עבור לתוכן

ashton

משתמשים
 • הודעות פעילות

  151
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • Days Won

  13

יצח לאחרונה ב October 27 2018

ל- ashton היו הכי הרבה סימוני אהבתי לתכנים!

2 עוקבים

אודות ashton

 • דרגה
  אלוף ליגת הפוקימונים וצוות תמיכה ומנהל פורום לעתיד!!!!!
 • יום הולדת 14/06/2006

פרטים נוספים

 • מין
  זכר
 • מיקום
  הוואי ומיאמי , טס כל יום למקום אחר
 • תחומי עניין
  מחשב,ספורט,לימודים
 • שם במשחק
  ashton

פרטים ליצירת קשר

 • סקייפ
  רק לחברים

מבקרים אחרונים

2,657 צפיות בפרופיל
 1. רק חזרנו מהחופש קיבלתי משמרות זהב -_______-

 2. שלום דום, עליך לעשות את ההצעות בדרך הזו: ההצעה: (מלל) במה אני חושב שההצעה תעזור לליגה: (מלל) אם לא תעשה את הנוסח הזה לגבי כל אחת משלושת ההצעות לא יסכימו להצעות שלך. למרות שההצעות טובות וחבל שיסגרו לך אותם. הצבעתי בעד למרות שהצעה 2 הייתה לי התלבטות בגלל שיש מלא פוקימונים במשחק אפילו יותר מהסדרה.
 3. שלום לכם! לאחרונה רציתי להתחיל לאסוף את קאנטו, ואספתי את כל הפוקימונים שם, חוץ מהנדירים מאוד, ההתחלתיים, המגות והאגדיים. לפניכם רשימה של כל הפוקימונים שאני צריך בקאנטו. הפוקימונים החסרים לי בקאנטו: Bulbasaur Charmeleon Charmander Charizard Articuno Cosplay Pikachu Dragon King Icecrank Mega Mewtwo Y Mega Mewtwo X Mewtwo Shadow Dragonite Squirtle Zapdos משלם בזהב, כסף, פוקימונים וחפצים. אם יש לכם אחד מן הפוקימונים הבאים, אנא פנו אליי בבקשה בצ'אט המשחק, בהודעה פרטית, או כאן בתגובה. שמי במשחק: ashton תודה לכם!
 4. ashton

  השירים.

