עבור לתוכן
 • צור חשבון
×
×
 • צור חדש...

ashton

משתמשים
 • הודעות פעילות

  151
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • ימי ניצחון

  13

יצח לאחרונה ב October 27 2018

ל- ashton היו הכי הרבה סימוני אהבתי לתכנים!

2 עוקבים

אודות ashton

 • יום הולדת 14/06/2006

פרטים נוספים

 • תחומי עניין
  מחשב,ספורט,לימודים
 • מין
  זכר
 • מיקום
  הוואי ומיאמי , טס כל יום למקום אחר
 • שם במשחק
  ashton

פרטים ליצירת קשר

 • סקייפ
  רק לחברים

מבקרים אחרונים

4,252 צפיות בפרופיל

ההישגים של ashton

מאמן חדש

מאמן חדש (1/14)

35

מוניטין

 1. רק חזרנו מהחופש קיבלתי משמרות זהב -_______-

 2. שלום דום, עליך לעשות את ההצעות בדרך הזו: ההצעה: (מלל) במה אני חושב שההצעה תעזור לליגה: (מלל) אם לא תעשה את הנוסח הזה לגבי כל אחת משלושת ההצעות לא יסכימו להצעות שלך. למרות שההצעות טובות וחבל שיסגרו לך אותם. הצבעתי בעד למרות שהצעה 2 הייתה לי התלבטות בגלל שיש מלא פוקימונים במשחק אפילו יותר מהסדרה.
 3. שלום לכם! לאחרונה רציתי להתחיל לאסוף את קאנטו, ואספתי את כל הפוקימונים שם, חוץ מהנדירים מאוד, ההתחלתיים, המגות והאגדיים. לפניכם רשימה של כל הפוקימונים שאני צריך בקאנטו. הפוקימונים החסרים לי בקאנטו: Bulbasaur Charmeleon Charmander Charizard Articuno Cosplay Pikachu Dragon King Icecrank Mega Mewtwo Y Mega Mewtwo X Mewtwo Shadow Dragonite Squirtle Zapdos משלם בזהב, כסף, פוקימונים וחפצים. אם יש לכם אחד מן הפוקימונים הבאים, אנא פנו אליי בבקשה בצ'אט המשחק, בהודעה פרטית, או כאן בתגובה. שמי במשחק: ashton תודה לכם!
 4. מאור אדרי- אתה יודע כבר מה אני חושב על שירים מזרחיים (הוא מעולה!). גיל ווין וקרן- נעעעע. לא משהו. אליעד- סבבה, אחלה שיר.
 5. שישיות משנה כפי שכבר שמתם לב, יצא לפני כמה וכמה חודשים את האפשרות לשישיות משנה, ואף אחד לא עשה לזה מדריך. אז חשבתי לעשות זאת. למה לא? בואו נתחיל: מטרת שישיות המשנה: מטרת שישיות המשנה היא לעזור למשתמשים לעשות סדר בין הפוקימונים שלהם לאימון, למסע, למכירה וכדומה... איפה נמצא הדף של שישיות המשנה: הוספת שישיות משנה: שיוך פוקימונים לשישיות המשנה שלכם: בכדי לשייך פוקימונים לשישיית המשנה שלכם, עליכם לעשות כך: לשים אותה בשישייה הראשית שלכם וללחוץ על ניהול פוקימון. ולאחר מכן, יש לכם אפשרות לבחור שיישיית משנה שבה תרצו לשים את הפוקימון שלכם. בחרו את השיישיה שאותה תרצו לצרף אליה את הפוקימון, ולחצו על שיוך. וכשתלכו עוד פעם לשישיות המשנה, תוכלו לראות בשישיית המשנה את הפוקימון שבחרתם: עד כאן המדריך שלי, לשאלות נוספות בנוגע לשישיות המשנה, אתם מוזמנים לפנות אלי כאן בשאלות בתגובות. חג פורים שמח לכולם!
 6. חודש אדר חודש אדר: חודש אדר הוא החודש השישי מבין כל 12 החודשים העבריים. בחודש זה ישנם 29 ימים. בשנה מעוברת ישנו גם אדר ב' שבו 30 ימים, ובו חוגגים את חג פורים. לחודש אדר המזל הוא דגים. מקור שם החודש: מקור השם הוא משמות החודשים הבבליים. המילה מזכירה את המילה האכדית addaru שפירושה "חשוך" והמילה האוגרית "U'dar" שפירושה "גבורה". בתנך מופיע השם כשם פרטי, וכיום אדר מופיע כשם פרטי לבנים ולבנות. מנהג החודש: המנהג בחודש אדר הוא להרבות בשמחה. כמה שיותר לשמוח ולשמוח. "משנכנס אדר מרבין בשמחה"
