עבור לתוכן

ג'יראצ'י

משתמשים
 • הודעות פעילות

  366
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • Days Won

  1

יצח לאחרונה ב November 2 2018

ל- ג'יראצ'י היו הכי הרבה סימוני אהבתי לתכנים!

אודות ג'יראצ'י

 • דרגה
  ג'יראצ'י
 • יום הולדת 28/07/2003

פרטים נוספים

 • מין
  זכר
 • שם במשחק
  Eclipse

מבקרים אחרונים

3,129 צפיות בפרופיל
 1. כבר פתחתי אשכול בנושא: רק צריך עוד קצת הצבעות...
 2. שם במשחק: Eclipse קישור לפרופיל: https://www.pokeisrael.net/index.php?page=profile&player=Eclipse תיאור הבעיה: יש לי 2 פוקימונים- זרניאס והאנטד דארקראי שנפגעו בחיים שלהם בכך שסיימו פחות ממה שהם היו צריכים להגיע. התחיל בראשון זרניאס: יש לי זרניאס רמה 100 פול בוסטים מוזהב שקבל משחקון 1 וסיים EV מלא, לזרניאס יש 5 ב- IV חיים ולפי בדיקה שעשיתי עם השחקן ProShot ובנוסף בדקתי גם עם השחקן Divergent זרניאס היה אמור להגיע ל 521 חיים כאשר הוא פול בוסטים עם משחקון 1 אך הוא סיים בחיים 481 חיים מה שאומר שחסר לו 40 כוח בחיים על מנת להיות כמו שהוא אמור להיות (ניתן לראות אותו הוא בשישייה). בנוסף השחקן Divergent העלה נקודה די חשובה וישנה, הגיל של זרניאס הוא 1380 והמצב שלו מוריד מהירות והוא אמר שפעם היה באג במצב המוריד מהירות שפגע בחיים ולכן הזרניאס הפסיד 40 כוח בחיים, לפי איך שנראה תוקן הבאג אבל לזרניאס שלי לא תוקן החיים גם זרניאס יכול להגיע בין 515-550 חיים ושלי סיים נמוך הרבה יותר ממה שהוא אמור להיות. השני הוא האנטד דארקראי: יש לי האנטד דארקראי רמה 100 פול בוסטים מוזהב שקבל 3 משחקונים בחיים וסיים EV מלא, להאנטד דארקראי יש 14 ב-IV חיים ולפי בדיקה שעשיתי עם השחקן ProShot ובנוסף בדקתי גם עם השחקן Divergent האנטד היה אמור להגיע ל 460 בחיים כאשר הוא פול בוסטים + 3 משחקונים אך הוא סיים 391 חיים וחסר לו 69 כוח בחיים על מנת להיות כמו שהוא אמור להיות (גם הוא נמצא בשישייה). לגביו אין לי מושג מה קרה כל כך אבל בהשוואה להאנטדים אחרים שהם תמיד מגיעים ל 445-475 חיים הוא הגיע להרבה פחות מתחת למה שהיה אמור להגיע. לכן לזרניאס צריך לתקן את החיים ל 521 ולהאנטד את החיים ל 460, אשמח לעזרה בנושא. תמונות מסך רלוונטיות (במידה ורלוונטי): האנטד דארקראי- https://prnt.sc/sl9h8q לפי התמונה ניתן לראות שהוא אמור להגיע ל 367 חיים אבל יש בוסטים שזה 90 וגם משחקונים שזה 3 לכן בכללי אמור להיות לו 460 חיים זרניאס- https://prnt.sc/sl9i3v לפי התמונה ניתן לראות שהוא אמור להגיע ל 430 חיים אבל עם בוסטים שזה 90 + משחקון 1 הוא אמור להגיע ל 521 חיים ולגבי הפוקימונים אפשר לראות אותם בבשישייה. תודה ל: Divergen, ProShot, Infinite27, מכאל שעזרו לי בכל הנושא של בדיקת הפוקימונים.
 3. בעד, אבל שהייה במקום גלוי אפילו כתוספת למשל בסרגל או משהו בסגנון אבל זה נכון לגמרי לאחרונה הקודים לא מובנים בכלל ואפילו מגיעים ל 24 שעות קוד וזה סתם מוריד לשחקנים מלחרוש.
