עבור לתוכן
 • צור חשבון

ג'יראצ'י

משתמשים
 • הודעות פעילות

  335
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • Days Won

  1

יצח לאחרונה ב November 2 2018

ל- ג'יראצ'י היו הכי הרבה סימוני אהבתי לתכנים!

אודות ג'יראצ'י

 • דרגה
  ג'יראצ'י
 • יום הולדת 07/28/2003

פרטים נוספים

 • מין
  זכר
 • שם במשחק
  Eclipse

מבקרים אחרונים

2750 צפיות בפרופיל
 1. ג'יראצ'י

  הצעות למשחק

  בעד! מאסטר שווה בשוק כמו האגדי במאסטר שזה ממש לא שווה לקנות מאסטר מהשוק. השלבים לא נורמליים אני נגד אגדי עם הגנות וחיים מטורפים וסיכוי 0.0001 לעבור את המסע. החנות תוספת מעולה כי מי רוצה פרימיום בשביל לא לקבל כלום?.
 2. ג'יראצ'י

  שדו זרניאס

  הסברתי לך בצאט שזה לא נכון, נתתי דוגמא שהאנטד דארקראי חסר מחלישים וזה מוציא את הליגה מאיזון לדעתי, כן נתתי דוגמא למסע שזה מטורף שהאנטד מנצח פוקימון שתכנית חזק עליו כמו זרניאס, ארכאוס (שהיה פייה) ומגירנה אבל זה לא בשבילי זה לכולם וכמו שגם ניתן לראות מגירנה אגדי נחמד אבל לא הרבה משתמשים וברגע שיכנס השדו כולם יאמנו גם מגירנה (פוקימון שהופך לשימושי). לדעתי חבל לוותר על הצעה כזו ואז שיהיה נכחד מעל כולם ואם השדו הבא בכלל יהיה רוח ואופל (יש סיכוי) לא יהיה כבר מה לעשות...
 3. ג'יראצ'י

  שדו זרניאס

  שם במשחק: Eclipse ההסבר על ההצעה: ההצעה שלי היא להוסיף פוקימון שדו חדש (למי שלא יודע סידרת שדו מתבססת על סוג אופל + הסוג המרכזי של הפוקימון הנבחר). הפוקימון שאני מעוניין להכניס לסדרת שדו הוא שדו זרניאס הסוג שלו יהיה אופל ופייה בנוסף שדו זרניאס יהיה בעל המתקפות הרגילות של סידרת שדו + מתקפות הפייה (לא רק של זרניאס). פייה הוא אחד הסוגים החזקים ביותר אך בעל חיסרון גדול, המתקפות חלשות מאוד, מלבד מגירנה שהיא בעלת מתקפה פייה 140 מיוחדת וזאת אחת המתקפות שלדעתי צריכה להיות לשדו זרניאס (על המתקפות האחרות אני לא שם דגש כי גם ככה לסדרת שדו יש אופל 145, רוח 135 דרקון, רגיל וכו...) הצעה: להוסיף את הפוקימון שדו זרניאס לליגה בצורה חזקה ומשופרת מזרניאס, מגירנה (ארכאוס לא נחשב בגלל השינוי סוג שלו ונכון לכרגע הוא אבן) ויש לכך הרבה מאוד יתרונות. כיצד אני חושב שההצעה הזו תתרום למשחק: 1. ישנו פוקימון 1 חזק מאוד עם חולשה לסוג אחד בלבד, האנטד דארקראי, לפוקימון האנטד דארקראי יש חולשה אחת בלבד, פייה אך הפוקימונים היחידים שמאמנים מסוג פייה לא מספיק חזקים לנצח אותו בגלל המתקפות החלשות ובגלל שלהאנטד יש מתקפת רוח 155 כוח שהיא גם בעלת סטאב שמשפיע רגיל על זרניאס\ מגירנה ובגלל מתקפה זו יש סיכוי שהאנטד יצליח לנצח את הפוקימון שטוב עליו. קיים הפוקימון אנגל זוראו עם הסוג פייה ואופל אך זה נכחד ולא לכולם יש תקציב לקנות אותו או בכלל מוכרים אותו בליגה. 2. איזון נכחדים ואגדיים נוספים (האנטד היה רק דוגמה כמובן שיש עוד הרבה שצריכים מחלישים). 3. תוספת מעניינת למשחק וכמובן לדעתי אישית תכניס מרץ לכולם לחפש אותו ולאמן אותו. 4. פוקימון זה יהיה תוספת של "אגדי שימושי" ולא כמו הרבה אגדיים בליגה שלא שימושיים בגלל הביס או סוגים דומים ויש כבר פוקימון טוב יותר. 5. תעלה את שווי האגדיים והנכחדים בליגה. 6. פוקימון שיעזור במסע הגדול בשלבים גבוהים. מקור: כמו שניתן לראות בעבר הצעתי הצעה דומה לזו אך הפעם התמקדתי בפוקימון ספציפי שלדעתי הליגה הכי צריכה כרגע המקור- (אשכול שלי)
 4. ג'יראצ'י

