עבור לתוכן

rahunina

משתמשים
 • הודעות פעילות

  69
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • Days Won

  7

יצח לאחרונה ב June 2

ל- rahunina היו הכי הרבה סימוני אהבתי לתכנים!

אודות rahunina

 • דרגה
  על הפנים
 • יום הולדת October 19

פרטים נוספים

 • מין
  זכר
 • מיקום
  על הפנים
 • שם במשחק
  bini88

מבקרים אחרונים

891 צפיות בפרופיל
 1. אני לא מבין מאיפה אנשים חושבים שהכסף מגיע? חושבים שביבי הדפיס כמה שטרות ועכשיו הוא מחלק לעם? מענק לא עוזר לאף אחד מעבר לחודש הקרוב, והולך לכאוב בכיס בעתיד. בכללי כל ההתנהלות פח אשפה החזקתי יותר מההנהגה שלנו. הממשלה יורה לכל הכיוונים, מנסים לרקוד על שני חתונות ויוצאים בלי כלום. אני רואה את זה ככה: מפחדים מקורונה ורוצים שלא יהיו חולים? תעשו סגר רצחני כמה שבועות כל מי שחלה יחלים/ימות ולא יהיו נדבקים חדשים. מבינים שקורונה זה לא כזה מסוכן? תפתחו הכל ותשאירו אנשים בסיכון בבית. מה שקורה בינתיים זו סתם פאניקה שלא עוזרת לאף אחד. אנחנו מקבלים את המכה הכלכלית של סגר ואת שיעור ההדבקה של עסקים כרגיל בלי לקבל את היתרונות. קרחים מכאן ומכאן. חוסר הוודאות שבאוויר משגע את האנשים לעזאזל פוליטיקאים פשוט תבחרו אסטרטגיה ותדבקו בה. למה זה שהאנשים הכי לא ראויים מגיעים לעמדות שליטה. למען השם, הפחד לקחת אחריות בממשלה גורם לכסת"חים שגורמים ליותר נזק מאסטרטגיה שגויה.
 2. שיפתחו הכל. אנשים זקנים/לא בריאים/חוששים ישארו בבית וכל השאר צריכים להיזהר זה הכל. את הסגר הראשון אני מבין כי הכל היה חדש ועדיף להיות זהיר מדי מאשר להיות פזיז, אבל עכשיו? באמא שלכם? אשכרה 1% תמותה. וזה מכלל האוכלוסיה, אם מוציאים בני 60+ זה הרבה הרבה יותר נמוך. יותר אנשים הולכים למות מעוני ודיכאון מאשר הוירוס המסכן הזה אם יעשו סגר נוסף. הפוליטיקאים מפחדים לקחת אחריות ולעשות צעד אמיץ לטובת הכלל ובינתיים האזרחים אוכלים אותה. אני לא מקנא בבעלי עסקים קטנים אחרי הסגר שהיה. או בכל עובד עם משפחה שיצא לחל"ת ועכשיו בקושי מצליח לשלם שכר דירה ולקנות לחם וקוטג' עם הדמי אבטלה.
 3. חחחחח יפה שהפכת אותי למבקר מאמרים אם כבר הצעת אז יאללה אחלה מסר אשכול עשוי יפה אני לא רואה פה איזו "טעות" אבל יש איזו נקודה או שתיים שאני אתן לך ואולי תחשוב עליהן קצת. להיות שמן מאוד זה לא בריא וזה סוג של פגיעה עצמית. השמנה יכולה להוביל לסוכרת, לחץ גם גבוה, מחלות ריאות, מחלות כבד, אי ספיקת כליות, שבץ מוחי, התקף לב, ניוון פרקים, סרטן ועוד. יכול להיות שזה שאדם שמן משנה את הגוף שלו לטובה בעקבות דחייה מהחברה זה דבר טוב? אני אתן לך דוגמה ממני, כשהייתי קטן יותר הייתי רזה מאוד. לא אהבתי את זה, הרגשתי לחץ מהחברה להיות גדול ושרירי יותר. אז נרשמתי למכון, חקרתי על תזונה וגוף האדם, שיניתי מאוד את הגוף שלי ועד היום אני מתאמן קבוע, שנתיים וחצי אחר כך. אם היית שואל אותי בגיל 16 האם אני אוהב שמגיבים על הגוף שלי הייתי אומר לך שלא, אבל היום אני מאוד שמח שהגיבו על הגוף שלי, כי זה מה שגרם לי להתחיל להתאמן ולשפר את עצמי. אני לא אומר שצריך להתאכזר לאנשים, וחלק מהדוגמאות שהבאת הם באמת דברים שלא צריך לומר ולא עוזרים לאף אחד, אבל הרבה פעמים ביקורת היא דבר טוב ויכולה לגרום