עבור לתוכן
 • צור חשבון
×
×
 • צור חדש...

Doom man

צוות תמיכה
 • הודעות פעילות

  1,026
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • ימי ניצחון

  42

% ניצח לאחרונה ב %s

ל- Doom man היו הכי הרבה סימוני אהבתי לתכנים!

אודות Doom man

פרטים נוספים

 • מין
  זכר
 • שם במשחק
  Doom man

מבקרים אחרונים

3,962 צפיות בפרופיל

ההישגים של Doom man

 1. היי, הרציונל שמוצג בהצעה הגיוני - עידוד השחקנים לשימוש בסוחרים. למרות זאת, גם עם ההגבלה שמוצעת באשכול, ההחלפה האוטומטית תתן הזדמנות נרחבת יותר ותקל על השגה של פוקימונים בעלי ערך מהסוחרים. בנוסף, הרענון האוטומטי יוריד מערכו של רענון הסוחרים שהצוות לפעמים מבצע - זו פעילות מיוחדת של הצוות. זה יגרום לרענון הסוחרים להפוך למשהו יותר נפוץ ורמת הריגוש תרד. לאור האמור לעיל, ההצעה נדחתה תודה על הצעתך, נשמח לראות הצעות נוספות ממך בפורום המשחק, ננעל.
 2. היי, הצעה 1 - צוות המשחק שואף לשמור על איזון בשוק - הקטנה של ריבוי פרסים ושמירה על איזון בתמורה שהמשתמש מקבל מהפעולות שלו. הוספה של אבן הגנה כסופה לליג פאס עשויה לשבור את האיזון הזה ולהגדיל את שווי הפרס שמתקבל. הפרסים הנוכחיים בליג פאס כבר שווים מאוד ומעניקים למשתמש שלל חפצים שונים. לכן, ההצעה נדחתה הצעה 2 - הרציונל שמוצג בהצעה הגיוני - הוספת שימוש למשימות בליג פאס גם לאחר סיומו. ההצעה תיכנס למשחק בהמשך, כמות הניקוד הדרושה לפרס והפרס שמקבלים יפורסמו בהמשך. תודה על הצעתך, נשמח לראות הצעות נוספות ממך בפורום המשחק, ננעל.
 3. Type: Giveaway

