עבור לתוכן

edensh:)

משתמשים
 • הודעות פעילות

  83
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • Days Won

  5

יצח לאחרונה ב אפריל 27 2019

ל- edensh:) היו הכי הרבה סימוני אהבתי לתכנים!

1 עוקב

אודות edensh:)

 • דרגה
  משתמש מתקדם

פרטים נוספים

 • מין
  זכר
 • שם במשחק
  BloodnGun

מבקרים אחרונים

428 צפיות בפרופיל
 1. אני חושב שההצעה יכולה להשפיע לטובה:)
 2. למה אני חושב שמתאים לשיר השבוע : כי זה רמיקס יפה עם קצב טוב
 3. edensh:)

  שיר השבוע

  מה זה שיר השבוע? כל שבוע יוצבע לשיר חדש אשר המשתמשים יגיבו בנושאי שיר השבוע, רק חמשת השירים הראשונים שיגיבו בנושא עם שיר ייכנסו להצבעה. יתווסף קישור לצ'אט בשם "שיר השבוע" עם קישור לשיר ב-YouTube. חוקים: 1. אין לשלוח שירים המכילים או מתארים תכנים פורנוגרפיים. 2. אין לשלוח שירים בוטים. 3. על כל שחקן לשלוח שיר אחד בלבד! 4. אין לשלוח שירים שטותיים או לא רציניים. 5. יש להשתדל לא להציע שיר שכבר נבחר כשיר השבוע. למנהל הפינה הזכות לשלול השתתפות חוזרת של שיר שכבר נבחר כשיר השבוע. טופס הרשמה לשיר: שם השיר: קישור לשיר ביוטיוב : למה אני חושב שלשיר זה מגיע להיות שיר השבוע?: שמיעה נעימה לכולם!!!
 4. edensh:)

  שיר השבוע

  ?שמיעה נעימה לכולם ?
 5. למה אני חושב שלשיר זה מגיע להיות שיר השבוע? שיר ישן עם קצב טוב וכייף לשמוע אותו !!
 6. edensh:)

  שיר השבוע

  מה זה שיר השבוע? כל שבוע יוצבע לשיר חדש אשר המשתמשים יגיבו בנושאי שיר השבוע, רק חמשת השירים הראשונים שיגיבו בנושא עם שיר ייכנסו להצבעה. יתווסף קישור לצ'אט בשם "שיר השבוע" עם קישור לשיר ב-YouTube. חוקים: 1. אין לשלוח שירים המכילים או מתארים תכנים פורנוגרפיים. 2. אין לשלוח שירים בוטים. 3. על כל שחקן לשלוח שיר אחד בלבד! 4. אין לשלוח שירים שטותיים או לא רציניים. 5. יש להשתדל לא להציע שיר שכבר נבחר כשיר השבוע. למנהל הפינה הזכות לשלול השתתפות חוזרת של שיר שכבר נבחר כשיר השבוע. טופס הרשמה לשיר: שם השיר: קישור לשיר ביוטיוב : למה אני חושב שלשיר זה מגיע להיות שיר השבוע?: שמיעה נעימה לכולם!!!
 7. לאחר פעילות רבה ומאתגרת במיוחד, להלן זוכי חידון פסח מקום ראשון persi2 שזוכה ב : קרב נגד נכחד רנדומלי מסדרת פסח + 150  מקום שני miki שזוכה ב: אבן הגנה. מקום שלישי קשוח שזוכה ב : טבעת יהלום מקום רביעי Vision שזוכה ב : תיבת זהב כל הכבוד לזוכים בהצלחה בפעם הבאה מקווה שנהנתם וצברתם ידע ?
 8. כל הכבוד למשתתפים זה מצב הנקודות : 23- persi2 11 - miki 2 - Kill4fun 4 - Vision Meap - 2 1 - Eclipse 1- aliav67890 חתול - 1 1- bluelight קשוח - 8 MiziBiton-1 מקום ראשון : parsi2 מקום שני: miki מקום שלישי: קשוח
 9. הייתם ממש קרובים יש לכם עוד תגובה לכתוב עם התשובה
 10. באיזה תאריך עברי שמו את משה בתיבה ?
 11. מה היה מוטל על אדם בזמן בית המקדש אשר הפסיד את קורבן הפסח? 2 נקודות ל persi2
 12. 2 נקודות לקשוח קמחא דפסחא הוא : miki זכה ב 2 נקודות
 13. 2 נקודות לקשוח מנו 4 דברים שקשורים למספר 4 בליל הסדר
 • הודעות

  • header.jpg?t=1584981392

   שם המשחק:Football Manager 2020

   סוג המשחק:ניהול-סימולציה

   קונסולות:מחשב, סטאדיה, נינטנדו סוויץ' ומובייל(גרסה מצומצמת)

   מפתחים:Sports Interactive

   מפיצים:Sega

   הגבלת גיל:ללא

   שנת יציאה:נובמבר 2019

    

   עלילה ופירוט כללי

   במשחק אתה בוחר קבוצת כדורגל שאותה תרצה לאמן, ניתן לאמן קבוצות גדולות כמו ליברפול, ברצלונה, ריאל מדריד ויש אפשרות גם לאמן קבוצות מליגות משניות, במשחק צריך לנהל את כלכלת המועדון, לקנות ולמכור שחקנים, לשפר את מתקני המועדון כמו מתקני אימונים, מתקני נוער, איצטדיון הקבוצה ועוד, כמאמן אתה מחליט כמעט על כל האספקטים במועדון.