  מועדפים

  שם במשחק: Eclipse הסבר קצר: בטח רובכם שיחקתם בפוקימון גו, אחד המשחקים המפורסמים ביותר של פוקימון והמדוברים ביותר בין היתר. מי ששם לב יש שם אופציה מאוד נחמדה של מועדפים (זה כוכב קטן מצד ימין). אז מה למעשה עושה הכוכב? הכוכב מעלה לך את הפוקימונים שסימנת לראש הרשימה וזה לא משנה השם או הכוח הכללי הם עולים להיות ראשונים, כך אתה יכול לסמן את כל מי שאתה רוצה והם עולים להיות ראשונים וחוסכים לך הרבה זמן של חיפוש. ההצעה: להוסיף למשחק אופציה מועדפים שאתה מסמן את הפוקימון וברגע שהוא בבית הוא עולה לראש הרשימה. איך אני חושב שזה יעזור: 1. להרבה שחקנים יש מלא פוקימונים וזה מתפרס להרבה מאוד עמודות. לדעתי, אם שחקן מבצע קרב ליגה או רוצה למכור פוקימון הוא לא צריך לחפש אותו שעה. 2. נוחות גדולה יותר בחיפוש הפוקימון. 3. תוספת שלא מזיקה למשחק ולדעתי רק תתרום ללא חסרונות.
 5. ג'יראצ'י

  הצעה לקבוצות

  אין התנגדות לגמרי הצעה טובה
 6. ג'יראצ'י

  הצעה סידרת שדו

  שם משתמש במשחק: Eclipse הסבר קצר: אתמול התפרסם השדו החדש (שדו רשיראם) למי ששם לב הסוגים של שדו רשיראם הם אופל ואש (כמו שדו הו-או) לפי הבדיקה שלי שדו הו-או טוב בהרבה משדו רשיראם ברוב הסטאטים ואם לא זה הבדל של 3-2 בביס בין שניהם אבל שדו הו-או גבוהה בהרבה בבייס משדו רשיראם בהתקפה ובהגנה המיוחדת (מה שהכי חשוב לו) ושדו רשיראם טובה רק בהתקפה המיוחדת (גם טוב אבל הרבה אנשים יעדיפו שדו הו-או) לבסוף מה יקרה עם שדו רשיראם? "אגדי לא שימושי" כמו הרבה אגדיים בליגה. בנוסף חשוב לי להוסיף שסידרת השדו היא אחת הסדרות החשובות בליגה, למה אני חושב את זה? כי יש הרבה נכחדים שיצאו שאין משהו שיכול לעזור נגדם לדוגמא: האנטד דארקראי אחד הנכחדים הטובים בליגה וזה לא רק בגלל החוזק ועל מי שהוא טוב יש לו רק חולשה אחת והיא פייה משפיע כפול 2 אומנם גם אופל ורוח כפול 1.5 עליו אבל האנטד טוב על רוח ועל אופל פחות אבל בכל זאת לא ישימו האנטד נגד אופל, יש נכחד אחד שטוב על האנטד וזה אנגל זוראו (הסוגים שלו הם אופל ופייה) אבל זה נכחד שאין לכולם וגם זה רק פוקימון 1 מתוך 1200 פוקימונים שיכול לעזור נגד האנטד דארקראי וכמובן שיש עוד הרבה נכחדים ואפילו אגדיים שאין מה לעשות נגדם בגלל שאין משהו שממש יכול להבטיח שישפיע ויעזור נגד הפוקימון המסוים הזה. לגבי מתקפות הפייה רק לסדרת אנגל והפוקימון מגירנה יש מתקפות פייה טובות, לזרניאס וארכאוס יש מתקפות 100- כוח שזה לא ממש משפיע לאומת מגירנה שיש 130 וסידרת אנגל שיש 160 פייה מדובר בהבדל משמעותי ביותר. ההצעה: ההצעה שלי היא להוסיף שדו (ברבים) חדשים קצת יותר מגוונים לדוגמא: שדו זרניאס מהסוגים אופל ופייה שלא יהיה רק נכחד שטוב על האנטד דארקראי ועוד הרבה אגדיים ונכחדים אחרים, שדו גיראטינה אוריגין מהסוגים אופל ורוח שיהיה אגדי שטוב גם על אנון ריג\ אנון ארכאוס ועוד הרבה נכחדים ואגדיים אחרים, שדו נאגנדל מהסוגים אופל ורעל שילוב מעולה כמו כל השאר וגם חוץ מסדרת סוכות אין בכלל אגדי רעל ששווה לאמן וגם סוג מעולה שטוב על עשב, פייה, אופל ורוח ועם חולשה אחת כפול 2 שזה אדמה. כיצד אני חושב שההצעה יכולה לתרום למשחק: הצעה זו תאזן את הנכחדים בליגה וגם תעזור נגד אגדיים רבים. תוסיף עוד עניין למשחק. אולי תעלה את שווי האגדיים והנכחדים בליגה. תוספת של נכחדים שימושיים לשישייה. במידה והצעה זו תתקבל אשמח לעזור בארגון הבייס של הפוקימונים + מתקפות.
 7. ג'יראצ'י

