עבור לתוכן

our_hero

משתמשים
 • הודעות פעילות

  162
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • Days Won

  4

יצח לאחרונה ב September 28 2017

ל- our_hero היו הכי הרבה סימוני אהבתי לתכנים!

אודות our_hero

 • דרגה
  our_hero
 • יום הולדת מאי 11

פרטים נוספים

 • מין
  זכר
 • מיקום
  שוהם
 • תחומי עניין
  משחקי מחשב, סקי, קריאה, mma, שחייה, שירה, תאטרון .
 • שם במשחק
  ourhero

פרטים ליצירת קשר

 • סקייפ
  shaked biberman

מבקרים אחרונים

הצגת המבקרים בפרופילך מנוטרלת, ולא ניתן לראות מי ביקר לאחרונה בפרופיל שלך.

 1. היי כולם:), אז אני לא התחברתי לפורום ולליגה מלא זמן (כיתה ז' ,נחשון וזה) אבל בכל זאת רציתי לפתוח את הפורום הזה לבקשת עזרה - בזמן האחרון התחלתי לפתח את היצירתיות שלי ולכתוב ספרים וסיפורים אבל תמיד קשה לי עם השאלה, איזה שם אני יתן לדמות. מהכותבים שבינינו, שם צריך להיות משהו שמשקף את הדת, האמונה, האופי, הלאום ולפעמים מרמז גם על מראה הדמות. הייתי שמח אם תכתבו פה המון שמות טובים לדמויות, בנים, בנות, נערים, נערות, זקנים, זקנות, מעדות, דתות ולאומים שונים כדי שזה יעזור לי ולכותבים שבינינו 'לבנות' סיפור בצורה טובה ויעילה יותר. נ.ב - אני אשמח גם אם תתנו לי קישורים לאתרים שכתובים בהם שמות, כרגע אני די במחסום שמות (לא קורה לי בדר"כ) תודה לכל העוזרים:)
 2. יש לי עכשיו ידידה בכיתה שזכתה בתחרות של החמישים כשהיא כתבה שיר, שאלתי אותה מה היא עשתה והיא אמרה לי שזה שיר שהיא כתבה מזמן, העצות שלה ושלי: תשמור על משלב לשוני גבוה (שפה גבוהה), תבדוק שיש תמיד סימני פיסוק, שכתבת מילים בצורתם הנכונה ושאם השתמשת במילה גבוהה תדע כיצד להשתמש בה, כשאתה כותב סיפור תמיד תשתדל שהכל לא יהיה צפוי מידי, שיהיה מפתיע ומהנה לקריאה, בתחרות הזאת מכוונים לסיפורים קצרים ולכם אני ממליץ לדבר מנקודת המבט של הילד ולספר על הרגשות שלו לגבי מה שהוא עבר, תנסה שתמיד יהיו תפניות ושלא תהיה תבנית בנאלית של יש משהו רע - מישהו מציל אותו או דבר בסגנון, תקפיד על שימוש במילות קישור מגווונות אחרת אם תשתמש כל הסיפור במילה 'לאחר מכן' או 'לאחר כמה זמן' או '***** ואז ****** ואז******" בכלליות תקפיד על שימוש דל בו' הקישור, תנסה ליצור תבנית התנהגות מסויימת לכל דמות, לא הגיוני שאם דמות מסויימת כל הסיפר ערמומית ומתוחכמת פתאום נופלת בפח למתיחה עלובה (סתם בתור דוגמא) ותמיד תקפיד על איזון, אם יש משהו רע, שזה התאזן איכשהו עם דבר טוב מסויים ולהפך, אף דמות לא יכולה להיות חזקה מדי או חכמה מדי וכולי, אם אתה כותב מנקודת המבט של הילד תנסה לתאר כל הזמן את רגשותיו ומחשבותיו לגבי הדברים המשמעותיים שעוברים עליו וקורים לו. אם אתה מכניס תוכן מיני/אינטימי תנסה כמה שיותר לצנזר וכמה שפחות לתאר את המקרה אלא את מה שקרה בעקבותיו. וזה חברים, המלצה לכתיבת סיפור.
 3. "תכלס אתה צודק..." הגבתי בצער, "טוב נו, מה אתם רוצים לעשות?"
 4. "סתם שומרים מעצבנים..." אמרתי וגלגלתי עיניים," אמרו לנו שיש כל מיני בלאגנים בפברואר והם לא ענו לנו בכלל על מי זה מייקל... " אמרתי באכזבה
 5. " נו נו, מעצבן זה השם השני שלי" אמרתי לאריק וראיתי שחיוך קטן עולה על פני רינה, "בכל מקרה, לא נפריע לך לשמור על המופרעים מפברואר, בכל זאת אם אתה ככה אומר על האדם הזה שם אז אני בטוח שתצטרכו תגבורת, אם תצטרכו ממנו משהו תוכלו תמיד לבקש" אמרתי לאריק בתקווה שיתן לנו לעשות משהו שיהיה מעניין.