  מאור אדרי- אתה יודע כבר מה אני חושב על שירים מזרחיים (הוא מעולה!). גיל ווין וקרן- נעעעע. לא משהו. אליעד- סבבה, אחלה שיר.
 5. שישיות משנה כפי שכבר שמתם לב, יצא לפני כמה וכמה חודשים את האפשרות לשישיות משנה, ואף אחד לא עשה לזה מדריך. אז חשבתי לעשות זאת. למה לא? בואו נתחיל: מטרת שישיות המשנה: מטרת שישיות המשנה היא לעזור למשתמשים לעשות סדר בין הפוקימונים שלהם לאימון, למסע, למכירה וכדומה... איפה נמצא הדף של שישיות המשנה: הוספת שישיות משנה: שיוך פוקימונים לשישיות המשנה שלכם: בכדי לשייך פוקימונים לשישיית המשנה שלכם, עליכם לעשות כך: לשים אותה בשישייה הראשית שלכם וללחוץ על ניהול פוקימון. ולאחר מכן, יש לכם אפשרות לבחור שיישיית משנה שבה תרצו לשים את הפוקימון שלכם. בחרו את השיישיה שאותה תרצו לצרף אליה את הפוקימון, ולחצו על שיוך. וכשתלכו עוד פעם לשישיות המשנה, תוכלו לראות בשישיית המשנה את הפוקימון שבחרתם: עד כאן המדריך שלי, לשאלות נוספות בנוגע לשישיות המשנה, אתם מוזמנים לפנות אלי כאן בשאלות בתגובות. חג פורים שמח לכולם!
 6. חודש אדר חודש אדר: חודש אדר הוא החודש השישי מבין כל 12 החודשים העבריים. בחודש זה ישנם 29 ימים. בשנה מעוברת ישנו גם אדר ב' שבו 30 ימים, ובו חוגגים את חג פורים. לחודש אדר המזל הוא דגים. מקור שם החודש: מקור השם הוא משמות החודשים הבבליים. המילה מזכירה את המילה האכדית addaru שפירושה "חשוך" והמילה האוגרית "U'dar" שפירושה "גבורה". בתנך מופיע השם כשם פרטי, וכיום אדר מופיע כשם פרטי לבנים ולבנות. מנהג החודש: המנהג בחודש אדר הוא להרבות בשמחה. כמה שיותר לשמוח ולשמוח. "משנכנס אדר מרבין בשמחה"
 7. אני בכללי מת על מזרחית. משה פרץ, אייל גולן, דודו אהרון, נסרין קדרי, זהבה כהן, עדן חסון, קורל חצבני, עדן בן זקן, מאור אדרי, וגם קצת לאחרונה ערבית אני אוהב. השיר הזה מאוד יפה בעיני, במיוחד הפתיעה אותי נסרין קדרי עם הפזמון בערבית, איך שהיא שרה אותו! פשוט מושלם! תמשיך עם האשכולים האלו, אבל יש לי כמה הערות: 1.אני כפי שהבנת חולה על מזרחית, אבל אשמח להיפתח לשירים חדשים דרכך שהם פופ, רוק ועוד... 2. אשמח אם תעשה כמה שירים באשכול אחד, כי רק שיר אחד באשכול זה ממש קצת. חוץ מזה האשכול שלך מצוין. המשך כך!
 8. תודה רבה לכם, התיקונים שהצעת באמת נכונים, חוץ מכך שאמרת שמרדכי לא נהיה מלך. זה נכון, באשכול התכוונתי שהוא אחד מן השולטים בפרס, אחשוורוש נשאר המלך. תודה רבה על כך. אולי באמת נפתח פעם אחת קבוצת לימוד XD
 9. סיפור המגילה בפורים פרק 1: 1. מסיבה הנמשכת שישה חודשים, לכבוד שלושת שנות כהונתו של המלך אחשוורוש. 2. המלכה ושתי לא רוצה לבוא ולהיות שם עם כל הגברים במשתה. המלך כועס מאוד. 3. יועצי המלך מציעים לו לגרש את ושתי פרק 2: 1. שליחי המלך מודיעים על תחרות על ליבו של המלך. 2. אסתר נשלחת לשם כמועמדת. 3. מרדכי לא מרשה לה להגיד שהיא יהודייה. 4. אסתר נבחרת כמלכה חדשה. 5.מרדכי שומע על מזימה להרוג את המלך. מרדכי גילה זאת לאסתר שגילתה לאחשוורוש, והוא ניצל בזכות מרדכי. הוא רשם זאת בספר הזיכרונות שלו. פרק 3: 1. אחשוורוש ממנה את המן להיות ראש השרים. 2. מרדכי מסרב להשתחוות להמן. 3. המן כועס ורוצה להרוג את כל היהודים. 4. המן משכנע את אחשוורוש להרוג את כל היהודים. 5.המן הטיל פור (גורל) ויצא שב י"ג באדר יהרגו כל היהודים. פרק 4: 1.מרדכי קורע את בגדיו ולובש שק אפר 2. מרדכי שולח לאסתר מכתב קטן עם הצו להרוג את היהודים ומבקש ממנה ללכת למלך שיבטל את הגזרה. 3. אסתר עונה כי כל מי שניגש למלך בלי הזמנה, עונשו מוות. 4. מרדכי אומר שאין ברירה. 5. אסתר מצווה על מרדכי לצום ולהתפלל שהיא תצליח לבטל את הגזרה במשך שלושה ימים לפני שהיא תלך אל המלך. פרק 5: 1. המלך אחשוורוש מקבל את אסתר יפה, ומבטיח לה שיגשים לה את כל משאלותיה. 