עבור לתוכן

miki

משתמשים
 • הודעות פעילות

  401
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • Days Won

  12

יצח לאחרונה ב אוגוסט 27

ל- miki היו הכי הרבה סימוני אהבתי לתכנים!

2 עוקבים

אודות miki

 • דרגה
  מומחה בליגה

פרטים נוספים

 • מין
  זכר
 • שם במשחק
  NewSilver

מבקרים אחרונים

1,342 צפיות בפרופיל
 1. הכל חייב ללכת לפני שהפוקיאיכסה האלו הולכים למשרפה, פנו אליי - Mikey על מנת להציל פוקיאיכסה אחד או יותר.
 2. הפוקימונים "הנדירים מאוד" שאתם רואים אינם נדירים מאוד, הם פשוט התת התפתחות שלהם, ברמה גבוהה, מפותחים, בגלל שהתת התפתחות היא "נדיר", אז תראו את ההתפתחות, כמו שאי אפשר לראות ארמלדו אבל אפשר לראות את התת התפתחות, ואז על רמות גבוהות, רואים את ארמלדו, אין דרך לשנות את זה מבלי לפגוע בהיסטוריה של המשחק, נגד.
 3. גאה להיות מרואיין, מקווה שעניתי בהתאם.
 4. חושב שזה שינוי מבורך לפורום!
 5. בתור שחקן כזה שהפסיק לחרוש בדיוק בגלל הסיבה הזאתי, אני בעד ואפילו בעד ענק, חושב שאין תועלת בלעשות את המפה ככה, שזה סתם מציק, ומי שרוצה שהמפה תיהיה מלאה שיוריד אחוזים של הדף, כי לראות את המפה אפשר, אבל שלא יקפוץ לך אי אפשר, וזה סיוט אחד גדול.
 6. miki

  באן - התנצלות

  שם במשחק - Mikey קישור לשחקן - https://www.pokeisrael.net/?page=profile&player=Mikey תיאור הבעיה- אוקיי, הבנתי את הטעות שעשיתי, הבנתי שבכך שהעלתי נושא בצ'אט המשחק, מקום שאסור היה לי להעלות את אותו נושא, למרות שאת דבריי סיימתי בצורה חד משמעית לפני שהריב התלבה, ושחר סיים את דבריו אליי, עדיין בגלל שהעלתי את הנושא, שחר העלה את שמו של מושיקו, ובין שחר ומושיקו התפתח ריב, אני מבין שבאיזה שהוא מקום זה אשמתי כי העלתי את זה, אבל לא התכוונתי שככה זה יהיה, רק רציתי להפסיק את הקללות ואת הדיבור הנגוע כלפיי בזמן שאני לא מהווה חלק פעיל בליגה, והדברים שיצאו מפי היו מתוך תסכול ועצבים של דיבורים עליי ללא ידיעתי, אני מבקש סליחה, ומקווה לחזור למשחק בהקדם האפשרי, בברכה : מיקי.
 7. miki

  באן לא מוצדק

  שם במשחק - Mikey קישור לפרופיל - https://www.pokeisrael.net/?page=profile&player=Mikey תיאור הבעיה - אין מה לתאר, קיבלתי באן, למרות שלא קיללתי, למרות שלא המשכתי בריב, למרות שלא הארכתי שום דבר, אמרתי את מה שהיה לי לומר, ביקשתי בנחמדות שיפסיק לקלל אותי, וזהו, לתת לי באן על זה כי זה גרם לריב שלא הייתי מעורב בו? ברצינות? בכל מקרה, אבקש לחזור מבאן, ואלמד מהטעות שלי ובפעם הבאה אלמד לא לפתוח נושאים בצ'אט, ותודה. עריכה: אשמח גם לצלול לסיבת הבאן, "ריבוי ריבים", א. לא "הרבתי ריבים", אמרתי את מה שהיה לי לומר, והלכתי, זהו, שמה זה נגמר מבחינתי, אז להרבות ריבים? לא, בואו נמשיך, "אי ציות לצוות המשחק", עכשיו, הלכתי לפני שהריב התלהט, שחר אמר לי לפתור את זה בפרטי, הלכתי, לא היה צוות משחק, לא אמרו לי כלום, וזהו, אז גם זה נשלל, מה נשאר? להסרת הבאן יש לפתוח אשכול, יופי! פתחתי. תמונה - לא רלוונטי
×
×
 • צור חדש...