 7. אני בכללי מת על מזרחית. משה פרץ, אייל גולן, דודו אהרון, נסרין קדרי, זהבה כהן, עדן חסון, קורל חצבני, עדן בן זקן, מאור אדרי, וגם קצת לאחרונה ערבית אני אוהב. השיר הזה מאוד יפה בעיני, במיוחד הפתיעה אותי נסרין קדרי עם הפזמון בערבית, איך שהיא שרה אותו! פשוט מושלם! תמשיך עם האשכולים האלו, אבל יש לי כמה הערות: 1.אני כפי שהבנת חולה על מזרחית, אבל אשמח להיפתח לשירים חדשים דרכך שהם פופ, רוק ועוד... 2. אשמח אם תעשה כמה שירים באשכול אחד, כי רק שיר אחד באשכול זה ממש קצת. חוץ מזה האשכול שלך מצוין. המשך כך!
 8. תודה רבה לכם, התיקונים שהצעת באמת נכונים, חוץ מכך שאמרת שמרדכי לא נהיה מלך. זה נכון, באשכול התכוונתי שהוא אחד מן השולטים בפרס, אחשוורוש נשאר המלך. תודה רבה על כך. אולי באמת נפתח פעם אחת קבוצת לימוד XD
 9. סיפור המגילה בפורים פרק 1: 1. מסיבה הנמשכת שישה חודשים, לכבוד שלושת שנות כהונתו של המלך אחשוורוש. 2. המלכה ושתי לא רוצה לבוא ולהיות שם עם כל הגברים במשתה. המלך כועס מאוד. 3. יועצי המלך מציעים לו לגרש את ושתי פרק 2: 1. שליחי המלך מודיעים על תחרות על ליבו של המלך. 2. אסתר נשלחת לשם כמועמדת. 3. מרדכי לא מרשה לה להגיד שהיא יהודייה. 4. אסתר נבחרת כמלכה חדשה. 5.מרדכי שומע על מזימה להרוג את המלך. מרדכי גילה זאת לאסתר שגילתה לאחשוורוש, והוא ניצל בזכות מרדכי. הוא רשם זאת בספר הזיכרונות שלו. פרק 3: 1. אחשוורוש ממנה את המן להיות ראש השרים. 2. מרדכי מסרב להשתחוות להמן. 3. המן כועס ורוצה להרוג את כל היהודים. 4. המן משכנע את אחשוורוש להרוג את כל היהודים. 5.המן הטיל פור (גורל) ויצא שב י"ג באדר יהרגו כל היהודים. פרק 4: 1.מרדכי קורע את בגדיו ולובש שק אפר 2. מרדכי שולח לאסתר מכתב קטן עם הצו להרוג את היהודים ומבקש ממנה ללכת למלך שיבטל את הגזרה. 3. אסתר עונה כי כל מי שניגש למלך בלי הזמנה, עונשו מוות. 4. מרדכי אומר שאין ברירה. 5. אסתר מצווה על מרדכי לצום ולהתפלל שהיא תצליח לבטל את הגזרה במשך שלושה ימים לפני שהיא תלך אל המלך. פרק 5: 1. המלך אחשוורוש מקבל את אסתר יפה, ומבטיח לה שיגשים לה את כל משאלותיה. 2. אסתר ביקשה לערוך משתה פרטי למלך ולהמן 3. אחרי המשתה, מרדכי עדיין לא משתחווה להמן. 4. אשתו של המן, זרש מציעה להמן לתלת אותו והמן מכין את הגרדום. פרק 6: 1. המלך לא מצליח לישון אז הוא מסתכל בספר הזיכרונות שלו. 2. המלך רואה שמרדכי היהודי הציל אותו ממות פעם והוא לא זכה בשום תגמול. 3. באותו רגע, בא המן לבקש לתלות את מרדכי. 4. המלך שומע כך ואומר שלא , אלא להלביש אותו בבגדי מלכות, להרכיב אותו על סוס שילך בכל רחובות שושן הבירה. פרק 7: 1. אסתר אומרת במשתה השני ביחד עם המלך שהיא יהודייה, והיא וכל עמה הולכים להירצח. 2. היא אומרת שהמן עומד מאחורי זה. 3. המלך כועס ותלה את המן על אותו גרדום שהכין עבור מרדכי. פרק 8: 1. מרדכי מתמנה לראש השרים במקום המן. 2. המלך הוציא צו שבו רשום שכל מי שינסה להרוג את היהודים, היהודים עצמם יכולים לפגוע בו כרצונם. פרק 9: 1. ב י"ג באדר נחגג ניצחון גדול להיהודים. 