2. אסתר ביקשה לערוך משתה פרטי למלך ולהמן 3. אחרי המשתה, מרדכי עדיין לא משתחווה להמן. 4. אשתו של המן, זרש מציעה להמן לתלת אותו והמן מכין את הגרדום. פרק 6: 1. המלך לא מצליח לישון אז הוא מסתכל בספר הזיכרונות שלו. 2. המלך רואה שמרדכי היהודי הציל אותו ממות פעם והוא לא זכה בשום תגמול. 3. באותו רגע, בא המן לבקש לתלות את מרדכי. 4. המלך שומע כך ואומר שלא , אלא להלביש אותו בבגדי מלכות, להרכיב אותו על סוס שילך בכל רחובות שושן הבירה. פרק 7: 1. אסתר אומרת במשתה השני ביחד עם המלך שהיא יהודייה, והיא וכל עמה הולכים להירצח. 2. היא אומרת שהמן עומד מאחורי זה. 3. המלך כועס ותלה את המן על אותו גרדום שהכין עבור מרדכי. פרק 8: 1. מרדכי מתמנה לראש השרים במקום המן. 2. המלך הוציא צו שבו רשום שכל מי שינסה להרוג את היהודים, היהודים עצמם יכולים לפגוע בו כרצונם. פרק 9: 1. ב י"ג באדר נחגג ניצחון גדול להיהודים. 2. עשרת בניו של המן נתלים על גרדום. 3. הימים י"ד ו- ט"ו נקבעו כימי חגיגת נס ההצלה, אלו הם ימי פורים. 4. מרדכי קובע את מנהגי פורים - סעודה חגיגית, משלומי מנות, מתנות לאביונים וקריאת המגילה. פרק 10: 1. מרדכי הצטרף למלוכתו של אחשוורוש. פרס פורחת בזמן שלטונו של מרדכי. 2. השפעתו של מרדכי על פרס מוטמע בספר דברי הימים, ועל זה נדבר בפעם אחרת :) חג פורים שמח לכולם! "ליהודים הייתה אורה ושמחה וששון יקר"
 10. אהבתי את הפנייה שלך למנהל בתגובה הזאת. מקווה שיראה מכל האנשים כאן שאנחנו מצפים מקווים ורוצים שינוי!
 11. נכון, וזה לא שאני מבקש להחזיר את הגלגל לאחור, אני רק מבקש מהמנהל שיתחיל להשקיע כמו שהשקיע פעם. אמנם זה לא יחזור להיות כמו לפני שנתיים, אבל לפחות זה יחזור להיות הליגה שכולנו מכירים.
 12. בטח חשבתם שאני אפתח את האשכול שלי עם עוד "הייי לכם" בצבעים שונים עם הדגשה וקו. אבל לא. תחשבו רגע על מה שהיה כאן לפני שנתיים. אני לא הייתי, אבל לפי הסיפורים של כולם על כמה שהיה כיף אז אני מדבר על כך. ותחשבו על מה שיש היום. אשמח להביא לכם משפט שמתאר את הליגה והמנהל: "מגדל בלי בסיס שמחזיק אותו הוא לא מגדל" כלומר, כל מה שהיה כאן , צחוקים, כיף, פוקימונים חדשים,משתמשים חדשים, צ'אט פעיל ורציני, צוות תמיכה מתחדש ומתחדש בנו מגדל שהבסיס שלו היה המנהל. המנהל בנה את המגדל הזה, ופשוט היה כיף. כ י ף . אבל, בשנה האחרונה הבסיס פשוט זז עוד קצת, ועוד קצת, ועוד קצת, עד שהוא יצא לגמרי מהמגדל עצמו. ומה קרה? נפל קצת מהמגדל, ועוד קצת, ועוד קצת ועוד... עד שלא נשאר מגדל. כל קצת שנפל הוביל לירידת משתמשים , לאיוונטים חוזרים וחוזרים, לשקט בצ'אט , להספמות חוזרות, לעבירות על החוקים ולכל מה שהוא עכשיו. אני רוצה שהמגדל הזה יבנה מחדש. מי עוד רוצה? כל הליגה. עד כאן תיאור מצב הליגה שלי
 13. וואו! יופי של סיקור! הדבר היחידי שהפריע לי זה שהעלילה סופרה בצורה די מוזרה... (כנאמר למעלה). עשית לי חשק לשחק את המשחק! אשמח אם תפתח עוד סיקורים כאלו!
 14. כל האמת באשכול אחד. נכון, אתה צודק. אני למשל טיפחתי שחקנים חדשים עוד כשהם היו ביום הראשון שלהם. הבאתי אותם לקבוצה שלי ועודדתי אותם לעשות קרבות. ואיפה הם עכשיו? רמות 7-10 והם עושים כל יום כמות קרבות שנעה בין 60-100 וכמובן שיש ימים שאפילו יותר. אתה ממש צודק ששחקנים אינם שמים לב לשחקנים החדשים. ואני רוצה לספר לכם איך אני מטפח אותם. דבר ראשון, אם אני רואה בהתראות מאמן לא מוכר אני נכנס לפרופיל שלו ומתחיל לדבר איתו בהודעות פרטיות. לתת לו הרגשה שהוא חלק מן המשחק, להסביר לו דברים, לעודד אותו ולהגיד לו "תירשם לפורום אחי ושמה תוכל לדבר עם כל שחקני הליגה על כל מיני דברים" וגם "אחי יאללה תעשה קרבות אתה משתפר הרבה בזמן כל כך קצר!!". וכמובן שישנים עוד אנשים שעושים את זה אבל מעטים מהם עושים כך... התגובות האחרונות כאן מאוד צודקות. למנהל כבר אין זמן/כוח/רצון/אפשרות להוסיף צוות תמיכה, לחדש את המשחק, להוסיף איוונטים חדשים, לפתוח שרת חדש, לפרסם את הליגה ועוד.... אני מקווה שהמצב ישתפר בעתיד הקרוב ביותר.
 • הודעות

