עבור לתוכן
 • צור חשבון
×
×
 • צור חדש...

Asterix

משתמשים
 • הודעות פעילות

  436
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • ימי ניצחון

  17

כל דבר שפורסם על-ידי Asterix

 1. Asterix

  באן

  שם : asterix הסיבה: קבלת באן מהמשחק למה אני רוצה להוריד? מהסיבה שאני כבר מהמשחק מ 2016 והיה לי המון חוויות וגם עשיתי טעות שלא אעשה שוב, אשמח להחזרת המשתמש ובאמת חשוב לי השחקן. הסיבה שקיבלתי : פרסום משחק אני מכיר את החוקים ויודע מה מותר ומה אסור.. ולמדתי המון , אני מאמין עד שלא חווים את מה שאסור לא יודעים באמת מה ההשלכות
 2. כינוי במשחק: Asterixהשחקן / חבר הצוות שאני רוצה לציין לשבח: @Obeliskהסיטואציה שלאורה אני מציין אותו לשבח: עזר לי בהמון דברים, תמיד לימד אותי ותיקן אותי בטעויות שאני עשיתי... הוא משמעותי עבורי משום ש: מישהו שיש לי מלא ללמוד ממנו האם השחקן / חבר הצוות ביקש ממני לציין אותו לשבח בעקבות הסיטואציה או שעשיתי זאת מיוזמתי? לא ציין, מגיע לו
 3. נגד! יעשה כמות גדולה של סדרות ויגדיל את הסיכויים להשיג מה שאתה רוצה. הצעה שעלולה לפגוע במשחק.
 4. שם במשחק: Asterix קישור לפרופיל: https://www.pokeisrael.net/?page=profile&player=Asterix# הבעיה: הורידו לי מוניטין ללא סיבה מוצדקת, אבקש לטפל בנושא. תמונות של המוניטין שצריך לטפל:
 5. נגד, חלק מהמשחק הזה הוא לפעמים לקחת סיכון, זה שמישהו דג בלי לשים לב למקום שלו זה חלק מהעניין כי נגיד ויהיה אזהרה לאחרים יהיה סיכוי פחות לשנות את הטבלה ולגרום מהפך. כלומר המשחק דורש עירנות ולפעמים לקחת סיכון לאבד את התוצאה שיש לך בתוצאה אחרת זה חלק מהכיף , מה הכיף שתפחד לדוג כי אתה מקום שלישי / שני / ראשון אז אני נגד מוחלט
 6. יש לך אפשרות להגיע לכל המדריכים שקיימים הקישור אחד בלבד מן הצ’אט ״לינקיית פורום מדריכים״
 7. מה מצב חברה

  1. Eliz

   Eliz

   מה עושה עכשיו בחיים?

 8. תרחיב על כל הצעה, למה אתה חושב שצריך להוסיף אותה למשחק.
 9. היי איתן , נא לפרט על כל הצעה לפי הטופס: ההצעה: במה ההצעה תעזור:
 10. שלום שחקנים, כפי שאתם יודעים המשחק פוקימושן פתוח למעלה משנתיים.. אפשר לשחק במשחק דרך הנייד ודרך המחשב מה דעתכם על המשחק ? האם הייתם מוסיפים משהו או משנים?
 11. שם השיר : ? עומר אדם - יעשו לנו כבוד - מור דוד רמיקס - MOR DAVID Remix קישור לשיר : למה אני חושב שלשיר זה מגיע להיות שיר השבוע?: מכיון שזה שיר קצבי, ושיר שממכר וטוב.
 12. היי, תודה על השיתוף , אשמח לקישור להורדת המשחק בנוסף תוכל לעלות הסבר איך עוברים משימות ודברים כאלו . תודה בכל מקרה, אנסה תמשחק.
 13. אני בעד ההצעה שלך , אבל לכל דבר צריך להשוות את מחיר הזהב שזה שווה למשל נגיד תיבת פלטניום שווה 150 זהב.. צריך להשוות כמה מספר טבעות שווה ל- זהב אחד. בכל מקרה, אני בעד.
 14. אוונט האנון בליגה שלום מאמנים יקרים, אז הפעם נדבר על אוונט האנון. אז מה דעתכם על האוונט? האם אתה קרובים להשיג את המטרה שלכם באוונט? כפי שרובכם יודעים מקום ראשון יזכה בנכחד מסדרת חנוכה. איזה אותיות חסרות לכם? ומה המטרה שלכם באוונט? בהצלחה לכולם! הטוב ביותר ינצח. לאחרונה האחוזים למציאת אותיות עלה ב- 15% אחוזים.
 15. לדעתי תערכו את האשכול לפי קטגוריות לדוגמא: באגים במשחק : X X X הצעות למשחק: X X
 16. 50 זהב? אתה לא רציני אחרת המחיר של האגדים ירדו בהרבה נגד לחלוטין
 17. אנשים לפעמים עושים טעויות , אבל לא צריך לפגוע.. 

  תשימו לב בבקשה.