  הושלם

  • 3 Prizes
  • 16 משתתפים

  מקום ראשון - 150 מטבעות מקום שני - 120 מטבעות מקום שלישי - 90 מטבעות *שחקן שלא יעדכן את שמו במשחק בפרופיל בפורום לא יקבל פרס
 4. היי, ניכר שהושקעה מחשבה מאחורי כתיבת ההצעה, הצעה יצירתית מאוד. הצעה 1 - המנגון יעבור שינוי בהמשך לפי מה שנכתב בהצעה. הצעה 2 - הרציונל מאחורי ההצעה מובן - השארה של קבוצות פעילות גם אם כל ראשי הקבוצה עזבו. למרות זאת, במנגון שכזה ראש הקבוצה המקורי עשוי לחזור למשחק ולגלות שהקבוצה שהוא ניהל אבדה. לכן, ההצעה נדחתה. הצעה 3 + 9 - יש כבר פיצ'ר כזה בפורום. ניתן לפתוח קבוצה בפורום שבה ניתן לפתוח פוסטים. יתרה מזאת, לא ברור איך ניתן לאכוף את ההמרה של הלייקים לנקודות פעילות, הרי אפשר לסחור בזה. בנוסף, ההצעה כרגע לא תיכנס מכיוון שהפעילות בקבוצות לא מספיק גבוהה כדי להוסיף את זה למשחק. הצעה 4 - ההצעה תתווסף למשחק אך בצורה חלקית, יהיה ניתן לראות את דירוג חברי הקבוצה בתרומות. הצעה 5 + 6 - פעילויות קבוצתיות לא מתוכננות לזמן הקרוב, הן יתקיימו כאשר צוות המשחק יראה לנכון וכשהפעילות בקבוצות תהיה מספקת. בנוסף, לגבי הצעה 6, משתמשי הקבוצה יכולים להפעיל בתוך הקבוצה פעילות עם אישור ממפקח ומעלה. הצעה 7 + 8 - יתבצע שינוי בעתיד במספר השחקנים שקבוצות יכולות להוסיף - ההגבלה תהיה הדוקה יותר. תודה על הצעתך, ננעל.
 5. היי, הרציונל שעומד מאחורי ההצעה שלך מובן - לגרום לשחקנים להרגיש תחושת שייכות חזקה יותר למשחק. לכן, נוספו לשרת הליגה וויס צ'אט שבו ניתן לדבר, וצ'אט שבו ניתן לשלוח הודעות 1 לשעה. התוספים הללו הם ניסיון שלאחר זמן מה הצוות יחליט מה לעשות בנידון(להשאיר/לשנות/להסיר). תודה על הצעתך, ננעל.
 6. היי, תודה על הצעתך. צוות המשחק משתדל לשמור על האיזון בתגמול שבו אנשים מקבלים מביצוע פעולות במשחק. ההצעה עשויה להרוס את האיזון - היא תקל על מציאת פוקימונים למשימות הלכידה בפאס, ובכללי תקל על מציאת אגדיים או פוקימונים נדירים. בנוסף, זה עשוי לגרום למפת הקרבות להיות מסורבלת ועמוסה במידע. לאור הסיבות שצוינו, ההצעה נדחתה נשמח לשמוע הצעות נוספות ממך בפורום המשחק, ננעל.
 7. תשובה נכונה! החידה הבאה: g20 יכול להכניס לכל קרטון 8 טבעות התקפה או 10 טבעות יהלום. הוא הכניס למחסן שלו 96 טבעות סה"כ. אם יש יותר טבעות התקפה מיהלום, כמה קרטונים הוא הכניס למחסן?
 8. התשובה הנכונה: 20 ש"ח הסבר: פותחים את כל החישוקים שנמצאים בשרשרת מסוימת, ומחברים לכל חישוק שרשרת אחרת וסוגרים. סה"כ 5*4=20 החידה הבאה: יש לי כנפיים שמשמיעות רעש חלש כשהן נחתכות עם האוויר. אמנם יש לי כנפיים, אבל אני לא יכול לעוף! אני לא בוכה, לא צוחק ותמיד באותו המקום... מי אני?
 9. היי, הרציונל שעומד מאחורי ההצעה מובן - תכנון אסטרטגי מיטבי עם חשיפה מינימלית למשתמשי הליגה. ההצעה התקבלה, אך היא תיכנס למשחק עם שינוי קל: הסיסמה לחדר תשמש גם בתור הסיסמה לצפייה בקרב - מאפשר גם לקבוצות מצומצות של שחקנים לצפות בקרב במידה וזה רצוי. תודה על הצעתך, ננעל.
 10. היי, צוות המשחק פועל במטרה ליצור ולשמר משחק חוקי בליגה. משתמש שמקבל הודעת מערכת חייב להגיב בהקדם ובפרט לא להתעלם ממנה כלל. ניתן לראות שאתה מביע חרטה על מעשיך ומבין את החומרה בהם. כתוצאה ומכך ומבירור מעמיק בפרטי, הבאן במשחק יוסר, אך בתוספת של קנס שכולל ירידה לדרגת אלוף, זהב, כסף ומטבעות. במידה ומקרים כאלו או אחרים יחזרו על עצמם - העונש יוחמר. ננעל.
 11. החידה הראשונה: יש לי 5 שרשראות שמורכבות מאותו חומר שפוקדור חברים מורכב ממנו. כל שרשרת כוללת 4 חישוקים שעשויים מאותו החומר. אני רוצה לחבר את כל השרשראות כך שתהיה לי שרשרת אחת עם 20 חישוקים. אבל ברור שזה לא בחינם, אני הולך לצורף שלי, עובד איתו כבר שנים. הוא גובה ממני 5 ש"ח לכל חישוק שהוא פותח וסוגר. מה הסכום המינימלי שאשלם לצורף ולמה?
 12. האתגר הקודם: האתגר השבועי בכל יום, תפורסם חידה, ותקבלו 24 שעות כדי לפתור אותה. מי שיפתור חידה נכונה - יזכה ב5 זהב. החידה הראשונה תפורסם מחר, בהצלחה!
 13. אין ספק מבחינתי שפוקדור החברים הוא 10/10(או 30/30 בדירוג שלך). פוקדור שמעבר להיותו "סתם" פוקדור הוא גם חברותי וגם מצחיק - נותן לי תחושת שייכות וגורם לי להרגיש כאילו אני הפוקימון במהלך מסע הלכידות הארוך שלי. במקום השני הייתי שוקל לשים פוקדור ספארי, אני אוהב לטייל בספארי.
 14. Type: Giveaway

  הושלם

  • 3 Prizes
  • 16 משתתפים

  מקום ראשון - 150 זהב מקום שני - 100 זהב מקום שלישי - 50 זהב *שחקן שלא יעדכן את שמו במשחק בפרופיל בפורום לא יקבל פרס
 15. זה בקשר לבאן שקיבלתי אני ישמח לראות בבקשה את ההוכחות שהשתמשתי בתוכנה לא חוקית ואם באמת עשיתי את זה תשאיר לי את הבאן

  1. trenkl ツ

   trenkl ツ

   תשלח לו הודעה פרטית

   וממליץ לך לשנות גישה, לא להגיע ממקום מזלזל שאתה אומר שהוא שקרן