לשומע לעשות צעד בכיוון טוב. הרבה פעמים ה"נורמה" היא הנורמה מסיבה טובה. תחשוב שהייתי אומר לעצמי אז "מה אכפת לי מה הם חושבים, אני יודע יותר טוב מכולם וטוב לי להיות שחיף". הייתי כנראה שחיף עד היום, ולא היה לי טוב, אבל לא הייתי יודע את זה כי תמיד הייתי שחיף ואני לא מכיר משהו אחר. השיטה לביטחון עצמי היא לא לומר "אני הכי טוב איך שאני". זה לא נכון, זה גורם לניוון ולכך שלא תממש את הפוטנציאל שלך. השיטה היא לקבל את עצמך. לומר "אני לא מושלם, אבל אני יודע את זה ואני חותר לשלמות" אחלה אשכול גבר לילה טוב :)
 4. שמע, זה שיש קשיים לא מצדיק שדידה של מישהו אחר, וודאי שלא שדידה של אישה בהריון מאותו מעמד כלכלי. זה שחסר לי לא נותן לי את הזכות לקחת מאחרים.
 5. כל הכבוד גבר. אתה כיתה ה' ואתה יודע לכתוב. יאללה שחרר נשמה
 6. שוב, אני לא מכחיש שום סטיגמה אני פשוט אומר שההסתכלות שלך היא מאוד על פני השטח ונראה שאתה לא מבין עומקים. לבדוק ערבים במחסומים ברחבי הארץ לדוגמה זו לא גזענות, כי זו עובדה שערבים מחבלים הרבה הרבה יותר מיהודים. זו לא סטיגמה אם יש לזה ביסוס, לא מפרידים אותם מהיהודים בגלל צבע העור או המוצא שלהם, מלא יהודים הם ממוצא ערבי ונראים ממש כמו ערבים. זה בגלל המעשים שלהם כחברה. אם עבדת שבועיים על האשכול הזה אז אני מצטער לשמוע אחי. גם ביסודי אתה אמור לעשות יותר טוב מזה.
 7. אל תסלף אותי אמרתי "כמעט כל מחבל הוא ערבי" ולא להפך. אני לא יודע עם מי או איפה אתה מסתובב שאתה רואה שאנשים מפחדים לעבור ליד ערבים ברחוב מחשש שהם מחבלים. הזמן היחיד שזה קרה היה באינתיפאדת הסכינים וזה היה חשש לגיטימי. כי זה באמת קרה לאנשים. אתה מדבר כאילו גילית את אמריקה. כל הכבוד באמת, אתה לא גזען, קח טפיחה על השכם. אף אחד עם טיפה שכל לא גזען, אתה לא מיוחד. מה שכן אתה לא מסתכל מעבר ורואה למה חלק מההסתכלויות על חברות אחרות הן לא גזענות, אלא פשוט תפיסת המציאות כמו שהיא.
 8. ברור לי שלא התכוונת לדוגמה הזו וזו הסיבה שהבאתי אותה. ככה אני מראה לך למה הדברים שאתה אומר הם טעות. כי זה נכנס בהגדרה שהבאת. לא מסכים איתך בנוגע לגזענות, אני חושב שאנחנו משתפרים עם הזמן. אם היית מספר למישהו לפני 200 שנה איך העולם נראה היום הוא לא היה מאמין לך. שינויים לוקחים זמן. בנוגע לאשכול, כשאין לך מה לומר, אל תגיד. עלה והצלח אח שלי
 9. אני מסכים עם הנקודה שגזענות = רע. אבל חלק מהנקודות שלך הם פח אשפה. כן שדידת חנויות תחת מסווה של הפגנה לשוויון זה מטומטם ולא צודק. אבל האם זה משנה אם החנות שנשדדה היא של שחור או לבן? לבעלי החנויות הלבנים נעשה עוול באותה מידה שנעשה לבעלי חנויות מכל צבע אחר אם נשדדה להם החנות בהפגנות. זו פשוט רמת כתיבה נמוכה. מה זה טיעון בשיעור עברית ביסודי? יש לך מכסת מילים שאתה צריך לעבור? ברור שאף אחד לא רוצה שמישהו ירצח על סמך צבע עור. משפחה או לא משפחה. מאף פעם. לא כל ערבי הוא מחבל, אבל כמעט כל המחבלים הם ערבים. הסטיגמה לא נוצרה סתם. אתה לא יכול להתעלם מזה. גם מאף פעם. לא כל שחור הוא עבריין. מצד שני זה נכון שיש מבחינת אחוזים יותר פשיעה באוכלוסיה השחורה, ואני לא ממש מאשים אותם. עוני, משפחות מפורקות, סביבה פושעת וגזענות יכולים להפיל הרבה אנשים לפשע. העובדה שיש יותר