad

  רעיון נחמד

  אז למפות פרימיום זה כן יכול להכנס לפי דעתך?
 8. gilad

  בובות דיג

  הפרסים הם למי שדג את כולם וכן אך לפי הסדר הנבחר והפרסים יהיו בבטחה אלה
 9. gilad

  בובות דיג

  יקח לך לפחות שנה (אם אתה ממש מזליסט ועם אסטרטגיה קובשת)ובמקרה רע יותר זה יכול להיות גם 3 - 4 שנים.
 10. gilad

  שדו זרניאס

  בעד. הרעיון צריך עוד כמה ליטושים ואז לפי דעתי יהיה ראוי להכנס לליגה
 11. gilad

  בובות דיג

  1) אשמח אם מישהו שיכול לעשות בתוכנת עיצוב ביחד כי אין בידי כתובת של אתר/אפליקציה של עיצוב הניתנת כרגע ודוגמה יש לי, "ברכותיי דגת בובת קיום, השופטים העניקו לך ----- נקודות!", מה שאומר שכמובן מי שלא הבין רשימת הדיג היומית תישאר ואני מציע רק לשנות עיצוב והוספה מעניינת למשחק. 2)תהינה עמוד בסרגל למעלה בצד ימין ושמו "ראשי" ושם יהיו מתחת ל"מובילים" כרטיסייה ושמה "בובות דיג - מובילים" וששם יהיו לך את ה10 עם הכי הרבה בובות וכמה יש להם את שם השחקן כמובן ולמטה יותר תהינה את אוסף הבובות שלך ושם תוכל לראות כמה מתוך כל הבובות יש לך וכמה אין, בובות הדיג באות באופן רנדולמלי כמובן עם סדר עדיפויות כלומר בהתחלה יקבלו נפוצים ואז נדירים נדירים מאוד וכו'.. ורציתי להוסיף שיהיה אפשר להמיר בובה שיצאה לך פעמיים בכוכבים, עם כוכבים אלה תוכל לקנות בובות דיג שאינם ברשותך במספר כוכבים הנדרש לפי נדירות וחוזקת הפוקימון שעליו מעוצבת הבובה כלומר במקום קיורם תהינה בובת קיורם, והפרס ושם התואר הנבחרים והמתאימים לפי דעתי הם: -הפרס #1 (למקום הראשון) - 2 טבעות רנדומליות (כן כולל טבעת יהלום) דמות מיוחדת אחת מתוך שתיים שאין למציאתן בטבע + תיבת טיטניום. -פרס #2 (למקום השני) - טבעת רנדומלית אחת (כן כולל יהלום), הדמות השניה לאחר שהמקום הראשון בחר +500 זהב. פרס #לכל מי שמאחוריהם - טבעת רנדומלית (כולל טבעת יהלום), דמות לבחירה שאפשר למצוא בטבע + 400 זהב. -התואר - "לדוג את כולם" - המאמן דג את כל בובות הדיג בהצלחה! וכמובן שכולם יתחילו בלי אף פוקימון כך שלכולם תהיה זכות ניצחון שווה ומה שצריך זה קצת מוח והתמדה. אשמח אם הנושא הובן היטב.
 12. gilad

  רעיון נחמד

  אתה רוצה להסביר את דבריך? כלומר עם מה אתה מסכים ועם מה לא
 13. gilad

  מועדפים

  בעד. זה באמת יכול לעזור
 14. gilad

  בובות דיג

  1) זה כמו המראה של הפוקימון רק שזה יהיה קטן יותר ועם מתלה של מחזיקי מפתחות (שיגרום לאי בלבול). 2) אם אתה דג את כל הבובות (כלומר אתה דג את כל הפוקימונים) אז אתה תקבל תואר ופרס (בהתאם להחלטה של ההנהלה). 3) פרס ותואר שההנהלה תקבע לפי מה שכתבתי כבר בתשוב מספר 2# והם יהיו מוצגים בדף מיוחד. 4) תודה רבה. קיבלתי, אנסה לשפר בפעם הבאה.
×