עבור לתוכן

Ferenc Puskás

משתמשים
 • הודעות פעילות

  61
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • Days Won

  10

יצח לאחרונה ב July 7 2018

ל- Ferenc Puskás היו הכי הרבה סימוני אהבתי לתכנים!

אודות Ferenc Puskás

 • דרגה
  משתמש מתקדם

פרטים נוספים

 • מין
  זכר
 • מיקום
  אולד טראפורד
 • תחומי עניין
  מיקמק, פורנו ומנצ'סטר יונייטד
 • שם במשחק
  עובר למשתמש אחר אז סתמו...

מבקרים אחרונים

558 צפיות בפרופיל
 1. שמי במשחק היה ferrari לפני 5 חודשים אני עברתי לשותף שלי רון לפני שעזבתי את האתר ואז התחילו להפליל את המשתמש של רון (פרארי) ואת בלאקג'ק ועוד כמה בגלל האקר שפרץ למשחק ומחק פוקימונים והעביר בין משתמשים בשביל להרחיק... אני וחבר שלי עבדנו קשה בשביל להגיע לשותפות ולא יכלנו לטפל בזה כי זה היה כבר לקראת תחילת שנה ואני בתיכון ואין לי הרבה זמן לדברים כאלה לפחות תחזירו את המשתמש כי אנחנו לא עשינו שום דבר ואין לנו קשר לזה! ואני לא עשיתי שום דבר לא חוקי ובחיים שלי אני לא אעשה דברים כאלה!
 2. שמי במשחק היה ferrari לפני 4 חודשים אני עברתי לשותף שלי רון אחרי שעזבתי את בלאקג'ק ואז התחילו להפליל את המשתמש של רון (פרארי) ואת בלאקג'ק ועוד כמה בגלל האקר שפרץ למשחק ומחק פוקימונים והעביר בין משתמשים בשביל להרחיק... אני וחבר שלי עבדונ קשה בשביל להגיע לשותפות ולא יכלנו לטפל בזה כי זה היה כבר לקראת תחילת שנה ואני בתיכון ואין לי הרבה זמן לדברים כאלה לפחות תחזירו את המשתמש כי אנחנו לא עשינו שום דבר ואין לנו קשר לזה!
 3. אחי לפחות תן קרדיט זה היה רעיון שלי והעתקת לי תאשכול!
 4. אחי זה לא הייתי אני אפילו אני והוא דיברנו באותו זמן
 5. אתה לא יכול לשנות כי המשתמש לא שלך...
 6. רם אתה גם אשם אתה מקלל את כולם בצ'אט, אתה צריך לשלוט על העצבים שלך!
 7. צבע אדום= הפועל באר שבע קיבלה גול מקבוצה קפריסאית
 8. כן נכון אמרתי שהכרזתי על פרישה לפני חודש אבל, בחודש האחרון שהייתי רק בחוץ לארץ (וחזרתי רק אתמול לארץ) החלטתי לחזור לליגה אבל לא בתור בלאקג'ק שזה אורי וחבר שלו יעשו אלא בתור שותף של משתמש אחר (כן שמעתי שאורי כנראה פורש) בנתיים אני לא חושף את המשתמש הזה שלא תזיינו לו את השכל, הנוכחות שלי בליגה לא תהיה גדולה כי, אני אהיה בפורטנייט אתם גם מוזמנים להוסיף אותי... עוד 9 ימים אני חוגג אני חוגג 5 שנים באתר אז... בטח אתם שואלים "למה חזרת?" "ידענו שתחזור יא ילד לא מאיים גם לפני שנה אתה אמרת שתהרוס את האתר ולא עשית כלום!" אז ככה חבר טוב שלי משחק באתר הזה והוא ביקש ממני לעזור לו בליגה ולהפוך אותו לכוכב אז הסכמתי לעזור לו ולתת לו טיפים באימונים ובקרבות וגם להיות שותף שלו, המשתמש הוא ברמה מאוד טובה אבל השישייה קקה אז אני אשפר לו אותה, תצפו לראות אותי בליגה ;) אבל זה עוד לא בטוח וגם אולי אני אחזור לבלאקג'ק... אני גם אשמח לעשות סולחה עם כמה משתמשים ספציפיים אם הם סוף סוף יסכימו... אז... שבוע טוב ומבורך! :)
 9. שונאים אותך כי כל הזמן מגיב בתגובות ביוטיוב ורואים אותך בטופ 5 כל הזמן... וגם כי רצחת יהודים אבל זה לא קשור!
×
×
 • צור חדש...