 4. שם במשחק: Eclipse שם השיר: In My Mind קישור:
 5. שם משתמש במשחק: Eclipse ההצעה: ההצעה שלי היא שהייה אפשר למכור שואב מאורות, מגן חלוד וחרב חלודה במרכז המסחר. כיצד אני חושב שההצעה יכולה לתרום למשחק: אני בטוח שלא למעט אנשים יצא לקנות את אחד מהחפצים האלה וזה מרגיש כמו טלפון שבור, לתת לשחקן את הפוקימון + הזהב על החפץ, הוא מפתח ואז מחזיר לך. לכן אני חושב שזה יכול למנוע את כל התהליך הזה בנוסף, שחקנים רמות 5 שלמשל משיגים אחד מהחפצים ורוצים למכור קצת בבעיה כי אם למשל השחקן שקונה רוצה לפתח פוקימון רמה 70? אותו שחקן שמוכר לא יכול לפתח לו כי אותו פוקימון מעבר לרמה שהוא יכול לקנות.
 6. תחשוב אבל על אלה שלא עושים 5000+ קרבות ונגיד עושים 1000 למשל, אני עשיתי אתמול 1000 קרבות ומשקי שלל השגתי בערך 20 זהב אז מה יצא לי מזה? תחשוב גם על שחקן מתחיל הוא לא עושה ישר 5000+ קרבות.
 7. שם במשחק: Eclipse ההצעה: אני בטוח שלכל שחקן בליגה יצא לעשות קרבות על מנת להשיג זהב אך לרוב משיגים מטבע אחד או שק שלל שממנו מרוויחים בין 1-4 זהב שזה לא מספיק על מנת לקנות כלום ולכן ערך החפצים והאגדיים ממש ירד. ההצעה שלי היא שיאפשרו למצוא בטבע לא מטבע אחד בכל פעם אלא בין 1-3 מטבעות בפעם אחת. בנוסף, לעלות גם את ערך שקי השלל כי לפעמים אפשר לקבל 4 זהב אבל גם 1 זהב שזה לא מספיק, כסף בכלל אין על מה לדבר כי זה נע בין 1000-3000 שזה לא מספיק בכלל ולכן צריך לעלות את שקי השלל ל 5-10 זהב ו 4000-6000 שקלים. כיצד אני חושב שהצעה זו יכולה לתרום למשחק: 1. ערך הזהב והכסף יעלה. 2. שחקנים יוכלו להציע יותר על מנת לקנות חפצים או פוקימונים כי יתאפשר להם. 3. השימוש בחנות המטבעות יעלה. 4. כל פעם שמשהו יקבל מטבע או שק שלל זה לא יחשב כמו כרגע לחפץ חסר ערך. 5. יאזן את המצב בליגה כי נכון לכרגע יש יותר הוצאה על המשחק מאשר הרווח מהמשחק.
 8. לא הבנתי בכלל למה לבטל? כאילו מה הרעיון? ניראה לי ממש הגזימו הורידו את הסיכוי להשיג אגדיים, הורידו את הסיכוי למציאת חפצים בטבע, מורידים את האפשרות לעבור בין מחוזות ומה עכשיו? מרגיש לי כאילו אומרים לי בקרוב תעבד את כל הזהב והכסף שלך בגלל שתוציא על המשחק עצמו יותר מאשר תרוויח. אני לגמרי בעד להחזיר את האופציה וגם אשמח שההנהלה תבין את מה שאני כותב
 9. נגד, כרגע בליגה קיימים 4 טיטאנים שחוץ מטיטאן מיוטו כולם מעולים אז למי שיש טיטאן מיוטו אפילו גם טיטאן ארכאוס (שבעייני לא משהו) יכול להחליף על טיטאן קיורם או טיטאן וואירזון שנחשבים מטורפים לכן זה סתם יפגע בשווי ובשחקנים אחרים. אם ויכנס האופציה לדעתי כדי להכניס אותה שהייה 10+ טיטאנים כי נכון לכרגע יש מעט מאוד מה שמעלה את הסיכוי להשיג טיטאן שאתה רוצה וזה לא שווה כלפי שחקנים אחרים.
 10. בעד, זה ניראה לי סתם מטופש הגיל 30 הזה וזה גם לא נותן כלום...לדעתי צריך בכללי אפילו להוריד את זה שהייה אפשר להזהיב מתי שרוצים
×
×
 • צור חדש...