    

   פונקציות המשחק

   1.שליטה מלאה על הטקטיקה

   המשחק נותן לך כמאמן שליטה מלאה על התנהלות הטקטיקה באמצע המשחק, בין אם זה הקבוצה שלך תמסור מסירות ארוכות או קצרות, האם הנעת הכדור תהיה איטית או מהירה, האם לשחק עם הרמות או לא, ניתן לחלק לכל שחקן הוראות אישיות אותן הוא יבצע במהלך המשחק כמו, שחקני אגף שחותכים למרכז המגרש, האם הוא יפגין יצרתיות או שימסור לשחקן אחר ברגע שהכדור יגיע אליו, ניתן לקבוע תפקידים של שחקנים, לדוגמה ניתן לקבוע האם החלוץ של הקבוצה יהיה מס' 9 קלאסי או חלוץ מטרה.

   2d47590acb7a8386b87a049e1bbf1ccb.png

    

   2.ניהול נכון של כלכלת המועדון

   בהתאם לגודל המועדון, תצטרכו לנהל בצורה נכונה את כלכלת המועדון, על מנת לא להכניס את כלכלת המועדון לחובות יש הרבה פקטורים שצריך להתחשב בהם, כגון: הכנסת המועדון ממכירת כרטיסים למשחקים של הקבוצה, ניהול נכון של קנייה ומכירת שחקנים, ניהול נכון של חוזי השחקנים, ניהול נכון של הצוות שמאמן את השחקנים, ניהול נכון של מערכת הסקאוטינג במשחק, בזבוז כספי המועדון בהתאם להכנסות מפרסים מהליגה בה הקבוצה משתתפת או ממפעלים אירופים.

   27e4af59979f26fae1549a52087ce2b8.png

    

   3.מערכת הסקאוטינג

   במשחק יש מערכת סקאוטינג(צייד של כשרונות או העברות פוטנציאליות למועדון אותו אנו מאמנים) רחבה עם מגוון אפשרויות, ניתן לבחור איזה סקאוט יבצע את אותה משימת סקאוטינג, מה הדרישה של השחקן שאנו רוצים למצוא, ניתן לבצע התאמה אישית של השחקן אנו רוצים למצוא לפי מגוון אפשרויות כמו:מדינה, גיל, פוטנציאל השחקן על פי הערכת הסקאוט, האם אנו רוצים שחקן שיהיו יותר פיזי או שאנחנו מחפשים שחקן יותר טכני?

   2d2af605269714c34b450f6731a87e78.png

    

   4.העברות וניהול חוזים

   כמאמן אתה תחליט איזה שחקן למכור/לקנות ותצטרך לנהל את החוזים של השחקנים אותם תרצה להביא לקבוצה ולהתחשב בתקציב המועדון תוך כדי, יש מגוון אפשרויות בחוזים של שחקנים כמו בונוסים, תשלום לסוכן של אותו שחקן, משכורת, קביעת זמן המשחק של אותו שחקן.

   d00f9f160b18551fe99a61f006abebf6.png

    

   5.מערכת הרייג'נים

   במשחק יש מערכת מאוד חכמה של "רייג'נים"(שחקנים צעירים שהמשחק ממציא בכל שנה במשחק) שהמטרה שלה היא שלא יגמרו השחקנים במשחק למאמנים שיש להם שמירה הקיימת זמן רב, בכל שנה במשחק יש קליטה של אותם "רייג'נים" בכל מועדון בהתאם לגודלו, המוניטין שלו וידע "ראש פיתוח הנוער" במועדון, אולי הקבוצה שלכם תגלה את המסי הבא?

   a5d8ae26a56aec7e6693350c7a45f833.png

    

   דעה אישית

   כאחד שקונה את המשחק כל שנה ומבזבז על המשחק זמן רב, אני יכול רק להמליץ עליו, יש תחושה מספקת בלקחת קבוצה מליגה נמוכה ולהביא אותה למפעל אירופי ואולי אפילו לנצח את הליגה, כפי שאפשר לראות לפי התמונות(מהשמירה שלי) אני בעונה 11, לקחתי קבוצה מליגה 6 בפולין ולאחר 10 שנים לקחתי את הליגה הראשונה בפולין(בהחלט היה מסע מפרך).

   הערות

   המשחק עולה 189 ש"ח בחנות של סטים, 39.99$ בחנות של נינטנדו, המחיר בסטאדיה נקבע עפ"י מחיר המנוי.

    

   קרדיט ל-

   *Wikipedia

   *Steam

   *כל התמונות נלקחו מהשמירה שלי במשחק

  • מדהים אליז.

   תמיד היית האלוף ותשאר תמיד אלוף

  • בעד בענק!

   לא רק שזה יתן מרץ לאנשים אלא גם יעשה טוב לאנשים

  • שם: Eliz

   ההצעה: שינוי מכסת העלאת המוניטין בפורום ל10 ביום, כמו בימים הטובים.

   איך ההצעה שלי תעזור: מוניטין זה חלק מאוד חשוב בפורום הזה, והוא במובן מסוים אפילו הדלק לפעילות שלו, הגבלה של 4 מוניטין ליום למשתמש רגיל היא לא נכונה אם אנחנו רוצים כאן פורום פעיל.

   אני מציע להעלות את מכסת המוניטין ל10 הענקות ביום, כפי שהפורום היה בשיא פעילותו, ואני משוכנע בכך שהפעולה הזו תשדרג את הפעילות וה'תחרות' בפורום פלאים.

    

   אם אתם אוהבים את הפורום, ומייחלים לשגשוגו, אנא הצביעו בעד ההצעה,

   אשמח אם הצעתי תתקבל 🙂

   נערך על-ידי Eliz
  • מטורף!

×
×
 • צור חדש...