  • בלי קשר לדברים כמו מי היה פה וזכות מי לשלוט, בעולם מעוותים כלכך את המציאות בישראל שבכלל הזוי להתייחס אפילו להרבה טענות. אנשים מקבלים מידע שגוי וישר שופטים, מבלי לבדוק ולחקור קודם כל מה בכלל קורה פה... כי כשכל הבסיס הוא שקר אין מה לדבר עד שהשקר יעלם, למרות שכמובן צריך לדבר כדי שזה יקרה - רק בצורה הנכונה.  ככל שהאדם שמולך בטוח בשקרים האלה, כך האתגר שלך גדול להסביר לו את האמת, והסיכוי שלא תצליח גבוה במיוחד כשאין לך את היכולות והכלים. אם הוא בא בגישה של לתקוף, לקלל ולריב, בדרך כלל עדיף לחסוך אנרגיות כי לצעוק עליו חזרה לא ישנה כלום בסוף. רוצה לשנות את דעתו של השני? תראה שהוא מוכן בכלל להקשיב ולנהל שיחה בוגרת, או שתוביל אותו לשיחה כזאת אחרת לא עשית כלום חוץ מלהוציא עצבים. שורש הבעיה הוא לא רק הנושא הזה, כל בן אדם מניח הנחות בחיים שלו ביום יום בצורה שגויה מבלי לעשות אימות עם עצמו לגבי הנתונים, אולי 99.9 אחוז מאיתנו. יש כמויות אדירות של שונאי ישראל "שטופי מוח" שממש רואים אותנו כרוצחים בדם קר המתעללים בפלסטינים כתחביב, חלקם הגדול כנראה ישארו עם אותן מחשבות לעוד הרבה שנים במקרה הטוב. בני אדם נוטים מאוד להאמין לדברים ורק ואז לחשוב, ברגע שתהיה בן אדם שקודם כל חושב, מתבסס על עובדות ויודע להפריד בין עובדות לדעות ואמונות... ככל שתהיה כזה, תוכל לגרום למי שתדבר איתו לראות את המציאות בצורה נכונה. המפתח הוא לבדוק את עצמך ואת המחשבות שלך, לחפש את האמת ממש כמו שופט אובייקטיבי ולהיות מוכן לחשוב הכל כולל הכל כשתגיע למסקנות, גם להיות בספקות זה בסדר. כמו שrahunina אמר אל תתרגש מדי מהאשמות של מפורסמים או אחרים, הם בסך הכל לא כלכך שונים ממך מהבחינה שכשעולות לך מחשבות מסוימות בחיים, אתה המון פעמים ממהר להאמין להן במקום להטיל ספק ולבדוק אם הן נכונות ומה האמת