  בעיה בהחלפות

  לנעול הסתדר
 8. ג'יראצ'י

  באג בהגנה המיוחדת?

  שם במשחק: Eclipse קישור לפרופיל: https://www.pokeisrael.net/index.php?page=profile&player=Eclipse תיאור הבעיה: יש באג מסוים בסטאט של ההגנה המיוחדת שלא מופיע באף סטאט אחר. שאלתי כמה חברי צוות תמיכה מה זה והם אמרו שזה לא באג\ כן באג, אבל משהו לא נראה לי ממש הגיוני שזה מופיע רק בסטאט הזה אז ככה: יש לי זרניאס רמה 100, לפני רמה 99 המצב שלו היה adamant (מוריד התקפה מיוחדת מעלה התקפה) ואימנתי את זרניאס שלי EV מלא. ברמה 99 הסטאט של ההגנה המיוחדת של זרניאס היה 280 בערך (לפני בוסטים) ושיניתי לו מצב. המצב החדש היה naive (מעלה מהירות מוריד הגנה מיוחדת) אימנתי אותו לרמה 100 ומה שקרה ההגנה המיוחדת לא עלתה ב 1 אלא היה כתוב עלתה ב 1 אבל בפועל היא ירדה ל 243 הגנה מיוחדת (ככה ההגנה המיוחדת צריכה להיות אם המצב מההתחלה היה מוריד הגנה מיוחדת והוא לא שינה מצב) ולכן הוא הפסיד כוח. ולמה אני מדווח על זה בכלל? כי אם משתנה לכל מצב אחר שלא כלול בוא הורדת הגנה מיוחדת אז הוא לא נפגע, הוא באמת עולה ב 1 ולא יורד כלום. ויש עוד בעיות עם המצב, נגיד יש לי פוקימון מצב מעלה הגנה מיוחדת והשתנה למאוזן אז הסטאטים יורדים בהגנה המיוחדת ממעלה למאוזן ולא נשארים + 1 מה שצריך לקראת בפועל. ואם משתנה ממצב מאוזן (או כל מצב אחר) למעלה הגנה מיוחדת אז אין בעיה כי אין שינוי מצב שוב שיוריד את הסטאט. אשמח לטיפול בבאג בהקדם האפשרי, וגם לתיקון הזרניאס שלי. תודה מראש!
 9. נגד, ההצעה הזו היא פשוט כמו לבטל את האפשרות לרגל. לדעתי אין צורך בזה כי כל המשמעות של האפשרות לרגל זה לרגל לפני הקרב אחרת זה חסר משמעות.
 10. ג'יראצ'י

  תחרות לכבוד פסח

  לאליהו הנביא
 11. ג'יראצ'י

  תחרות לכבוד פסח

  צלחת החג
×