אחוזי פשיעה אצל שחורים היא לא גזענות. היא אולי נגרמה בעקבות גזענות, אבל היא עצמה לא גזענות. זה פשוט מה שזה. נכון. הם שווים והם בני אדם. "אז מה אם"? אני חושב שהם טועים. הם יכולים לעשות שינוי מין אם הם כבר בוגרים וזה מה שהם רוצים אבל אני חושב שזו טעות ומותר לי לחוות את הדעה הזו. לא אומר שאני שונא אותם. באותה צורה שאני לא שונא בן אדם שפוגע בעצמו בכל דרך שהיא. זה יכול להיות מישהו שמרעיב את עצמו למוות מישהו שמכור לסמים או מישהו שעושה לעצמו חתכים בידיים. אני בכלל בכלל לא שונא, אני פשוט חושב שזה דבר רע לעשות. סבבה. פעם הבאה שאראה מישהו עומד לקפוץ מבניין אני לא אנסה להוריד אותו משם. כי אסור לי לשפוט כמובן. הוא הרי לא פוגע באחרים אז למה אני צריך להביא את השנאת חינם שלי עליו ולהפריע לו לעשות מה שהוא רוצה? אתה רואה את הנקודה שלי? הרבה אנשים מבלבלים בין אהבת חינם לבין התעלמות מהמציאות ובעיות שיש בחברה. הפכו את ג'ורג' פלויד לקדוש מעונה כשהוא בעצם בן אדם די קקה. הוא פרץ לבית של אישה בהריון והצמיד לה אקדח לבטן בזמן שחברים שלו שדדו את הבית, ועוד כמה פשעים פחות חמורים. זה לא משנה את זה שהשוטר שהרג אותו הוא פיסת אשפה שצריכה להירקב בכלא, זו לא הפעם הראשונה שהוא מתעלל בעצורים שחורים, ולא הייתה לו שום הצדקה לחנוק את ג'ורג'. מה שאני מנסה לומר זה שאנשים צובעים את זה בשחור ולבן כשכל הסיטואציה היא אפור. אגב במקרה ראיתי שקוראים לך StormNight ואני זוכר שיצא לי לדבר איתך בצ'אט על חרדים... רק אגיד שאתה לא פועל לפי איך שאתה מדבר פה.
 10. הערך של הכסף עולה, קצת מקל על שחקנים מתחילים, קצת מקשה על המתקדמים. אחלה החלטה, הוגן מאוד מאוד.
 11. זמרת מצוינת, אין לה מושג על מה היא מדברת. לא ממש אכפת לי מה היא אומרת. הדרך להשפיע על דעת הקהל עלינו היא לא להחרים את מי שמדבר רע עלינו, אלא להסביר למה הם טועים. כל אחד מעם ישראל צריך ללמוד ולדעת בדיוק למה אנחנו שולטים פה, ולמה מגיע לנו לשלוט פה. תלמדו אנגלית טוב טוב, תלמדו את ההיסטוריה של אדמת ארץ ישראל, מי שלט פה ומתי, מה היו הנסיבות ואת כל סיפור הקמת המדינה. ואני לא מדבר על סרטון באורך 10 דקות של vox, מחקר מקיף ולא מוטה. זה לוקח קצת יותר זמן ממה שהייתם חושבים, אני עדיין על זה וזה לוקח זמן. נמאס לי לראות טמבלים עם רבע יחידה באנגלית שמתחילים באינסטגרם ויכוחים שהם לא יכולים להחזיק, אסור להיות כמוהם, הם רק מחמירים את המצב. דברים לסיום: אל תתנו לתגובות שנאה כלפי ישראל שאתם רואים להשפיע על מצב הרוח שלכם. גם כשכבר יש לכם ידע בעניין אל תבזבזו את הזמן שלכם על כל מטומטם באינטרנט. הרבה מהאנשים לא ישנו דעה גם אם ידחפו להם את האמת בגרון. אל תהיו מעצבנים. מי שמעצבן מפסיד אוטומטית כי שונאים אותו וכבר לא אכפת מה הוא אומר. זה לא רק מה אומרים זה גם איך אומרים. יום טוב חברים
 12. rahunina

  0123

  חשבתי שהיה באג במשחקונים אבל התברר שפשוט הגעתי לגבול האפשרי אני לא יודע איך למחוק אשכול או אם זה אפשרי אפשר לנעול
 13. יפה שאתה נפתח ככה בלי להתבייש אפשר לשאול בן כמה אתה אחי?
 14. בעד, יחזיר את העניין למשחק. להוסיף את האפקטים יהיה קאדר ויקח זמן להתרגל אבל אני חושב שזה רעיון מצוין ויוסיף אסטרטגיה לקרבות.
×
×
 • צור חדש...