עבור לתוכן
 • צור חשבון
×
×
 • צור חדש...

RoNk

משתמשים
 • הודעות פעילות

  120
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

אודות RoNk

פרטים נוספים

 • מין
  זכר
 • שם במשחק
  AvengerSs

מבקרים אחרונים

958 צפיות בפרופיל

ההישגים של RoNk

מאמן חדש

מאמן חדש (1/14)

11

מוניטין

 1. שם משתמש במשחק:AvengerSs פרופיל למשתמש:https://www.pokeisrael.net/index.php?page=profile&player=AvengerSs מספר קרבות שביצעת בעת ההרשמה:222
 2. איוונט אנגל איוונט קאלרד וכו' סתם דוגמאות למרות שאני בכל מקרה נגד כי נמאס משחזור איוונטים.
 3. כן(נוספו לי 11פוקימונים לשישייה הראשית כי היה לי פוקימון אחד שנימצא בשני השישיות).
 4. שם במשחק:AvengerSs קישור לפרופיל:http://www.pokeisrael.net/index.php?page=profile&player=AvengerSs תיאור הבעיה:זה שם את כל שישיות המשנה שקיימות לאותו שחקן(במקרה שלי יש 2 כאשר לחצתי על "השתמש" זה שם לי את 2 השישיות. תמונות מסך רלוונטיות (במידה ורלוונטי): לא אוכל לתת תמונת מסך עקב זה שאני לא רוצה לחסוך את השישייה שלי(הם חלק מהפוקימונים שיש לי כרגע בשישייה יש לי כ11פוקימונים בשישייה כרגע עקב שימוש בשישיות המשנה) הסבר: בניתי כ2שישיות משנה ל2דברים שונים כאשר לחצתי על "השתמש" על שישייה מספר 1 (מתוך ה2 שלי) זה שם לי את שני השישיות בשישייה שלי.
 5. בגדים בהירים על מנת לסמל חג של שמחה
 6. איסרו חג קורה אחרי החגים מכיוון שהוא קורה לעונג במאכל ושתייה ובכך רוצים לסיים את החג בעונג ולא בעצבות.
 7. בימי העלייה לרגל לבית המקדש היו חלק מהעולים נשארים בירושלים גם ביום שלמחרת החג. מכאן מגיעה קביעת היום העוקב לחג.(איסרו חג זה רק אחרי שבועות פסח וסוכות 3הרגלים)
 8. אי ידיעת הזמן המדוייק שבוא חל ראש השנה בעולם העתיק(לפי התגובה שלך הבנתי שיש עוד הזדמנות אם אין אל תתייחס לתשובה הזאת)
 9. אחרי שביטלו את המשואותוהתקינו ששלוחים יהיו יוצאים ממקום בית הוועד ששם קידשו את החודש כדי להודיע לשאר תושבי הארץ ולגולה את יום קביעת ראש חודש לא היה אפשרי לכל תושבי הארץ לדעת אם יום ל' או יום ל"א נקבע כראש השנה. שהרי כמו שאין השלוחים יוצאים ביום השבת, בזמן שקידשו ראש חודש לפעמים ביום השבת, כך אין יוצאים ביום ראש השנה בכל שנה, מפני שאין יציאת השלוחים מחוץ לתחום דוחה שבת וחג. אם כן, בהכרח היו שומרים הרבה יישובים אפילו בארץ ישראל את ראש השנה כיומיים של חג כל שנה. בכל מקום שלא היה אפשרי לשלוחי בית דין הגדול להגיע שם במשך יום ב' של תשרי (בזמן שקידשו את יום ל' באלול כא' בתשרי), היו שומרים את יום השלושים ואת יום השלושים ואחד כראש השנה מספק.
 10. ראש השנה בניגוד לשאר החגים בא בתחילת החודש ולא היה אפשר לדעת מראש שהיום ה30 לאלול יקבע כיום הראשון של תשרי (זה תלוי בעדות על ראיית ירח חדש) אם העדים היו באים ביום השלושים באלול והיו מעדיפים כי ראו את הירח החדש בלילה של בין כ"ט באלול ליום השלושים והיו מספיקים לגמור את בדיקת העדים אז היה ראש בית הדין אומר מקודש והיו קובעים את יום השלושים של אלול כיום הראשון של תשרי כיום החג של ראש השנה אבל אם העדים לא היו מספיקים להגיע עד החשכה אז נעשה חודש אלול מעובר ויום הראשון של תשרי הוא ראש השנה הנקבע ליום המחרת
 11. ראש השנה לשנים ראש שנות שמיטה ויובל