  • לפני 2 שעות rahunina אמר:

   זמרת מצוינת, אין לה מושג על מה היא מדברת. לא ממש אכפת לי מה היא אומרת.

   הדרך להשפיע על דעת הקהל עלינו היא לא להחרים את מי שמדבר רע עלינו, אלא להסביר למה הם טועים.

   כל אחד מעם ישראל צריך ללמוד ולדעת בדיוק למה אנחנו שולטים פה, ולמה מגיע לנו לשלוט פה.

   תלמדו אנגלית טוב טוב, תלמדו את ההיסטוריה של אדמת ארץ ישראל, מי שלט פה ומתי, מה היו הנסיבות ואת כל סיפור הקמת המדינה.

   ואני לא מדבר על סרטון באורך 10 דקות של vox, מחקר מקיף ולא מוטה. זה לוקח קצת יותר זמן ממה שהייתם חושבים, אני עדיין על זה וזה לוקח זמן.

   נמאס לי לראות טמבלים עם רבע יחידה באנגלית שמתחילים באינסטגרם ויכוחים שהם לא יכולים להחזיק, אסור להיות כמוהם, הם רק מחמירים את המצב.

   דברים לסיום:

    אל תתנו לתגובות שנאה כלפי ישראל שאתם רואים להשפיע על מצב הרוח שלכם.

    גם כשכבר יש לכם ידע בעניין אל תבזבזו את הזמן שלכם על כל מטומטם באינטרנט. הרבה מהאנשים לא ישנו דעה גם אם ידחפו להם את האמת בגרון.

    אל תהיו מעצבנים. מי שמעצבן מפסיד אוטומטית כי שונאים אותו וכבר לא אכפת מה הוא אומר. זה לא רק מה אומרים זה גם איך אומרים.

   יום טוב חברים

   עדיין לא הבנתי נגד מי אתה

   דואה ליפה או נגדי?

   לפני 2 שעות rahunina אמר:

   זמרת מצוינת, אין לה מושג על מה היא מדברת. לא ממש אכפת לי מה היא אומרת.

   הדרך להשפיע על דעת הקהל עלינו היא לא להחרים את מי שמדבר רע עלינו, אלא להסביר למה הם טועים.

   כל אחד מעם ישראל צריך ללמוד ולדעת בדיוק למה אנחנו שולטים פה, ולמה מגיע לנו לשלוט פה.

   תלמדו אנגלית טוב טוב, תלמדו את ההיסטוריה של אדמת ארץ ישראל, מי שלט פה ומתי, מה היו הנסיבות ואת כל סיפור הקמת המדינה.

   ואני לא מדבר על סרטון באורך 10 דקות של vox, מחקר מקיף ולא מוטה. זה לוקח קצת יותר זמן ממה שהייתם חושבים, אני עדיין על זה וזה לוקח זמן.

   נמאס לי לראות טמבלים עם רבע יחידה באנגלית שמתחילים באינסטגרם ויכוחים שהם לא יכולים להחזיק, אסור להיות כמוהם, הם רק מחמירים את המצב.

   דברים לסיום:

    אל תתנו לתגובות שנאה כלפי ישראל שאתם רואים להשפיע על מצב הרוח שלכם.

    גם כשכבר יש לכם ידע בעניין אל תבזבזו את הזמן שלכם על כל מטומטם באינטרנט. הרבה מהאנשים לא ישנו דעה גם אם ידחפו להם את האמת בגרון.

    אל תהיו מעצבנים. מי שמעצבן מפסיד אוטומטית כי שונאים אותו וכבר לא אכפת מה הוא אומר. זה לא רק מה אומרים זה גם איך אומרים.

   יום טוב חברים

   אני מדבר לסוף:

   חבר שלה עשה לה שטיפת מוח, אם יסבירו לה שהיא טועה, אז היא תבין משהו.

   ותאכלס, אי אפשר להאשים אותה

   חבר שלה המפגר הזה שטף לה את השכל

  • לפני 4 שעות מנשה4 אמר:

   מה אם האימון מה המכירון

   בפרופיל בליגה

  • להצעות ופניות במשחק-https://www.pokeisrael.net/?page=profile&player=Pyrana

   התחלתיים:

          257.gif   3 בלייזיקן

   6.gif7 צ'אריזארד

    

