עבור לתוכן
 • צור חשבון
×
×
 • צור חדש...

miki

משתמשים
 • הודעות פעילות

  430
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • ימי ניצחון

  12

יצח לאחרונה ב אוגוסט 27 2020

ל- miki היו הכי הרבה סימוני אהבתי לתכנים!

2 עוקבים

אודות miki

פרטים נוספים

 • מין
  זכר
 • שם במשחק
  NewSilver

מבקרים אחרונים

1,705 צפיות בפרופיל

ההישגים של miki

מאמן חדש

מאמן חדש (1/14)

71

מוניטין

 1. אתה עם השישיה הרגילה שלך, המחשב עם השישיה הרנדומלית, בשביל גיוון, אגב, הסיבה של למה יהיה טוב אם שתי ההצעות יכנסו למשחק, היא שב״קווסט״ (במסע בלי הפרסים שימשך הרבה) אנשים יאמנו פוקימונים בשבילו, ינסו לעלות לרמה 100, זה יאתגר את השחקנים המתחילים ולא יתן יתרון לשחקנים המתקדמים, וההצעה השניה נותנת גם עיסוק לשחקנים המתקדמים ומשאירה אותם בליגה, וגם נותנת אתגר למשתמשים הצעירים, שינסו לעלות לרמה 100 סתם בשביל לשחק.
 2. שם משתמש במשחק: oriM ההצעה: בסופו של יום, כל מי שותיק במשחק, כבר השיג שישיה מסוימת, רובנו בונים את השישיה שלנו בשביל להילחם אחד נגד השני, או למסע, אממה, אנחנו נמצאים בתקופה של פעילות נמוכה, בטח ובבטח בגזרת השחקנים התחרותיים, מה שגם, אין הרבה פוקימונים רמה 100 לכל אחד מהשחקנים, אז אין גיוון והמשחק מאבד מעצמו. מה ההצעה אתם שואלים? ובכן, היא מתחלקת לשתי אופציות: הראשונה: כמו מסע רק בלי פרסים, סתם בשביל התחרותיות, כולם ברמה 100 כמובן, ושהוא ימשך כמה שצריך, רק בשביל להתקדם ושיהיה מה לעשות במשחק. השנייה: כמו שיש קרב עם שישיה רנדומלית, שיהיה אפשרות להילחם מול שיהיה רנדומלית של המחשב, שתהיה אפילו בעלת פול בוסטים וחזקה כמו שישיות רגילות, שוב פעם, ללא פרס, סתם בשביל החוויה ושיהיה מה לעשות במשחק, כמו למשל משחק רנדומלי בפיפא סתם בשביל להתאמן. כיצד אני חושב שההצעה יכולה לתרום למשחק: אני חושב שלהצעה הזאת יש שתי יתרונות ענקיים, הראשון הוא שיתן לותיקים שבנינו עניין, ועיסוק קצת, מלבד לחרוש בקרבות שדה, וישמר חלק מהקהילה הותיקה, והשני, הוא יתן לצעירים רצון להשתפר ולעלות את הפוקימונים שלהם לרמה 100, שגם להם יהיה עניין במשחק, וכמובן לעלות פוקימונים מסוימים כי חלק מהפוקימונים לא מספיק חזקים ובכללי, יצור עניין ויחיה אפילו את המסחר לדעתי.
 3. אם אתם רוצים ראפ אמיתי, וקרב אמיתי, תנו לאגדה פה להראות לכם איך עושים את זה.
 4. ללא שום קשר, הממשק של המשחק לא בנוי למשהו כמו דיינאמאקס, במידה והוא היה בנוי הייתי בעד, אבל הוא לא בנוי בצורה כזו ואני יודע שהרעיון לא אפשרי, ובכל זאת, זה רעיון נחמד
 5. זה רעיון יפה אך שגוי, הדיינאמאקס, עובד בתור בוסט זמני, והסטאטטים של צורות הדיינאמאקס הם חזקים בצורה מוגזמת ולא מתאימים בשום צורה למשחק.
 6. miki

  שחזור סיסמא

  שם במשחק RakMiki קישור לפרופיל: https://www.pokeisrael.net/?page=profile&player=RakMiki צילום מסך:- הבעיה: שחזור סיסמא, לא קיבלתי את ההודעה לשחזור הסיסמה לאימייל, אשמח לעזרה בפרטי.
 7. שם במשחק: AnsuFati קישור לפרופיל:https://www.pokeisrael.net/?page=profile&player=AnsuFati
 8. פוקימון חדש באוסף: האפיני הפוקימון האפינימצב: calmרמה: 6נוסף לאוסף הפוקימונים שלך בהצלחה!