2. עשרת בניו של המן נתלים על גרדום. 3. הימים י"ד ו- ט"ו נקבעו כימי חגיגת נס ההצלה, אלו הם ימי פורים. 4. מרדכי קובע את מנהגי פורים - סעודה חגיגית, משלומי מנות, מתנות לאביונים וקריאת המגילה. פרק 10: 1. מרדכי הצטרף למלוכתו של אחשוורוש. פרס פורחת בזמן שלטונו של מרדכי. 2. השפעתו של מרדכי על פרס מוטמע בספר דברי הימים, ועל זה נדבר בפעם אחרת :) חג פורים שמח לכולם! "ליהודים הייתה אורה ושמחה וששון יקר"
 10. אהבתי את הפנייה שלך למנהל בתגובה הזאת. מקווה שיראה מכל האנשים כאן שאנחנו מצפים מקווים ורוצים שינוי!
 11. נכון, וזה לא שאני מבקש להחזיר את הגלגל לאחור, אני רק מבקש מהמנהל שיתחיל להשקיע כמו שהשקיע פעם. אמנם זה לא יחזור להיות כמו לפני שנתיים, אבל לפחות זה יחזור להיות הליגה שכולנו מכירים.
 12. בטח חשבתם שאני אפתח את האשכול שלי עם עוד "הייי לכם" בצבעים שונים עם הדגשה וקו. אבל לא. תחשבו רגע על מה שהיה כאן לפני שנתיים. אני לא הייתי, אבל לפי הסיפורים של כולם על כמה שהיה כיף אז אני מדבר על כך. ותחשבו על מה שיש היום. אשמח להביא לכם משפט שמתאר את הליגה והמנהל: "מגדל בלי בסיס שמחזיק אותו הוא לא מגדל" כלומר, כל מה שהיה כאן , צחוקים, כיף, פוקימונים חדשים,משתמשים חדשים, צ'אט פעיל ורציני, צוות תמיכה מתחדש ומתחדש בנו מגדל שהבסיס שלו היה המנהל. המנהל בנה את המגדל הזה, ופשוט היה כיף. כ י ף . אבל, בשנה האחרונה הבסיס פשוט זז עוד קצת, ועוד קצת, ועוד קצת, עד שהוא יצא לגמרי מהמגדל עצמו. ומה קרה? נפל קצת מהמגדל, ועוד קצת, ועוד קצת ועוד... עד שלא נשאר מגדל. כל קצת שנפל הוביל לירידת משתמשים , לאיוונטים חוזרים וחוזרים, לשקט בצ'אט , להספמות חוזרות, לעבירות על החוקים ולכל מה שהוא עכשיו. אני רוצה שהמגדל הזה יבנה מחדש. מי עוד רוצה? כל הליגה. עד כאן תיאור מצב הליגה שלי
 13. וואו! יופי של סיקור! הדבר היחידי שהפריע לי זה שהעלילה סופרה בצורה די מוזרה... (כנאמר למעלה). עשית לי חשק לשחק את המשחק! אשמח אם תפתח עוד סיקורים כאלו!
 14. כל האמת באשכול אחד. נכון, אתה צודק. אני למשל טיפחתי שחקנים חדשים עוד כשהם היו ביום הראשון שלהם. הבאתי אותם לקבוצה שלי ועודדתי אותם לעשות קרבות. ואיפה הם עכשיו? רמות 7-10 והם עושים כל יום כמות קרבות שנעה בין 60-100 וכמובן שיש ימים שאפילו יותר. אתה ממש צודק ששחקנים אינם שמים לב לשחקנים החדשים. ואני רוצה לספר לכם איך אני מטפח אותם. דבר ראשון, אם אני רואה בהתראות מאמן לא מוכר אני נכנס לפרופיל שלו ומתחיל לדבר איתו בהודעות פרטיות. לתת לו הרגשה שהוא חלק מן המשחק, להסביר לו דברים, לעודד אותו ולהגיד לו "תירשם לפורום אחי ושמה תוכל לדבר עם כל שחקני הליגה על כל מיני דברים" וגם "אחי יאללה תעשה קרבות אתה משתפר הרבה בזמן כל כך קצר!!". וכמובן שישנים עוד אנשים שעושים את זה אבל מעטים מהם עושים כך... התגובות האחרונות כאן מאוד צודקות. למנהל כבר אין זמן/כוח/רצון/אפשרות להוסיף צוות תמיכה, לחדש את המשחק, להוסיף איוונטים חדשים, לפתוח שרת חדש, לפרסם את הליגה ועוד.... אני מקווה שהמצב ישתפר בעתיד הקרוב ביותר.