 6. "רק חמישים? זהו? חברה צריך להגביר קצב!" אמרתי בערמומיות עם חיוך על הפנים, "טוב תכלס, פברואר זה פשוט שטח מסכן, קלועים בחדריהם בשיעמום בלי לדעת את עברם, סוף סוף הוכיחו את שכלם בכך שניסו לעשות משהו בנידון" הפנתי את מבטים לשומרים וראיתי שהם מבועתים, "כלומר, זה לא טוב משהם לא עשו שעורר כלכך הרבה בלאגן אבל אני בטוח שמי שעמד בראש המהלך הוא חכם ואסטרטגי מאוד" אמרתי וחשבתי לעצמי שאוכל להתחבר אל מי שזה לא יהיה בקלות.
 7. " הנה מייקל הזה עוד פעם, הוא המפקד שלכם או משהו כזה? " שאלצי בסקרנות ולאחר שראיתי במבטם של השומרים שהם לא הולכים לענות לי המשכתי," רגע, לא הבנתי, מה השטח הראשון הכי מזיק? חשבתי שכל השטחים היו שקטים עד עכשיו" שאלתי בבלבול וציפיתי לתשובות.
 8. "מה זה עבודה קשה, מה אני יגיד!" אמרצי בערמומיות ובעוקצנות, "בכל מקרה לא ממש מעניין אותי, אתם יודעים, מקסימום אני ישאל אחרים הם בטוח יותר נחמדים ויענו לי על השאלה הקטנה שלי" אמרתי בתקווה שבכל זאת יענו לי על שאלתי.
 9. "אוי נו! תעזוב אותי איתן!" אמרתי בקול עצבני לאיתן ופניתי אל השומרים, "אז... אתם יכולים להגיד לי מי זה מייקל או לא? " שאלתי בעוקצנות.
 10. "טוב נו די! בואו לא נריב עכשיו... חוץ מזה אם אתם רוצים לדעת מי זה מייקל את תמיד יכולים לשאול את השומרים פה" אמרתי בנימה קצת עוקצנית ופזלתי אל עבר אחד השומרים בסביבה, לאחר כמה שניות של מבטים והנהונים הלכתי אל עבר אחד השומרים בספרייה ושאלתי, "היי, תגידו, אתם מכירים במקרה בחור בשם מייקל?"
 11. "איתן..." אמרתי לו בלחש והפנתי כלפיו מבט של 'היא הולכת להרוג אותך או שהיא הולכת להרוג אותך' ואמרתי, "אין לי מושג מי זה לורל אבל אולי רינה תרצה לענות לך" אמרתי בקול ניטרלי לחלוטין, הייתה לי הרגשה שזה קשור בעברה של רינה ולא היה לי כלל חשק לעוד ריב.
 12. "יופי! פחות קוצים בתחת בשבילנו!" אמרתי בטון בזלזל בעודי מגלגל עיינים, "בכל מקרה, הייתי בטוח שהייתם לצידי שעקבתי אחרי פוקס, קצת מוזר..." אמרתי וראיתי הבעה מוזרה על פניהם של איתן ורינה, "עזבו את זה, כל עוד יצאתי בשלום מזה הכל בסדר, מה אתם רוצים לעשות עכשיו?" שאלתי בסקרנות
 13. "מגניב!" אמרתי בסקרנות, "החכמים לא ממש עושים חיים קלים לאוגוסט אהה?" צחקתי ופזלתי לצדדי בכדי לבדוק שאין שום שומר לידי, "בכל מקרה תקשיבו מה ראיתי, התקדמתי אל עבר פוקס בזהירות ואז מישהו התקשר אליו," עצרתי לשניה "מישהו בשם מייקל אם אני זוכר נכון, הוא דאג לשלומו, לא שאני יודע מי הוא..." סיפרתי ובחנתי את פניהם של רינה ואיתן בכדי לבדוק אם הם אולי שמעו עליו, "בכל מקרה הוא בא להיכנס לחדר שלו ורציתי לצוטט מבחוץ אך שניה לפני שנכנס תפס אותי והצמיד אותי לקיר, חירטטתי לו איזה סיפור מופרך שאנחנו משחקים מחבואים כי משעמם לנו והוא עזב אותי בשקט, מה שכן, הפציעה שלו ביד כנראה ממש כואבת." אמרתי וחיכיתי לתגובתם של רינה ואיתן
 14. "את... לא היית איתי?" שאלתי בבלבול, הייתי בטוח שרינה ואיתן היו לצידי ~ רק קיר ממול או ליד אך טעיתי. ואם הייתי נתפס? , ואם פוקס היה מתחיל פשוט להכות בי?, מזל שיצאתי מזה בשלום. חשבתי לעצמי. "לא, כן, בערך, אבל זה לא נושא לשיחה כאן..." אמרתי בעודי מציץ מזווית העין על שאר האנשים איתם דיברה, "בואי, נלך לחדר, נחפש את איתן בדרך." אמרתי לרינה והלכנו לכיוון החדר.
 15. "לא, לא ממש" אמרתי לפוקס בנימה קצת מת ולאחר כמה שניות אמרתי "טוב, אז אני מניך שאלך כן?..." והלכתי משם, לאחר שראיתי את פוקס נכנס לחדרו נשמתי לרווחה והלכתי לכיוון החדרים שלנו בכדי לחפש את רינה ואת איתן, אם הם ברחו לי באמצע הריגול הם פחדנים חשבתי לעצמי
×
×
 • צור חדש...