      500.gif  9 אמבואר

    392.gif27 אינפרנייפ

           255.gif      טורצ'יק

          256.gif    קומבאסקן

        390.gif        צ'ימצ'אר

          1025.gif     סינדראייס

        155.gif      סינדקוויל

      918.gif    ליטן

       498.gif    טפיג

       1.gif  בלבאזור

     687.gif 8 צ'סנאוט

      152.gif   צ'יקוריטה

    388.gif  גרוטל

   1022.gif 6 רילאבום

   389.gif     5 טורטרה

       252.gif             טריקו

        387.gif       טארטוויג

    3.gif 3 ונוזאור

   395.gif  33 אמפוליון

   160.gifפרליגטור

   258.gif2 מאדקיפ

   501.gifאושאווט 

   393.gifפיפלאפ 

   394.gif2 פרינפלאפ 

   503.gif7 סאמורוט

   7.gifסקווירטל

   260.gif5 סוואמפרט

   מגות:

   758.gifמגה אבומסנו

   679.gifמגה אבסול

   777.gifמגה אירודקטיל

   772.gifמגה אגרון

   757.gifמגה אלקזם

   803.gif3 מגה אלטריה

   753.gif2 מגה אמפרוס

   767.gif4 מגה באנט

   752.gifמגה בלייזיקן

   755.gifמגה צ'אריזארד Y

   808.gif        2 מגה גלייד

   759.gifמגה גרצ'ומפ

   762.gif 4 מגה גרדבויר

   807.gif מגה גליילי

   771.gif2 מגה גיארדוס

   769.gifמגה הראקרוס

   779.gif 3 מגה האונדום

   768.gifמגה קנגסקאן

   773.gifמגה לטיאס

   774.gifמגה לטיאוס

   809.gif   מגה לופאני 

   760.gif4 מגה מאוויל

   776.gifמגה מדיצ'אם

   681.gifמגה מיוטו Y

   810.gifמגה פידג'יוט

   765.gif3 מגה פינסיר

   823.gifמגה ראיקוזה

   818.gifמגה סבליה

   817.gifמגה סלאמנס

   812.gif2 מגה ספטייל

   816.gif2 מגה שארפידו

   815.gif2 מגה סלוברו

   813.gifמגה סוואמפרט 

   751.gifמגה וינוזאור

    

   אגדים:

   493.gif ארכאוס רמה 5 (לא במאסטר)

   660.gifבאקיורג רמה 5 (לא במאסטר)

   656.gifבלאק קיורם רמה 5 (לא במאסטר)

   933.gif  באזוול רמה 5 (לא במאסטר)

   638.gifקובאליון רמה 5 (לא במאסטר)

   483.gif2 דיאלגות רמות 82,98

   649.gifג'נסקט רמה 98 (לא במאסטר)

   383.gif2 גראודונים רמות 30,36

   665.gifאייסקראנק 

   249.gifלוגיה רמה 5 (לא במאסטר)

   928.gifמגירנה-פוקיבול רמה 6 (לא במאסטר)

   1018.gifמלמטל רמה 55 (לא במאסטר)

   1003.gif2 נאגנדל רמות 5 (לא במאסטר)

   930.gifנקרוזמה רמה 73

   489.gif פיונה רמה 63

   492.gif שיימין רמה 72

   882.gif טאפו קוקו רמה 22 (לא במאסטר)

   642.gifטאנדורוס רמה 5 (לא במאסטר)

   1007.gif2 זראורה רמות 5 (לא במאסטר)

    

   נכחדים:

   825.gifאנג'ל דיאוקסיס רמה 99 מצב ג'ולי 

   826.gifאנג'ל מנאפי רמה 5 מצב ג'ולי

   852.gifפיירוורק ויריזיון רמה 73 מצב נאיב

   1013.gifמגנטיק וולקרונה רמה 100

   991.gifהאנטד ניינטיילס רמה 6 מצב לונלי 

   846.gifחנוכה סוויקון רמה 5 מצב קארפול

   996.gifחנוכה קובאליון רמה 100 מוזהב+בוסטים

    995.gifהאנטד דארקראי רמה 100 מוזהב+בוסטים

   855.gifשבועות מולטרס רמה 5 עם 31 התקפה מיוחדת באייוי מצב ברייב

    

    

   לבירור בכל הנוגע לאייוי, מצבים, נתונים מבקש לשלוח הודעה פרטית.

   תודה ויום מקסים 3>.

    

    

    

    

    

   נערך על-ידי Pyrana
×
×
 • צור חדש...